برای تجربه سرعت بیشتر در سایت، لطفا فیلترشکن خود را خاموش کنید

پوستر دیواری اتاق خواب

پوستر دیواری اتاق خواب از جدیدترین متریال برای دکوراسیون منزل است که این روزها سر و صدای زیادی به پا کرده است. خریداران این محصول پس از نصب به دو دسته راضی و ناراضی تقسیم می شوند. کسانی که از خرید پوستر دیواری رضایت دارند از قبل در مورد آنچه مد نظرشان بوده است حسابی اطلاعات جمع کرده اند. اما گروه بعدی به صرف تعریف های این و آن اقدام به نصب پوستر دیواری کرده اند بدون اینکه از قبل چیزی در ذهن داشته باشند. صرف نظر از این قضایا برخی از افراد اصلا اعتقادی به دکوراسیون اتاق خواب ندارند و تصور می کنند اینجا در دید نیست و نیازی به کار خاصی ندارد.

اهمیت دکوراسیون داخلی اتاق خواب

اتاق خواب تنها محلی برای خواب و استراحت نیست. در خانه های امروزی این فضا به محل درس خواندن، کار، بازی و استراحت تبدیل شده است. دکوراسیون داخلی اتاق های خواب طوری طراحی می شود که تختخواب در کنار یی از دیوارها قرار گرفته و از سایر دیوارها برای کاربری های متفاوت استفاده می شود. دانش آموزان و نوجوانان در این اتاق درس می خوانند و تکالیف خود را انجام می دهند. بسیاری از افراد فضای جداگانه ای برای کار در منزل ندارند بنابراین گاهی یک اتاق خواب بزرگ می تواند کاربری دوگانه کار و استراحت را نیز داشته باشد. مهم نیست اندازه اتاق کوچک است یا بزرگ و جادار. هر چه که هست برای بسیاری از افراد این محل، جایی برای گذراندن ساعات زیادی در طول روز و شب است.

پوستر مدرن 2020

نحوه چیدمان اتاق خواب و دکوربندی آن کاملا سلیقه ای است و می تواند تاثیر زیادی روی روح و روان فرد داشته باشد. پوسترهای دیواری با تنوع رنگی و طرح های فوق العاده بیشترین تغییر را در این فضای محدود به وجود می آورند. در این پوسترها تصاویر جاندار به نظر می رسند زیرا نوع طراحی و چاپ به گونه ای است که با ایجاد سایه روشن، عمق و برجستگی روی دیوار دیده می شود. در واقع تصاویری سه بعدی که بسیار واقعی به نظر می رسند، فضا را بازتر و نامحدودتر نشان می دهند. پوستر دیواری طرح طبیعت ، پوستر دیواری طرح حیوانات و گل و گیاهان همگی جلوه ای از طبیعت هستند که به داخل خانه ها و فضای خصوصی اتاق خواب راه پیدا کرده اند.

نحوه انتخاب پوستر دیواری اتاق خواب

اتاق خواب فضایی خاص است که می تواند بهترین قسمت خانه هم باشد. اگر کمی روی دکوراسیون این فضا دقت کنید بدون تردید فضایی جادویی را در اختیار خواهید داشت. انواع پوستر دیواری سه بعدی برای ایجاد فضایی خاص و شگفت انگیز، ایده آل هستند. حتی می توانید بخشی از رویاهای خود را روی یکی از دیوارهای اتاق خواب خلق کنید. پوستر دیواری به دو صورت آماده و سفارشی در بازار موجود است.

نصب پوستر دیواری اتاق خواب

برخی از طرح های پر طرفدار به صورت آماده در فروشگاه های لوازم دکوراسیون وجود دارند اما هر طرح دیگری را نیز می توانید برای اتاق تان سفارش دهید. پوستر دیواری سفارشی برای دیوار مورد نظر طراحی و چاپ می شود. به این ترتیب که ابتدا طول و عرض دیوار اندازه گیری می شود و با توجه به این اندازه ها طراحی پوستر انجام می شود.

پوستر دیواری سه بعدی از نظر ظاهری کاملا صاف و هموار است. پاشش رنگ ها روی کاغذ به گونه ای طراحی شده که از فاصله یکی دو متری و بیشتر تصاویر دارای برجستگی و فر رفتگی باشند. برای مثال شاخ و برگ درختان و یا گل ها به نظر برجسته تر هستند ولی زمینه دارای تو رفتگی هایی است. البته همه این موارد در اثر خطای دید ناشی از طراحی است و در واقعیت هیچ حجمی روی دیوار ایجاد نشده است. برای انتخاب پوستر دیواری این موارد را در نظر بگیرید:

  • اینجا اتاق کیست؟!

پوستر دیواری اتاق خواب دخترانه و پسرانه با طرح های متفاوتی تولید می شوند. بدون تردید نمی توانید از یک طرح مشابه برای فرزندان دختر یا پسر تان استفاده کنید. اینجا فضایی اختصاصی برای فرزندتان است و می بایست طبق سلایق و علایق فرزندتان دکوراسیون شود. دیوارپوش ها همانند کفپوش ها اهمیت زیادی در حساس فضا دارند. رنگ های پوستر را با توجه به هارمونی دکوراسیون انتخاب کنید و طرح مطابق با سن و سال فرزندتان را سفارش دهید. چنانچه طرح پوستر دیواری با آگاهی انتخاب شود حتی در خلاقیت و تصویرسازی ذهنی کودکان نیز تاثیر زیادی دارد.

بهترین رنگ اتاق خواب

خرید پوستر دیواری اتاق خواب

  • نور اتاق خواب چطوری است؟

یکی از مهم ترین موارد در دکوراسیون اتاق خواب توجه به نور محیط است. موقع خرید پوستر دیواری در نظر داشته باشید که نورپردازی می تواند دید را تغییر دهد. آیا اتاق خواب دارای پنجره های بزرگ و نورگیر خوبی است؟ آیا اتاق کوچک، تاریک و محروم از نور طبیعی روز است؟ معمولا همه پوسترهای دیواری دارای چندین رنگ متفاوت هستند. طرح های فانتزی، طبیعت، پوستر دیواری انتزاعی و …. تک رنگ نیستند و این امر زیبایی طرح را افزایش می دهد. اگر اتاق خواب کوچک و کم نور است با نصب پوستر دیواری می توانید فضا را بزرگ تر و دل بازتر نشان دهید. علاوه بر رنگ های روشن می توانید طرح های ادامه دار را برای تداعی فضایی بزرگ در نظر بگیرید.

پوستر دیواری به صورتی طراحی می شود که در نهایت یک تصویر کامل دیده می شود. در واقع طرح ها تکرار نمی شوند و نقش و طرح هر تایل با دیگری متفاوت است. فرض کنید اندازه دیوار ۴ در ۳ متر است. اگر برای این دیوار از ۴ تایل استفاده شود هر کدام از این تایل ها به تنهایی ناقص هستند. با نصب یک به یک تایل های پوستر دیواری در کنار یکدیگر، رفته رفته طرح شکل و شمایل اصلی را پیدا می کند.

پوستر دیواری اتاق خواب

  • پوستر دیواری اتاق خواب چه قیمتی است؟

برخی از افراد وسواس زیادی دارند و از ۷-۸ فروشگاه استعلام می گیرند. برخی دیگر هم از اولین جایی که می بینند خرید خود را انجام می دهند. یک نکته مهم را در نظر داشته باشید کیفیت پوستر دیواری اصلی ترین عامل در تعیین قیمت آن است. خریدهای تان را از فروشگاه های معتبر انجام دهید تا خیال تان بابت کیفیت و جنس پوسترهای دیواری راحت باشد. همه برندهای معتبر تمایل دارند تولیدات خود را از طریق فروشگاه های خوشنام در اختیار خریداران قرار دارند. در این صورت دیگر نگرانی بابت قیمت های سرسام آور و غیر واقعی وجود نخواهد داشت.

فرض کنید یک فروشگاه اجناس خود را به یک سوم قیمت بازار به فروش می رساند. آیا این اجناس را خریداری می کنید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *