پوستر دیواری جنگل

برای داشتن دکوراسیون خاص و رویایی به بودجه زیادی نیاز ندارید بلکه نیازمند کمی ذوق و سلیقه هستید. اغلب آدم ها فکر می کنند این پول است که رنگ و روی خانه را صفا می دهد. قدرت پول و کارهایی که می توان با پول انجام داد بر کسی پوشیده نیست اما برای تغییرات داخل خانه و عوض کردن روحیه ساکنین با پول کمتر هم می توان کارهای شگفت انگیز انجام داد. برای مثال شکوه و عظمت طبیعی را با نصب پوستر دیواری جنگل به خانه دعوت کنید. این یک انتخاب هوشمندانه است که با کمترین هزینه، حس و حال خانه نیز تغییر می کند.

پوستر دیواری طرح جنگل را همه طبیعت دوستان و عاشقان زیبایی های طبیعت بکر، دوست دارند. این دکوراسیون مخصوص اهل دل است چه کسی گفته در آپارتمان های کوچک یا برج های مسکونی چندین و چند طبقه نمی توان از یک جنگل سر سبز نگهداری کرد. تنها باید راه و رسمش را بلد باشید.

پوستر دیواری جنگل در گروه پوسترهای دیواری طبیعت قرار دارد. این گروه شامل همه طرح های الهام گرفته از طبیعت است. پوستر دیواری دریا، آبشار، پوستر دیواری طرح گل، درختان جنگلی و …. همگی از طرح های پوستر دیواری سه بعدی طبیعت به حساب می آیند. هر کدام از این محصولات بخشی از زیبایی های طبیعت را به تصویر می کشند.

پوستر دیواری طرح جنگل

پوستر دیواری جنگل در پذیرایی

این محصول با کاغذ دیواری های قدیمی تفاوت زیادی دارد. پس از نصب پوستر دیواری، طرح نهایی به صورت واحد و یک تصویر مشخص دیده می شود. این تصویر دارای عمق و برجستگی است به صورتی که از فاصله یک تا یک و نیم متری به نظر می رسد که می توانید درون جنگل اسرار آمیز قدم بگذارید.

برای رهایی از استرس و اضطراب روزانه، در دکوراسیون منزل از رنگ سبز استفاده می شود. رنگ سبز را می توان در پرده، مبلمان، کفپوش ها و دیوارپوش ها به صورت ترکیب با رنگ های دیگر به کار گرفت. یکی از جذاب ترین راه های استفاده از رنگ سبز، انتخاب پوستر دیواری سه بعدی طرح جنگل است. پوستر طرح جنگل دیوار بزرگ پذیرایی را تبدیل به یک جنگل انبوه و پر از درختان سر به فلک کشیده می کند. زندگی در شهرهای بزرگ و آپارتمان ها موجب شده تا کمتر مجال گشت و گذار در طبیعت دست دهد. از طرفی کار و مشغله هم مشکل را دو چندان کرده است. با یک ابتکار ساده می توانید جلوه ای از طبیعت را در خانه داشته باشید.

به لحاظ شیوه چاپ و طراحی و نحوه ساخت متفاوت با کاغذ دیواری است. این محصول برای دیوار پذیرایی ایده آل است. از نظر ابعاد و اندازه هیچ محدودیتی در نصب پوستر دیواری سه بعدی وجود ندارد . موقع سفارش دیوار مورد نظر اندازه گیری می شود و طرح انتخابی برای این مکان، چاپ می شود. برای ساخت پوستر دیواری از دستگاه های پیشرفته و مجهز به فناوری های روز دنیا استفاده می شود. چاپ تصاویر روی کاغذ مهم ترین بخش کار است. در حالت عادی امکان ایجاد عمق و برجستگی در چاپ وجود ندارد ولی با تکنیک های خاص چاپ و رنگ های مخصوص می توان سایه ها و پرسپکتیو مورد نظر را ایجاد کرد.

