دکوراسیون با کاغذ دیواری

تغییر دکوراسیون با کاغذ دیواری راهکاری خلاقانه برای ایجاد فضایی دلنشین است. انواع کاغذ دیواری با طرح ها و کیفیت متفاوت برای پوشش دیوارها عرضه شده که موجب تحول چشمگیری در دکوراسیون داخلی می شوند. برای تغییر دکوراسیون با کاغذ دیواری ، خلاقیت را چاشنی کار کنید و از ابتکارات جدید بهره ببرید. به این ترتیب دکوراسیون شیک و متفاوتی را خواهید داشت که ایده پردازش خودتان هستید.

دیواری برای دکوراسیون با کاغذ دیواری

یک طرح خلاقانه برای تغییر دکوراسیون با کاغذ دیواری این است که بر خلاف ایده های قدیمی، تنها یکی از دیوارها را با کاغذ دیواری پوشش دهید. ترکیب رنگ و کاغذ دیواری ایده خوبی است. یک یا دو دیوار اصلی را با طرح های جذاب و کمی متفاوت کاغذ دیواری پوشش دهید. استفاده از طرح های راه راه عمودی، گل های برجسته، نقوش هندسی و کاغذ دیواری سه بعدی بر روی یک دیوار ترفندی جذاب برای تغییر دکوراسیون داخلی است.

تغییر در فضای ورودی با کاغذ دیواری

طراحی ورودی در دکوراسیون داخلی اهمیت زیادی دارد. با استفاده از طرح های برجسته، فضای ورودی را متحول کنید. اگر می توانید دیوار کناری درب ورودی آپارتمان را برای دکوراسیون با کاغذ دیواری در نظر بگیرید. به این ترتیب یک فضای خارق العاده را در ورودی با کمترین هزینه ایجاد کرده اید.

نصب کاغذ دیواری در آشپزخانه!

دکوراسیون با کاغذ دیواری در آشپزخانه ایده ای بسیار متفاوت است. کاشی و سرامیک برای پوشش دیوارهای آشپزخانه اولین راه حل است ولی آخرین نیست. آشپزخانه های امروزی بخشی از فضای در معرض دید در منازل هستند. دکوراسیون آشپزخانه باید هماهنگ با فضای داخلی باشد. دیوار پشت کابینت را با کاغذ دیواری طراحی کنید. فضای بالای کابینت تا سقف هم برای کاغذ دیواری مناسب است و ظاهر جدیدی به آشپزخانه تان می دهد.

بیشتر بخوانید
طراحی خارق العاده با کاغذ دیواری آشپزخانه

خلاقیت در دکوراسیون با کاغذ دیواریپله ها و دکوراسیون با کاغذ دیواری

پله های داخلی را کاغذ دیواری کنید! شاید این آخرین راهی باشد که به ذهنتان برسد اما به طور حتم بسیار تاثیرگذار است. استفاده از لمینت در راه پله به جذابیت دکوراسیون داخلی و برجستگی این فضا کمک می کند. در یک اقدام خلاقانه برای تغییر دکوراسیون با کاغذ دیواری پیشانی پله ها را پوشش دهید. نصب کاغذ دیواری در این فضای محدودیت کمی دشوار است ولی نتیجه بسیار رضایت بخش است. پله های داخلی اغلب نادیده گرفته می شوند این درحالی است که نقش مهمی در دکوراسیون داخلی دارند.

دکوراسیون با کاغذ دیواری سقفی

کاغذ دیواری روی سقف ایده ای خلاقانه برای تغییر دکوراسیون داخلی است. این شیون چندان عمومی نشده و ایده ای شجاعانه است. اگر طراحی متفاوت و بسیار خیره کننده ای را می خواهید، کاغذ دیواری سقف را فراموش نکنید. فراموش نکنید لوستر قدیمی تان هرگز مناسب این طراحی خیره کننده نیست، یک لوستر و روشنایی هماهنگ با کاغذ دیواری را انتخاب کنید.

طریقه نصب کاغذ دیواری در این شیوه های ابتکاری بسیار مهم است. نصاب حرفه ای کاغذ دیواری تنها کسی است که می تواند ایده های خلاقانه تان را به خوبی اجرا کند. در این زمینه از فروشنده کمک بگیرید. اغلب نصاب های حرفه ای با فروشنده های کاغذ دیواری همکاری دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان خرید

برای دریافت مشاوره رایگان قبل از خرید روی دکمه زیر کلیک کنید

دریافت مشاوره
close-link
بستن
مقایسه