طراحی با پارکت لمینت The Best

دکوراسیون های زیبا و جذاب با به کارگیری اصول کلی و در نظر گرفتن جزئیات بسیاری طراحی می شوند. قاب ها، چیدمان مبلمان و اثاثیه، کاغذ دیواری و دیوارپوش ها جلوه خاصی در دکوراسیون دارند. در این میان استفاده از کفپوش و طراحی با پارکت لمینت های مدرن بیشترین تاثیر را در تغییر فضای داخلی دارد.

طراحی کف اتاق نشان دهنده سلیقه و سبک چیدمان است. برای کفپوش های منازل مسکونی انتخاب های زیادی وجود دارد که تنوع و زیبایی خوبی هم دارند. یکی از بهترین انتخاب ها برای کف اتاق، پارکت لمینت های مدرن و پارکت لمینت های طرح جدید هستند که مشکل پسندترین سلیقه ها را نیز راضی می کنند.

مدل های جدید طراحی با پارکت لمینت های مدرن

برای افرادی که خوش سلیقه هستند و معیارهای بالایی را برای زیبایی در نظر می گیرند، به روز بودن و جدید بودن طراحی داخلی اهمیت ویژه ای دارد. اولویت اول این افراد انتخاب کفپوش مناسب است. کف پوش های چوبی، مرمری و حتی شیشه ای برای فضاهای متنوع و اختصاصی طراحی شده اند. زیبایی فاکتور مهمی در خرید کفپوش هاست ولی در نظر داشته باشید که مهم ترین عامل کیفیت کفپوش است. کفپوش باید زیبا، مقاوم و با دوام باشد. پارکت لمینت های مدرن نسبت به موارد مشابه کیفیت بالاتری دارند و به سادگی ساییده نمی شوند.

طراحی با پارکت لمینت در منزل

 

قیمت در طراحی با پارکت لمینت های جدید

طراحی با پارکت لمینت های مدرن از لحاظ زیبایی و کیفیت، در صدر کفپوش ها قرار دارند. استفاده از مواد با کیفیت و مرغوب در تولید این کفپوش ها موجب شده تا جایگزین مناسبی برای کفپوش های چوبی شوند. پارکت ها از کفپوش های چوبی قیمت کمتری دارند ولی اندکی از سایر کفپوش ها گران تر هستند. پرداخت هزینه بیشتر برای جنس با کیفیت کاری هوشمندانه است. بدیهی است بدون در نظر گرفتن قیمت، طراحی با پارکت لمینت های جدید بهترین انتخاب برای کف اتاق هستند.

بیشتر بخوانید
دکوراسیون کلاسیک یا مدرن کدام سبک را می پسندید؟

نصب آسان و سریع پارکت لمینت

نصب کفپوش های چوبی توسط نصاب حرفه ای انجام می شود و ترفندهای خاصی دارد. پارکت ها به سادگی و با استفاده از چسب مخصوص نصب می شوند. نصب  و طراحی با پارکت لمینیت ها ساده و سریع تر از سایر کفپوش هاست. اغلب خانواده هایی که تصمیم به تغییر دکوراسیون داخلی دارند، از طولانی بودن زمان کار ناخشنود هستند زمان نصب پارکت لمینت بسیار کوتاه تر از موارد مشابه است.

ویدیو نصب پارکت لمینت The Best را ببینید

 

مدل های شیک و جدید پارکت لمینت

ایجاد طراحی با پارکت لمینت ها برای فضای داخلی مناسب هستند ولی در نظر داشته باشید که این کفپوش را نمی توان در فضای بیرونی مورد استفاده قرار داد. بافت اصلی پارکت ها یک چگال فشرده است و شباهت بسیاری به ام دی اف دارد این ترکیب از روی هم قرار گرفتن چندین لایه تشکیل شده است.
وجود رطوبت و آب موجب آسیب جدی به این کفپوش ها می شود. لذا در نظر داشته باشید که هرگز نباید پارکت لمینیت ها را در سرویس بهداشتی و حمام نصب کنید. کف پذیرایی، هال، اتاق ها و سالن های کنفرانس برای نصب پارکت مناسب تر است.

طراحی با پارکت لمینت در فروشگاه

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان خرید

برای دریافت مشاوره رایگان قبل از خرید روی دکمه زیر کلیک کنید

دریافت مشاوره
close-link