قیمت چمن مصنوعی برای بالکن

چمن مصنوعی برای اولین بار در ورزشگاه ها و سپس زمین های بازی در المپیک مونترال کانادا به کار گرفته شد. از آن پس سهولت استفاده، کیفیت و زیبایی چمن مصنوعی توجه قشر گسترده ای از مردم را جلب کرد. استفاده از چمن مصنوعی در هر مکانی که امکان رشد و نگهداری از چمن طبیعی وجود نداشته باشد، میسر است. تراس، مهتابی و بالکن ها با استفاده از چمن مصنوعی به بهترین شکلی تزئین می شوند. چمن مصنوعی برای بالکن به عنوان پوشش کف ایده آل ترین متریال است و کاربرد گسترده ای دارد.

زیباسازی بالکن ها کار دشواری است برخی از تراس ها فاقد نور طبیعی آفتاب هستند. بنابر این امکان نگهداری و پرورش گیاهان در بالکن وجود ندارد. چمن مصنوعی برای تراس همچون فرشی زیبا و سبز، روح تازه ای به آن داده و محیطی دنج و آرامش بخش را ایجاد می کند. چمن مصنوعی برای تراس به لحاظ ساخت و تولید در دسته چمن های مصنوعی تزئینی قرار می گیرد که با چمن مصنوعی فوتسال تفاوت دارد.

چمن مصنوعی برای بالکن

با نگاهی به تراس ها و بالکن های کوچک و بزرگ در شهر، با منظره ناخوشایندی روبرو می شویم. بسیاری از تراس ها تبدیل به بخش مرده در آپارتمان شده و اغلب برای نگهداری لوازم اضافی و انباری استفاده می شوند. رخت آویزهای بالکنی هم آپارتمان ها را بدمنظره کرده اند. این فضای مرده و بدون استفاده می تواند به بخش اصلی و فضای دنج محل زندگی تان تبدیل شود.

مفروش کردن کف بالکن با چمن مصنوعی، فضایی شاد و محیطی دنج را به وجود می آورد که می تواند مکانی جهت رفع خستگی های روزمره باشد. اندازه تراس بزرگ باشد یا کوچک، محدودیتی در به کارگیری چمن مصنوعی ندارد. حتی در بالکن های خیلی کوچک هم می توان کل سطح تراس را با چمن مصنوعی پوشش داد و حداکثر بهره وری را از فضا داشت.

بیشتر بخوانید
آیا ساختار چمن مصنوعی برای محیط زیست خطرناک است؟

چمن مصنوعی برای بالکنهزینه چمن مصنوعی برای تراس

چمن مصنوعی با کیفیت و استاندارد، دوام زیادی دارد و سال ها زینت بخش تراس و بالکن می شود. نصب چمن مصنوعی در بالکن بسیار ساده است و نیاز به زیر سازی و کف سازی ندارد. بالکن هایی با کف سرامیک، سنگ، آسفالت و هر توع دیگری را می توان با استفاده از چمن مصنوعی پوشش داد. شبکه لانه زنبوری برای ریشه، بافت چمن مصنوعی تزئینی را بسیار مستحکم و پایدار کرده است. هزینه چمن مصنوعی برای تراس در مقایسه با دیگر متریال بسیار مقرون به صرفه است. به علت فضای محدود بالکن و تراس، هزینه تمام شده پوشش کف با استفاده از چمن مصنوعی بسیار مناسب است.

ویژگی های لازم که برای تراس باید داشته باشد :

چمن مصنوعی بالکن قابل شستشو بوده و در مقابل گرما و سرما مقاوم است. این چمن های تزئینی در رنگ های متنوعی به فروش می رسند ولی رنگ های سبز روشن و سبز تیره آن بسیار محبوب تر هستند. چمن مصنوعی برای بالکن براق و خوشرنگ است و به راحتی در انواع بالکن ها نصب می شود. تراس های دارای شکست، زاویه دار و حتی هلالی شکل هم می توانند از این متریال برای زیباسازی استفاده کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان خرید

برای دریافت مشاوره رایگان قبل از خرید روی دکمه زیر کلیک کنید

دریافت مشاوره
close-link