پارکت لمینت

خرید پارکت لمینت های The Best 

پارکت لمینت های The Best با تنوع بالا و کیفیت بالا همواره در خدمت تمامی طراحان و مهندسان بزرگ ساختمان ایرانی بوده است.

تاریخچه شرکت ما در پارکت لمینت

در ابتدا ۱۶ سال پیش با کفپوش های ۲ میل شروع کردیم و تعدادی رنگ و مدل را موجود کردیم. با سابقه ای که از قبل در زمینه های دیگری که داشتیم به سرعت مشتریان برای همکاری با ما مراجعه کردند و منجر به فروش ۱ماهه آن شد.

بعد از آن تعداد رنگ ها و مدل های کفپوش ها را زیاد کردیم و حجم کالا ها را به ۲۰ کانتینر(۱۰۰ هزار متر مربع کفپوش) رساندیم و کل آن ها طی سه ماه با همکارانی قدیمی و جدید در تهران و شهرهای مختلف به فروش رفت.

به دلیل درخواست ما و همکاری خوبی که با شرکت کفپوش چینی داشتیم و همچنین کیفیت خوب محصول آن ها شرکتی دیگر برای محصول پارکت لمینت به ما معرفی شد.
از آن موقع تا الان ۱۴ سال از همکاری ما با کارخانه لمینت می گذرد و بیش از ۳۵ بار محصولات پارکت لمینت The Best را وارد کشور کرده و حجم فروشمان را چندین برابر کردیم.

این ویدیو که شامل تعدادی از نمونه کارهای پارکت لمینت The Best است را حتما ببینید

خصوصیات پارکت لمینت The Best

  • کلیک بسیار قوی : مهمترین ویژگی پارکت لمینت ها این است که کلیکی قوی داشته باشند تا بعد از مدتی از بین نرود و نشکند.
    شرکت گامان تزئین جاوید از همان ابتدا روی این مهم تاکید داشته و تمامی کالا ها با بهترین کلیک در مقابل ضربه – سرما – گرما و … می باشد.
  • زیبایی : لمینت ها با تنوع ۸۰ رنگ تقریبا میتوان گفت هیچ رنگ و طرحی نیست که در خود جای نداده باشد و از تنوع بسیار بالایی برخوردار است شما می توانید در پایین صفحه نمونه هارا باز کرده و ببینید
  • قیمت مناسب : دیگر لمینت های The Best قیمت بسیار مناسب آن ها در مقایسه با کیفیت بسیار بالای آن ها است.
    برای دریافت قیمت بعد از مشاهده نمونه ها می توانید با ما در تماس باشید
  • ماندگاری بالا و کیفیت مناسب : به جرات می توان گفت که بعد از این سال ها مشتری ناراضی نداشته ایم و مشتریان قدیمی برایمان مشتریان جدید تری آورده و خود نیز برای خانه جدید خوب مجددا به ما اعتماد کرده اند.
  • سهولت در تمیزی : تمیز کردن و نگه داری آن بسیار آسان است به طوری که شما هرروز می توانید با یک طی نم دار روی آن را بکشید و آن را تمیز نگه دارید البته که لازم نیست هروز این کار را انجام دهید ولی اگر هم انجام دهید هیچ مشکلی پیش نمی آید
  • مقاومت بالا در برابر آب : همانطور که میدانید یک لایه ضخیم لمینت از Hdf تشکیل شده است بنابراین اگر آب زیاد برای مدتی روی هر لمینتی بماند آن را از بین خواهد برد و پس از مدتی باد خواهد کرد ولی محصولات The Best با قابلیت نگه داری آب تا ۴۸ ساعت این مشکل را تا حدودی توانسته برطرف کند


مشاوره رایگان خرید

برای دریافت مشاوره رایگان قبل از خرید روی دکمه زیر کلیک کنید

دریافت مشاوره
close-link