پوستر دیواری تصاویر انتزاعی

پوستر دیواری نوعی از کاغذ دیواری های مدرن است که دکوراسیون داخلی ساختمان ها را لاکچری نشان می دهد. انواع پوستر دیواری سه بعدی در طرح های متنوعی تولید شده است. حتی مشکل پسندترین افراد نیز می توانند یکی از طرح های پوستر دیواری سه بعدی گل یا طبیعت را انتخاب کنند. اما شاید پوستر دیواری تصاویر انتزاعی از سبک های خاص تر باشد که سلیقه های خاص و هنری آن را می پسندند.

پوستر دیواری تصاویر انتزاعی چیست؟

همه تصاویر یا واقعی هستند یا انتزاعی. تصوایر انتزاعی زاییده ذهن بوده و بر اساس تصاویر واقعی شکل گرفته اند. در هنر عکاسی، نقاشی و دکوراسیون داخلی از قدرت جادویی تصاویر انتزاعی بسیار استفاده می شود. پوسترهای دیواری، نوعی کاغذ دیواری سه بعدی است که طرح روی آن با تصاویر ذهنی و انتزاعی، طراحی شده است.

پوستر دیواری تصاویر انتزاعی مرز بین خیال و هنر است که بیشتر نظر هنرمندان و علاقه مندان به هنر را جلب کرده است. اشکال هندسی و خطوط درهمی که تخیل را به واقعیت تبدیل کرده اند، از زیباترین طرح های پوستر دیواری هستند.

نصب پوستر دیواری انتزاعی

این طرح مناسب دکوراسیون مدرن و اسپرت است. علاوه بر منازل مسکونی ، سالن های زیبایی، فروشگاه های لوکس و به عنوان کاغذ دیواری اداری می توان از طرح های سه بعدی انتزاعی استفاده کرد. به طور معمول دیوار اصلی در نمای داخل برای نصب پوستر سه بعدی بهترین مکان است.

قیمت پوستر دیواری تصاویر انتزاعیپوستر دیواری تصویری Abstract

تصاویر انتزاعی یا Abstract با استفاده از تکنولوژی های پیشرفته قابلیت چاپ روی دیوارپوش های جدید را پیدا کرده اند. تکنولوژی چاپ تصاویر روی پوستر دیواری در قایسه با کاغذ دیواری های قدیمی تغییرات زیادی داشته است. با استفاده از این پوسترهای سه بعدی، تصاویر ذهنی جان می گیرند. وقتی یکی از طرح های انتزاعی را در نمای داخلی نصب می کنید، واقعیت سه بعدی را خواهید دید.

خرید پوستر دیواری تصاویر انتزاعی

تا همین چند سال پیش تنها کاغذ دیواری های ساده در فروشگاه ها عرضه می شد. این روزها با ورود تکنولوژی چاپ تصاویر سه بعدی و در اختیار داشتن دستگاه های مدرن می توان هر تصویری را روی کاغذ چاپ کرد. هم اکنون امکان چاپ هر نوع تصویر سه بعدی روی کاغذ دیواری در داخل کشور نیز وجود دارد. فروشگاه های عرضه لوازم دکوراسیون در کنار دیگر طرح های پوستر دیواری، طرح های متنوع و حیرت انگیز پوستر دیواری سه بعدی با طرح های انتزاعی را نیز به فروش می رسانند.

قیمت پوستر دیواری تصویری انتزاعی

اگر چه این تصاویر با روح و روان تان بازی می کنند ولی به لحاظ قیمت تفاوتی با دیگر طرح های سه بعدی ندارند. اصلی ترین عامل تعیین کننده قیمت کاغذ دیواری، اندازه بزرگی آن است. هر چه ابعاد دیواری که برای نصب پوستر در نظر گرفته شده، بیشتر باشد قیمت هم افزایش خواهد یافت. تنوع در طرح های آماده پوستر سه بعدی و طرح های سفارشی بسیار زیاد است. با هر بودجه ای که داشته باشید می توانید یکی از طرح های انتزاعی را خریداری کنید. نوع رنگ بندی طرح مورد نظر نیز می تواند کمی قیمت ها را جا به جا کند. علت اصلی رنگ های به کار رفته در چاپ است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *