جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
چمن مصنوعی بین سنگ

چمن مصنوعی بین سنگ و موزاییک

مترمربع

شاید تا به حال به استفاده از چمن مصنوعی بین سنگ و موزاییک فکر نکرده باشید. اما آنقدر چمن های مصنوعی زیبایی فوق العاده ای به سنگ و موزاییک ها می دهند که استفاده از آن ها بسیار مزیت دارد. در ادامه این مقاله در مورد نحوه نصب، کاربردهای چمن مصنوعی بین موزاییک و مزایای استفاده از این روش صحبت می کنیم.

کاربردهای چمن مصنوعی بین سنگ و موزاییک

کاربردهای چمن مصنوعی بین سنگ و موزاییک

چمن مصنوعی چیست و چه کاربردی در طراحی یک فضا دارد؟

چمن مصنوعی یکی از انواع مصالح ساختمانی است که تاثیر زیادی روی زیبایی یک فضا دارد. چمن های مصنوعی از الیاف های مصنوعی مانند نایلون ساخته شده اند که در کنار داشتن مقاومت بالا، ظاهر بسیار جذابی نیز دارند. این چمن های مصنوعی را می توان برای هر مکانی مورد استفاده قرار داد؛ اما این روزها به دلیل اینکه چمن های مصنوعی می توانند مراقبت ساده تری داشته باشند، کاربردهای بسیار بیشتری نیز پیدا کرده اند. یکی از این کاربردها، استفاده از چمن مصنوعی بین سنگ و موزاییک است که مزایا و کاربردهای خاص خودش را دارد.

کاربردهای مختلف چمن مصنوعی بین سنگ و موزاییک

به طور کلی، چمن های مصنوعی می توانند کاربردهای بسیار زیادی برای هر مکانی داشته باشند. هیچ محدودیتی برای استفاده از چمن مصنوعی بین سنگ و موزاییک وجود ندارد. شما می توانید برای زیباسازی هر مکانی از چمن های مصنوعی استفاده کنید. در ادامه نیز به برخی از کاربردهای چمن مصنوعی بین موزاییک و سنگ اشاره می کنیم.

 • استفاده در حیاط خانه های مسکونی

چمن مصنوعی بین سنگ و موزاییک می تواند جلوه خاصی به حیاط خانه های مسکونی بدهد. پس اگر می خواهید از زیبایی سنگ ها و موزاییک های خانه ها بیشترین استفاده را ببرید، می توانید در میان آن ها از چمن مصنوعی استفاده کنید.

 • استفاده در مراکز آموزشی

در مراکز آموزشی می توان از چمن مصنوعی بین موزاییک برای زیباسازی فضاها استفاده کرد. معمولا این فضاها نیاز به طبیعت دارند تا بتوانند شور و نشاط بیشتری به دانشجویان، دانش آموزان و هنر آموزان بدهند. پس استفاده از چمن مصنوعی بین سنگ و موزاییک می تواند مزایای زیادی را به همراه داشته باشد.

 • استفاده در باغ و ویلا

بخش های ورودی باغ و ویلا می توانند با سنگ ها و موزاییک ها زیبایی فوق العاده ای پیدا کنند. استفاده از چمن مصنوعی بین سنگ و موزاییک نیز کاربرد بسیار زیادی برای زیبایی باغ و ویلاها دارد.

 • استفاده در ورودی ساختمان های تجاری

یکی از کاربردهای چمن مصنوعی بین موزاییک، استفاده در بخش های ورودی ساختمان های تجاری است. کلیه ساختمان های تجاری باید مکانی مناسب برای ورود مهمانان داشته باشند که به لطف چمن های مصنوعی با کیفیت در میان سنگ ها، این فضا زیباتر خواهد شد.

اجرای چمن مصنوعی بین سنگ ابتکاری خلاقانه برای زیباسازی محوطه و ورودی ساختمان ها است که محبوبیت بسیاری دارد. استفاده از چمن مصنوعی در فضای خالی بین سنگ و موزاییک یا سطوح بتونی روح تازه ای به فضای سخت و انعطاف ناپذیر سطح داده و زیبایی محوطه را چند برابر می کند. ایده استفاده و خرید چمن مصنوعی برای شیار خالی بین سنگ ها، چندان هزینه بر نیست ولی به طور کلی حیاط و ورودی بنا را دگرگون می کند.

اگر فضای خالی بین سنگ های محوطه وجود ندارد می توانید فواصل ۴ تا ۱۰ سانتیمتری را بین سنگ ها ایجاد کنید. نحوه  اجرای چمن مصنوعی بین سنگ بسیار متفاوت است. این طراحی بستگی به موقعیت مکان دارد. در برخی موارد به دلیل اجرای سنگ در محوطه، نوعی طراحی و اجرای چمن مصنوعی بین سنگ، از قبل طراحی شده و نمی توان تغییر زیادی انجام داد. 

با نصب چمن مصنوعی در حیاط و محوطه بیرونی، فضایی چشم نواز و همیشه سبز را ایجاد کرده اید. چه فضای بین سنگ ها زیاد باشد یا کم، همیشه می توانید از ابتکارات ویژه ای استفاده کنید تا فضای محوطه زیباتر و جذاب تر دیده شود. رنگ سبز چمن مصنوعی حس و حال دیگری به محوطه می دهد و روح زندگی و طبیعت را در فضا جاری می کند.

مزایای چمن مصنوعی بین سنگ

بذر گیاهان و نخم چمن نیز در فضای خالی بین سنگ های حیاط رشد می کند. گیاه طبیعی نیاز به رسیدگی دارد در غیر این صورت تبدیل به علف هرز می شود. نگهداری از گیاهان به خصوص در فضاهایی که محدودیت نور یا آب دارند، کار دشواری است. یکی از مزایای چمن مصنوعی برای پیاده رو و… اینست که به رسیدگی و نگهداری نیاز ندارد. 

انواع چمن مصنوعی بین سنگ در برابر شرایط محیطی مقاوم است. سرمای زمستان و یخبندان یا گرمای شدید در تابستان نمی تواند هیچ آسیبی به چمن های محوطه برساند.  زیبایی و سرسبزی این حیاط برای همیشه باقی می ماند بدون اینکه نیاز به مراقبت خاصی باشد یا اینکه بخواهید هزینه اضافی صرف کنید. 

این مطلب را نیز بخوانید : مزایای چمن مصنوعی در محوطه سازی

یک نکته مهم دیگر در مورد عبور اتومبیل و وسایل سنگین از محوطه است. چمن طبیعی در اثر فشار و سنگینی چرخ های ماشین، آسیب دیده و له می شود. چمن مصنوعی بین سنگ در برابر فشار ناشی از حرکت اتومبیل تا حد زیادی مقاومت دارد. اگر محصولات با کیفیت و استاندارد را خریداری کرده باشید، فشار چرخ ها موجب لهیدگی چمن نمی شود. محصولات با کیفیت استحکام و دوام زیادی دارند.

از همه مهم تر اینکه، نحوه نصب چمن مصنوعی بین سنگ یک فضای خاص ایجاد می کند. حتی همین نوارهای باریک سبز رنگ بین سنگ ها نیز می تواند نشاط و سرزندگی را به حیاط برگرداند. با یک بار هزینه برای همیشه محوطه ای سبز و زیبا طراحی کرده اید. بدون نیاز به آبیاری و رسیدگی های مرسوم فضای سبز، تنها با یک تغییر کوچک، دکوراسیون حیاط زیر و رو می شود.

چمن مصنوعی بین سنگ و سرامیک

نصب چمن مصنوعی بین سنگ

این چمن ها باریک تر از رول های چمن مصنوعی فضای سبز هستند و به چمن مصنوعی نواری نیز معروف شده اند. چنانچه یک فضای خالی با عرض مناسب بین سنگ و موزاییک وجود داشته باشد می توان به سادگی از چمن مصنوعی نواری در این فضا استفاده کرد. به طور معمول عرض ۵ تا ۱۰ سانتیمتر، فضای مناسبی برای نحوه نصب چمن مصنوعی بین موزاییک و سنگ است. عمق مناسب شیار نیز بین یک تا چهار سانتیمتر در نظر گرفته می شود. عمق بیشتر به زیبایی چمن آسیب می رساند ولی عرض بیشتر شیار موجب بهتر دیده شدن چمن در لابه لای سنگ ها خواهد شد.

سوال : چگونه چمن مصنوعی را روی بتن نصب کنیم؟

پس از ایجاد شیار با عرض و عمق مناسب، هم سطح سازی با سیمان انجام می شود. ضروری است تا شیار بین سنگ ها توسط سیمان کاملا هم سطح شود. این لایه برای زیرسازی و ساخت بستر انواع چمن مصنوعی بین سنگ ضروری است. کاهش و یا افزایش عمق شیار تاثیر زیادی در نصب چمن مصنوعی و دید نهایی دارد. ارتفاع چمن باید از عمق شیار بیشتر باشد. شیارهای عمیق مانع دیده شدن چمن شده و زیبایی چندانی را ایجاد نمی کنند.

