جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

نحوه ارسال

Delivery سفارشات کفپوش پی وی سی و موکت: 

تمامی سفارش های موکت از انبار واقع در ۶۰ متری شورآباد ارسال می شود. هزینه ارسال بالای ۵۰ مترمربع برای داخل شهر تهران کاملا رایگان است و زیر ۵۰ مترمربع به عهده مشتری خواهد بود.

همچنین سفارش های بالای ۵۰ متر برای شهرستان ها هزینه داخل شهری (از انبار تهران تا باربری تهران) کاملا رایگان خواهد بود و سفارش های زیر ۵۰ مترمربع به عهده مشتری است.

در زمان حراجی ویژه این شرایط متفاوت خواهد بود. سفارشات چمن مصنوعی و فنس چمنی: تمامی سفارش های چمن مصنوعی از انبار واقع در ۶۰ متری شورآباد ارسال می شود. هزینه ارسال بالای ۵۰ مترمربع برای داخل شهر تهران کاملا رایگان است و زیر ۵۰ مترمربع به عهده مشتری خواهد بود. ارسال سفارشات تا ۶ مترمربع امکان ارسال با باربری یا تیپاکس را دارد که هزینه آن بر عهده مشتری عزیزمان خواهد بود و ارسال های بالای ۶مترمربع به دلیلی سنگینی و بالا رفتن بیش از حد هزینه تیپاکس با باربری ارسال خواهد شد. بدیهی است این موضوع با خریدار عزیز قبل از ارسال هماهنگ خواهد شد. تمامی سفارشات فنس چمنی با هر متراژی به دلیل حساس بودن این کالا و در معرض آسیب بودن با باربری ارسال خواهد شد. سایر محصولات شرکت: سایر محصولات شرکت از انبار کارخانه ارسال خواهد شد و هزینه ارسال بر عهده مشتری خواهد بود و با او قبل از خرید هماهنگ خواهد شد. در صورت بروز هرگونه سوال حتما با شماره های ما: ۰۲۱۸۸۱۷۶۲۵۵ و ۰۲۱۸۸۱۷۶۲۵۹ و یا واتس اپ ۰۹۳۷۲۳۹۷۹۷۲ در تماس باشید.

جستجو در سایت

سبد خرید

درحال بارگذاری ...
مقایسه محصولات
لیست مقایسه محصولات شما خالی می باشد!