جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
چمن مصنوعی برای رستوران

۸ دلیلی برای اینکه چرا چمن مصنوعی برای رستوران و کافی شاپ مناسب است!

فهرست مطالب

کافی شاپ ها و رستوران ها از پرطرفدارترین اماکن برای دورهمی ها و اجتماعات خانوادگی و دوستانه هستند. دکوراسیون داخلی و محوطه فضای باز رستوران و کافی شاپ در جلب رضایت مشتری بسیار تاثیرگذار است. نصب چمن مصنوعی رستوران و کافی شاپ، یکی از جدیدترین طراحی ها است. محصولات تولید شده در چند سال اخیر به قدری ظریف کار شده که حتی از فاصله نزدیک نیز تشخیص مصنوعی بودن چمن، کمی دشوار است.

چرا چمن مصنوعی برای رستوران مناسب است؟

با چمن مصنوعی می توان دکوراسیون متفاوت تری برای رستوران طراحی کرد. قدمت این نوع طراحی چندان زیاد نیست ولی در طی سال های گذشته، روز به روز بر تعداد رستوران هایی که با چمن مصنوعی محوطه سازی شده اند، افزوده شده است. آیا می دانید چرا چمن مصنوعی برای رستوران، کافی شاپ، سالن های غذاخوری و باغ تالارها بهترین انتخاب است؟

اطلاعات بیشتر : چمن مصنوعی باغ تالار چه ویژگی هایی دارد؟

چمن مصنوعی رستوران

۱-چمن مصنوعی مقرون به صرفه است

در نگاه اول این چمن ها هیچ تفاوتی با گیاه کاشته شده ندارند. چمن مصنوعی توانایی تبدیل فضاهای بیرونی کسل کننده و بی روح را به مناطق زیبا و سرسبز دارد. اگر فضای رستوران و کافی شاپ به قدر کافی زیبا و چشم نواز نباشد، مشتری دیگر به این مکان باز نمی گردد.

چمن مصنوعی حیاط را بی عیب و نقص نشان می دهد. سنگفرش های شکسته، کاشی های قدیمی و …. را با چمن مصنوعی جایگزین کنید تا فضای رستوران رنگ و رویی تازه بگیرد. از لحاظ اقتصادی نصب چمن مصنوعی خیلی کم هزینه تر از کاشت و نگهداری از چمن طبیعی است. در مقایسه با سایر المان ها در طراحی محوطه، قیمت چمن مصنوعی رستوران بسیار مقرون به صرفه تر است.

۲- چمن مصنوعی رستوران مشتری های بیشتری می آورد

نصب چمن مصنوعی در یک رستوران به جذب مشتری کمک می کند. خیلی ساده با این طراحی می توانید فضای بیرونی سالن غذاخوری را به یک منطقه سر سبز و با طراوت تبدیل کنید. طبق نظرسنجی های انجام شده، مشتری تنها برای غذا خوردن به رستوران نمی آید بلکه برای تغییر روحیه و احساس آرامش در هنگام غذا خوردن، رستوران را انتخاب می کند.

کفپوش چمن مصنوعی به شما کمک می کند تا از رقبا جدا شوید. حالا دیگر اینجا یک رستوران ساده و مکانی برای صرف غذای لذیذ نیست. در این محل می توان ساعت ها نشست و به منظره سبز بیرونی خیره شد. گذر زمان در رستوران هایی با فضای سبز اصلا احساس نمی شود. به این ترتیب وقت کافی برای تدارک سفارش مشتری دارید.

نصب چمن مصنوعی برای رستوران

۳-چمن مصنوعی برای برپایی مراسم در رستوران ایده آل است

رستوران هایی که با چمن مصنوعی محوطه سازی شده اند، فضایی مناسب برای برگزاری جشن ها و مراسم هستند. به خصوص در تابستان ها استقبال از این مکان ها بیشتر است. بسیاری از افراد تمایل دارند جشن تولد، سالگرد ازدواج و برخی مراسم را در رستوران برگزار کنند. حتی بسیاری از قرارهای کاری و رسمی تر هم در این مکان برگزار می شود.

تصور کنید این محوطه با چمن طبیعی پوشش داده شده بود. به نظرتان بعد از هر جشن تولد چیزی از چمن های حیاط باقی می ماند. هر چقدر رویدادهای بیشتری در رستوران برپا شود، سود بیشتری نصیب کسب و کارتان می شود. حتی می توان از فضای بیرونی و حیاط نیز برای پذیرایی از مهمان ها استفاده کرد. این چمن ها در برابر فشار کفش مهمان ها هیچ آسیبی نمی بینند.

۴-چمن مصنوعی رستوران برای تمام فصول قابل استفاده است

در اغلب کافی شاپ ها، باغ تالارها، رستوران های سنتی و باغ رستوران ها، کافه باغ ها و …. چمن مصنوعی جای چمن طبیعی را گرفته است. علت اینست که این محصولات در زیر نور آفتاب، باران و برف همیشه کارایی خوبی دارند. در چمن واقعی بعد از بارش باران، یک حمام گل به وجود می آید. تابش خورشید هم چیزی از طراوت و سبزی چمن ها باقی نمی گذارد.. یکی دیگر از مزایای چمن مصنوعی این است که می توان از آن در تمام طول سال استفاده کرد..

پیشنهاد می کنیم مطلب چمن مصنوعی برای تراس و بالکن چیست را نیز بخوانید.

چمن مصنوعی کافی شاپ

۵. هزینه های نگهداری از چمن مصنوعی برای رستوران خیلی کم است

پایین نگه داشتن هزینه های اضافی برای هر کافی شاپ یا رستوران بسیار مهم است. با نصب چمن های مصنوعی می توانید در بسیاری از هزینه ها صرفه جویی کنید. این چمن ها بدون نیاز به چمن زنی، کوددهی، سم پاشی، آبیاری و … همیشه سر سبزی خود را حفظ می کنند. حفظ استانداردهای بالا در جذب مشتری های بیشتر برای رستوران ها و سالن های غذاخوری الزامی است اما کاهش هزینه ها نیز یک اصل مهم است.

به همین علت چمن مصنوعی باغ تالار، کافی شاپ، باغ رستوران ها و …. هر روز با استقبال بیشتری روبرو می شود.

۶- چمن مصنوعی در برابر حیوانات خانگی مقاوم است

رستوران هایی که تسهیلاتی را برای حیوانات خانگی در نظر می گیرند از رونق بیشتری بر خوردار هستند. بسیاری از مراجعه کنندگان به این مکان، حیوانات خود را نیز همراه می آورند. با نصب چمن مصنوعی رستوران حتی مشتریانی که به طور عبوری از این محل رد می شوند نیز به داخل می آیند.

با این طراحی در اطراف رستوران و سالن غذاخوری دیگر هیچ گل و لای و گرد و خاکی وجود ندارد. سگ ها نمی توانند داخل خاک باغچه گودال حفر کنند و به چمن مصنوعی برای رستوران، اسیب وارد کنند. با قرار دادن چند میز و صندلی در محوطه باز می توانید مشتری هایی که سگ دارند نیز بپذیرید بدون اینکه مشکلی برای دیگران ایجاد شود.

پیشنهاد می کنیم مطلب آیا چمن مصنوعی مناسب حیوانات خانگی است؟ را نیز بخوانید

چمن مصنوعی رستوران و کافی شاپ

۷- سهولت نظافت از اولیت های چمن مصنوعی برای رستوران است

چمن مصنوعی برای رستوران و کافی شاپ بهترین انتخاب است زیرا به سادگی تمیز می شود. حفظ بهداشت در این فضا حرف اول را می زند. همیشه امکان ریختن نوشیدنی و غذا روی زمین وجود دارد. حتی لکه های سس و نوشابه نیز به راحتی از روی چمن پاک می شود.

با استفاده از آب و مواد شوینده می توانید سطح چمن مصنوعی را شستشو دهید. نیازی به کار خاصی نیست و آب روی سطح چمن باقی نمی ماند. لایه زیرین این محصولات دارای سوراخ هایی است که برای عبور مایعات تعبیه شده است. آب های اضافی حاصل از شستشوی چمن مصنوعی و بارندگی از طریق این منافذ وارد زهکشی و مجرای عبور فاضلاب می شود.

۸- با نصب چمن مصنوعی برای رستوران ایمنی بیشتر تر می شود

این محصول از کفپوش های ایمن و بدون خطر به حساب می آید. سطح چمن مصنوعی دارای هیچ نوع برجستگی و توده های آج مانند نیست. الیاف چمن مصنوعی در اثر رطوبت، لیز و لغزنده نمی شوند. بنابراین موقع راه رفتن در رستوران، امکان سر خوردن و افتادن وجود ندارد.

علاوه بر آن حتی در صورت افتادن روی زمین نیز هیچ آسیبی به فرد وارد نمی شود. الیاف چمن مصنوعی مناسب رستوران نرم و انعطاف پذیر است و مانع آسیب به فرد می شود. این کفپوش ها ضربه گیر خوبی هستند و از شکستن ظروف و لیوان ها و … نیز جلوگیری می کنند.

با افزودن یک لایه فوم به زیر چمن مصنوعی برای رستوران می توان میزان انعطاف پذیری و ایمن بودن کفپوش را افزایش داد.
از همه اینها مهم تر اینکه، جنس چمن مصنوعی از مواد پلیمری و پلاستیک مانند است. این مواد به هیچوجه ایجاد آلرژی نمی کنند. بنابراین افرادی که دارای آلرژی و حساسیت هستند نیز با ورود به این مکان، در معرض آسیب کمتری هستند.

سوالات خود در مورد نحوه خرید چمن مصنوعی مناسب رستوران و کافی شاپ را با ما در میان بگذارید. ما پاسخگوی سوالات شما در بخش نظرات هستیم

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در سایت

سبد خرید

درحال بارگذاری ...
مقایسه محصولات
لیست مقایسه محصولات شما خالی می باشد!