طریقه نصب و استفاده از مصالح مناسب، در کیفیت اجرای چمن مصنوعی پیاده رو و سنگ تاثیر دارد. چمن ها پس از برش با چسب مخصوص صنعتی در بین شیارهای کف سازی شده، چسبانده می شود. چسب های معمولی اصلا برای این کار مناسب نیستند و نتیجه چیز خوبی نخواهد شد. برای اینکه نوارهای بریده شده به طور محکم و استوار در بین سنگ ها قرار گیرند لازم است تا علاوه بر جنس چمن مصنوعی، طریقه اجرای کار نیز اصولی باشد.

نصب چمن مصنوعی بین سنگ

برش چمن مصنوعی بین سنگ

چمن مصنوعی ( Artificial turf ) به صورت رول و در متراژ بالا تولید می شود. این محصول در عرض متفاوت برای نصب در مکان های مختلف، استفاده می شود. هیچکدام از برندهای ایرانی و خارجی، ابعاد استاندارد چمن مصنوعی برای بین سنگ و موزاییک را تولید نمی کنند. در اصل عرض و فاصله بین سنگ ها دارای اندازه ثابتی نیست. حتی در پاره ای از مکان ها، سنگ ها به صورت مستقیم و در یک راستا نیز نصب نشده اند. بنابراین همان چمن های رولی برای نصب در بین سنگ نیز به کار می رود. ابتدا با توجه به عرض شیار بین سنگ ها، چمن مصنوعی برش می خورد.

برش چمن مصنوعی با کارتر انجام می شود. چنانچه برش ها در جهت خط های افقی باشد،  در کار سهولت ایجاد می کند بنابر این بهتر است فواصل برش ها را روی این خطوط افقی تنظیم کنید. برش های چمن مصنوعی می بایست به خوبی بین سنگ ها فیکس شده و جاگذاری شوند. چنانچه نحوه برش چمن مصنوعی بین سنگ به درستی انجام شده باشد، قرار دادن چمن ها در شیار بسیار ساده تر می شود.

برای نصب نهایی چمن مصنوعی از چسب مخصوص استفاده می شود. این چسب در مقابل رطوبت و گرمای هوا، مقاومت بالایی داشته و به راحتی سست نخواهد شد. استفاده از میخ در برخی نقاط می تواند کارایی چسب را بیشتر کند. جنس چمن مصنوعی بین سنگ و الیاف آن در استحکام و ماندگاری آن تاثیر دارد. به این ترتیب الیاف با ارتفاع بلندتر موجب زیباتر دیده شدن حیاط شده و جلوه بصری شکیل تری را ایجاد می کنند.

چمن مصنوعی نواری

نصب چمن مصنوعی نواری در بین سنگ و سرامیک

برای اینکه هزینه ها مرون به صرفه باشد بهتر است از چمن های نواری برای بین سنگ ها استفاده شود. این محصول دارای عرض کمتری است و به صورت رول های باریک در طول مختلف تولید می شود. از لحاظ جنس و بلندی الیاف، تراکم و رنگ پذیری تفاوتی بین این محصول با چمن مصنوعی بین سنگ وجود ندارد.

در واقع چمن مصنوعی نواری نوعی چمن تزئینی است که برای زیباسازی فضای بیرونی ساخته شده است. این نوع چمن ها به طور خاص برای فضای بین سنگ و سرامیک حیاط مناسب هستند زیرا به برش های اضافی نیازی ندارند. موقع نصب چمن مصنوعی هر چقدر میزان برش های طولی و عرضی کمتر باشد، به همان نسبت انسجام و یکپارچگی چمن حفظ می شود.

برش های زیاد موجب از هم گسسته شدن بافت الیاف شده و به لایه بکینگ نیز آسیب می زند. بهترین چمن مصنوعی بین سنگ و سرامیک همین محصول است. چمن مصنوعی نواری تنها از نظر عرض، کمتر از چمن های رول است ولی در سایر ویژگی ها هیچ تفاوتی وجود ندارد.

موارد مصرف چمن مصنوعی نواری این ها هستند:

 • دکوراسیون فضای داخلی و تزئینات داخلی
 • چمن مصنوعی بین سنگ
 • نصب چمن برای بین موزائیک حیاط
 • چمن مصنوعی برای پین واش بتون

بهترین چمن مصنوعی برای بین سنگ ها

جهت پیشگیری از سست شدن الیاف چمن می بایست از چمن های با کیفیت و مقاوم تر استفاده کرد. وزن بیشتر چمن در هر متر مربع و تراکم بالای الیاف پروپیلن و اتیلن نشان دهنده مقاومت بالا در برابر فرسایش است و طول عمر چمن مصنوعی بین سنگ را بیشتر می کند.

در صورتی که از چمن استاندارد استفاده شده و نصب چمن به درستی انجام شده باشد، راه رفتن و یا تردد اتوموبیل در حیاط موجب ست شدن و آسیب به سطح چمن نخواهد شد. چمن مصنوعی بین سرامیک زیباترین طراحی حیاط برای مجتمع های مسکونی و برج های بزرگ است که زیبایی چشم نوازی را در محوطه ایجاد می کند. برخی از ویژگی های چمن مصنوعی خوب و استاندارد در ادامه معرفی شده است.

چمن مصنوعی بین سنگ حیاط

بکینگ چمن مصنوعی

بکینگ همان لایه سیاه رنگ در زیر چمن مصنوعی است که ساختاری پلاستیک مانند دارد. در تولید این لایه از مواد پلیمری با ضخامت گوناگون استفاده شده است. مواد پلیمری به صورت مذاب در پروسه تولید به صورت سخت و جامد در می آیند. برای ساخت چمن مصنوعی از دستگاه های پیشرفته ای استفاده می شود. این دستگاه ها با استفاده از تکنولوژی های پیشرفته و فناوری های روز دنیا قادرند محصولاتی با کیفیت را تولید کنند. پس از تولید الیاف چمن از یک لایه زیره برای پشت کار استفاده می شود. 

بخوانید : چمن مصنوعی آکواریوم چه ویژگی هایی دارد؟

موقع خرید چمن مصنوعی را برگردانید و به لایه زیرین آن نگاه کنید معمولا یک لایه سیاه رنگ در زیر کار وجود دارد. این لایه بکینگ چمن مصنوعی است. ضخامت و کیفیت بکینگ مهم ترین اصل در افزایش کیفیت چمن مصنوعی است. محصولات ضعیف و با بکینگ سست، در معرض آسیب بیشتری هستند. این چمن ها در برابر تردد زیاد و عبور و مرور افراد یا فشار چرخ های ماشین، خیلی زود دچار فرسایش و آسیب می شوند. 

تراکم بالای الیاف

محصولاتی که تراکم کمتری دارند به چشم خالی تر دیده می شوند. در واقع فاصله بین دو تار چمن مصنوعی بیشتر است و میزان فشردگی الیاف نیز کمتر است. در مقابل برخی از محصولات دارای تراکم بیشتری در واحد سطح هستند. از نظر ظاهری چنین محصولاتی سر سبزتر و پرتر دیده می شوند و زیبایی بیشتری دارند. با توجه به اینکه هدف از نصب چمن مصنوعی در بین سنگ های حیاط، ایجاد فضایی سبز و زیبایی محوطه است خرید محصولات با کیفیت تر و دارای تراکم بالاتر توصیه می شود.

برای فضای خالی بین سرامیک ها از چمن مصنوعی نواری استفاده می شود. این محصولات دارای تنوع زیادی هستند. شرکت های تولید کننده داخلی و خارجی نمونه هایی از چمن صمنوعی بین سنگ را به صورت نواری تولید کرده اند. تعداد گره ها و بافت الیاف در طول، بیشترین تاثیر را در تراکم چمن مصنوعی بین سنگ دارد. با توجه به عرض کم این چمن ها، معمولا اهمیت تراکم در واحد طول، بیشتر است.

طراحی محوطه باغ ویلا

اندازه تیغه های چمن مصنوعی

برای نصب چمن مصنوعی بین سنگ از چمن های تزئینی استفاده می شود. چمن مصنوعی تزئینی دارای بافت متفاوتی است و شکل و بافت تیغه های چمن تنوع زیادی دارد. برخی از محصولات شباهت بسیار زیادی به چمن طبیعی و گیاه دارند و حتی از فاصله چند کتری نیز قابل تشخیص نیستند.

همچنین بلندی تیغه های چمن مصنوعی نیز تنوع دارد. در مورد چمن مصنوعی زمین فوتبال لازم است تا استانداردهای جهانی لحاظ شود در غر این صورت، زمین چمن برای بازی های بین المللی مناسب نیست. در این مورد قوانین سخت گیرانه ای وجود دارد. اما برای نصب چمن مصنوعی بین سنگ، هیچکدام از این مقررات دست و پا گیر وجود ندارد.

خیلی شیک و راحت به فروشگاه بروید و هر نوع چمن مصنوعی مرغوب و با کیفیت را که می خواهید سفارش بدهید. نگران بلندی یا کوتاهی الیاف چمن نباشید این موضوع بستگی به سلیقه تان دارد. البته در نظر داشته باشید که به دلیل برش هایی که زده می شود بحث تراکم را حتما در نظر بگیرید.

رنگ چمن مصنوعی بین سنگ و موزائیک

چمن مصنوعی محصولی برای فضای بیرون از ساختمان است. البته انواع چمن های تزئینی در دکوراسیون داخلی هم به کار می روند اما به طور وسیع، این محصولات در فضای باز نصب می شوند. رنگ چمن مصنوعی طوری است که در اثر تابش مستقیم نور خورشید دچار آسیب نمی شود. رنگ چمن های تزئینی برای بین سنگ، ثابت است و در طیف رنگی سبز تیره و روشن تولید می شود.

در تولید چمن مصنوعی از رنگ های مضر استفاده نمی شود. این رنگ ها در اثر بارندگی یا شستشو، کمرنگ نمی شوند و آلودگی زیست محیطی ایجاد نمی کنند.

قیمت چمن مصنوعی بین سنگ

نحوه شستشوی چمن مصنوعی بین سنگ

همه محصولات چمن مصنوعی قابلیت شستشو با آب را دارند. جنس این محصول طوری است که در برابر آب و مواد شوینده دچار آسیب نمی شود. چمن های تزئینی برای فضای داخل و بیرون از خانه کاربرد دارند بنابراین در شرایط مختلف جوی، آسیب نمی بینند. برای شستن کف حیاط یا محوطه ای که با چمن مصنوعی دکوراسیون شده، هیچ مشکلی ندارید.

گرد و خاک، برگ های پوسیده درختان، فضولات حیوانات خانگی، سطح حیاط را کثیف و آلوده می کند. با تمیز نگاه داشتن محوطه، از زیبایی چمن های همیشه سبز لذت ببرید. کار ساده ای است ابتدا با جارو همه برگ های خشک و پوسیده را جمع کنید. زیر برگ های پوسیده محل خوبی برای تجمع انواع کپک و باکتری است. فضولات حیوانات را به محض مشاهده، تمیز کنید و سپس چمن مصنوعی حیاط را با شلنگ آب شستشو دهید. 

در صورتی که لکه های فضولات روی چمن مصنوعی باقی مانده، از مقداری شوینده معمولی برای پاک کردن لکه روی چمن استفاده کنید. مایع ظرفشویی که در آشپزخانه استفاده می کنید یا کمی پودر لباسشویی برای این کار مناسب است. تنها نکته مهم اینست که نباید از مواد سفید کننده برای نظافت چمن مصنوعی استفاده کنید. وایتکس و سفید کننده های خانگی به شدت روی الیاف پلیمری تاثیر می گذارند. 

استفاده از مواد اسیدی، تمیز کننده های کاشی و موزاییک و مواد شیمیایی قوی بر روی چمن مصنوعی نیز توصیه نمی شود. با کمی آب و شوینده معمولی همان نتیجه را می گیرید بنابراین با شوینده های شیمیایی قوی به چمن های حیاط آسیب نرسانید. 

بورس چمن مصنوعی

هزینه اجرای چمن مصنوعی بین سنگ

با توجه به اینکه طراحی محوطه نیاز به دقت دارد باید زمان کافی برای آموزش نصب چمن مصنوعی بین سنگ در نظر بگیرید. برش های زیادی انجام می شود که همگی نیازمند دقت است. شاید وقت یا حوصله این کار را نداشته باشید.

برای نصب چمن مصنوعی روی موزاییک و سنگ نیاز به کمک دارید؟ در این صورت باید از یک نصاب کار بلد کمک بخواهید. این کار کمی هزینه ها را افزایش می دهد ولی خیال تان بابت نصب و اجرای صحیح کار، راحت می شود. هزینه ها به صورت توافقی و بر اساس رول چمن کار شده، در نظر گرفته می شود. هر چقدر محوطه بزرگ تر باشد زمان نصب و اجرای چمن مصنوعی طولانی تر می شود  هزینه ها هم تغییر می کند.