خرید پوستر دیواری جنگل

خرید پوستر دیواری جنگل

این محصول از طرح های مورد پسند در بازار است. تنوع بالای تصاویر و طرح های بسیار جذاب طرح طبیعت حتی مشکل پسندترین مشتری ها را نیز راضی می کند. عمده طرح های جنگل با تم سبز دیده می شوند ولی زیبایی های چهار فصل را نمی توان تنها در رنگ سبز خلاصه کرد. تناژ تیره و روشن سبز در فضاهای مختلف، با توجه به کیفیت نور و محیط استفاده می شود. با خرید پوستر دیواری طرح جنگلی شانس این را دارید که محیط زندگی را زنده تر کنید. قیمت این محصول با توجه به کیفیت کار متفاوت است.

با هر بودجه ای می توان یک پوستر سه بعدی را با طرح دلخواه سفارش داد. در مورد تصاویری که دارای رنگ بیشتری هستند قیمت ها کمی متفاوت است. کیفیت کاغذ، جنس مواد اولیه در ساخت پوستر دیواری، متریال استفاده شده در روکش پوستر سه بعدی همگی در قیمت پوستر دیواری تاثیر گذار است. به طور معمول قیمت ها برای ابعاد مختلف نیز تفاوت دارد. برای مثال اگر طول دیوار 2 متر باشد و ارتفاع را 3 متر در نظر بگیریم مبلغ نهایی با یک دیوار 4متری و ارتفاع 3 متری فرق می کند. در فروشگاه انواع پوستر دیواری با قیمت های متنوع موجود است.

پوستر دیواری جنگل پاییزی

این محصول مملو از رنگ های گرم پاییزی است. برگ های درختان جنگلی در پاییز رنگارنگ تر از همیشه هستند. اگر به دنبال تنوع و تغییر کلی در اتاق خواب هستید از پوسترهای دیواری طرح جنگل الهام بگیرید. سرسبزی جنگل زیبایی خاص خود را دارد ولی پاییز طبیعت نیز جلوه ای فوق العاده به اتاق خواب می دهد. به طور کلی همه طرح های پوستر دیواری طبیعت به نوعی حس آرامش و نشاط را القا می کنند ولی در مقایسه شاید قدرت آرامشی که جنگل به همراه دارد در هیچ طرح دیگری تا به این حد جلوه گر نباشد.

پوستر دیواری جنگل پاییزی

تصویر درختان جنگل که خزان کرده اند و زمینی سراسر برگ های زرد، نارنجی و قرمز یاد آور خاطرات زیادی است اگر از این دست خاطرات ناب و دوست داشتنی دارید حتما از پوستر دیواری جنگل پاییزی نیز حس خوبی می گیرید. مهم نیست اتاق خواب چه اندازه ای دارد یا دیوارها با چه متریالی کار شده اند، همیشه می توانید یکی از این پوسترهای طرح جنگلی را نصب کنید.

نصب پوستر سه بعدی در سطوح مختلف

پوستر دیواری جنگل را می توان روی هر نوع دیواری چسباند. نصب پوستر دیواری روی گچ، رنگ و روغن و …. امکان پذیر است. اگر سطح کار ناهموار و دارای ترک خوردگی باشد لازم است از قبل دیوار ترمیم شود و همه سوراخ ها و ترک های روی دیوار نیز تعمیر شوند. در مورد دیوارهای نمور حتما می بایست علت نم مشخص شود. در صورت نشتی و ترکیدگی لوله ها ابتدا مشکل را برطرف کنید. پوستر دیواری را نباید روی دیوار مرطوب و نمدار نصب کرد. رطوبت میزان چسبندگی را کاهش داده و خیلی زود پوستر از روی دیوار جدا می شود.

از بین طرح های متنوع پوستر دیواری در جنگل بهاری، تابستانی، پاییزی و زمستانی کدامیک را می پسندید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *