مزایای پارکت لمینت چیست؟

اگر قصد تغییر دکوراسیون داشته و می خواهید سبک و سیاق طراحی داخلی را دگرگون کنید، کفپوش ها را عوض کنید! به همین سادگی و با تعویض کفپوش ها می توان تغییر بزرگی در دکوراسیون داد. البته انتخاب کفپوش مناسب هم چندان ساده نیست. کدام کفپوش مناسب تر است؟ دکوراتیوها دلایل زیادی برای استفاده از پارکت لمینت در دکوراسیون داخلی دارند که می تواند تصمیم گیری برای خرید کفپوش را ساده تر کند. در این مطلب مزایای پارکت لمینت را بررسی می کنیم.

ارزش مالی پارکت لمینت

کفپوش پارکت لمینت ارزش مادی ملک را بیشتر می کند. هزینه نصب پارکت لمینت در مقایسه با بالا رفتن قیمت ملک بسیار ناچیز است. کفپوش های مدرن موجب افزایش قیمت هر متر مربع از ملک می شوند. فروش ساختمان های مسکونی و یا اداری بستگی مستقیم به سلیقه مشتری دارد، پارکت لمینت مشتری پسندتر از سایر کفپوش هاست. طرح ها و رنگبندی متنوع انواع پارکت لمینت موجب فروش سریع تر ملک می شود.

مزایای پارکت لمینت در طراحی

طرح های متنوع پارکت لمینت با انواع طراحی مدرن و سنتی هماهنگی دارند. چیدمان کلاسیک، طراحی رویایی و حتی استفاده از المان های سنتی نیز به همراه پارکت لمینت امکان پذیر است. یکی از مزایای پارکت لمینت شیک و مدرن بودن آن است. در منازلی که پارکت لمینت نصب شده، فضا لوکس، با سلیقه، تمیز و مدرن تر به نظر می رسد. حتی در منازل کوچکتر می توان با انتخاب رنگ و طرح مناسب، فضا را بزرگتر و وسیع تر نشان داد. این روزها اغلب اماکن اداری نیز از پارکت لمینت استفاده می کنند.

مزایای پارکت لمینت

مزایای پارکت لمینت : عایق

پارکت لمینت کفپوشی زیبا و جذاب است که همانند عایق صوتی و حرارتی نیز عمل می کند. گرما و سرمای محیط با کفپوش مناسب حفظ شده و در کاهش هزینه های جاری تاثیرگذار است. مجتمع های مسکونی می توانند از مزایای پارکت لمینت در کاهش انتقال صدا از کف به واحدهای پایین تر بهره ببرند. پارکت لمینت The Best علاوه بر عایق حرارتی و صوتی، در مقابل رطوبت نیز مقاومت بسیار بالایی دارد.

بیشتر بخوانید
طرح های پارکت لمینت هماهنگ با دکوراسیون

نظافت آسان پارکت لمینت

به طور یقین تمیز کردن پارکت لمینت نسبت به همه کفپوش های دیگر ساده تر است. این کفپوش فضایی برای پنهان شدن گرد و غبار و آلودگی را ایجاد نمی کند. به سادگی و بدون استفاده از شوینده ای شیمیایی و یا ساییدن می توان پارکت ها را تمیز کرد. مزایای پارکت لمینت بی شمارند ولی سهولت نظافت برای مصرف کننده اهمیت زیادی دارد.

ضد آلرژی بودن پارکت لمینت

حساسیت های فصلی و آلرژی ها سلامتی را تهدید می کنند. پارکت لمینیت گامان تزیین آنتی‌آلرژیک است. اگر کودک مبتلا به آسم در خانه دارید باید فرش ها را جمع کرده و از پارکت لمینت استفاده کنید. بزرگسالان مبتلا به حساسیت های فصلی و آلرژی های تنفسی با استفاده از کفپوش مناسب، می توانند سلامت خود را ارتقا دهند.

نصب سریع پارکت لمینت

یکی از مزایای پارکت لمینت نصب سریع و ساده آن است. در مقایسه با کفپوش های سنگی و سرامیک، لمینت در زمان بسیار کوتاه تری نصب شده و به هم ریختگی کمتری ایجاد می کند. با توجه به زمان نصب، نحوه نصب و هزینه نصب، بدون تردید پارکت لمینت یکی از بهترین کفپوش های اداری و مسکونی است. نصب پارکت لمینت مزاحمتی برای واحدهای دیگر و ساکنین آپارتمان ایجاد نمی کند.

  • افسانه رجب پور
  • خرداد 29, 1397
  • 70 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان خرید

برای دریافت مشاوره رایگان قبل از خرید روی دکمه زیر کلیک کنید

دریافت مشاوره
close-link