انواع مدل های پارکت لمینت

خرید پارکت لمینت

پارکت لمینت های The Best با تنوع بالا و کیفیت بالا همواره در خدمت تمامی طراحان و مهندسان بزرگ ساختمان ایرانی بوده است. انواع طرح های پارکت لمینت در منزل و فروشگاه های مختلف تا به حال نصب شده است که میتوانید با دسته بندی آن ها نیز آشنا شوید.

دسته بندی اول : فوم دار بودن یا نبودن
بیشتر بخوانید
به این ترتیب دو مدل خواهیم داشت :
 • پارکت لمینت فوم دار
 • پارکت لمینت بدون فوم
اگر فوم به آن چسبیده باشد یعنی مدل اول است اما اگر از خود فومی نداشته باشد لازم است موقع نصب زیر آن به صورت جدا فومی قرار داده شود.
دسته بندی دوم : ضخامت پارکت لمینت
بیشتر بخوانید
اینکه ضخامت لمینت کف شما چقدر است. تشخیص آن مشکل است. قیمت یک میل کم و زیاد آن می تواند قیمت و مهمتر از آن مقاومت پارکت لمینت را بسیار تغییر دهد. پس حتما مطمئن شوید که بطور مثال اگر فروشنده به شما می گوید ۸ میل کاملا چک شود. اما مدل های مختلف می تواند به دسته های :
 • ۷ میل
 • ۸ میل
 • ۱۰ میل
 • ۱۲ میل
تقسیم بندی شود. تفاوت بین ۸ میل و ۱۲ میل کاملا مشهود است اما بین ۷ و ۸ امکان تشخیص چشمی به سختی وجود دارد.

تاریخچه شرکت ما

در ابتدا ۱۶ سال پیش با کفپوش های ۲ میل شروع کردیم و تعدادی انواع رنگ پارکت لمینت ها و مدل را موجود کردیم. با سابقه ای که از قبل در زمینه های دیگری که داشتیم به سرعت مشتریان برای همکاری با ما مراجعه کردند و منجر به فروش ۱ماهه آن شد.

بعد از آن تعداد رنگ ها و مدل های کفپوش ها را زیاد کردیم و حجم کالا ها را به ۲۰ کانتینر(۱۰۰ هزار متر مربع کفپوش) رساندیم و کل آن ها طی سه ماه با همکارانی قدیمی و جدید در تهران و شهرهای مختلف به فروش رفت.

به دلیل درخواست ما و همکاری خوبی که با شرکت کفپوش چینی داشتیم و همچنین کیفیت خوب محصول آن ها شرکتی دیگر برای محصول پارکت لمینت به ما معرفی شد.
از آن موقع تا الان ۱۴ سال از همکاری ما با کارخانه لمینت می گذرد و بیش از ۳۵ بار محصولات پارکت لمینت The Best را وارد کشور کرده و حجم فروشمان را چندین برابر کردیم.

این ویدیو که شامل تعدادی از نمونه کارهای پارکت لمینت The Best است را حتما ببینید

خصوصیات پارکت لمینت The Best

 • کلیک بسیار قوی : مهمترین ویژگی پارکت لمینت ها این است که کلیکی قوی داشته باشند تا بعد از مدتی از بین نرود و نشکند.
  شرکت گامان تزئین جاوید از همان ابتدا روی این مهم تاکید داشته و تمامی کالا ها با بهترین کلیک در مقابل ضربه – سرما – گرما و … می باشد.
 • زیبایی : لمینت ها با تنوع ۸۰ رنگ تقریبا میتوان گفت هیچ رنگ و طرحی نیست که در خود جای نداده باشد و از تنوع بسیار بالایی برخوردار است شما می توانید در پایین صفحه نمونه هارا باز کرده و ببینید
 • قیمت مناسب : دیگر لمینت های The Best قیمت بسیار مناسب آن ها در مقایسه با کیفیت بسیار بالای آن ها است.
  برای دریافت قیمت بعد از مشاهده نمونه ها می توانید با ما در تماس باشید
 • ماندگاری بالا و کیفیت مناسب : به جرات می توان گفت که بعد از این سال ها مشتری ناراضی نداشته ایم و مشتریان قدیمی برایمان مشتریان جدید تری آورده و خود نیز برای خانه جدید خوب مجددا به ما اعتماد کرده اند.
 • سهولت در تمیزی : تمیز کردن و نگه داری آن بسیار آسان است به طوری که شما هرروز می توانید با یک طی نم دار روی آن را بکشید و آن را تمیز نگه دارید البته که لازم نیست هروز این کار را انجام دهید ولی اگر هم انجام دهید هیچ مشکلی پیش نمی آید
 • مقاومت بالا در برابر آب : همانطور که میدانید یک لایه ضخیم لمینت از Hdf تشکیل شده است بنابراین اگر آب زیاد برای مدتی روی هر لمینتی بماند آن را از بین خواهد برد و پس از مدتی باد خواهد کرد ولی محصولات The Best با قابلیت نگه داری آب تا ۴۸ ساعت این مشکل را تا حدودی توانسته برطرف کند.

 

نمونه کارهای لمینت

5 دلیل برای خرید پارکت لمینت The best

این محصول دارای تنوع طرح و رنگ بسیار زیادی است و به راحتی می توان کفپوشی مناسب با دکوراسیون داخلی را انتخاب کرد. به لحاظ زیبایی و کیفیت در مقایسه با سایر کفپوش ها، برند The best توانسته توجه خریداران را جلب کرد. جذابیت های ظاهری تنها دلیل استقبال بی سابقه از این محصول نیست بلکه ویژگی های منحصر به فرد پارکت لمینت های برند The bestموجب برتری ان است. برخی از مزایای خرید این محصول عبارتند از:

1.نصب سریع و آسان

در میان سایر کفپوش های بازار( سنگ و سرامیک)، محصولات کلیکی بسیار سریع تر نصب می شوند.  هر دو نوع پارکت لمینت فوم دار و بدون فوم به روش کلیک در هم قفل می شوند. این اتصال به گونه ای است که به سادگی تایل ها از هم جدا نمی شوند و نمی شکنند. در مورد بهترین پارکت لمینت ایرانی های فوم دار نیازی به زیر سازی نیست و بر روی هر سطح صاف و همواری می توان کفپوش را نصب کرد. معمولا این پارکت ها برای نصب روی سیستم گرمایش از کف مناسب هستند.

خرید پارکت لمینت های بدون فوم برای کف ساختمان های مسکونی، تجاری و اداری مناسب است. نحوه اتصال این محصولات نیز به صورت کلیک نر و مادگی است اما از قبل یک لایه فوم روی سطح کار اجرا می شود. فوم سرتاسری جهت جلوگیری از صدای لمینت به هنگام راه رفتن موثر است.

این محصول بدون نیاز به چسب و ملات سیمان، قابل نصب است. بنابراین عملیات نصب با سرعت بیشتری انجام می دهد. نکته مهم اینکه برای برش تایل ها در محل مشخص، از اره دستی یا کاتر استفاده می شود که به سرعت اجرای پارکت افزوده است. در صورتی که سطح مورد نظر هم سطح باشد حتی خودتان هم می توانید کفپوش را در مدت زمان کوتاهی و به آسانی نصب کنید. در پروژه هایی که نیاز به تسطیح کف دارد بهتر است از یک نصاب حرفه ای کمک بگیرید.

2.جمع آوری سریع و آسان !

خرید پارکت لمینت یک انتخاب آگاهانه است. در هر زمان که بخواهید امکان جمع کردن کفپوش و حمل آن به محل جدید هست. این محصول به کف ساختمان نمی چسبد. تنها به وسیله قفل زبانه ها به تایل های کناری، اتصال پروفیل ها انجام می شود. حتی نیازی به استفاده از میخ یا چسب ه نیست. در واقع این کفپوش به صورت شناور، روی کف اجرا می شود و به سطح زیرین هیچ نوع اتصالی ندارد.

پارکت لمینت را می توانید با جدا کردن زبانه ها، باز کنید و به طور کلی کف را جمع کنید. این تایل ها کاملا سالم و بدون هیچ ایرادی هستند و قابلیت نصب در مکان دیگری را دارند. به خصوص کسانی که مالک نیستند می توانند با یکبار صرف هزینه، کفپوش های مدرن را اجرا کنند. همراه با نقل مکان با جمع آوری تایل ها، کفپوش را برای نصب در محل جدید، ارسال کنند. در نظر داشته باشید که کفپوش های سنگی و چوبی را نمی توانید با خود به خانه جدید ببرید.

3.پارکت لمینت با بهترین متریال

کفپوش های The best دارای چند لایه مجزا هستند که در پروسه تولید، تحت فشار و حرارت بالا قرار گرفته اند. محصول نهایی لمینت های یکپارچه و بسیار مقاومی است که دارای طول عمر و دوام زیادی است. این محصول همه گواهی نامه های فنی و استانداردهای لازم را دریافت کرده و دارای کیفیت بسیار خوبی است. رضایت صد در صدی خریداران در دهه گذشته شاهدی بر این ادعا است.

هسته مرکزی پارکت لمینت از چوب فشرده با دانسیته بالا است که مقاومت کفپوش را در برابر ضربه و فشار افزایش داده است. در عین سختی، خاصیت انعطاف پذیری کفپوش نیز بسیار بالاست. به این موارد جنبه ضربه گیر بودن پارکت را نیز اضافه کنید.

انواع پارکت لمینت برند و استاندارد خاصیت ضربه گیری زیادی دارند. به خصوص خانواده هایی که فرزند دارند با خیال راحت می توانند کفپوش را در اتاق خواب یا هال و پذیرایی نصب کنند. در صورت افتادن کودکان روی زمین، هیچ ضربه شدیدی به کودک وارد نمی شود و کفپوش جلوی ضربه را می گیرد. به همین دلیل توصیه شده تا در خانه سالمندان و محل زندگی افراد مسن نیز کفپوش های سنگی و سرامیکی با لمینت های جدید، تعویض شود.

لمینت چیست؟

4.نگهداری آسان پارکت لمینت

این کفپوش در ضخامت متفاوتی تولید شده که کارایی آن را در مکان های مختلف افزایش داده است. طرح های زیبایی چوبی، شباهت زیادی به چوب طبیعی دارند و برای علاقمندان به سنگ های طبیعی نیز، طرح های متنوع طراحی شده است. با توجه به ماندگاری و استحکام بالای پارکت لمینت، تقاضا برای خرید و نصب آن هر روز بیشتر می شود.

اغلب خریداران در مورد نحوه رسیدگی و مراقبت از پارکت لمینت، سوال می کنند. به نظر می رسد نگرانی اصلی در مورد دشواری نظافت و نگهداری از کفپوش باشد. در این مورد جای هیچ نگرانی وجود ندارد. رویه تایل ها با لایه صاف و مسطح دکوراتیو و لمینت ضد آب پوشیده شده است. قیمت پارکت لمینت ضد آب نیز بالاتر از نوع معمولی آن است البته در نظر داشته باشیم بخاطر جنس چوب آن هیچ لمینتی صد در صد ضد آب نیست

قیمت پارکت لمینت مقرون به صرفه است و خریداران تمایل دارند همه سطوح را با آن، کف سازی کنند. در مورد اتاق پذیرایی، کفپوش اتاق خواب، پارکت لمینت راه پله و …. مشکلی وجود ندارد. البته بهتر است از این محصول در سرویس بهدشاتی استفاده نشود. پارکت لمینت های جدید، ضد آب هستند و در برابر رطوبت مقاوم شده اند اما کفپوش های pvc انتخاب بهتری برای سرویس بهداشتی هستند.

به طور کلی انواع پارکت لمینت جدید نیاز به نگهداری خاصی ندارد. رویه کفپوش های The best دارای پارافین است که مقاومت آن را در برابر آب و رطوبت افزایش داده است. این لایه موجب شده تا درخشندگی تایل ها نیز بیشتر شود. در ضمن به سادگی با یک تی نمدار یا دستمال مرطوب می توانید کف منزل را تمیز کنید.

پاکت لمینت نیاز به وکس، کف سابی یا هیچ نوع عملیات دیگری ندارد و سال های زیادی به زیبایی و شکوه اولیه باقی خواهند ماند.

5.لیست قیمت پارکت لمینت The best

یکی از مزایای ای محصول تنوع رنگی بالای ان است. بیش از ۱۰ رنگ از طرف شرکت سازنده، تولید شده که همگی توسط گامان تزئین در اختیار خریداران قرار می گیرد. از طرح های شبه چوب و سنگ گرفته تا طرح های فانتزی با رنگ های خاص را می توانید در آلبوم جدید پیدا کنید. بدون تردید هیچ محصول دیگری با چنین تنوع رنگی را نمی توانید در بازار پیدا کنید.

به کارگیری تکنولوژی های جدید در پروسه تولید محصولات پارکت لمینت طرح سنگ یا چوب موجب شده تا کفپوش هایی به مراتب با کیفیت تر تولید شود. قیمت پارکت لمینت در برابر کیفیت و دوام محصول بسیار مقرون به صرفه تر از کفپوش های دیگر است. ویژگی های ظاهری و تنوع طرح و رنگ از سویی، پیشرفت های اخیر در روند ساخت پارکت لمینت از سویی دیگر موجب شده تا خریداران جدیدتری به این کفپوش ها روی بیاورند.

این کمپانی سعی دارد تا با عرضه محصولات متنوع تر از لحاظ ابعاد، ضخامت، طرح و رنگ مشتریان را راضی نگهدارد. در این میان از  تعادل لیست قیمت پارکت لمینت نمی توان گذشت. در مقایسه با سایر محصولات دکوراسیون داخلی و معماری، افزایش قیمت های بسیار بالا در کفپوش ها مشاهده نمی شود و به نسبت ثبات قیمت حدودی وجود دارد. پارکت لمینت های استاندارد از برندهای معتبر دارای کیفیت بالاتر و قیمت های متعادل تری هستند.

لمینت 8 میل کد 2 The Best

6. نمایندگی مستقیم در ایران

The best دارای نماینده فعال در داخل کشور است. کلیه محصولات پارکت لمینت برند از سوی گامان تزئین جاوید به طور مستقیم وارد شده و در اختیار مشتری قرار می گیرد. به این ترتیب با حذف واسطه ها، قیمت فروش محصول تا حدود زیادی کاهش پیدا کرده و شاهد افزایش قیمت نامتعارف در کفپوش نیستیم.

لمینت The Best گامان تزیین جاوید تولید شده توسط شرکت چینی معروف است که پارکت لمینت های با ضخامت بالا (8 تا 12 میلیمتر) را تولید می کند. کلی محصولات شرکت دارای روکش مقاوم در برابر ضربه، فشار و رطوبت است. طرقه اتصال قطعات به صورت Unilin Click بوده و کوچک ترین شکاف یا فاصله بین تایل ها دیده نمی شود. پس از نصب سطح کار کاملا هموار است و موقع راه رفتن کفپوش تولید صدای اضافه ندارد. گامان تزئین جاوید عرضه کننده برند The best در ایران است که محصولات این شرکت را به صورت عمده فروشی و خرده فروشی در اختیار خریداران قرار می دهد.

ابعاد پارکت لمینت

معمولا ابعاد هر تایل آن ها به صورت تایل های 20 در 120 است. اما در نظر داشته باشید حتی بهترین مارکت پارکت لمینت طرح چوب یا بدترین آن با ایجاد تفاوت در اندازه هر تایل تغییر کیفیت ایجاد نخواهد شد و همه چیز بستگی به جنس چوب آن دارد

قیمت پارکت لمینت

در این بخش با محصولات و قیمت آن ها بیشتر آشنا خواهید شد.

 

برای مشاهده مدل های پارکت لمینت لورنزو روی عکس کلیک کنید

یکی از نکاتی که باید بدانید این است که هزینه نصب پارکت لمینت به نسبت کفپوش های دیگر بسیار کمتر است و دلیل آن این است که از چسب استفاده نمی شود بلکه داخل هم و بعد از پهن شدم فوم کلیک می شوند.

تمامی این مدل ها خود نوعی کفپوش هستند. اما تفاوت لمینت پارکت در مواد سازنده آن است. پارکت تماما چوب ولی لمینت یکی از لایه های اصلی آن چوب است.

مدل های خاصی از لمینت هستن که برای دیوار هم استفاده می شوند اما نیاز هست که بسیار سبک باشند بنابراین پیشنهاد میشود از دیوارپوش استفاده شود.

بعضی از فروشنده ها پیشنهاد می دهند از واکس پارکت لمینت استفاده کنید اما پیشنهاد می کنیم این کار را سال به سال بیشتر انجام ندهید چون ممکن است به لایه روکش آن آسیب بزند. سعی کنید تا جای ممکن روی آن آب نماند و مورد آخر اینکه هیچ لمینتی ضد خش نیست بنابراین تا جای ممکن جسم سنگین روی آن نکشید تا سال های سال برای شما بماند.

رنج قیمت لمینت ها دارای طیف متفاوتی است. اگر میبینید یک پارکت لمینت ارزان را در فروشگاهی دیدید قطعا بدانید مشکلی در آن وجود دارد که بعضی از آن ها ممکن است به شرح زیر باشد:
1- جنس چوب آن که ممکن است به جای چگالی بالا و HDF از چگالی پایین و MDF استفاده شده باشد
2- نوع کلیک های آن قوی نبوده و بعد از مدتی از بین برود.
در هر دو صورت شما بعد از دو تا سه ماه ناچار به تعویض کل کار خواهید بود. شما میتوانید رنج قیمت پارکت لمینت ها را در همین صفحه ببینید

شما هم امکان خرید اینترنتی و آنلاین پارکت لمینت و هم به صورت حضوری در فروشگاه های ما را دارید. اگر می خواهید نوع جنس را مشاهده کنید پیشنهاد می کنیم از نزدیک به فروشگاه بیایید اما اگر شهرهای خارج از تهران هستین برای شما عکس و فیلم جهت انتخاب می فرستیم.

اگر منظورتون از قابل شستشو بودن این است که به طور مثال روی آن شلنگ بگیریم و تمیز کنیم باید بگوییم که اصلا امکان این امر نیست. اما شما می توانید بعد از خرید پارکت خود و نصب آن به طور روزانه آن را با طی نم دار تمیز کنید. پیشنهاد می کنیم که از بخارشوی هم تا جای ممکن استفاده نکنید تا طول عمر پارکت لمینت شما بالاتر رود. مطمئن باشید تقریبا همه لکه ها و کثیفی ها با طی نم دار پاک شده و از بین می رود.

جدیدترین مطالب مرتبط با کفپوش پارکت لمینت

برای مشاهده مطلب جامع انواع کفپوش کلیک کنید.

29 دیدگاه برای “خرید پارکت لمینت”

 1. سلام. بابت مطالب سایتتون بسیار سپاسگزارم. من یک مشاوره برای انتخاب رنگ پارکت لمینت می خواستم. آیا معیاری برای انتخاب رنگ وجود دارد؟ من می خواهم دکوراسیون منزلم مدرن باشد. شما چه طیف رنگی را پیشنهاد می کنید.

 2. سلام وقت بخیر. کف آشپزخونه منزل من سرامیک هستش و بندکشی هاش بسیار شکل بدی پیدا کرده و از بین رفته. شما پارکت لمینت رو برای فضای آشپزخانه پیشنهاد می کنید؟
  آیا این پارکت ها قابل شست و شو با آب هستند؟

  • سلام خانم صبوری گرامی.
   برای آشپزخانه ما پیشنهاد میدیم تا حد ممکن به جای پارکت لمینت از کفپوش پی وی سی استفاده کنید چون پارکت ها قابل شست و شو نیستند ولی pvc ها به طور کامل ضد آب هستن. برای دیدن مدل ها میتونید به منو مراجعه کنید.

 3. سلام. با توجه به قیمت بالای پارکت لمینت میخواستم بدونم دوام آنها چقدر است و آیا محصولات سایت شما دارای گارانتی هستند؟
  برای تمیزکردن پارکت باید از روش خاصی استفاده کنیم؟ چه روشی برای شست و شوی آنها مناسب است؟

  • سلام خانم تقوی
   قیمت های پارکت لمینت ها طیف متفاوتی دارند. ما به دلیل اینکه قبلا واردات داشتیم با نوع جنس و کیفیت آشنا هستیم و هرجنسی رو کار نمی کنیم و صد در صد مطمئن میشیم متریال و جنس HDF کار شده مرغوب باشه. بنابراین بله محصولات ما دوام بالا و گارانتی مناسب دارند. برای تمیز کردن اون ها از طی نم دار استفاده کنید و مواد اسیدی نزنید.

 4. سلام خسته نباشید. من دو سال پیش منزلم رو پارکت لمینت کردم. الان بعضی از جاهای راهروی خونه که رفت و آمد در آن بیشتر است باد کرده و صدا می دهد. میشه من رو راهنمایی کنید که چه کار باید انجام دهم؟

  • سلام وقتتون بخیر جناب ضیاآبادی. آیا اون قسمت از منزل آب روش مونده بوده یا خیر؟ اگر اینطور بوده بخاطر همون هست که چون جنسش چوبه باد کرده و کلیک ها خراب شدن. باید ببینید مارک پارکتتون چی هست که بتونید تهیه کنید همون رو و تعویض داشته باشید. پیشنهاد می کنم ابتدا به جایی که خرید کرده بودید مراجعه کنید.

 5. برای فروش و قیمت انواع پارکت و لمینت مزاحم شدم. میخواستم راهنماییم کنید. همکار هستم از یزد و فروشگاه دکوراسیون داخلی دارم و فرم داخل سایت هم پر کردم.

 6. نقاط قوت
  • حسین شکوری

  سلام اگر شمارم رو بزارم داخل واتس اپ میتونین انواع پارکت لمینت قیمت هاش رو برام بفرستین برای منزل میخوام

 7. سلام من طبقه دوم هستم نورگیرم کمه چه رنگی انتخاب کنم. آیا مطلبی در خصوص راهنمای انتخاب رنگ پارکت لمینت دارید برم بخونم؟ ممنون میشم

 8. سلام و عرض ادب جناب اسمی آیا پارکت لمینت ایرانی جنساشون خوب هست یا خیر؟ طیف قیمتی که دارن بسیار متفاوته از کجا باید بفهمیم جنسشون خوب هست یاخیر؟

  • سلام. بعضی از مدل های ایرانی دارای کیفیت مناسبی هستن اما باید مواظب باشید که به جای HDF در چوب داخلی پارکت لمینت از MDF استفاده نشده باشه چون بسیار شکننده میشن و زود از بین میرن.

  • سلام جناب روستا پیشنهاد نمیکنم از قیمت پایین ها بخرید به دلیل اینکه الان اکثر پارکت لمینت ایرانی هستن و باید خیلی مراقب باشید جنس چوبشون رو به جای HDF که مناسب کف هست MDF نزده باشن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.