کاغذ دیواری طرح دار پذیرایی

کاغذ دیواری ها طرح های متنوعی دارند که با هر سبک دکوراسیونی هماهنگی دارد. افراد محتاط تر همیشه از رنگ های روشن و طرح های ساده کاغذ دیواری استفاده می کنند زیرا چیدمان لوازم و رنگبندی مناسب با دیوارهای روشن ساده تر است. انتخاب کاغذ دیواری طرح دار کمی ریسک به هم دارد ولی قطعا فضای داخلی را بسیار متفاوت خواهد کرد. به طور معمول دکوراسیون های شلوغ و طرح دار خسته کننده تر از دکوراسیون داخلی ساده هستند ولی ویژگی های زیبایی شناختی فوق العاده ای را ایجاد می کنند. خلاقیت بیشتری را می توان با کاغذ دیواری طرح دار در تغییر دکوراسیون ایجاد کرد.

کاغذ دیواری طرح دار جایگزین تابلوهای نقاشی

استفاده از کاغذ دیواری های شلوغ و طرح دار برای پوشش همه دیوارها رایج نیست. معمولا یکی از دیوارهای اصلی را که در دید مستقیم قرار دارد با کاغذ دیواری طرح دار تزئین می کنند. به این ترتیب انگار یک اثر هنری فوق العاده را برای دیوار خاص انتخاب کرده اید. روی این دیوار نباید هیچ دیوارکوبی نصب شود. حتی برای قدرت بخشیدن بیشتر به این طرح بهتر است از قرار دادن مبلمان یا میز عسلی در جلوی دیوار خودداری کنید. کاغذ دیواری طرح دار به تنهایی برای دکوراسیون یک دیوار کافی است. هر چیزی که جلوی دیوار قرار دهید توجه را به خود جلب می کند و نمای کاغذ دیواری از بین می رود.

کاغذ دیواری طرح دارترکیب رنگ و کاغذ دیواری طرح دار

برای دکوراسیون داخلی هارمونی رنگی را در نظر بگیرید. اگر از کاغذ دیواری با طرح های شلوغ استفاده می کنید بهتر است رنگ لوازم و دیگر اجزای دکوراتیو را ملایم انتخاب کنید. یکی از رنگ های روشن کاغذ دیواری طرح دار را به عنوان پایه رنگی برای دکوراسیون در نظر بگیرید تا علاوه بر ایجاد هارمونی رنگی، فضا را متعادل و آرامشبخش تر کند. برای مثال اگر دیوار پشت تخت خواب را از کاغذ دیواری طرح دار و شلوغ انتخاب می کنید حتما از روتختی های رنگ روشن ساده استفاده کنید تا درخشش کاغذ دیواری بیشتر شود. این ترکیب موجب بزرگتر دیده شدن فضای اتاق خواب شده و از لحاظ احساسی بسیار آرامش دهنده است. هرگز همه دیوارهای یک اتاق را با طرح های شلوغ پر نکنید.

کاغذ دیواری های طرح گل

انواع طرح های هندسی، انتزاعی و حتی گل ها می توانند زمینه اصلی کاغذ دیواری باشند. استفاده از طرح گل برای کاغذ دیواری پیشنهاد خوبی است ولی باید بتوانید از این طرح مفرح در جای صحیح استفاده کنید. به طور معمول کاغذ دیواری های گلدار برای فضای پذیرایی در نظر گرفته نمی شوند. این طرح ها مناسب دکوراسیون اتاق کار هستند. دکوراسیون یک دیوار اتاق کار با گل های زیبا، نشاط و سرزندگی را بیشتر می کند. اگر به این طرح ها علاقه دارید یکی از دیوارهای اتاق خواب را با گل های رنگارنگ تزئین کنید. برای سالن پذیرایی بهتر است سراغ کاغذ دیواری طرح دار هندسی یا کوبیسم بروید. این طرح ها برای دیوار پشت ال سی دی بسیار عالی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان خرید

برای دریافت مشاوره رایگان قبل از خرید روی دکمه زیر کلیک کنید

دریافت مشاوره
close-link