چمن مصنوعی تزئینی

چمن مصنوعی تزئینی راه حل قطعی حفظ فضای سبز و مقابله با مشکل کم آبی است. اگر نمی توانید گیاهان و گل های طبیعی را پرورش دهید، به دنبال راه های جایگزین باشید. چمن مصنوعی تزئینی شباهت بسیاری به چمن طبیعی داشته و بهترین دکوراسیون برای دوست داران فضای سبز است. چشم انداز زیبای چمن مصنوعی تزئینی هر بیننده ای را خیره می کند. با صرف هزینه ای اندک می توانید طراحی ویژه ای را با چمن مصنوعی اجرا کنید.

موارد استفاده چمن مصنوعی تزئینی

چمن مصنوعی تزئینی نیازی به کاشت، آبیاری، ترمیم، نگهداری و چمن زنی ندارد. این محصول دوام و طول عمر زیادی داشته و در مقابل آفتاب تابستان و سرمای زمستان مقاومت خوبی دارد. چمن مصنوعی به راحتی تمیز شده و قابلیت شستشو را نیز دارد و می تواند جایگزین مناسبی برای چمن طبیعی باشد. قیمت چمن مصنوعی تزئینی استاندارد با توجه به الیاف نرم تر، متراکم تر و بافت فشرده، بیشتر از موارد مشابه بی کیفیت است. در ادامه برخی از کاربردهای چمن مصنوعی تزئینی در فضاهای مختلف را معرفی می کنیم.

چمن مصنوعی تزئینی در بام سبز

طراحی بام سبز با استفاده از این محصول بسیار ساده است. چمن مصنوعی در هنگام نصب نیازی به عایق بندی نداشته و با چسب مخصوص اجرا می شود. تنوع رنگ و ارتفاع در چمن تزئینی یکی از امتیازهای مثبت آن است که امکان طراحی اختصاصی را میسر می کند.

چمن مصنوعی تزئینی در بام سبزچمن مصنوعی تزئینی برای حیاط

بیشترین استفاده از چمن تزئینی در محوطه سازی و حیاط منازل است. امکان پوشش کل حیاط و یا بخشی از آن با چمن مصنوعی وجود دارد به این ترتیب می توان فضای حیاط را به چندین بخش مجزا تقسیم کرد. اجرای بین سنگ و موزاییک چمن مصنوعی از زیباترین طراحی ها برای حیاط است. حیاط اولین بخشی است که در دید مهمان ها قرار دارد و می تواند به زیبایی تزئین شود.

چمن مصنوعی برای بالکن

لوازم اضافی، گلدان های خالی و هر چیزی که در تراس منزل دارید را دور بریزید. بالکن ها و تراس های منازل فضای مرده و بی مصرف نیستند. بالکن و تراس ها را با چمن مصنوعی تزئین کنید تا زیبایی ساختمان چند برابر شود. حتی تراس های بسیار کوچک نیز با این چمن به محیطی دنج و با صفا تبدیل می شوند.

چمن مصنوعی تزئینی در اتاق کودکان

دکوراسیون داخلی اتاق کودکان را با چمن مصنوعی متحول کنید. طراوت فضای سبز را می توان در یک اتاق کوچک هم فراهم کرد. کودکان نیاز به بازی و شیطنت دارند. بخشی از اتاق کودکان را با کفپوش چمن آراسته کنید تا احساس بهتری داشته باشند.

چمن مصنوعی تزئینی در لبه استخر و آبنما

موارد استفاده از چمن مصنوعی تزئینی بسیار زیاد است. لبه های استخر و آبنما را می توان با چمن مصنوعی پوشش داد. علاوه بر مجتمع های مسکونی و منازل، اغلب باغ تالارها، رستوران های فضای باز و هتل ها از چمن مصنوعی در لبه استخرها استفاده کرده و طراحی فوق العاده ای را اجرا کرده اند. چمن مصنوعی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان خرید

برای دریافت مشاوره رایگان قبل از خرید روی دکمه زیر کلیک کنید

دریافت مشاوره
close-link