جهت خرید موکت اداری - فروشگاه گامان تزیین جاوید

موکت اداری چه خصوصیاتی دارد؟ موکت تجاری با کیفیت

برای خرید موکت های اداری  یا تجاری چه کنیم

خرید آن کاملا وابسته به میزان بودجه شما و کیفیتی که مد نظرتان هست دارد. شرکت گامان تزئین جاوید چند مدل موکت اداری برای شما در نظر گرفته است. که هر کدام شامل رنگ بندی ها و طرح هایی متفاوت است.

۱. به صورت موکت تایل خارجی یا ایرانی

  • موکت Tecsom فرانسه جزو یکی از برترین موکت‌هایی است که برای فضاهای پرتردد استفاده می شود. این موکت برای فضاهایی مثل فرودگاه، هتل، کافی شاپ، اداره و شرکت های مختلف نصب شده است. شما نیز می توانید با دیدن نمونه ها این موکت زیبا را در طرح های مختلف در فضای خود نصب کنید.
  • برند The best ایران که با استانداردهای در سطح اروپا تولید شده است و شامل همه خصوصیات لازم فضای پرتردد می باشد.

۲. موکت رول ایرانی با تنوع رنگ

برای اینکه هم کیفیت خوبی را داشته باشید هم هزینه کمتری بدهید مدل های زیر را به شما پیشنهاد می‌دهم:
(برای مشاهده رنگ بندی روی هرکدام کلیک کنید)

اگر خواهان موکت اداری یا تجاری خوب و خوش قیمت هستید جای درستی آمده اید

موکت های اداری و تجاری چه خصوصیاتی دارند؟

موکت اداری چگونه باشد؟

سبک موکت اداری با موکت های خانگی کاملا متفاوت است. باید مقاوم تر و محکم تر از موکت های خانگی باشد تا بتواند دوام بیاورد در نتیجه از نظر قیمت و کیفیت بسیار متفاوت است

در تیتر های زیر خصوصیاتی را مطرح میکنیم که موکت های اداری باید داشته باشد.

قیمت موکت های اداری چه حدودی است

قیمت موکت اداری ها نوسان زیادی دارد. دلیل آن هم این است بعضی از اداره ها خواستار موکت هایی ارزانتر برای فضاهای اجاره ای خود هستند. این اشخاص دنبال موکت اداری های گران قیمت نیستند و نمی خواهند زیاد هزینه کنند.

معمولا افرادی که دنبال قیمت های پایین تر هستند باید از موکت های اداری ایرانی انتخاب کنند. البته بازهم تنوع در ایرانی ها وجود دارد ولی در بازه قیمت مناسب موکت های خوبی میتوان تهیه کرد. برای دیدن موکت ظریف مصور ایران کلیک کنید

به دنبال آن افرادی که دفتر و اداره برای خودشان هست و میخواهند بیشتر هزینه کنند قیمت موکت اداری های بالاتر برای آن‌ها نیز وجود دارد. این افراد می‌توانند از موکت‌های خارجی باکیفیت به خصوص موکت‌های تایلی که کاملا جدید و به روز هم هستند استفاده کنند. برای دیدن موکت تایل کلیک کنید.

 

رفت و آمد بالا روی موکت های ادارات

در اداره ها با توجه به رفت و آمد بالا حرکت روی موکت ها بسیار بیشتر می شود بنابراین در صورتی که از موکت خانگی استفاده کنیم به دلیل مقاومت پایین نسبت به رفت و امد زیاد فورا از بین می رود و نیازمند این است که مجددا موکت خود را عوض کنیم.
اگر چه ممکن است برای آن خود هزینه بیشتری بپردازیم اما عمر آن بیشتر بوده و نیاز به تعویض زودهنگام نیست بنابراین اگر حساب کنیم که موکت خانگی در اداره ما زیر ۳ ماه دوام نمی آورد و درطول سال چندین بار باید تعویض گردد هزینه آن حتی از خرید موکت اداری نیز بیشتر خواهد شد.

موکت های اداری بدون پرز

اگر دقت کنید در منازل اکثرا موکت های پرز بلند استفاده می شود.
دو دلیل عمده برای این کار وجود دارد :

  1. به دلیل رفت و آمد بدون کفش سطح آن باید نرم باشد تا کف پا دچار آسیب نشود
  2. موکت های پرز بلند معمولا زیباتر دیده می شوند و بیشتر دز منازل خودشان را نشان می دهند

ولی در فضاهای پرتردد اصلا نباید از موکت پرز بلند استفاده شود زیرا پرز آن به مرور خوابیده و یا از بین می رود بنابراین تیکه ای از فضای شما با پرز و تیکه ای بدون پرز خود را نشان می دهد که از لحاظ نما اصلا جالب نیست.
از طرفی چون رفت و آمد با کفش در فضای اداری و تجاری انجام می شود امکان گیر کردن کفش در موکت پرز دار و زمین خوردن افراد نیز وجود دارد.

موکت تایل چیست و چه تنوعی دارد

خاصیت ضد چرکی آن

یکی از خصوصیات مهم موکت های اداری خاصیت ضد چرک بودن آن است.
البته باید دقت کنیم تمامی آن‌ها موجود در بازار خاصیت ضد چرکی را ندارند و حتما باید در کاتالوگ محصول ذکر شده باشد.
خاصیت ضد چرکی برای تمیز کردن کار را راحت تر می کند و باعث می شود موکت چرک را به خودش نگیرد و راحت تمیز گردد.

قابلیت ضد آتش سوزی موکت های ادارات

از دیگر موارد لازم برای آن این است که در مقابل اشتعال مقاوم باشد. به دلیل اینکه در اداره ها معمولا لوازم برقی زیاد وجود دارد و حتی ممکن است سیگاری روی موکت بیفتد و یا اتفاقات دیگر لازم است که موکت در مقابل آتش قابلیت درون سوزی داشته باشد یعنی آتش و شعله را در همان نقطه نگه دارد.
این خاصیت با شاخص BFL مشخص می شود یعنی اگر موکت مورد نظر این قابلیت را دارا باشد مشخصا در مقابل شعله مقاوم است.

شاخص های دیگری نیز مانند CFL و یا DFL نیز وجود دارد که این مدل ها آتش را پخش کرده و می سوزند

برخی از سوالات متداول

رای محیط های اداری امکان استفاده از هر دونوع رول و تایل وجود دارد. بعضی از سبک های موکت های رولی شبیه به تایل هم هستند. اما به طور کل اگر میخواهید موکت شما دوام بیشتری داشته باشد لازم است از موکت تایلی جنس خوب استفاده کنید ولی اگر نمیخواهید خیلی هزینه کنید همان رولی مناسب است

یکی از پرتکرار ترین سوالات و مهم ترین نکات در محیط های اداری نوع نخ آن هاست. برای فضایی که تردد با کفش وجود دارد لازم است نخ موکت فشرده شده و تاجای ممکن محکم باشد تا در عرض 1 ماه خراب نشود. محکم ترین نخ مناسب فضاهای اداری نخ پلی آمید است. البته میزان فشردگی استفاده شده از نخ پلی آمید در هرموکت متفاوت است.

این سوال کمی پیچیده است. معمولا اکثر اداره ها طراح هایی دارند که رنگ و طرح موکت را با دکوراسیون و سایر دکورهایی چیده شده در فضای آن محل ست میکند. اما به طور کلی 90 درصد فضاهای اداری از رنگ طوسی خنثی استفاده میکنند چرا که با تمامی رنگ ها امکان ست شدن را دارد.

به طور کل علاوه بر نوع نخ پلی آمید ویژگی هایی دیگری نیز باید رعایت شود.
مثلا اینکه موکت دارای کلاس تردد بالا -32 و بیشتر- باشد
ضد حریق بودن : این مورد بسیار مهم است چرا که یک موکت اگر ضد حریق نباشد شعله های آتش را سریعا انتقال داده و علاوع بر اینکه کل موکت از بین میرود بلکه خسارات زیادی به فضای شما خواهد زد پس حتما دقت کنید که استاندارد ضد آتش سوزی فضای شما BFL باشد.
مورد بعدی ضد الکتریسیته ساکن بودن است . به دلیل اینکه اکثر شرکت ها دارای سیستم های الکترونیکی و کامپیوتر هستن خیلی مهم است که موکت شما ضد الکتریسیته ساکن باشد.
شرکت گامان تزیین جاوید با رعایت تمام این استانداردها روی موکت تایل های خود خیال تمامی عزیزان را راحت کرده است.

شرکت ها و محیط هایی که میزان تردد آن ها به نسبت معمول بیشتر است. این رفت و آمد میتواند مربوط به کارمندان خود شرکت باشد و یا میتواند مربوط به ارباب رجوع باشد. ( فروشگاه هایی که رفت و آمد بسیار بالا دارند موکت هایی با تردد اداری برایشان مناسب نیست)

روش های خرید موکت تجاری – اداری

برای خرید چند راهکار قابل اجرا است :

  1. مراجعه حضوری به آدرس شرکت که با هماهنگی قبلی امکان پذیر است.
  2. تماس تلفنی با شماره های شرکت که در بخش تماس با ما قابل مشاهده است.
  3. ارسال پیغام به تلگرام شرکت با شماره ۰۹۳۶۱۸۴۳۸۶۴

با توجه به مکان جغرافیایی شما هر کدام که برایتان راحت تر باشد قابل اجرا می باشد.

مشاوره رایگان خرید

برای دریافت مشاوره رایگان قبل از خرید روی دکمه زیر کلیک کنید

دریافت مشاوره
close-link