پوستر دیواری ورزشی

تغییر دکوراسیون داخلی با عوض کردن لوازم منزل، تغییر کفپوش ها، عوض کردن رنگ دیوارها و خیلی کارهای دیگر همراه است. نورپردازی، رنگ ها، بافت و جنس متریال به کار رفته در فضای داخلی تاثیر مستقیم روی روحیه ساکنین دارد. بنابر این مهم ترین مسئله انتخاب المان های دکوراسیون با توجه به سلیقه ساکنین است. اتاق خواب از خصوصی ترین فضاها در هر خانه ای است و می بایست کاملا طبق سلیقه شخصی تزئین شود. پوستر دیواری ورزشی از دیوارپوش های مورد علاقه جوانان و نوجوانان است که این روزها در همه خانه ها دیده می شود. تنوع طرح، رنگ و به خصوص موضوع پوستر دیواری ورزشی این امکان را می دهد که اتاق خواب کاملا انحصاری دکوراسیون شود.

پوستر دیواری چیست؟

طراحی دیوارها به عنوان یکی از سطوح بزرگ در تغییر دکوراسیون داخلی بسیار به چشم می آید. چنانچه این طراحی با دقت انجام شود، احساس فضا هم تحت تاثیر قرار می گیرد. انتخاب دیوار پوش مناسب بر اساس موقعیت هر اتاق ضروری است. پوسترهای دیواری از دیوارپوش های مدرن هستند که این روزها جایگزین کاغذ دیواری شده اند. به طور معمول یکی از دیوارهای اتاق خواب با پوستر دیواری پوشش داده می شود. طرح های متنوع پوستر دیواری برای پذیرایی، پوستر دیواری با طرح های صنعتی برای محیط های اداری، پوستر دیواری کارتونی برای اتاق کودک و حتی پوستر دیواری ورزشی برای اتاق جوانان در بازار موجود است. به طور معمول بزرگترین دیوار اتاق برای نصب پوستر دیواری انتخاب می شود.

پوستر دیواری ورزشی چیست؟

در گذشته های نه چندان دور، نصب پوسترهای ورزشی در اتاق خواب یکی از علاقه مندی های جوانان بود. عده ای هم عکس ورزشکاران را از روزنامه می بریدند و با پونز روی دیوار اتاق خواب نصب می کردند. اما این روزها انواع پوستر دیواری ورزشی برای علاقه مندان به ورزشکاران و دوست داران ورزش تولید شده است. طرح های متنوع پوستر دیواری ورزشی این فرصت را فراهم کرده تا یک اتاق خواب رویایی با تصاویری که دوست دارید، طراحی کنید.

تنوع طرح، رنگ و موضوع در پوستر دیواری ورزشی بسیار زیاد است و هر نوع سلیقه ای را راضی می کند. برخی از طرح های موجود در بازار پر فروش تر هستند ولی همیشه امکان انتخاب طرح دلخواه از آلبوم پوستر دیواری ورزشی وجود دارد. حتی می توانید طرح مورد نظر را به طور اختصاصی هم سفارش دهید.

قیمت پوستر دیواری ورزشیتفاوت پوستر دیواری ورزشی با کاغذ دیواری چیست؟

برخی به اشتباه انواع کاغذ دیواری سه بعدی، طرح دار و ساده را با پوستر دیواری یکی می دانند. جایگاه پوستر دیواری در دکوراسیون داخلی کاملا با کاغذ دیواری متفاوت است. دو ویژگی متمایز بین کاغذ دیواری و پوستر دیواری وجود دارد که اولی طرح و بعد جنس است. در واقع طرح و جنس پوستر دیواری ورزشی اصلا شباهتی با کاغذ دیواری ندارد.

پوستر دیواری در کل از یک طرح یکپارچه و بدون تکرار تشکیل شده است. در واقع پنل های پوستر دیواری پس از نصب روی دیوار یک تصویر کامل را تشکیل می دهند. به این ترتیب هر پنل با قطعه دیگر از لحاظ طرح متفاوت است. تقریبا چیزی شبیه به پازل که هر قطعه بخشی از یک تصویر بزرگتر است. برای مثال هر تایل از پوستر دیواری ورزشی به تنهایی مفهومی ندارد ولی پس از نصب تصویر یک ورزش را روی دیوار ایجاد می کند. این طرح واحد بوده و تکرار نمی شود.

بیشتر بخوانید
طراحی دکوراسیون داخلی منزل عروس با ایده های جذاب

در صورتی که کاغذ دیواری شامل طرح های یکسان و تکرار شونده است و به صورت رول عرضه می شود. پس از نصب کاغذ دیواری شاهد چندین طرح کاملا یکسان با تکرار زیاد روی دیوار هستیم. بر خلاف کاغذ دیواری، پوستر دیواری تنها روی یک دیوار نصب می شود و در یک اتاق از چند پوستر دیواری استفاده نمی شود.

نصب کاغذ دیواری نیز با پوستر دیواری تفاوت دارد. نصب پوستر دیواری ورزشی خیلی ساده است اما باید دقت و ظرافت را رعایت کرد. چنانچه پوستر دیواری به درستی روی دیوار نصب نشود، طرح نهایی به زیبایی دیده نمی شود. متخصصین دکوراسیون داخلی تجربه کافی در زمینه نصب پوستر دیواری ورزشی دارند و می دانند چگونه تایل ها را کنار هم قرار دهند تا طرح نهایی حفظ شود. حتی ایرادات جزئی هم روی دیوار به چشم می آید.

مزایای نصب پوستر دیواری ورزشی در اتاق خواب

پوستر دیواری ورزشی چیست؟

طرح های پوستر دیواری بسیار متنوع است و با روحیه شاداب جوان تر ها همخوانی دارد. انرژی مثبت بیشتری در اتاق جاری می شود و خلق و خو تغییر می کند. انواع طرح های پوستر دیواری سه بعدی هم تولید شده که بسیار مورد توجه قرار گرفته است. اصولا دکوراسیون داخلی اتاق خواب را می توان کمی اختصاصی تر کرد و نیازی نیست طراحی اتاق خواب هماهنگ با اتاق پذیرایی باشد. با نصب پوستر دیواری ورزشی یک فضای متفاوت و اختصاصی دارید که با روحیه تان سازگار است اما نصب پوستر دیواری مزایای دیگری هم دارد:

پوشاندن عیوب دیوار: پوستر دیواری انتخابی خلاقانه برای دیوارهای قدیمی است. با صرف کمترین هزینه می توانید یک اتاق تاریک، کوچک ودلگیر را به فضایی پر انرژی تبدیل کنید. با نصب یک پوستر ورزشی زیبا همه ترک های دیوار هم از دید پنهان می شود.

نظافت آسان: بسیاری از پوسترهای دیواری استاندارد و با کیفیت قابلیت شستشو را دارند و به راحتی گردگیری و تمیز می شوند. برای خرید پوستر دیواری به فروشگاه های دکوراسیون معتبر مراجعه کنید.

چاپ انحصاری: رنگ آمیزی دیوارها به رنگ کرم استخوانی، شیری و … را کنار بگذارید. با کمی خلاقیت می توانید طرح های بدیع پوستر دیواری ورزشی را برای اتاق خواب استفاده کنید تا یک فضای بی نظیر و کاملا خلاقانه داشته باشید. تصاویر یکدست پوستر دیواری، چشم ها را اغوا می کند. این یک دیوارپوش ساده نیست بلکه اثری فوق العاده زیبا و هنری است که نمی توانید از آن چشم بردارید.

امکان تعویض آسان: بر خلاف کاغذ دیواری ها، جدا کردن پوستر دیواری ورزشی از روی دیوار چندان دشوار نیست. هر وقت که خسته شدید می توانید از یک طرح متفاوت به جای طرح فعلی استفاده کنید و دکوراسیون اتاق را تغییر دهید.

قیمت پوستر دیواری ورزشی چقدر است؟

ابعاد دیوار و بزرگی طرح از عواملی است که روی هزینه خرید پوستر دیواری تاثیر می گذارد. در واقع طرح ها از قبل آماده نیست و با توجه به اندازه طول و عرض دیوار، طرح آماده سازی می شود. با توجه به ثبات رنگی، کیفیت بالا، طول عمر و ماندگاری، پوستر دیواری بسیار مقرون به صرفه است و حتی پس از سالها استفاده، رنگ و جلای خود را از دست نمی دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان خرید

برای دریافت مشاوره رایگان قبل از خرید روی دکمه زیر کلیک کنید

دریافت مشاوره
close-link