چمن مصنوعی روف گاردن

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

چمن مصنوعی روف گاردن ابتکاری هوشمندانه برای طراحی بام سبز مجتمع مسکونی است. در حال حاضر اغلب پشت بام ها با کولر و دودکش ها محاصره شده اند و فضای مناسبی برای بهره برداری بیشتر ندارند. اما با نصب چمن مصنوعی زیبایی و احساس طراوت در این فضا به وجود می آید. طراحی یک باغچه کوچک خانوادگی روی بام خانه با چمن مصنوعی کار ساده ای است. حتی امکان نگهداری از چند گلدان طبیعی و یک آلاچیق کوچک هم در این فضای سبز وجود دارد. به کارگیری پوشش سبز ساختمان به خصوص در شهرهای بزرگ ضرورت بیشتری دارد. با یک ابتکار ساده می توانید شادی و نشاط را در محیطی گرم و صمیمی ایجاد کنید.

چمن مصنوعی روف گاردن راحت و بی دردسر

برای اینکه بام سبز طبیعی داشته باشید باید پشت بام عایق بندی شده و یک شبکه آبرسانی و تخلیه هم در روی بام نصب شود. عملیات عایق بندی پشت بام به صورتی که برای کاشت و آبیاری چمن طبیعی مناسب باشد، بسیار سخت و دشوار است. از طرفی همیشه امکان آسیب به عایق بام و نفوذ نم و رطوبت به داخل ساختمان نیز وجود دارد. با خرید چمن مصنوعی می توانید بدون دردسرهای کاشت ، کوددهی، سم پاشی، چمن زنی، آبیاری و …. فضایی همیشه سبز داشته باشید.

قیمت چمن مصنوعی روف گاردن

قیمت چمن مصنوعی روف گاردن

در مقایسه با هزینه های نگهداری از چمن طبیعی مثل: عایق بندی، آب بها و … بهای تمام شده نصب چمن مصنوعی بسیار کمتر است. از طرفی حتی اگر روزی تصمیم به جمع آوری چمن مصنوعی داشته باشید هم هیچ هزینه ای بابت ترمیم پشت بام نمی پردازید. در صورتی که هزینه بازگردانی بام به وضعیت قبلی برای چمن طبیعی مبلغ زیادی است.

بیشتر بخوانید
چگونه از داغ شدن چمن مصنوعی در تابستان جلوگیری کنیم؟

دوام چمن مصنوعی روی بام سبز

شرایط بام ساختمان و حیاط تقریبا مشابه است. در واقع هیچ سرپناهی وجود ندارد و نور خورشید و بارش های فصلی مستقیم روی بام، اثر می گذارد. چمن مصنوعی روف گاردن در شرایط بد آب و هوایی، گرما و سرما، باد و بوران و …. همیشه استوار و پا برجاست. بر خلاف چمن طبیعی اثری از زردی، کم پشت شدن، خشکی، سرمازدگی و …. در چمن مصنوعی بام سبز دیده نمی شود.

چمن مصنوعی سبک وزن روی بام خانه

زیباسازی محوطه و بام خانه ها در بالا بردن روحیه و نشاط ساکنین تاثیرگذار است. اما این نشاط نباید به بهای آسیب به ساختمان و کاهش مقاومت بنا شود. ایجاد شبکه آبیاری، زهکشی و به خصوص حجم زیاد خاک روی پشت بام، وزن زیادی را به سازه تحمیل می کند. سنگین کردن بام منازل با تجهیزات نصب چمن طبیعی، از نظر استانداردهای ایمنی توصیه نمی شود. چمن مصنوعی روف گاردن سبک و کم وزن بوده و مناسب ساخت روف گاردن در هر ساختمانی است. حجم زیاد خاک و وزن بافت آبیاری شده در این محصول کاملا حذف شده و سازه ای سبک و کاربردی در بام ساخته می شود.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text][/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان خرید

برای دریافت مشاوره رایگان قبل از خرید روی دکمه زیر کلیک کنید

دریافت مشاوره
close-link