سنگ هایی که فاصله نزدیک تری دارند هم موقع اجرای چمن مصنوعی، کمی هزینه بر تر هستند. سنگ های بزرگ، کار کمتری می برند. در واقع تعداد برش ها در برخی موارد بیشتر است. از نظر فیکس کردن چمن به زمین نیز، پیچ و خم و فاصله سنگ های کف محوطه تاثیرگذار است.

توجه:

برای خرید بهترین چمن مصنوعی بین موزاییک و سنگ و سرامیک از فروشگاه دیدن کنید. محصولات جدید هم اکنون بر روی سایت قرار گرفت. مشخصات و قیمت محصولات در صفحه مربوط درج شده است. اگر برای خرید چمن مصنوعی به مشاوره و راهنمایی نیاز دارید با ما تماس بگیرید. تیم پشتیبانی در همه ساعات اداری پاسخگوی شماست.

۱۴ دیدگاه برای “چمن مصنوعی بین سنگ و موزاییک”

 1. سلام من از چمن مصنوعی بین سنگ برای بهار خواب منزلم استفاده کردم. به نظرم قشنگ تر از چمن مصنوعی یک دست است.
  قیمتش هم خیلی مناسب تر درمیاد.

  • پیام اسمی گفت:

   سلام جناب سلطانی ممنونم از نظر ارزشمندتون البته بهتر هست که چمن مصنوعی در همان فضا برش بخورند تا کجی در نیاد

 2. نقاط قوت
  • کیفیت بالا
  • قیمت مناسب

  سلام من از گامان چمن مصنوعی خریداری کردم. تیم حرفه ای گامان بخشی از آن را به صورت چمن مصنوعی بین سنگ برایم کار کردند که نتیجه از انتظار من شیک تر شد.

  با تشکر

  • پیام اسمی گفت:

   سلام جناب مرتضوی عزیز خیلی خوشحالیم از اینکه نتیجه کار بین سنگ براتون رضایت بخش بود امیدوارم که در پروژه های بعدی هم همکاری داشته باشیم.

 3. سینا معرفت گفت:

  سلام وقتتون بخیر. چمن مصنوعی ۱۵میل برای بین موزائیک موجود دارید؟ لطف می کنید چطوری باید اندازه گیری انجام بدم؟

  • پیام اسمی گفت:

   سلام وقتتون بخیر باشه
   بله موجود داریم و میتونید سفارشتون رو ثبت بفرمایید. برای اندازه گیری عرض بین سنگی و متراژ طولی مد نظرتون رو بفرمایید که ما براتون محاسبات لازم رو انجام بدیم.

 4. سمیعی زاده گفت:

  سلام آیا چمن مصنوعی بین سنگ را به صورت نواری و برش خورده ارسال می کنید؟

  • پیام اسمی گفت:

   سلام وقتتون بخیر باشه خانم سمیعی زاده. خیر چمن مصنوعی نواری که جداگانه برش میخورند معمولا بسیار کجی دارند و در هنگام نصب دچار مشکل می شوند لازمه که شما در محل نصب برش لازم رو بزنید.

 5. سلام در حیاط ما فاصله های بین سنگ ها در قسمتی به ۱۵ سانتی متر هم می رسد. آیا برای این عرض هم چمن مصنوعی بین سنگ قابل اجرا است؟

  • پیام اسمی گفت:

   سلام جناب توحیدی فکر میکنم منظورتون ۱۵میل هست. چمن مصنوعی بین موزاییک رو شما بهتره که در عمق بین ۱۵میل و ۲۵ میل نگه دارید و بله برای فضای شما مشکلی نداره.

 6. سلام این مدل چمن مصنوعی برای پیاده رو هم قابل استفاده هست؟ یه تیکه جلو منزل رو میخواستم بزنم

  • پیام اسمی گفت:

   بله شما این چمن مصنوعی رو برای پیاده رو هم میتونید استفاده کنید چون کاملا ضد آب هست. مدل های ۱۰ میل و ۲۵ میل و ۲۷ میل داریم

 7. مونا دشتی گفت:

  اگر ممکنه آموزش نصب چمن مصنوعی بین سنگ رو میزارید؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در سایت

سبد خرید

درحال بارگذاری ...