خانه » پروژه چمن مصنوعی » چمن و دیوار سبز خانم قنبری

توضیحات پروژه

خانم قنبری مشتری بسیار خوب از قروه کردستان. از شروع فعالیت شرکت گامان تزیین تا به امروز مشتریان زیادی از شهرهای مختلف کردنشین داشته ایم. همگی خونگرم و بامعرفت. خانم قنبری که برای راه اندازی سالن آرایشی خود بسیار سرشان شلوغ بود تمام هماهنگی ها قبل از ساعت شروع کار یعنی حدودای ساعت 8 صبح انجام میشد.

در ابتدا نظرشان بر این بود که کل فضا برای خرید گرین وال مصنوعی مهیا شود. اما با حساب کردن این دیوار بزرگ هزینه آن برای خانم قنبری کمی سنگین در می آمد بنابراین با ترکیب چمن مصنوعی 10میل و دیوار سبز یک کار زیبا رقم خورد. خود ایشان در انتخاب نوع پنل سبز نظر خاصی نداشتند و سعی کردند که انتخاب را به مجموعه ما بسپارند با توجه به دیدی که فضای ایشان داشت سعی کردیم از پنلی استفاده کنیم که به خوبی خود را نشان دهد و دو رنگ باشد که در عین سادگی جذابیت بالایی دارد. عکس قبل از اجرای کامل پروژه:

علاوه بر انتخاب درست چمن مصنوعی برای دیوار که باید ارتفاع کمی داشته باشد تا به خوبی نصب شود و سنگینی نکند پنل هم باید هم خوانی با چمن داشته باشد. نوع پنل انتخابی خانم قنبری از قروه با همراهی کارشناسان مجموعه برای این پروژه کد 8 بود که شما میتوانید در فروشگاه شرکت آن را مشاهده کنید. بدین ترتیب در تاریخ 30 مرداد 1401 خانم قنبری بعد از تکمیل پروژه عکس را برای ما فرستادند و خوشحالیم که توانستیم رضایتشان را جلب کنیم. هم از تحویل سریع و هم انتخاب درست. عکس های رضایت کار ایشان:

تصاویر پروژه

جزئیات پروژه

پروژه های دیگر

نمونه کار اجرا شده گرین وال مصنوعی مدل شبدر دورنگ
پروژه های دیوار سبز مصنوعی
پیام اسمی
پروژه گرین وال خانم خدیوی

پروژه خانم خدیوی در روز 28 آبان ماه 1401 انجام شد. این پروژه دیوار سبز مصنوعی در منطقه پاسداران تهران و برای یک سالن آرایشی

ادامه مطلب »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در سایت

سبد خرید

درحال بارگذاری ...
مقایسه محصولات
لیست مقایسه محصولات شما خالی می باشد!