پوستر دیواری سه بعدی

انواع دیوارپوش های مدرن در دکوراسیون داخلی ساختمان های مسکونی، اداری و تجاری استفاده می شوند. در این میان طرح های جدید و خلاقانه پوستر دیواری سه بعدی توانسته توجه زیادی را جلب کند. کسانی که به دکوراسیون مدرن و متریال نوظهور علاقه دارند، حتما شیفته اعجاب درون این کاغذ های برجسته می شوند.

پوستر دیواری سه بعدی چیست؟

این متریال به گونه ای طراحی شده که احساس عمق، بعد و برجستگی را در بیننده به وجود می آورد. در نگاه اول به نظر می رسد اشیا دارای حجم هستند. پوستر دیواری نوعی کاغذ دیواری برجسته است و می تواند از جدیدترین ابتکارات در تولید کاغذ دیواری محسوب شود. تقریبا هر طرح و نقشی را که بخواهید می توان با این تکنولوژی تولید کرد. به طور معمول یکی از دیوارهای اصلی برای نصب پوستر دیواری در نظر گرفته می شود.

طرح پوستر دیواری سه بعدی

پوستر دیواری تصویری  مثل تصاویر حیوانات، ماشین، طبیعت و کارتونی بهترین ایده برای دکوراسیون اتاق کودک و نوجوان است. اما پوستر دیواری سه بعدی گل را بیشتر در اتاق پذیرایی و دیوار پشت تلویزیون می توان به کار برد. برخی از فروشنده ها به این متریال کاغذ دیواری سه بعدی یا پوستر برجسته هم می گویند. اساس طراحی این تصاویر به چاپ آن بستگی دارد. در واقع با دست زدن هیچ برجستگی و حجمی در طرح احساس نخواهد شد.

استفاده از تکنولوژی پیشرفته در چاپ تصاویر و سایه روشن ها موجب شده تا طرح پوستر به لحاظ دید بصری برجسته باشد. اما در حقیقت هنر چاپ باعث شده تا این خطای دید حاصل شود. معمولا از هر جهت که به طرح کاغذ دیواری برجسته نگاه می کنید، طرح سه بعدی دیده می شود. در کاغذ دیواری ساده تصاویر فقط دارای طول و عرض هستند اما در این طرح های زیبا علاوه بر دو ویژگی قبلی، حجم هم به تصاویر افزوده شده است.

قیمت پوستر دیواری سه بعدیپوستر دیواری را در کجا نصب کنیم؟

این متریال ویژه فضای داخلی تولید شده است. بنابر این تنها در اماکن سر پوشیده و نمای داخلی ساختمان می توان از پوستر سه بعدی استفاده کرد. هیچ محدودیتی در مکان اجرای پوستر دیواری وجود دارد. این طرح می تواند فضای اتاق خواب یا اتاق پذیرایی را به رویایی چشم واز تبدیل کند. علاوه بر دکوراسیون داخلی منازل، انواع طرح های سه بعدی برای طراحی داخلی شرکت ها و ساختمان های تجاری نیز استفاده می شوند.

جالب ترین ویژگی این متریال، قابلیت طراحی اختصاصی و چاپ تصاویر دلخواه مشتری است. برای مثال شرکت ها می توانند سفارش چاپ لوگوی شرکت را به صورت برجسته  داشته باشند. به طور کلی هر طرحی را که بخواهید می توانید برای دکوراسیون خاص خود در اختیار داشته باشید. طرح های پوستر دیواری آماده هم بسیار پر طرفدار هستند. تولید کنندگان، بسیاری از طرح های پر فروش را به صورت آماده برای مشتری عرضه می کنند. طرح های آماده اغلب در آلبوم فروشگاه برای سفارش ارائه شده است.

دکوراسیون داخلی با ورود تکنولوژی های جدید و دستگاه های چاپ پیشرفته به داخل کشور، دچار تحول بزرگی شده است. هم اینک امکان چاپ پوستر سه بعدی در داخل کشور نیز وجود دارد. برای دیدن طرح های جدید از فروشگاه دیدن کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان خرید

برای دریافت مشاوره رایگان قبل از خرید روی دکمه زیر کلیک کنید

دریافت مشاوره
close-link