پوستر دیواری طرح سنگ

با تولید انواع دیوارپوش های مدل جدید، استقبال کمتری از سنگ های ساختمانی برای تزئینات دیوار می شود. سنگ ها از گذشته های دور در ساخت بنا و تزئینات داخلی ساختمان به کار گرفته شده اند اما پوستر دیواری طرح سنگ این روزها جایگزین دیوارهای سنگی شده است. خانه های نقلی و آپارتمان های امروزی شکل و شمایل قلعه های باستانی و دژ های مستحکم تاریخی را ندارند و باید با مصالحی متناسب با فضای شهری، دکوراسیون شوند. این کاغذ دیواری ها، سه بعدی هستند و از نظر شکل ظاهری، شباهت زیادی به سنگ طبیعی دارند. در همه ساختمان های مسکونی، اداری، تجاری و حتی سالن های هنری نیز، نصب پوستر دیواری سه بعدی طرح سنگی امکان پذیر است.

  • فضاهای اداری و دکور دفتر کار
  • دیوارپوش آشپزخانه
  • پوستر دیواری پشت تلویزیون
  • دکوراسیون اتاق خواب با پوستر دیواری طرح سنگ
  • تزئینات دیوار شومینه
  • طراحی داخلی ویلا
پوستر سه بعدی طرح سنگ

مزایای نصب پوستر دیواری سه بعدی نسبت به سنگ آنتیک

این طرح در گروه پوستر دیواری طبیعت قرار دارد. تنوع زیادی در مدل کاغذ دیواری طرح سنگی وجود دارد. از سنگ های آنتیک حصیری گرفته تا سنگ های بزرگ صخره ای و قلوه سنگ هایی با اشکال طبیعی همگی قابل چاپ برای پوستر دیواری هستند. استقبال از این محصولات هر روز بیشتر می شود و عمده دلیل آن این موارد است:

5-پوستر دیواری طرح سنگ به راحتی نصب می شود

نصب سنگ تزئینی بر روی دیوارها خیلی سخت و پر دردسر است. این پروژه علاوه بر زمان بر بودن، سر و صدای زیادی هم دارد و احتمالا همسایه ها هم شاکی بشوند. برای نصب سنگ ها لازم است تا تک به تک آنها در جای خود فیکس شوند. در گوشه های دیوار، محل های کلید و پریز و …. سنگ نیاز به برش دارد. برای برش دادن سنگ ها از دستگاه برش مخصوص استفاده می شود که سر و صدای زیادی ایجاد می کند.

نصب پوستر دیواری سه بعدی طرح سنگ بسیار ساده و آسان است. خیلی سریع و راحت می توان یک پروژه پوستر دیواری را اجرا کرد. این کار ریخت و پاش زیادی ندارد و صدای ناهنجار تولید نمی شود. برای برش کاغذ دیواری ها از کاتر استفاده می شود که هیچ دشواری خاصی ندارد. پوسترهای دیواری برای محل مورد نظر، طراحی می شوند و متناسب با ابعاد دیوار، تولید شده اند. طرح سنگی به صورت تایل های مجزا تولید می شود. هر تایل تکمیل کننده بخشی از تصویر نهایی است. از کنار هم قرار گرفتن رول های کاغذی، شکل کامل سنگ های ریز و درشت یا تک سنگ و صخره، ظاهر می شود. همه عملیات در چند ساعت قابل انجام است.

خرید پوستر دیواری طرح سنگ

4-همیشه امکان تعویض پوستر دیواری طرح سنگ را دارید

دکورهای سنگی قابل تعویض نیستند و در صورتی که بخواهید دکوراسیون داخلی را تغییر دهید باید برای کندن سنگ های قدیمی، مبلغ زیادی خرج کنید. در آوردن سنگ آنتیک از دیوارها خودش یک عملیات ساخت و ساز به حساب می آید. اصلا کار ساده ای نیست و مدت های زیادی، این پروژه وقت می گیرد. سنگ ها با ملات به دیوار می چسبند و به این راحتی ها قصد جدا شدن را ندارند.

انواع پوستر دیواری طرح سنگ با چسب پرمیوم روی دیوارها اجرا می شود. هر وقت از طرح دیوارها خسته شدید و یا فضای داخلی به نظرتان کسل کننده و تکراری شد، خیلی راحت می توانید با جدا کردن پوستر دیواری، از طرح دیگری برای دکوراسیون داخلی استفاده کنید. پوستر دیواری طرح گل، پوستر انتزاعی یا هر طرح دیگری که بخواهید را انتخاب کنید. کندن و تعویض پوستر دیواری اصلا به سختی و دشواری سنگ ساختمانی نیست. حتی اگر پوستر سه بعدی سنگی را نصب کرده اید هر وقت که بخواهید امکان تعویض ان را دارید.

مطالعه مطلب نصب پوستر دیواری روی رنگ روغن به شما پیشنهاد می شود

3-تمیز کردن دیوارها آسان تر است

پوسترهای دیواری مرغوب و با کیفیت، قابل شستشو هستند. خرید پوستر دیواری با روکش وینیل انتخاب خوبی برای افرادی است که به نظافت و تمیزی دیوارها اهمیت می دهند. جنس این متریال طوری است که کثیفی و گرد و غبار روی پوستر دیواری نمی نشیند. در واقع به دلیل روکش پلیمری مخصوص، آلودگی ها در بافت کاغذ نفوذ نمی کنند. به این ترتیب اصلا نیازی به استفاده از شوینده های قوی برای تمیز کردن دیوارها نیست.

قیمت پوستر دیواری طرح سنگ

تمیز کردن دیوارهای سنگی سخت و دشوار است. سنگ طبیعی دارای لبه های تیز و پستی و بلندی های زیادی است و موقع تمیزکاری دیوارها مشکل ایجاد می شود. اگر دیوارها با پوستر دیواری سنگی، پوشیده باشد خیلی ساده با یک دستمال میکروفایبر نیز می توانید در عرض 5 دقیقه کل دیوار را تمیز کنید.

2-پوستر دیواری ایمن است

سنگ تزئینی، سخت و غیر قابل انعطاف است. پوشش دیوارها با این متریال موجب می شود که همیشه بابت برخورد کودکان با دیوار، نگران باشید. همه پدر و مادرها به خوبی می دانند که نمی شود جلوی شیطنت و بازیگوشی بچه ها را گرفت. موقع بازی و دویدن همیشه امکان برخورد به دیوارها هم وجود دارد. پوستر دیواری های طرح سنگی از نظر دید ظاهری به نظر دارای حجم و برجستگی هستند ولی در واقع این کاغذ دیواری ها، صاف و بدون هیچ نوع بر آمدگی یا برجستگی واقعی می باشند. مطمئن باشید که برخورد کودکان با این سنگ های خوش آب و رنگ، هیچ آسیبی به بدن کودک نمی رساند. کاغذ دیواری و انواع پوستر دیواری از ایمن ترین دیوارپوش های خانگی و تجاری به حساب می آیند.

1-کاغذ دیواری های طرح سنگ ارزان تر است

اجرای سنگ طبیعی بسیار وقت گیر و البته پر هزینه است. این روزها سنگ های مصنوعی با قیمت های نسبتا ارزان تری هم در بازار به فروش می رسند که اصلا قابل مقایسه با سنگ طبیعی نیستند. هزینه اجرای دیوارهای سنگ مرمر، سنگ آنتیک و … بسیار بیشتر از قیمت پوستر دیواری تمام می شود. حتی سنگ های مصنوعی نیز، به قیمت های بالاتری عرضه می شوند. در نظر بگیرید که یک پوستر دیواری مرغوب و با کیفیت عالی را برای دیوار بزرگ اتاق پذیرایی سفارش داده اید. حالا حساب کنید هزینه نصب سنگ بر روی چنین دیواری چقدر تمام می شود. از تفاوت قیمت ها شگفت زده خواهید شد.

در آخر پیشنهاد می کنیم باید ها و نباید های شستشوی پوستر دیواری را نیز مطالعه کنید

با همه اینها تصمیم گیرنده نهایی خریداران هستند. پوستر دیواری طرح سنگ یا سنگ طبیعی، کدامیک را خریداری می کنید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *