پوستر دیواری حیوانات

دکوراسیون داخلی با الهام از طبیعت و طرح های ابتکاری طبیعی بسیار جذاب و خیره کننده است. طبیعت در دل خود زیبایی های بی نظیری را دارد. شاید نتوان طبیعت بکر و وحشی را در محیط بسته آپارتمان ها و برج های مسکونی آورد ولی همیشه می توان پوستر دیواری با طرح طبیعت را در یکی از دیوارهای خانه نصب کرد. از میان صدها طرح طبیعی بیش از همه پوستر دیواری حیوانات توجه طراحان داخلی را جلب کرده است.

دکوراسیون داخلی ساختمان های مسکونی و اداری را با پوسترهای دیواری الهام گرفته از طبیعت، طراحی کنید تا جان تازه ای در فضای بسته جریان داشته باشد. اگر از عاشقان طبیعت و دوست داران حیات وحش و حیوانات هستید، با طرح های طبیعی فضای داخلی را شاداب و سرزنده تر کنید.

پوستر دیواری طبیعت

با جستجو در مطالب قبلی مقاله ای در این مورد پیدا می کنید. پوستر طبیعت شامل طرح هایی از فضای بکر و طبیعت جاندار است. انواع پوستر دیواری حیوانات اعم از دریایی ( پوستر دیواری دریاپوستر دیواری سه بعدی گل، جنگل و هر چه که در مورد طبیعت باشد همگی زیر مجموعه پوستر دیواری سه بعدی با طرح طبیعت به حساب می آیند. بنابراین انتخاب های زیادی برای طرح پوستر دیواری طبیعت وجود دارد.

هر چه تنوع طرح و رنگ پوسترهای دیواری بیشتر باشد، فضاسازی و تغییر حال و هوای محیط ساده تر است. یکی از بهترین مکان ها برای نصب پوستر دیواری با طرح حیوانات، اتاق خواب کودکان است. اگر فرزندی در خانه دارید یکی از دیوارهای اتاق کودک را با پوستر دیواری سه بعدی از طرح حیوانات مورد علاقه اش، طراحی کنید.

فروش پوستر دیواری حیوانات

پوستر دیواری حیوانات در اتاق کودک

کودکان عاشق حیوانات هستند ولی این روزها حتی دیدن حیوانات در باغ وحش هم امکان پذیر نیست. هر چه تکنولوژی بیشتر پیشرفت می کند، بشر از طبیعت و فضاهای طبیعی دورتر می شود. در این بین کودکان بیشتری آسیب را می بینند. حیوانات جزئی از زندگی و طبیعت اطرافمان هستند که هر روز از ما دور و دورتر می شوند. با نصب پوستر سه بعدی با طرح طبیعت، خود را در کنار حیوانات حس می کنیم. بگذارید این حس دوست داشتنی و لطیف را کودکان تجربه کنند..

در صورتی که چاپ روی کاغذهای پوستر دیواری دارای کیفیت بالایی باشد، همه برجستگی ها و بالا و پایین اندام حیوان به وضوح قابل تشخیص است. اغلب این طرح ها برای جذابیت بیشتر در اندازه های بزرگتر، چاپ می شوند ولی به قدری خوب کار شده اند که از فاصله یک و نیم متری نیز احساس می کنید حیوان کاملا زنده و جاندار است.

پوستر دیواری سه بعدی حیوانات در پذیرایی

دکوراسیون داخلی یک انتخاب هوشمندانه بین صدها طرح و رنگ است. انتخاب رنگ پوستر پذیرایی بسیار مهم است. اگر سبک طراحی روستیک را اجرا کرده اید شاید پوستر دیواری حیوانات دریایی هماهنگی با این فضا نداشته باشد. اما با انتخاب تصویری ترکیبی از منظره و حیوانات، نظم بصری فضا نیز حفظ می شود. طرفداران سبک روستیک عاشق چوب و سازه های طبیعی هستند. در این بین طرح حیوانات و طبیعت سازگاری کامل با سبک طراحی روستایی( روستیک ) دارد. به طور معمول دو ایده برای انتخاب طرح حیوانات وجود دارد:

پوستر دیواری سه بعدی تک حیوان

تصویر یک قوی زیبا، طاووسی که پرهایش را باز کرده، یک شیر نر بزرگ و …. به تنهایی و یا در میان جنگل و مناظر طبیعی همیشه زیبا و جذاب است. بسیاری از افراد تمایل دارند پوستر دیواری پشت تلویزیون را از بین یکی از این طرح ها انتخاب کنند.

پوستر دیواری با طرح حیوانات

پوستر دیواری سه بعدی گله حیوانات

بعد از پوستر دیواری طرح گل، پر طرفدارترین تصاویر مربوط به گله حیوانات وحشی است. یک گله اسب در حال دویدن، کوچ پرندگان، حیوانات در حال بازی و …. همیشه محبوب بوده و هرگز خسته کننده نمی شود. پوستر دیواری اتاق نشیمن و اتاق پذیرایی را با دقت زیادی انتخاب کنید زیرا در دید مستقیم مهمان ها هستند.

مزایای نصب پوستر دیواری حیوانات در فضای داخلی

از زیبایی و المان های ظاهری این طرح ها هر چه گفته شود، هنوز ناگفته های زیادی وجود دارد. پوسترهای دیواری نسل جدید همان کاغذ دیواری های معروف هستند که این روزها با تکنولوژی روز، همگام شده اند. در واقع تفاوت اصلی در نحوه چاپ روی کاغذ است. چاپ پوسترهای دیواری با دستگاه های ویژه ای انجام می شود. نحوه پاشش رنگ روی کاغذ در این دستگاه های پیشرفته به گونه ای است که در نهایت تصویر بعد دار و داری عمق و برجستگی دیده می شود. با نصب یکی از این پوسترهای زیبا هرگز نمی توانید از آن چشم بردارید. اما زیبایی تنها مزیت پوسترهای طرح حیوانات نیست.

تنوع طرح و رنگ

پوستر دیواری حیوانات دارای صدها و هزاران طرح و رنگ متفوت است. در واقع به اندازه همه گونه های طبیعی می توان طرح های جدید و ابتکاری از حیوانات را طراحی کرد. اگر فضای اتاق بزرگ است از تصاویر تکی استفاده کنید. مثلا تصویر یک فیل یا یک زرافه ایده آل است. برای فضاهای کوچکتر، طرح های حیوانات کوچکتر انتخاب بهتری هستند. ماهی ها، پرندگان و ….جزئیات بیشتری را به نمایش می گذارند که نگاه ها را به خود جذب می کند. به این ترتیب دیگر کوچک بودن اتاق، خودنمایی نخواهد کرد.

خرید پوستر دیواری حیوانات

قابلیت شستشوی پوستر دیواری

این محصول به سادگی قابل نظافت و تمیز کاری است. برای گرفتن گرد و خاک پوستر از یک دستمال خشک و تمیز استفاده کنید. با توجه به روکش روی پوستر دیواری، لکه ها و کثیفی روی آن دیده نمی شود. در واقع جنس کاغذ طوری است که آلودگی ها را نگه نمی دارد. در صورت کثیف شدن می توانید با یک دستمال نمدار یا میکروفایبر، پوستر دیواری را تمیز کنید.

نصب سریع و آسان

در مقایسه با سایر تغییرات در دکوراسیون داخلی، سرعت اجرای کار پوستر دیواری بسیار کمتر است. در صورتی که دیوار مورد نظر دارای مشکل و ایراد نباشد که کار نصب سریع تر هم می شود. اما یکی از مزایای نصب پوستر دیواری حیوانات اینست که می توانید عیوب دیوار را نیز از دید، پنهان کنید. برای داشتن یک فضی خودمانی و شیک، ابتدا نواقص دیوار را نقص کنید و بعد یکی از طرح های جذاب حیوانات را روی بزرگترین دیوار، نصب کنید. به همین سادگی فضایی خاص و ابتکاری خواهید داشت که روحیه تان را به کلی عوض می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *