جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
کفپوش مهد کودک

با این راهنمایی ها کفپوش مهد کودک مناسب را خریداری کنید


کودکان نوپا بارها و بارها زمین می خورند و باز هم به جست و خیز مشغولند. این ویژگی همه بچه های سالم و بازیگوش دنیاست. از این نظر فرقی بین بچه های وطنی و خارجی هم نیست. به جای اینکه کودکان را وادار به نشستن و بی تحرکی کنیم باید مکان بازی و زندگی کودکان را امن تر کنیم. مهد کودک ها بزرگترین مراکز نگهداری از بچه ها هستند. ایمن سازی کفپوش مهد کودک ساده ترین راه برای جلوگیری از آسیب های ناشی از سقوط است.

موقع خرید کفپوش برای مهد کودک به رنگ و طرح آن اهمیت زیادی داده می شود. کفپوش های رنگارنگ مهد کودک ها بچه را به خود جلب می کنند. اصولا در و دیوار مهد کودک ها سراسر با رنگ های شاد و پر انرژی تزئین شده است. این یک روی قضیه است اما مهم ترین نکته توجه به ایمنی کودک است.کفپوش مهد کودک چه ویژگی هایی دارد؟

کودکان عاشق بازی کردن هستند. دویدن ها و بازی های کودکان در عین خوشی ها می تواند خطراتی را برای کودک به همراه داشته باشد. به خصوص وقتی تعداد زیادی کودک در کنار یکدیگر نگهداری می شوند، احتمال ضربه و آسیب بیشتر می شود. همه تجهیزات مهد کودک باید از نظر ایمنی دارای استانداردهای لازم باشد. داشتن لبه های تیز و برنده، سطوح زبر و خشن یا ….. در تجهیزات و تزئینات مهد کودک ممنوع است. در این زمینه حتی روی کفپوش ها هم تاکید زیادی شده تا از همه لحاظ، برای کودکان مناسب باشد.

از رنگارنگ بودن و زیبایی کفپوش مهد کودک و انواع کفپوش زمین بازی کودکان نمی توان گذشت قطعا در بین محصولات فروشگاه ها هم می توان کفپوش های رنگی ولی دارای ویژگی های مناسب را پیدا کرد. بهترین کفپوش ها برای زمین بازی کودکان، کفپوش اتاق خواب کودک و کف پوش مهد کودک و مراکز نگهداری از کودکان باید دارای این ویژگی ها باشد:

بهترین کفپوش مهد کودک

ضربه گیر بودن کفپوش مهد کودک

کفپوش های فومی برای جلوگیری از آسیب به کودکان بهترین هستند. چنانچه در حین بازی کودک به زمین بیفتد، کفپوش می تواند جلوی ضربه را بگیرد. مهم ترین اصل در خرید کفپوش ضربه گیر بودن آن است. کفپوش های سخت نظیر سنگ و سرامیک اصلا مناسب زمین بازی کودکان و مهد کودک ها نیستند. به هیچوجه نمی توان جلوی افتادن بچه ها را گرفت اما می توان طوری برنامه ریزی کرد که کودک بتواند بعد از افتادن به راحتی از زمین بلند شود.

بیشتر بدانید : کفپوش مناسب مدرسه چیست و چه ویژگی هایی دارد؟

انواع کفپوش مهد کودک فومی در بازار موجود هستند این کفپوش ها در اندازه های متفاوت تولید شده اند تا به راحتی قابلیت نصب در هر مکانی را داشته باشند. قابلیت برگشت پذیری این کفپوش های فومی بسیار زیاد است. البته رنگ های شاد و متنوعی هم در کفپوش فومی کار شده که مناسب روحیه کودکان است. به خصوص در محیط مهد کودک این کفپوش ها کاربرد فراوانی دارند.

کفپوش مهد کودک فوم به صورت دو رو آج تولید می شود تا امکان سُر خوردن و افتادن به حداقل برسد. با نصب این کفپوش ضد سر های زیبا و رنگارنگ دیگر نگران افتادن و ضربه به سر کودکان نیستید. در صورتی که کودک زمین بخورد هرگز دچار شکستگی یا خراشیدگی در بدن نخواهد شد. از طرفی آج زیره کفپوش مانع از ساییدگی و لغزندگی آن می شود و کف پوش در جای خود ثابت می ماند. این کفپوش ها از هر دو رویه قابل استفاده هستند و چیزی به نام پست و رو در کفپوش وجود ندارد. انواع تاتامی و کفپوش فومی از این نوع هستند

انعطاف پذیری کفپوش مهد کودک

نرمی و انعطاف پذیری کفپوش برای کودکان بسیار مهم است. کفپوش های نرم، حس خوب در خانه بودن و صمیمت را القا می کنند. چنین کفپوش هایی در آرامش کودکان موقع حضور در مهد کودک نقش مهمی دارد. تاتامی و فوم ها بهترین متریال برای کف اتاق بازی کودکان و محل نگهداری بچه ها هستند.

بیشتر بدانید : بهترین کفپوش کودک کدام است؟

اگر در آپارتمان زندگی می کنید می توانید اتاق بازی بچه ها را با تاتامی بپوشانید. تاتامی نصب ندارد و به صورت کلیکی به هم وصل می شود. به طور معمول این کفپوش ها در اندازه های یک متر در یک متر یا نیم متر در نیم متر تولید می شوند. با کنار هم قرار گرفتن هر قطعه، می توان نر و مادگی ها را در هم اتصال داد.

خرید کفپوش مهد کودک

قابلیت نظافت کفپوش مهد کودک

حفظ سلامت کودکان در محیط های عمومی نظیر مهد کودک ها اهمیت زیادی دارد. حتی یک آنفولانزای ساده نیز می تواند از طریق وسایل مهد کودک به دیگر بچه ها منتقل شود. شیوع ویروس کرونا نشان داد که حفظ بهداشت باید در راس امور زندگی باشد. مهد کودک محل نگهداری کودکان زیادی است. بهترین پوشش برای کف مهد کودک همانی است که قابلیت نظافت و تمیز کردن را داشته باشد.

بیشتر بدانید : ضد عفونی کفپوش برای جلوگیری از کرونا

کفپوش مهد کودک را از متریالی که دارای پرز هستند انتخاب نکنید. آشغال و گرد و غبار در لا به لای پرز و الیاف کفپوش جمع می شود و به سختی می توانید آن را تمیز کنید. کفپوش های بدون پرز و با سطحی صاف بهترین انتخاب برای مراکز نگهداری از بچه های کوچک هستند. کفپوش مهد کودک باید با یک جاروی ساده تمیز شود و با یک دستمال نمدار هم لکه های آن پاک شود به همین راحتی. کفپوش های قابل شستشو با آب و مواد شوینده در اولویت هستند.

کیفیت بالای کف پوش ها در مهد کودک

محصولات بی کیفیت و نامرغوب اصلا مناسب کفپوش مهد کودک نیستند. اجناس تقلبی شاید ظاهری خوب داشته باشند اما توجه داشته باشید که در ساخت این محصولات از رنگ های نامرغوب و متریال غیر استاندارد استفاده شده است. وجود رنگ های شیمیایی خطرناک در برخی از این محصولات تایید شده است. کفپوش مهد کودک نباید تغییر رنگ بدهد و بعد از شستشو کدر و بد رنگ شود. برخی از رنگ ها حاوی سرب و مواد سمی هستند که به سلامت کودکان آسیب می زنند.

در تولید کفپوش مهد کودک باید از مواد اولیه بهداشتی استفاده شود. این مواد سازگار با پوست حساس بچه ها هستند و حساسیت و آلرژی ایجاد نمی کنند. از طرفی حتی در صورتی که کودک دست به دهان ببرد نیز رنگ های شیمیایی مضر وارد بدن کودک نخواهد شد. برای حفظ بهداشت و ایمنی کودکان از کفپوش های دارای گواهی استاندارد و گواهی بهداشت خریداری کنید.

فروش کفپوش مهد کودک

کف پوش ضد آب برای مهد کودک

بهترین انتخاب برای پوشش کف محل نگهداری از کودکان، کفپوش های ضد آب هستند. ریختن مایعات روی زمین اجتناب ناپذیر است اما در نظر داشته باشید که در این مراکز چندین کودک با سنین مختلف نگهداری می شوند. همیشه امکان ریختن مایعات یا ادرار در روی زمین وجود دارد. با نصب کفپوش های ضد آب می توانید به راحتی آلودگی های روی زمین را تمیز کنید. حتی اگر مایعی روی کفپوش مهد کودک بریزد به دلیل خاصیت ضد آب بودن، وارد کفپوش نمی شود و با یک دستمال خشک می توان آن را تمیز کرد.

برخی از مهم ترین ویژگی های کفپوش مناسب برای اتاق بازی بچه ها اینها هستند:

 • قابلیت ارتجاعی و انعطاف پذیری کفپوش ها
 • ساخته شده از متریال با کیفیت و مرغوب
 • بهداشتی و سازگار با پوست کودکان
 • استفاده از رنگ های روشن و پر انرژی
 • قابل شستشو و ضد آب بودن کفپوش مهدکودک
 • عدم تغییر رنگ در هنگام شستشو

استفاده از رنگ های شاد و نشاط آور

بدون تردید رنگ های تیره و کسل کننده اصلا مناسب دکوراسیون اتاق و کفپوش مهد کودک نیستند. رنگ ها احساس فضا را تغییر می دهند. برای اینکه کودکان فضای مهد کودک را دوست داشته باشند از رنگ های شاد و روشن در همه لوازم استفاده می شود. از رنگ دیوارها و مبلمان گرفته تا تزئینات و دکوراسیون مهد کودک همیشه پر از رنگ است. در هیچ مکان دیگری ترکب رنگی متنوع تری را نمی بینید. رنگ ها جادو می کنند و روی ذهن و روان ما تاثیر دارند.

اتاق هایی که با رنگ های تیره دکوراسیون شده اند فضا را کوچک و دلگیر نشان می دهند. چنین محیطی مناسب نگهداری از کودکان نیست. در مورد انواع کفپوش ها هم اوضاع به همین منوال است و باید بازی رنگ ها را در کف ساختمان نیز اجرا کرد. این موضوع در برخی موارد نادیده گرفته می شود. دیده شده که برای جلوگیری لک شدن کفپوش از رنگ های خنثی یا تیره استفاده می شود.

پنهان کردن لکه ها و آلودگی ها در محیط نگهداری کودک، هیچ مشکلی را حل نمی کند. با این کار احتمال ایجاد مشکلات سلامتی به طور حتم بیشتر خواهد شد. رنگ های روشن و شاد را برای فضای داخلی مهد کودک ها انتخاب کنید و برای جلوگیری از کثیف شدن، کف پوش ها را روزانه نظافت کنید.

اتاق بازی در مهد کودکها

طرح کفپوش مهد کودک

به طور معمول کفپوش هایی که دارای رنگ های شاد و طرح های متنوع تری هستند را برای اتاق بازی کودکان انتخاب می کنند. طرح های کودکانه شامل تصاویر انیمیشن ها، حیوانات کارتونی، گل ها و میوه های رنگارنگ است. یک کفپوش بسیار محبوب برای مهدکودک ها توید شده که از جنس فوم است ولی برای طرح روی کف پوش از حروف الفبا یا اعداد استفاده شده است. این طرح ها حالت آموزشی هم دارند می توانند روی یادگیری کودکان نیز تاثیر بگذارند.

کفپوش مهد کودک با قابلیت تعویض

کفپوش هایی که به زمین نمی چسبند برای پوشش کف مهد کودک مناسب تر هستند. کفپوش مهد کودک باید به سادگی قابل تعویض و حمل و نقل باشد. معمولا محصولاتی که به صورت کلیکی به هم متصل می شوند، برای فضای نگهداری و بازی کودکان به کار گرفته می شوند. به این ترتیب در صورت آسیب دیدن یکی از قطعات کفپوش می توانید همان قطعه را تعویض کنید و نیازی نیست کل کفپوش عوض بشود. این موضوع در هزینه ها نیز تاثیر زیادی دارد.

سبک و قابل حمل بودن

برای فضای داخلی مهد کودک از کفپوش هایی استفاده می وشد که به نصب نیاز ندارد. این کف پوش ها باید وزن کمی داشته باشند و به راحتی بتوان ان را حمل کرد. در این صورت هر زمان که بخواهید می توانید کفپوش را در فضای دیگری نصب کنید بدون اینکه هزینه زیادی بپردازید.

کفپوش اتاق بازی

قیمت کفپوش مهد کودک

یکی از مهم ترین ویژگی ها به هنگام خرید و قیمت کفپوش رولی مهد کودک اینست که قیمت ها چقدر تمام می شود. کف ساختمان از بزرگ ترین سطوح در فضای داخل است و گاهی هزینه نصب کف پوش خیلی زیاد می شود. بهترین کفپوش های مهد کودک از محصولاتی هستند که در عین کیفیت بالا، قیمت مقرون به صرفه تری دارند. برای مثال فرش دستباف هم دارای نرمی و انعطافت زیادی است. فرش ضربه گیر خوبی هم هست اما این متریال اصلا مناسب مهد کودک و فضای نگهداری از بچه ها نیست.

موقع خرید کفپوش مهد کودک در نظر داشته باشید که اجناس نامرغوب و غیر استاندارد را به دلیل قیمت کمتر، خریداری نکنید. اولویت اصلی در کفپوش های مهد بحث ایمنی است. اجناس ارزان قیمت، کیفیت خوبی ندارند و نمی توانند جلوی ضربات ناشی از افتادن را بگیرند. در ساخت این محصولات از مواد نامرغوب و رنگ های حاوی سرب استفاده شده که می تواند خطرات جدی به همراه داشته باشد.

درمورد آنچه از کفپوش برچسبی وینیل نمی دانید بیشتر بدانید

انواع کفپوش مهد کودک

همه مهدکودک ها و مراکز نگهداری از کودکان از کفپوش استفاده می کنند. این کفپوش ها دارای نرمی و قابلیت ارتجاعی زیادی هستند و قدرت ضربه پذیری بالایی دارند. حوادث بسیاری در مهد کودک ها رخ می دهد که تنها به دلیل عدم نصب کفپوش مناسب است. برای جلوگیری از حوادث ناخواسته می توان از کفپوش های مرغوب و با کیفیت استفاده کرد. در ادامه برخی از کفپوش مناسب برای مهد کودک، معرفی شده است.

تاتامی برای کف اتاق بچه ها

کفپوش تاتامی پازلی مهد کودک

کفپوش مهد کودک پازلی از محبوب ترین تجهیزات در مهد کودک هاست. از لحاظ اقتصادی می توانید کف ساختمان را با هزینه مقرون به صرفه ای، کفپوش کنید. تنوع رنگ و طرح تاتامی بسیار زیاد است. انواع اشکال کودکانه با طرح های فانتزی و کارتونی نیز در بازار موجود هست. این تاتامی اندکی با تاتامی ورزشی و مپ ایروبیک تفاوت دارد. ضخامت تاتامی مهد کودک معمولا بین یک تا ۳ سانتیمتر است.

طریقه نصب تاتامی به صورت پازلی است در واقع قطعات به یکدیگر قفل می شوند و به راحتی قابل جدا کردن هستند. به این ترتیب می توان هر از گاهی دکوراسیون اتاق را نیز با جابجا کردن قطعات پازلی، تغییر داد. جنس کفپوش تاتامی از مواد پلیمری نظیر EVE و پلی اتیلن است. این کفپوش به هیچوجه رنگ پس نمی دهد و باعث حساسیت و آلرژی نمی شود. در صورت خراب شدن بخشی از کفپوش، تنها قطعات آسیب دیده عوض می شود.

این نام از کفپوش ژاپنی tatami گرفته شده ولی از نظر ظاهری و کیفیت تفاوت های زیادی وجود دارد.

کفپوش مهد کودک لاستیکی

یکی از بهترین انتخاب ها برای پوشش کف ساختمان های نگهداری از کودکان، کف پوش های لاستیکی هستند. این تجهیزات مناسب فضای بیرونی و حیاط مهد کودک هستند و از لحاظ ایمنی، استاندارد بسیار بالایی دارند. هم اکنون نمونه هایی از کفپوش های گرانولی( لاستیکی) در زمین بازی کودکان و پارک کودک نصب شده که کیفیت قابل قبولی داشته است.

کفپوش مهد کودک لاستیکی در رنگ بندی و قطرهای متفاوتی تولید شده است. هر چه قطر لاستیک بیشتر باشد خاصیت ضربه گیری بالاتری دارد. به این ترتیب موقع بازی کودکان، خطر ضربه و خراشیدگی ناشی از افتادن روی زمین، به کلی برطرف می شود.

نمونه های مشابه کفپوش پلاستیکی مهد کودک را در باشگاه های ورزشی نیز می بینید. علت استفاده از این نوع کفپوش باشگاه ورزشی، ضربه گیر بودن ان است. به این ترتیب با خیال راحت می توانید از کفپوش مهد کودک لاستیکی در محل نگهداری کودکان نیز استفاده کنیدو انعطاف پذیری کفپوش های گرانولی (لاستیکی) بسیار زیاد است. این محصولات جلوی صدمات ناشی از ضربه و افتادن کودک را می گیرند.

انواع کفپوش گرانولی دارای لبه های تیز و برنده نیست و کلیه سطوح حالت نرم و منعطف تری دارند. معمولا این نوع کفپوش در فضای باز نصب می شود. نگران تغییر رنگ کفپوش مهد کودک در اثر تابش آفتاب یا تغییرات جوی نباشی. این کفپوش ها دارای ثبات رنگی خوبی هستند و در اثر تابش مستقیم نور خورشید و اشعه UV آسیب نمی بینند. کفپوش گرانولی و کفپوش لاستیکی هرگز دچارپوسیدگی نمیشود و طول عمر خوبی دارد.

چمن مصنوعی زمین بازی

چمن مصنوعی برای حیاط مهد کودک

این کفپوش ها برای فضای باز طراحی شده اند. انواع چمن مصنوعی با تراکم متفاوت تولید شده که مناسب پوشش حیاط مهد کودک و محوطه بازی کودکان است. در این مکان ها کودکان پیش دبستانی و در سنین پایین تر نگهداری می شوند بنابراین بحث ایمنی محوطه نیز به اندازه فضای داخلی اهمیت دارد. این محصول از ضربات ناشی از افتادن کودکان، جلوگیری می کند.

چمن مصنوعی از کفپوش های نصب شدنی است و به سطح زمین متصل می شود. این کفپوش قابلیت نصب روی سطوح سخت نظیر سیمان، بتون، سرامیک و … را دارد. در باغچه مهدکودک و زمین خاکی و …. نیز می توان با انجام زیرسازی چمن مصنوعی را نصب کرد.

بیشتر بدانید : توصیه های خرید چمن مصنوعی مهد کودک

یکی دیگر از کاربردهای چمن مصنوعی در پوشش پله های بیرونی محل کودک است. به طور کلی محدودیتی برای نصب وجود ندارد و هر سطحی را می توان با این کفپوش چمنی، ایمن سازی کرد. این محصول به صورت رول و در متراژ بالا تولید می شود و قابلیت برش با کاتر و ابزار را دارد. با توجه به انجام عملیات زیرسازی و زهکشی چمن مصنوعی، سطح کفپوش حتی در فصول پر باران نیز کاملا خشک است.

کفپوش چمن مصنوعی قابل شستشو بوده و دارای رنگ ثابت است. گرما و سرما موجب از بین رفتن کیفیت چمن نمی شود و همیشه قابل استفاده است.

انتخاب کفپوش مهدکودک با توجه به محل نصب

برای اتاق بازی کودکان کفپوش های فوم و تاتامی ها عالی هستند اما این متریال را نمی توانید برای پوشش کف حیاط انتخاب کنید. در یک مهد کودک فضاهای مختلفی وجود دارد. برای هر بخش می توان از یک نوع محصول متفاوت استفاده کرد. استفاده از الیاف طبیعی یا موادی که حساسیت ایجاد نمی کنند در اتاق خواب و استراحت کودکان ایده خوبی است. موکت برای کف اتاق خواب و کفپوش سرویس بهداشتی وینیل و توالت مهد کودک، انتخاب مناسبی هستند. برای دکوراسیون حیاط کفپوش های گرانولی و چمن مصنوعی پیشنهاد می شود و برای سایر فضاهای عمومی نیز می توان از کفپوش های چوبی استفاده کرد.

در حال حاضر پر طرفدارترین کفپوش برای اتاق بازی کودکان و کفپوش مهد کودک، تاتامی است که تنوع طرح و رنگ خوبی نیز دارد. این محصول قابلیت شستشو و نظافت ساده ای دارد. ثبات رنگی تاتامی عالی است و طول عمر بالایی دارد.

خرید کفپوش مهد کودک

مهد کودک و محل نگهداری کودکان از مکان های حساس با ویژگی های خاص است. انتخاب کفپوش برای چنین فضایی کار دشواری است باید همه جوانب را در نظر گرفت. از طرح و رنگ و جذابیت های ظاهری گرفته تا بحث ایمنی و استحکام و ماندگاری و حتی هزینه ها هگی باید مورد توجه قرار گیرد.

موقع خرید کفپوش برای کودک، انتخاب های متعددی دارید. با توجه بودجه تان می توانید یکی از کفپوش های موجود در فروشگاه را خریداری کنید. مهم این است که کفپوش را از کجا خریداری می کنید. در نظر داشته باشید که همه محصولات موجود در بازار، اصل نیستند. در واع برخی از کفپوش های به ظاهر زیبا و چشم نواز، دارای استانداردهای مورد نظرتان نیستند. موقع خرید نمی توانید محصولات با کیفیت و فیک را از هم تشخیص دهید. 

بهترین کار این است که برای خرید کفپوش مهد کودک به فروشگاه هایی مراجعه کنید که سابقه خوبی در این زمینه دارند. معمولا فروشگاه هایی که نمایندگی هستند یا سال ها در زمینه فروش کفپوش و دیوارپوش فعالیت دارند، اجناس مرغوب و دارای تاییدیه های لازم راارائه می دهند. یک شرکت خوشنام هرگز باارائه محصولات فیک، سابقه خود را در معرض خطر قرار نمی دهد.

 • افسانه رجب پور
 • آبان 17, 1402
 • 6813 بازدید

۱۸ دیدگاه برای “با این راهنمایی ها کفپوش مهد کودک مناسب را خریداری کنید”

 1. سلام
  برای پله های بیرون از ساختمان چه پیشنهادی دارین؟

  • پیام اسمی گفت:

   سلام وقتتون بخیر جناب امینی
   بهترین متریال چمن مصنوعی هست برای بیرون

 2. صفا نوری گفت:

  سلام من میخوام از کفپوش پازلی سفارش بدم ولی به سوال برام پیش اومد رنگهای روشن این پازلها خیلی زود کثیف نمیشن؟
  ابعاد هر کدام از این پازلها چقدر است؟

  • پیام اسمی گفت:

   سلام خانم نوری. رنگ های روشن زودتر کثیف میشن اما این کفپوش ها به راحتی داخل ماشین لباسشویی شسته میشن و تمیز میشن.برای سفارش کفپوش پازلی مهد کودک میتونید به صورت دونه ای سفارش بدید.

 3. محسن ایرانی گفت:

  سلام خسته نباشید. من از شما کفپوش کودک طرح شهری رو خریداری کردم. کیفیت کاری که تحویل گرفتم عالی بود. ممنون از تیم حرفه ای گامان. همیشه در اوج باشید.

  • پیام اسمی گفت:

   سلام جناب ایرانی. خیلی متشکرم از اینکه نظرتون رو ثبت کردید امیدوارم که در تمامی مراحل زندگی موفق باشید.

 4. سلام. کفپوش مهد کودک مدل حروف انگلیسی رو ممکنه موجود کنید؟ کاری با شکل حروف یا اعداد مد نظر منه. تا ۳ ماه دیگه هم آماده بشه خیلی خوبه.

  • پیام اسمی گفت:

   سلام وقتتون بخیر باشه. مدل های حروف انگلیسی رو موجود نمیکنیم چون جنسشون خوب نیست و برای بچه ها مضر هست یک سری مدل های دیگه داریم با پارچه های مخمل جزو بهترین کفپوش های مهد کودک هستن.

 5. عرض ادب و احترام. برای اتاق کودک هم میتوانم از کفپوش مهد کودک استفاده کنم؟ یا ایمنی موکتهای پرز دار بیشتر است؟ ممنون میشم پاسخ بدید.

  • پیام اسمی گفت:

   سلام و عرض ادب موکت پرز بلند خودش نوعی کفپوش مهد کودک به حساب میاد اگر رفت و آمد بچه ها با کفپوش هست نباید بزنید.

 6. سلام وقت بخیر. سوالی ازتون داشتم، اگر کفپوش مهد کودک و چمن مصنوعی رو از نظر ایمنی و حفظ سلامتی با هم مقایسه کنیم، کدام مورد بهتر است؟

  • پیام اسمی گفت:

   سلام و عرض ادب برای کودک از نظر دوام کفپوش جنس خوب خیلی مناسب تر هست مخصوصا فضای بازی و مهد

 7. سلام قیمت کفپوش رولی مهد کودک چنده؟ یه مدلی میخواستم که اگر بچه ها بیفتن یا لیز بخورن طوریشون نشه و آسیب نبینن و البته راحت تمیز بشه با آب

  • پیام اسمی گفت:

   سلام وقت بخیر قیمت ها بالا خورده این مدلای بالا واقعا عالین برای مهد
   پیشنهاد میکنم

 8. سولماز یاشاری گفت:

  برای کفپوش حیاط مهد کودک مزاحم میشم میخواستم ببینم چه نوع مدلی رو باید تهیه کنیم که هم در برابر آب و آفتاب مقاوم باشن و هم مقابل دویدن بچه ها در حیاط

  • پیام اسمی گفت:

   پیشنهاد ما به شما چمن مصنوعی هست برای حیاط مهد کودک و برای فضای داخل کفپوش های طرح دار مقاوم جدیدمون

 9. مصطفی حسینی گفت:

  سلام وقت بخیر من حدودا ۲۰ متر کفپوش مناسب برای مهد کودک می خواستم یک چیزی باشه که وقتی لیز میخورن بچه ها و میفتن اذیت نشن شما چه مدلی رو پیشنهاد می کنید؟

  • پیام اسمی گفت:

   سلام عرض ادب جناب حسینی. شما میتونید از کفپوش های پلاستیکی و یا حتی چمن مصنوعی مناسب استفاده بفرمایید داخل مهد کودک و فضای بازی کودکان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در سایت

سبد خرید

درحال بارگذاری ...