پوستر دیواری اتاق خواب پسرانه

از زمانی که اولین نسل کاغذ دیواری پا به دنیای دکوراسیون داخلی گذاشت، همواره توجه را به خود جلب کرده است. این روزها با پیشرفت تکنولوژی، تکنیک های تولید کاغذ دیواری نیز دچار تغییرات زیادی شده است. دکوراتیوها انتخاب های متنوع تری دارند و طرح های کاغذ دیواری ها هم از شکل و شمایل تکراری و روتین خارج شده است. پوستر دیواری سه بعدی نوعی کاغذ دیواری مدرن و امروزی است که خیلی زود جای خود را در دکوراسیون داخلی باز کرده است. انواع پوستر دیواری اتاق خواب پسرانه و دخترانه، اعجازی در طراحی و زیباسازی اتاق خواب به وجود آورده اند.

این پوسترهای دیواری با آنچه که در کاغذ دیواری های قدیمی دیده می شود، تفاوت دارند. پوستر دیواری سه بعدی روح تازه ای به فضای بسته اتاق خواب می دهد. تصاویر روی پوسترها به قدری زنده و جاندار به نظر می رسند که هر لحظه گمان می رود به حرکت در بیایند. پیشرفت های جدید در صنعت چاپ در طراحی پوستر سه بعدی دیواری، دخالت داشته است. دستگاه های چاپ قدیمی به هیچوجه قادر به تولید این حجم از شگفتی نیستند.

تقریبا در اغلب خانه های امروزی، نمونه هایی از پوستر دیواری پذیرایی را می توان دید. این محصولات علاوه بر اتاق پذیرایی برای طراحی اتاق خواب نیز، کارایی خوبی دارند. تنها با یک تغییر ساده در سبک دیوارپوش ها می توان فضای اتاق خواب را به مکانی زنده و با نشاط تبدیل کرد. با همه اینها هنوز یک مشکلی جدی وجود دارد و آن انتخاب پوستر دیواری مناسب برای اتاق فرزندان است.

پوستر دیواری مرد عنکبوتی

پوستر دیواری اتاق خواب پسرانه

در مورد دکوراسیون اتاق دخترانه ایده های زیادی وجود دارد. رنگ های شاد و طرح های جذاب تری برای دختر بچه ها طراحی شده ولی انگار در زمینه طراحی المان های خاص پسرانه، انتخاب های کمتری وجود داشته باشد. بسیاری از والدین بر این باورند که باید اتاق فرزندان پسر و دختر از لحاظ چیدمان و طراحی، تفاوت داشته باشد. حتی این موضوع به قدری چالش برانگیز است که خرید پوستر دیواری را نیز تحت تاثیر قرار داده است. آیا اساسا چیزی به نام پوستر دیواری پسرانه و دخترانه وجود دارد؟

پوسترهای سه بعدی پسرانه طوری طراحی شده اند که با سلیقه و معیارهای پسران بیشتر همخوانی دارند. برای مثال پوستر دیواری پرنسس های دیزنی قطعا مناسب طراحی اتاق دختر بچه ها است. این طرح ها به پوستر دیواری اتاق خواب دخترانه معروف است و برای دکوراسیون اتاق پسر بچه ها اصلا انتخاب مناسبی نیست.

تصاویر پوستر دیواری پسرانه دارای طرح های متمایزی از پوسترهای دخترانه است. این طرح ها از تصاویری انتخاب شده که بیشتر مورد پسند پسرها در هر سن و سالی قرار می گیرد. اینطور نیست که تنها تصاویر محبوب پسر بچه ها روی پوستر دیواری کار شود برای بچه های بزرگتر هم حتما یک طرح مناسب پیدا خواهد شد. برخی از محبوب ترین پوسترهای دیواری برای اتاق خواب پسر ها این ها هستند:

خرید پوستر دیواری اتاق خواب پسرانه

پوستر دیواری ماشین

پسر بچه ها عاشق ماشین و رانندگی هستند. هیجان راندن با سرعت بالا در خون اغلب پسرهای نوجوان و حتی بزرگتر است. اگر به دنبال دکوراسیون خاص برای اتاق فرزند پسرتان هستید با توجه به علایق او، بهترین ها را انتخاب کنید. تصویر زنده ای از یک ماشین بزرگ که از دل دیوار اتاق خواب، بیرون آمده است هر پس بچه های را مذوب خود می کند. این پوسترها اصلا شباهتی به کاغذ دیواری ندارند در واقع تصاویر روی کاغذ، حالت تکرار شونده با فواصل مساوی را ندارد.

پوستر دیواری اتاق خواب پسرانه به صورت تایل های جداگانه تولید می شود. هر تایل دارای طرح و نقش ویژه ای است و رول های کاغذ شبیه به هم نیستند. با در کنار هم قرار دادن هر تایل( رول) در نایت یک تصویر کامل روی دیوار دیده می شود. در واقع هر بخش، تکمیل کننده قسمتی از طرح اصلی است. به این ترتیب تصویر نهایی به صورت سه بعدی و دارای برجستگی و فرو رفتگی دیده می شود.

پوستر دیواری اتاق خواب پسرانه ورزشی

کمتر پسر بچه ای است که در کودکی با توپ، بازی نکرده باشید. یکی از جذاب ترین پوستر دیواری پسرانه، مربوط به طرح های ورزشی است. توپ، راکت و ….. یا حتی تصاویری از بازیکنان فوتبال می تواند الهام بخش طراحی اتاق خواب پسران باشد. بهتر است طرحی متناسب با علاقه ورزشی فرزندتان را انتخاب کنید تا حس مالکیت بیشتری در اتاق داشته باشد.

این مطلب را بخوانید : راهنمای انتخاب بهترین پوستر دیواری ورزشی و اسپرت به صورت حرفه ای

پوستر دیواری پسرانه

پوستر دیواری گرافیکی

محصولات پوستر دیواری سه بعدی برای همه سنین طرح های متنوع و جذابی را فراهم می کند. هیچ محدودیتی در طراحی و تصاویر انتخابی وجود ندارد. طرح های گرافیکی مورد توجه جوانان هستند. این روزها توجه به هنر و طرح های خاص گرافیکی بیشتر شده است. طرح های گرافیکی اغلب سیاه و سفید طراحی می شوند و فضا را در هاله ای از ابهام فرو می برند. این همان چیزی است که اتاق خواب را از دیگر فضاهای عمومی منزل، جدا می کند. چه کسی گفته برای همه اتاق ها از یک نوع دکوراسیون استفاده کنید؟

پوستر دیواری متنی برای اتاق پسرها

دست نوشته ها یا اشعاری از بزرگان و جملات حکیمانه الهام بخش طراحی پوستر دیواری اتاق خواب پسرانه است. در اجرای این طرح ها از کلمات خوشنویسی شده، استفاده می شود. معمولا قلم کتابت طرفدار زیادی ندارد و اغلب جوانان به دنبال تصاویری از قلم ایرانی هستند. نستعلیق، شکسته و …. از رایج ترین مدل ها برای طراحی پوستر دیواری متنی هستند. بدون تردید پسرها در سنین بالاتر این طرح های خاص و ابتکاری را بیشتر می پسندند.

پوستر دیواری سه بعدی محبوب پسر بچه ها

این طرح ها از تصاویر کارتون های محبوب پسرانه انتخاب شده اند. طرح های متنوع و ترکیب رنگی زیادی در این محصولات وجود دارد. از پوستر دیواری مرد عنکبوتی گرفته تا مینیون های دوست داشتنی همگی برای دکوراسیون اتاق خواب پسر بچه ها مناسب هستند. اگر فرزندتان زیر 10 سال دارد حتما با دنیای کارتون های جذاب و سرگرم کننده، زندگی می کند. با توجه به سلیقه فرزندتان می توانید یکی از کارتون های محبوب او را برای چاپ سفارشی پوستر دیواری انتخاب کنید.

پوستر دیواری سه بعدی تنوع زیادی دارد. این محصولات توانسته اند با هزینه ای اندک، تغییرات زیادی در فضای داخلی ایجاد کنند. برای اینکه طرح مناسب را انتخاب کنید چه معیارهایی را در نظر می گیرید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *