خرید پارکت لمینت

هنگامی که برای خرید پارکت لمینت از فروشگاه دیدن می کنید، با طیف وسیعی از انواع پارکت لمینت مواجه می شوید که هر کدام به نوعی، متفاوت از دیگری است. با نگاه کردن به کاتالوگ های راهنما می توانید تا حدودی انتخاب مناسب تری داشته باشید. خوشبختانه تنوع زیادی در رنگ پارکت لمینت وجود دارد و تقریبا محدودیتی در این مورد دیده نمی شود. صرف نظر از طرح و رنگ کفپوش، موارد بسیاری وجود دارد که برای انتخاب و خرید پارکت لمینت در نظر گرفته می شود.ب ا رعایت این نکات در هنگام خرید پارکت لمینت ، بهترین ها را تهیه می کنید.

ضریب سایش پارکت لمینت

برای انتخاب بهترین پارکت لمینت برای منزل یا محل کار، کیفیت را در نظر بگیرید. همه اجناس موجود در بازار دارای کیفیت یکسانی نیستند. خرید محصولات استاندارد و درجه یک بهترین راه برای صرفه جویی در دراز مدت است. کیفیت بالاتر تضمین کننده دوام بهتر محصول است. ضریب سایش پارکت لمینت معیار خوبی برای خرید پارکت لمینت است. ضریب سایش، میزان ساییدگی پارکت لمینت را در اثر پاخوردگی نشان می دهد. بهترین پارکت لمینت برای مکان های عمومی نظیر سالن های نمایشگاهی یا فروشگاهی، انواع پارکت با ضریب سایش بالاتر است. پارکت لمینت های با کیفیت با ضریب سایش بالاتر در مقابل تردد، دوام بسیار بیشتری دارند و تا سال های زیادی بدون آسیب باقی می مانند.

تایل های پارکت لمینت

راهنمای خرید پارکت لمینت

برای خرید پارکت لمینت شکل تایل ها را در نظر بگیرید. تایل مربعی شکل یا تایل مستطیل شکل؟ با توجه به فضای مورد نظر شکل تایل را انتخاب کنید .انتخاب با شماست ولی تایل های مستطیل شکل بیشتر رایج هستند و اغلب برای دکوراسیون داخلی مدرن استفاده می شوند. تایل های پارکت لمینت بدون استفاده از مصالح خاصی، با استفاده از ” کلیک” در کنار یکدیگر نصب می شوند و تنها در کناره های دیوار، ستون ها، قاب درب های ورودی نیاز به برش دارند. برش های بیشتر تایل ها به منزله صرف بودجه بیشتر است.

بیشتر بخوانید
طرح های پارکت لمینت هماهنگ با دکوراسیون

خرید پارکت لمینت با ضخامت مناسب

ضخامت پارکت لمینت با توجه به محل نصب و میزان تردد در نظر گرفته می شود. ضخامت و بافت دو عنصر مهم در خرید پارکت لمینت هستند. ضخامت بیشتر تضمین کننده دوام و کیفیت بهتر محصول است ولی اگر از سیستم گرمایش کف استفاده می کنید، بهتر است از خرید پارکت لمینت با ضخامت کمتر از 18 میلی متر خودداری کنید. در این مورد از قبل مطلبی با این مضمون نوشته شده: راهنمای نصب لمینت روی سیستم گرمایشی کف که مطالعه آن پیشنهاد می شود.

قیمت پارکت لمینت

با توجه به دوام پارکت لمینت، هزینه خرید و نصب پارکت لمینت بسیار مقرون به صرفه است. پارکت لمینت های با کیفیت که به خوبی نصب شده اند، نیاز به تعویض و ترمیم ندارند و تا زمان زیادی کیفیت اولیه خود را حفظ می کنند. این کفپوش با چسب به کف چسبانده نمی شود و در صورت جا به جایی می توان تایل ها را به محل جدید انتقال داد. به این ترتیب صرف هزینه بیشتر برای خرید پارکت لمینت با کیفیت کاملا اقتصادی است. البته همیشه محصولات با کیفیت از قیمت بالاتری نیز برخوردار هستند.

  • افسانه رجب پور
  • تیر 19, 1397
  • 129 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان خرید

برای دریافت مشاوره رایگان قبل از خرید روی دکمه زیر کلیک کنید

دریافت مشاوره
close-link