موکت تایل اداری

خلاقیت در دکوراسیون داخلی اماکن اداری یک ویژگی مهم است. کفپوش ها مناسب ترین مکان برای اجرای ایده های خلاقانه در محیط های اداری هستند که کمتر مورد توجه قرار می گیرند. موکت تایل اداری امکان اجرای ایده های خلاقانه را برای دکوراسیون داخلی در محیط های اداری فراهم می کند. موکت تایل بر خلاف موکت های رولی دارای قطعات متعددی است که در کنار یکدیگر قرار گرفته و سطح مورد نظر را پوشش می دهند. موکت تایل اداری هماهنگ با فضای داخلی و نوع کسب و کار، در طراحی هزاران ایده ابتکاری استفاده می شود.

تنوع رنگ موکت تایل اداری

یکی از دلایل اصلی انتخاب موکت تایل در محیط های اداری، رنگ های متنوع آن است. جذابیت رنگ های متنوع و امکان استفاده از چند رنگ در فضایی محدود، تاثیر زیادی بر مشتری و مراجعه کنندگان دارد و در دکوراسیون داخلی حائز اهمیت است. طراحی ساده و تک رنگ در دکوراسیون کلاسیک تنها انتخاب برای دفاتر کار و شرکت ها نیست. انواع نقوش، چیدمان و طراحی های متنوع را می توان با موکت تایل اداری اجرا کرد.

دوام موکت تایل اداری

کفپوش های اداری باید با دوام بوده و در مقابل سایش مقاومت داشته باشند. موکت تایل اداری یکی از بهترین کفپوش ها برای مکان های پر تردد است که عملکرد بسیار خوبی دارد. موکت تایل موجود در بازار از برندهای مختلفی هستند که هر کدام قیمت متفاوتی دارند. استاندارد بودن و کیفیت موکت تایل اداری در دوام و استحکام آن نقش دارد.. استفاده از برندهای نامعتبر، بی کیفیت و ارزان قیمت در محیط های اداری توصیه نمی شود. موکت تایل Tecsom بهترین انتخاب برای اماکن پر تردد است که دوام  فوق العاده ای دارد.

بیشتر بخوانید
موکت کبریتی در دکوراسیون داخلی منازل

تعویض موکت تایل اداری

موکت تایل به صورت قطعات جداگانه نصب شده و در صورت لزوم به راحتی قابل تعویض است. چنانچه قسمتی از موکت آسیب دید می توان تنها تایل آسیب دیده را تعویض کرد. به این ترتیب مبلغ زیادی در هزینه های سازمانی صرفه جویی شده و مشکل برطرف می شود. با توجه به دوام و ماندگاری بالای موکت تایل اداری ، امکان تعویض برخی قطعات در سال های بعد و تغییر دکوراسیون با طرحی جدید نیز وجود دارد.

نظافت موکت تایل اداری

سهولت نظافت و تمیزی کفپوش در ادارات جنبه حیاتی دارد. کفپوش های اداری در معرض کثیفی و آلودگی بیشتری هستند و نیاز به نظافت دائمی دارند. جهت شستشوی موکت تایل می توان قسمت های کثیف و آلوده را جدا کرده و به صورت مجزا شستشو داد. به این ترتیب نیازی به شستشوی کل سطح وجود ندارد و لزومی به تعویض کامل موکت نیست.

نصب موکت تایل اداری

مهم ترین ویژگی موکت تایل اداری این است که در کوتاه ترین زمان نصب می شود. در واقع عملیات نصب با چیدن تایل ها در کنار یکدیگر شروع شده و به سادگی قابل انجام است. با اندازه گیری فضای مورد نظر می توان تایل های آماده را خریداری کرد. تایل ها با اندازه های استاندارد تولید شده و می توانند در سطوح مختلف نصب شوند.برای آشنایی با نصب موکت تایل این مطلب معرفی می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان خرید

برای دریافت مشاوره رایگان قبل از خرید روی دکمه زیر کلیک کنید

دریافت مشاوره
close-link