سهولت نظافت موکت تایل

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

موکت از قدیمی ترین و رایج ترین کفپوش ها در محیط های اداری و منازل است. با وجود پیشرفت تکنولوژی و تغییرات اساسی در دکوراسیون داخلی، موکت همچنان جایگاه خود را حفظ کرده است. موکت تایل نسل جدید موکت های قدیمی است که با پیشرفته ترین دستگاه های روز دنیا تولید می شود. موکت تایل یکی از پر طرفدارترین کفپوش ها در دکوراسیون داخلی و مورد توجه طراحان معروف است. نصب آسان، تنوع در طرح، رنگبندی کامل، دوام و ماندگاری، کیفیت و قیمت مناسب موکت تایل از مولفه های تاثیرگذار در رضایت مشتری است. سهولت نظافت موکت تایل اصلی ترین دلیل نصب در اماکن پر تردد است.

نظافت موکت تایل

موکت تایل یکی از بهترین کفپوش ها برای ادارات، بانک ها، فروشگاه ها، سالن های فرودگاه و دیگر اماکن پر تردد است. انعطاف پذیری موکت تایل موجب شده تا در هر فضا و با هر سبک دکوراسیونی سازگاری داشته باشد موکت تایل از چیدمان خلاقانه تایل های مجزا در کنار یکدیگر شکل گرفته و پوشش کف به زیبایی انجام می شود. به طور معمول هر تایل با ابعاد ۵۰ در ۵۰ سانتیمتر تولید شده و در اختیار خریداران قرار می گیرد. برای نظافت موکت تایل از روش های گوناگونی استفاده می شود که بستگی به میزان آلودگی دارد.

نظافت موکت تایل با جارو برقی

استفاده از موکت تایل در اماکن پر تردد می تواند موجب آلودگی و کثیفی زود هنگام آن شود. اغلب ادارات و سالن های بزرگ از جاروبرقی برای تمیز کردن و نظافت موکت تایل استفاده می کنند. با جارو برقی می توان بسیاری از آلودگی ها و غبارهای معمول را از سطح موکت تمیز کرد. سهولت نظافت موکت تایل از بزرگترین مزایای آن است.

نظافت موکت تایلپاک کردن مایعات از موکت تایل

انواع مایعات و نوشیدنی ها می توانند لکه های مقاومی را روی کفپوش ها ایجاد کنند. برای پاک کردن مایعات از دستمال جاذب رطوبت و یا حوله پارچه ای سفید کمک بگیرید. بهتر است مایعات را به سرعت و قبل از خشک شدن تمیز کنید در این صورت دستمال را از لبه آلودگی به سمت مرکز تا پاک شدن کامل حرکت دهید. سپس محل را با دستمال نمدار شستشو دهید. موکت تایل Tecsom با کیفیت عالی و سهولت نظافت از پر فروش ترین انواع کفپوش های اداری است.

نظافت موکت تایل و حذف لکه های روغنی

واکس کفش، گریس و روغن بیشترین لکه را روی کفپوش ایجاد می کنند. برای پاک کردن واکس کفش و سایر لکه ها ابتدا با استفاده از دستمال سفید لکه را از روی موکت پاک کنید. با استفاده از مایع شوینده می توانید باقی مانده لکه را از روی موکت پاک کنید و محل را با پارچه مرطوب شستشو دهید.

نظافت و شستشوی موکت تایل

استفاده از موکت تایل در اماکن پر تردد می تواند موجب آلودگی و کثیفی زود هنگام آن شود. شستشو و نظافت موکت تایل کار چندان دشواری نیست و در زمان کوتاهی انجام می شود. در واقع این کفپوش به صورت یکپارچه طراحی نشده و از تایل های مجزا تشکیل شده است. چنانچه بخشی از موکت تایل لک شد با شستشوی تایل آلوده می توان مشکل را برطرف کرد. در این صورت کافیست تایل لک شده و کثیف را جدا کرده و پس از شستشو در محل نصب کرد. به همین سادگی!

نظافت موکت تایل های فرانسوی Tecsom

اگر نگران نظافت موکت تایل های خود هستید ما با موکت تایل Tecsom به راحتی این مساله را برطرف خواهیم کرد. شما به راحتی می توانید هر لکی را تمیز کرده و به راحتی روی آن نظافت کنید.

برای دیدن موکت تایل ها دکمه زیر را بزنید[/vc_column_text][us_btn link=”url:https%3A%2F%2Fn.gamantj.com%2Fcarpet-tile%2F||target:%20_blank|” align=”center” style=”6″ label=”مشاهده موکت تایل”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

سادگی نظافت موکت تایل در Tecsom

در زیر برای شما یک فایل شامل نظافت موکت تایل Tecsom را قرار داده ایم. که هر لکی را به شما توضیح داده است که چگونه تمیز کنید.
شما می توانید به راحتی این کار را انجام دهید و حتی از ما در مشورت در این کار یاری بگیرید.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][us_btn link=”url:https%3A%2F%2Fn.gamantj.com%2Fwp-content%2Fuploads%2F2017%2F05%2Ftecsom-cleaning.pdf||target:%20_blank|” align=”center” style=”6″ label=”دانلود فایل نظافت”][/vc_column][/vc_row]

  • افسانه رجب پور
  • خرداد 19, 1397
  • 388 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *