دکوراسیون با رنگ سال

رنگ سال توسط شرکت پنتون در آغاز سال میلادی اعلام می شود و از مدت ها قبل طراحان مد، طراحان داخلی و علاقه مندان در انتظار اعلام رنگ سال هستند. رنگ سال 2018 بنفش اولترا یکی از رنگ های پر طرفدار است. این رنگ در گذشته مخصوص اشراف بوده و مردم عادی کمتر از این رنگ خاص استفاده می کردند. بنفش اولترا رنگی جذاب در طراحی است که مورد توجه طراحان داخلی نیز قرار گرفته است. در این مطلب طراحی دکوراسیون با رنگ سال در نظر گرفته شده که هارمونی زیبایی ایجاد می کند. روزهای پایان سال، زمان مناسبی برای تغییر دکوراسیون با رنگ سال و ایجاد تنوع در فضای داخلی است.

دکوراسیون با رنگ سال و رنگ های خنثی

بنفش در گروه رنگ های سرد قرار دارد و در کنار رنگ های خنثی یک ترکیب ایده آل را ایجاد می کند. ترکیب بنفش با سفید یا خاکستری یک دکوراسیون شیک و متفاوت برای اتاق پذیرایی است که فضا را مدرن نشان می دهد. رنگ های خنثی را به راحتی در ترکیب کوسن ها و اشیا تزئینی به کار ببرید. بهتر است رنگ غالب بنفش باشد و رگه هایی از سفید در زمینه اصلی دیده شود.

طراحی دکوراسیون با رنگ سال

دکوراسیون با رنگ سال و زرد

بنفش رنگ اصلی نیست و در چرخه رنگ ها یک رنگ فرعی محسوب می شود. رنگ زرد مکمل رنگ بنفش در چرخه رنگ هاست که فضایی اسپرت را در دکوراسیون داخلی تداعی می کند. به کارگیری المان های زرد در کنار بنفش در اتاق خواب جلوه بیشتری دارد. پرده های اتاق خواب را زرد و روتختی را بنفش پر رنگ با گلهای زرد در نظر بگیرید تا جذابیت بیشتری داشته باشد. طراحی دکوراسیون با رنگ سال و جایگزین کردن رنگ طلایی به جای زرد، طراحی کلاسیک و زیبایی را برای نشیمن و پذیرایی ایجاد می کند که مورد علاقه هنر دوستان است.

بیشتر بخوانید
شیک ترین دکوراسیون منزل چه ویژگی هایی دارد؟

دکوراسیون با رنگ بنفش،قرمز و نارنجی

رنگ های گرم در کنار رنگ سرد فضا را متعادل تر می کنند به همین جهت می توان از رنگ های شاد و سرزنده نظیر قرمز و نارنجی در طراحی دکوراسیون داخلی با رنگ سال 2018 یعنی بنفش استفاده کرد. شاید تصور کنید که این رنگ ها سازگاری خوبی با هم ندارند ولی کافی است یکبار امتحان کنید. به کار گیری رنگ های گرم در دکوراسیون اتاق کودک با روحیه نشاط و سرزندگی کودکان سازگار است. استفاده از رنگ سال 2018 در کنار رنگ های گرم، جلوه تازه ای به اتاق کودکان می دهد که چشم نواز است.

طراحی دکوراسیون با بنفش، سبز و آبی

برای ایجاد یک تغییر بزرگ در طراحی دکوراسیون داخلی می توان رنگ های هم خانواده را در کنار یکدیگر استفاده کرد. بنفش، سبز و آبی از خانواده رنگ های سرد هستند. در چرخه رنگ ها نیز سبز و آبی، نزدیگ رنگ بنفش قرار گرفته اند. این ترکیب رنگی بسیار خلاقانه و جسورانه است. پرده و مبلمان بنفش در کنار کوسن های سبز و آبی یا رومیزی های مشابه تفاوت بسیاری در دکوراسیون داخلی ایجاد می کند.

بازی با رنگ ها و استفاده از تنوع رنگی در طراحی داخلی یکی از راهکارهای ایده آل برای تنوع در فضای داخلی منازل است که طراحان بزرگ از آن استفاده می کنند. تفاوت را در دکوراسیون با رنگ سال 2018 تجربه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان خرید

برای دریافت مشاوره رایگان قبل از خرید روی دکمه زیر کلیک کنید

دریافت مشاوره
close-link