مزایای موکت تایل

موکت تایل بهترین گزینه برای اماکن پر تردد نظیر بانک ها، ادارات، فرودگاه ها، فروشگاه های بزرگ و مراکز تجاری است. معماران و طراحان داخلی می توانند طیف وسیعی از تغییرات را در دکوراسیون داخلی با موکت تایل ایجاد کنند. نصب موکت تایل در همه نوع سطحی امکان پذیر است سطوح خاکی، سرامیک، سیمانی و غیره را می توان برای نصب موکت تایل آماده کرد. در ادامه برخی از مزایای موکت تایل آورده شده است.

نظافت موکت تایل

یکی از بزرگترین مزایای موکت تایل، نحوه نظافت آسان آن است. استفاده از جاروهای برقی روی تایل ها ساده ترین راه برای تمیزکردن گرد و غبار آن است. موکت تایل اغلب در اماکن پر تردد نصب می شود و در معرض آلودگی و کثیفی قرار دارد. از این رو شستشوی این کفپوش اهمیت زیادی دارد. جالب است بدانید که انواع موکت تایل را می توان با برداشتن تایل برای شستشو آماده کرد. ب این ترتیب نیازی به جمع کردن کل موکت نیست و تنها شستشو و نظافت تایل های کثیف کفایت می کند.

دکوراسیون داخلی خلاقانه با موکت تایل

موکت تایل کفپوش زیبایی است که در طرح و رنگ متنوعی تولید می شود. استفاده از ویژگی های بصری موکت تایل موجب شده تا بیشترین کاربرد را در دکوراسیون داخلی داشته باشد. امکان خلق طرح های مختلف با استفاده از تایل های گوناگون یکی از ویژگی های برتر موکت تایل است که مورد توجه طراحان داخلی قرار می گیرد. به کارگیری خلاقانه از طرح های هر تایل، بیشترین تناسب را در محیط ایجاد می کند. ایجاد هماهنگی بین رنگ و بافت مزیتی است که منجر به طراحی اختصاصی می شود. در واقع هر مشتری می تواند چیدمان ابتکاری خود را برای تایل ها استفاده کند این چیدمان در هیچ جای دیگری دیده نخواهد شد.

بیشتر بخوانید
خرید موکت پرز بلند | قیمت موکت تافتینگ

قیمت موکت تایل

بزرگترین مزایای موکت تایل ماندگاری بالا

مقاومت کفپوش برای اماکن پر تردد یک اولویت مهم تلقی می شود. تجربه نشان داده است که بسیاری از کفپوش ها، مناسب فضاهای شلوغ و پر تردد نیستند. قدرت ماندگاری بالا یکی از محاسن موکت تایل است که موجب شده این کفپوش انتخاب اول طراحان داخلی باشد. عوامل آسیب زای زیادی در اماکن پر رفت و آمد می توانند به کفپوش آسیب وارد کرده و موجب سایش، فرسایش و مخدوش شدن کفپوش شوند.موکت تایل استحکام خوبی در برابر سایش داشته و عمر مفید بیشتری نسبت به موکت های قدیمی دارد. علاوه بر آن امکان تعویض و جایگزین کردن تایل آسیب دیده به صورت تکی نیز وجود دارد. در این صورت کافی است تنها تایل های آسیب دیده را از محل خارج کرده و با تایل دیگری جایگزین کنید.

نصب سریع از مزایای موکت تایل

موکت تایل برای تغییر دکوراسیون داخلی فضاهای بزرگ و شلغ بهترین انتخاب است. نصب موکت تایل بسیار ساده و آسان است. در واقع بدون تعطیل کردن واحد تجاری می توان عملیات نصب را انجام داد. بدیهی است امکان تعطیلی سالن انتظار فرودگاه برای چند روز وجود ندارد. بدون تعطیلی و با وجود تردد، عملیات نصب به صورت منطقه ای در قسمتی از سالن اجرا می شود. برای نصب موکت تایل کافی است هر تایل به صورت صحیح در محل مورد نظر به تایل بعدی متصل شود. نصب موکت تایل بدون تخریب و تعمیرات کلی صورت گرفته و در کوتاه ترین زمان انجام می شود. توجه به اطلاعات تکنیکی جهت نصب سریع تر در پشت هر تایل موجب نصب سریع تر تایل ها خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان خرید

برای دریافت مشاوره رایگان قبل از خرید روی دکمه زیر کلیک کنید

دریافت مشاوره
close-link