جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

خانه » پروژه موکت مسکونی » موکت، چمن مصنوعی و گرین وال خانم مقدم در چیتگر

توضیحات پروژه

از جمله مشتریان درجه یک ما خانم و آقای مقدم از چیتگر که برای بار دوم از ما خرید کردند. خانم ایشان در اینستاگرام با پیج ما آشنا شد و با خانوم شریفی مدل هایی که مد نظرش بود را چک کرد. برای منزلشان موکت پرز دار، برای بالکنشان چمن مصنوعی و گرین وال مصنوعی می خواستند. تقریبا در تاریخ ۲۱ اسفند ۱۴۰۱ بود که همگی در تب و تاب سال نو بودیم.

خیلی فوری مدل های خود را انتخاب کردند و بعد از دریافت موجودی موکت و مابقی کالاها اصرار کردند که حتما یک نصاب برای اندازه گیری کارشان به منطقه چیتگر برود و کف و دیوارها را برای نصب اندازه گیری کند. با اینکه اینکار از طریق خودشان هم قابل انجام بود اما تمایل داشتند برای کار دقیق یک نصاب با دریافت مبلف ایاب و ذهاب کارشان را به درستی اندازه گیری کند.

سر انجام موکت انتخابی آن ها مدل پلازا رنگ طوسی و گرین وال مصنوعی برگ شمشادی و چمن مدل ۲۵ میل را انتخاب کردند. بعد از دوروز نصابی که برای اندازه گیری رفته بود به محل نصب رفت و کارشان را به خوبی نصب کرد. ویدیویی که در این صفحه میبینید ویدیویی است که خانم مقدم از کار اجرا شده شان برایمان ارسال کردند. این بار نوبت شماست که زیبایی منزل یا محل کارتان را به ما بسپارید.

ویدیو پروژه

جزئیات پروژه

مترمربع

پروژه های دیگر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در سایت

سبد خرید

درحال بارگذاری ...