پوستر دیواری کلاسیک سه بعدی

دکوراسیون کلاسیک با مبلمان سلطنتی و دنیایی از رنگ های اشرافی گره خورده است. حتی با وجود ابداع طراحی های مدرن، هنوز هم عده زیادی طراحی کلاسیک را می پسندند. دکواتیوها با ادغامی از مدرنیته و سنت، طرح های کلاسیک بی نظیری را پدید آورده اند. پیشرفت دستگاه های چاپ نیز در این قضیه بی تاثیر نبوده است. پوستر دیواری کلاسیک یکی از همین پدیده های نوظهور است که مناسب طرفداران طراحی به سبک کلاسیک، تولید شده است. انواع پوستر سه بعدی کلاسیک و پوستر دیواری نقاشی کلاسیک در بسیاری از ساختمان های مدرن نیز دیده می شوند.

پوستر دیواری کلاسیک چیست؟

پوسترهای دیواری به صورت یکپارچه طراحی می شوند. ابتدا طرح مورد نظر انتخاب شده و سپس با توجه به ابعاد دیوار، طرح به قطعات دو یا چندگانه تقسیم می شود. به این ترتیب کل فضای دیوار به صورت کامل با یک تصویر پوشیده می شود. در مقایسه با کاغذ دیواری می توان گفت که این محصول حالت تکرار شونده ندارد و مفهوم کلی، یک تصویر یا منظره و یا داستانی را روایت می کند. بنابراین اندازه گیری دیوار قبل از سفارش پوستر های دیواری الزامی است زیرا هر سفارش برای محل خاص، تولید می شود. اگر چه برخی از طرح های پر فروش از قبل تولید می شود ولی طرح های خاص، پس از انتخاب مراحل تولید را طی می کند.

قیمت پوستر دیواری کلاسیک

پوستر دیواری کلاسیک از انواع کاغذ دیواری های سه بعدی است. پوستر دیواری طرح کلاسیک نام مناسب تری برای این محصول می تواند باشد زیرا اشاره به طرح روی کاغذ دارد. این محصول برای منازل با دکوراسیون سنتی ایده آل است. طرح های روی کاغذ همخوانی قابل قبولی با فضای اشرافیت در طراحی کلاسیک خانه های لوکس دارد. پوستر دیواری ارزان با طرح کلاسیک در ساختمان های اداری، دکوراسیون داخلی را شکیل تر نشان می دهد. این سبک تنوع طرح و رنگ فراوانی دارد که با چیدمان اثاثیه دفتر کار مجلل هماهنگی دارد. برای داشتن فضای کاری خاص باید در انتخاب دیوارپوش ها دقت کنید.

ویژگی های پوستر دیواری کلاسیک

استفاده از رنگ های غلیظ از ویژگی های بارز دکوراسیون کلاسیک است که در انواع پوستر دیواری سه بعدی با طرح کلاسیک هم خودنمایی می کند. علتوه بر آن طرح روی کاغذ نیز معمولا به حالت قرینه کار می شود. دکوراتیوهای کلاسیک همه المان های طراحی را به صورت قرینه انتخاب می کنند. این ویژگی در چاپ و طراحی پوستر دیواری نیز به وضوح دیده می شود. تصاویر گاهی آینه ای و گاهی به صورت قرینه معکوس، طراحی می شوند.

هدف از این طراحی، تاکید روی لوکس بودن و با ارزش یودن محصول است. در بسیاری از طرح های کلاسیک از رگه های رنگ طلایی برای جلوه بیشتر و نشان دادن ارزش مادی آن، استفاده شده است. بدون تردید طرفداران این پوسترهای اشرافی دارای سلیقه متفاوتی هستند. پوستر دیواری انتزاعی ، خطوط هندسی، کاغذ دیواری فانتزی در این گروه جایی ندارند. پوستر سه بعدی طرح کلاسیک در ۲ نوع دیده می شود:

نصب پوستر دیواری کلاسیک

  • پوستر دیواری سه بعدی عمق

با استفاده از خلاقیت های ویژه ای که در زمینه صنعت چاپ روی داده می توان تصاویر سه بعدی را بر روی کاغذ انتقال داد. رنگ ها نقش مهمی در دید ظاهری طرح نهایی دارند. در برخی از این محصولات شاهد عمق و به نوعی فضای دست نیافتنی در تصویر هستیم. در واقع انگار تصویر، بیننده را به دنیایی دیگر دعوت می کند. برای مثال یک منظره ساده با این طراحی دارای عمق و گودی می شود. به این ترتیب در نگاه اول به نظر می رسد که ورای تصویر و در پشت مناظر آن نیز، فضای زیادی وجود دارد.

  • پوستر دیواری سه بعدی برجسته

تزئینات حجیم و دست ساز از ویژگی های بارز در دکوراسیون به سبک کلاسیک هستند. همین ویژگی را در پوستر دیواری سه بعدی می توان دید. این یک خطای دید بارز است و در واقعیت سطح روی پوستر کاملا هموار و یک دست می باشد. اما با نگاه کردن به تصویر از فاصله یکی دو متری اینطور به نظر می رسد که اجسام، برجسته هستند. برای مثال گل های روی پوستر دیواری کاملا زنده و دارای حجم به نظر می رسند به طوری که تصور می شود از سطح دیوار بیرون آمده اند. هر چه هست اعجاز رنگ و تکنولوژی چاپ است که چنین خطای دیدی را به وجود آورده است. الهام از نقاشی های قدیمی به وفور در پوستر دیواری کلاسیک دیده می شود.

بیشتر بخوانید
چگونه پوستر دیواری پشت تلویزیون مناسب انتخاب کنیم؟

پوستر دیواری با طرح کلاسیکپوستر دیواری نقاشی کلاسیک

در برخی موارد ایده اولیه پوستر دیواری سه بعدی کلاسیک، نقاشی های رنگ و روغن دوران گذشته است. بسیاری از افراد ترجیح می دهند طرح های خاص نظیر همین تابلوی نقاشی Happy Arcadia را برای پوستر دیواری انتخاب کنند. این تصویر یادآور ساختمان های اشرافی و کاخ های با شکوه در دوران گذشته است. به همراه این تزئین چیدمان لوکس استفاده می شود. مجسمه های کوچک و بزرگ، پرده های مخمل با والان های زیبا، مبل های سلطنتی با شکوه را می توان همراه با یک نقاشی دیواری پوستری، خاص تر نشان داد.

پوستر نقاشی سنتیقیمت پوستر دیواری کلاسیک

دکوراسیون کلاسیک هرگز قدیمی نمی شود. با وجود صدها طرح و نقش هنوز هم تقاضا برای طرح های کلاسیک، زیاد است. پوستر دیواری سه بعدی گل نمونه ای از طرح های کلاسیک است که در دکوراسیون مدرن هم جایگاه ویژه ای دارد. اگرچه این روزها کمتر خانه ای را می بینید که با نقاشی های نقاشان معاصر تزئین شده باشد ولی دیوارهای مزین به پوستر نقاشی کم نیستند. طراحی کلاسیک امتحان نشان داده که همیشه پر طرفدار است. بهترین طرح های کلاسیک دنیا ایده آل دکوراسیوم محل کار و ساختمان های مسکونی را با قیمت مناسب از فروشگاه های معتبر تهیه کنید.

پوستر دیواری کلاسیک به صورت متر مربع قیمت گذاری می شود. بزرگی فضا و متریال اولیه ارتباط مستقیم با قیمت ها دارد. پوستر دیواری پشت تلویزیون و تک دیوار بزرگ پذیرایی برازنده نصب پوستر کلاسیک است. با کمترین هزینه می توانید دکوراسیون داخلی را فاخر و کلاسیک طراحی کنید. بدون اینکه مبلمان را تعویض کنید یا هزینه زیادی برای خرید لوازم لوکس و گرانقمیت بپردازید دکوراسیون داخلی را متحول کنید.

توصیه : هرگز برای کاهش هزینه ها اجناس ارزان قیمت و نامرغوب را خریداری نکنید! متریال با کیفیت، دوام بیشتری دارد و در طول زمان بسیار مقرون به صرفه تر خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان خرید

برای دریافت مشاوره رایگان قبل از خرید روی دکمه زیر کلیک کنید

دریافت مشاوره
close-link