جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
آموزش نصب پارکت لمینت

آموزش نصب پارکت لمینت

پس از اینکه اقدام به خرید پارکت لمینت می کنید، احتمالا به تنها چیزی که فکر می کنید این است که چگونه می توانید آن را در مکان دلخواه خودتان نصب کنید. نحوه نصب پارکت لمینت نه آنقدر سخت است که نتوانید خودتان آن را انجام دهید، نه آنقدر آسان است که بتوانید بدون داشتن تخصص این مراحل را انجام دهید. در ادامه این مقاله قصد داریم در مورد آموزش نصب پارکت لمینت صحبت کنیم. پس اگر نمی دانید برای نصب پارکت ها به چه ابزارهایی نیاز دارید و باید طبق چه مراحلی پیش بروید، با ما همراه باشید.

آیا برای نصب پارکت لمینت باید از افراد متخصص کمک بگیریم؟

آیا برای نصب پارکت لمینت باید از افراد متخصص کمک بگیریم؟

نصب پارکت لمینت؛ مرحله‎ای مهم پس از خرید این پارکت ها

پس از اینکه اقدام به خرید پارکت لمینت کردید، باید به دنبال نصب این پارکت ها باشید. اگرچه یکی از مزایای اصلی پارکت ها این است که نصب بسیار ساده ای دارد؛ اما اگر به صورت اصولی مراحل نصب این پارکت ها انجام نشود، ممکن است پس از گذشت مدت زمانی شاهد خرابی آن ها باشید. بنابراین، برای نصب پارکت ها عجله نکنید و سعی کنید که با مشاهده آموزش نصب پارکت لمینت، این کار را به صورت مرحله به مرحله انجام دهید.

آیا برای نصب پارکت لمینت نیاز به کمک گرفتن از افراد متخصص است؟

برای نصب پارکت لمینت دو راه بیشتر پیش روی شما نیست. اولین راه این است که خودتان با دیدن آموزش های نصب این پارکت ها، مراحل نصب آن ها را انجام دهید. دومین راه هم این است که از افراد متخصص برای این کار کمک بگیرید. اگر کمی در حوزه نصب پارکت و کفپوش تخصص دارید، می توانید کار نصب این پارکت ها را انجام دهید. چون نصب این پارکت ها ساده است و می توانید با ابزارهایی که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم، این مراحل را انجام دهید. اما اگر حوصله کافی برای نصب پارکت ندارید و تصور می کنید که نمی توانید از پس این کار بربیایید، از کمک گرفتن از افراد متخصص در این حوزه دریغ نکنید.

چگونه می توانیم مراحل نصب پارکت را به صورت سریع تر انجام دهیم؟

اگر می خواهید مراحل نصب پارکت لمینت را سریع تر انجام دهید تا در منزل ساکن شوید، بهتر است که از افراد متخصص در این حوزه کمک بگیرید. چون به هر حال اگر برای بار اول بخواهید اقدام به نصب این پارکت ها کنید، احتمالا باید بخشی از زمان خود را صرف آزمون و خطا و مشاهده فیلم های مختلف کنید. اما با کمک افراد متخصص، تمامی مراحل به صورت اصولی و سریع انجام می شوند.

پارکت لمینت یکی از زیباترین و مدرن ترین کفپوش های نسل جدید است که جایگزین خوبی برای کفپوش های چوبی قدیمی می تواند باشد. پارکت لمینت به صورت تایل های جداگانه تولید شده و در بسته بندی های مخصوصی قرار می گیرد. نصب پارکت لمینت کار پیچیده ای نیست و با کمی تجربه قابل انجام است. برای داشتن سطحی یکنواخت و ظاهری زیبا باید به درستی تایل ها در کنار یکدیگر قرار گیرد. توصیه می شود از کفپوش های مرغوب و استاندارد استفاده کنید تا در نصب با مشکل مواجه نشوید. در این مطلب آموزش نصب پارکت لمینت در نظر گرفته شده است.

اولین مرحله انتخاب کفپوش مناسب است. تنوع  کفپوش های پارکت لمینت، زیاد است اما همه این محصولات مناسب نیستند. قبل از خرید در نظر بگیرید که کفپوش را برای چه مکانی می خواهید. به طور معمول کفپوش های چوبی مناسب اماکن مرطوب نیستند. چوب طبیعی در برابر آب و رطوبت مقاومت کمی دارد. انواع پارکت لمینت طرح چوب نیز شباهت زیادی به چوب طبیعی دارند اما این کفپوش از محصولات تولیدی است.

Installing Laminate Eyeballing Layout

تایل های پارکت لمینت به صورت چند لایه به هم فشرده و تحت دمای زیاد تولید می شود. محصول نهایی به صورت کاملا یکپارچه و یک دست دیده می شود اما اساس کار همان لایه های به هم فشرده است. مواد به کار رفته در تولید محصولات لمینتی در برابر آب و رطوبت تا حدود زیادی پایداری دارد.

ابزار مناسب برای نصب پارکت لمینت

نصاب با تجربه با استفاده از ابزار آلات مخصوص کار را اجرا می کند. اگرچه نصب کفپوش های کلیکی ساده و راحت است اما بدون داشتن ابزار مناسب، موقع نصب دچار مشکل می شوید. تقریبا در همه پروژه های نصب و اجرای پارکت لمینت به این ابزار نیاز دارید:

 • رطوبت سنج دیجیتال
 • کف ساب بتنی
 • کف ساب پارکت
 • کاردک چوبی
 • چکش پلاستیکی یا چوبی
 • اره دستی یا چاقوی تیغه دار یا کاتر
 • گیره نصب پارکت لمینت
 • رنده برقی مخصوص
 • متر برای اندازه گیری و نحوه محاسبه متر مربع پارکت
 • مداد برای علامت گذاری برش ها

با استفاده از این ابزار آلات می توان در زمان سریع و با دقت بالا، کفپوش را نصب کرد. اگرچه اجرای پارکت هیچ خطری ندارد ولی برای پیشگیری از حوادث و احتمالات، نصاب همیشه از دستکش و عینک محافظ استفاده می کند.

 آموزش نصب پارکت لمینت گام به گام

مراحل نصب کفپوش پارکت لمینت

قبل از شروع کار لازم است تا تایل ها را به مدت ۴۸ ساعت در محل نصب قرار دهید. بهتر است تایل ها در دمای محیط قرار گیرند تا آمادگی بیشتری برای نصب و اجرای کفپوش داشته باشند. تغییرات دمایی روی تایل ها اثرگذار است و این کار مانع از مشکلات بعدی خواهد شد. تاب برداشتن تایل ها، باد کردگی، صدا برداشتن کفپوش و … همگی نشان دهنده نصب غیر اصولی است.

قبل از اجرای کار باید محل نصب به درستی زیرسازی شود. زیرسازی عبارت است از انجام عملیات تسطیح و صاف کردن سطح مورد نظر به منظور نصب کفپوش. پارکت لمینت را می توان روی همه سطوح عمودی و افقی نصب کرد. سطح مورد نظر می تواند سرامیک، کاشی و موزاییک، سیمان و یا هر سطح سخت دیگری باشد. به هیچوجه تایل ها روی سطح اصلی، نصب نمی شوند بلکه از قبل سطوح به صورت استاندارد آماده سازی می شوند.

برای مثال چنانچه بخواهید تایل ها را روی سرامیک های کف آشپزخانه نصب کنید، این کار امکان پذیر است. برای اینکه بعد از نصب پارکت لمینت، تایل ها لق نزنند لازم است تا کاشی و سرامیک های شکسته یا لب پر شده، با سیمان و ملات پر شوند. هموار کردن سطح برای نصب همه کفپوش ها الزامی است. حتی کاشی و سرامیک نیز نیاز به زیرسازی دارند.

نکات مهم در مورد محل نصب

حداکثر رطوبت مجاز برای نصب پارکت لمینت، ۱۲ درصد است. قبل از اجرا با استفاده از رطوبت سنج دیجیتال، رطوبت سطح اندازه گیری شود. در صورت مرطوب بودن زمین لازم است تا خشک شدن کامل کف، پروژه متوقف شود. برای مثال اگر قبلا با سیمان کف سازی انجام شده، بلافاصله امکان نصب تایل ها نیست. تا زمانی که سیمان به طور عمقی خشک شود، صبر کنید. رطوبت کف موجب آسیب شدید به تایل ها شده و ناچارید هزینه بیشتری برای تعمیر و تعویض کفپوش بپردازید.

Installing Laminate Stagger

کف اتاق باید هموار باشد همه ملات ها و قسمت های ناهموار را با دستگاه ساب بزنید تا هیچ برجستگی روی سطح باقی نمانده باشد.از لق نبودن سرامیک ها و کاشی ها نیز مطمئن شوید.

سطح مورد نظر باید خشک و تمیز باشد. بعد از ساب زدن حتما کف را جارو کنید. گرد و خاک در اجرای کار، خلل ایجاد می کند و در نهایت موقع راه رفتن روی کفپوش، صدای جیر جیر و … می آید.

نصب پارکت لمینت با فوم سایلنت

فوم سایلنت برای جلوگیری از انتقال رطوبت کف نصب می شود. این لایه نوعی عایق صوتی و حرارتی نیز به حساب می آید. فوم سایلنت نقش محافظتی برای کفپوش دارد و از آسیب به تایل ها جلوگیری می کند. این لایه محافظ ضربه گیر و عایق صدا نیز هست. موقع بازی و دویدن کودکان، صدا به طبقه زیرین منتقل نمی شود.

فوم سایلنت به صورت رول در بازار موجود است. این فوم در سرتاسر اتاق پهن می شود و همه قسمت ها را پوشش می دهد. رول ها کنار هم قرار می گیرند و سطح اتاق را می پوشانند. هر رول باید به اندازه ۵ سانتیمتر روی رول دیگر، قرار بگیرد تا هیچ فضای خالی بین این دو باقی نماند. لبه های فوم نیز روی دیوار قرار می گیرد و در محل تقاطع دیوار و زمین، قطع نمی شود.

اورلپ کردن یا لب به لب قرار دادن رول فوم سایلنت کار درستی نیست. همین قسمت می تواند، نصب پارکت ها را با مشکل مواجه کند. انواع فوم در بازار موجود است که از نظر کیفیت، فوم سایلنت به مراتب بالاتر است. در صورتی که کفپوش در زیر زمین نصب می شود برای جلوگیری از رطوبت احتمالی از یک لایه بخاربند در زیر فوم سایلنت استفاده می شود.

در مورد سیستم گرمایش از کف نیز، علاوه بر رول فوم سایلنت، یک لایه محافظ بخاربند نیز به کار می رود. سیستم های گرمایش از کف نیز می بایست از قبل توسط عایق مناسب، عایق بندی شوند تا بخار آب حاصل از گرما و سرما به کفپوش ها آسیب نزند.

آموزش نصب کفپوش پارکت لمینت

برخی از پارکت لمینت ها دارای لایه ای فوم دار هستند که به همان صورت اجرا می شوند. چنانچه Laminate Flooring خریداری شده دارای لایه ای از فوم نباشد، مکان مورد نظر با لایه ای به ضخامت حداقل ۲ میلی متر فوم پوشانده می شود. برای نصب کفپوش پارکت لمینت بهتر است ردیف های کناری از هر دو طرف با دیوار فاصله داشته باشد.

به طور معمول این فاصله نیم تا یک سانتی متر در نظر گرفته می شود. برای سهولت می توانید در دورتادور دیوار را با قرار دادن قطعات چوبی، فاصله را حفظ کنید.

اولین تایل را روی کف اتاق و ترجیحا دیوار سمت چپ قرار داده و تایل بعدی را با تنظیم زبانه و شیار مستقر نمایید. برای این نظور بهتر است تایل دوم با زاویه ۴۵ درجه نسبت به تایل اولی نگه داشته شود تا شیار و زبانه به درستی جاگذاری شود. با کمی فشار و پایین کشیدن، تایل به تایل قبلی قفل خواهد شد.

engineeredfloor

راهنمای نصب پارکت لمینت را با دقت و به ترتیب گفته شده انجام دهید. پس از رسیدن به قطعه آخر در ردیف اول، با در نظر گرفتن فاصله از دیوار لمینت را برش دهید. نصب قطعه آخر در هر ردیف نیاز به دقت بیشتری دارد.

ردیف دوم را با استفاده از یک تایل کامل شروع کنید. تایل اول و دوم را به همان صورت ردیف اول نصب کرده و سپس این دو قطعه را به ردیف اول متصل کنید. این کار نیاز به حوصله و دقت زیادی دارد. با رسیدن به انتهای هر ردیف ممکن است نیاز به برش قطعات باشد.

اندازه گیری صحیح و برش زدن هر تایل در اجرای نهایی تاثیرگذار است. فاصله نیم سانتی متری بین تایل ها و دیوارهای جانبی را در انتها می توان با قرنیز و ابزار، پنهان کرد.

برش قطعات کفپوش لمینت

به طور معمول نیازی به برش دادن تایل ها نیست. این کفپوش به صورت کلیکی در هم قفل می شود و نیازی به چسب و برش کاری نیست. اما در انتهای ردیف یا برخی قسمت ها نظیر پایه های شوفاژ و … برش های کوچکی روی تایل ها اجرا می شود. اندازه گیری دقیق محل برش و ابعاد آن، ضروری است. همه زیبایی کار به این ریزه کاری ها بستگی دارد.

نصب پارکت لمینت در سالن پذیرایی

نصب کفپوش پارکت لمینت بدون برش قطعات انتهای هر ردیف امکان پذیر نیست.برش های عرضی هر تایل با اره و با دقت انجام می شود. اره مویی و اره منبت کاری نیز برای ایجاد شکاف و حفره مناسب هستند. چنانچه سطح زیر کار هموار نباشد در نصب کفپوش پارکت لمینت با مشکل مواجه می شوید.

بعد از اینکه هر تایل به تایل مجاور قفل شد با استفاده از چکش پلاستیکی روی آن ضربات کنترل شده ای وارد می شود تا کلیک ها از هم باز نشوند. هرگز از ضربات مستقیم چکش بر روی لبه تایل ها و قطعات لمینت استفاده نکنید.در ضمن چکش فلزی برای این کار مناسب نیست.

پایان نصب پارکت لمینت با قرنیزها

پس از نصب کامل تایل ها نوبت به پایه های شوفاژ، سطح زیر لولای درب و … می رسد. برش ها را با استفاده از اره گردبر انجام دهید تا کار تمیز و منظم دیده شود. سپس نوبت اتصال قرنیزها در کنار دیوار است. ابتدا قطعات چوبی کنار دیوار را بردارید. این تکه های کوچک را برای ایجاد فاصله، قرار داده بودید و اکنون نیازی به چوب های فاصله گذاری نیست. پس از برداشتن چوب ها، قرنیز با دقت نصب می شود. بعد از نصب قرنیز به هیچوجه این فاصله دیده نمی شود.

علت ایجاد چنین فاصله ای اینست که در اثر گرما و سرما و تغییرات جوی، تایل ها فضای کافی برای انبساط داشته باشند. همین ترفند ساده مانع از تاب برداشتن و باد کردگی لمینت ها می شود. قرنیزها از حرکت تایل نیز جلوگیری می کنند و کفپوش به صورت ثابت و بدون حرکت، فیکس می شود.هرگز برای کاهش هزینه ها، قرنیزها را حذف نکنید.

پارکت لمینت در چه مکان هایی قابل نصب است؟

جذابیت های بصری پارکت های جدید به حدی زیاد است که همیشه تقاضا برای نصب آن وجود دراد. پارکت لمینت طرح چوب و پارکت طرح سنگ از پر طرفدارترین طرح های موجود در بازار هستند. نصب پارکت لمینت در خانه یا ساختمان های عمومی انجام می شود. اگر قصد دارید دکوراسیون منزل را تغییر دهید حتما کفپوش های قدیمی را با با انواع پارکت لمینت مدرن، تعویض کنید.

نصب پارکت لمینت بر روی سطوح صاف امکان پذیر است. کف ساختمان از هر متریالی که باشد که می توان با انجام زیرسازی عملیات نصب و نحوه اجرای پارکت لمینت را به سادگی انجام داد.

Installing Laminate 1

نصب پارکت لمینت روی پله ها

این کفپوش ها را می توان روی سطوح عمودی نیز نصب کرد. راه پله هایی که با لمینت پوشیده شده اند زیبایی خاصی دارند. در این مورد نحوه نصب پارکت لمینت و نحوه اجرای کار متفاوت است و نیاز به دقت بیشتری دارد.

نصب پارکت لمینت روی پله ها به صورت کلیکی نیست و پارکت با میخ و چسب به سطح پله ها فیکس می شود.

انواع قفل و کلیک پارکت لمینت

عملیات هموارسازی پلکان و حذف شکستگی ها و فرو رفتگی ها در این مورد نیز انجام می شود ولی تایل ها مثل کفپوش های چوبی نصب می شوند و به حالت قفل در هم نیستند.

نصب پارکت روی سیمان

در سطوح سیمانی و بتون نیز می توان اجرای کفپوش های جدید را داشت. این روزها کمتر خانه ای پیدا می شود که کف سیمان باشد اما در ساختمان های اداری و تجاری چنین مواردی مشاهده می شود. سیمان به مرور زمان، ترک می خورد و شکاف های ریز و درشتی در سطح زمین دیده می شود.

قبل از نصب پارکت لمینت لازم است تا همه روزن ها، شکاف ها و مشکلات سیمان برطرف شود. پس از تسطیح کف ساختمان حتما ابتدا گرد و خاک و بقایای سیمان کاری را تمیز کنید. نصب پارکت لمینت روی گرد و غبار در آینده مشکل ساز می شود.

نصب پارکت روی موزاییک

قبل از نصب پارکت لمینت به کف ساختمان نگاه کنید و همه موزائیک های شکسته و ترک خورده را تعمیر کنید. نیازی به کندن موزائیک ها نیست این کار تخریب زیادی دارد و کلی وقت و پول تان را هدر می دهد. با مقداری سیمان می توانید قسمت های مشکل دار را اصلاح کنید.

با سیمان همه درزها، شکاف ها و حتی شکستگی های موزائیک را صاف و هموار کنید. سطح زمین باید کاملا هموار و بدون هیچ نوع برجستگی باشد. بعد از انجام این مرحله می توانید طبق آموزش نصب پارکت لمینت کار را انجام دهید.

Laminate Flooring On Walls

نصب پارکت لمینت روی دیوار

یکی دیگر از مکان های نصب برای کفپوش های جدید، دیوار اتاق پذیرایی یا اتاق خواب و … است. در هتل ها، ساختمان های تجاری و حتی خانه می توان این طراحی شیک و فوق العاده را به کار برد.

بیشتر بدانید : پارکت لمینت اتاق خواب و نحوه نصب آن

برای نصب کفپوش روی دیوار نیازی به عایق بندی نیست و فوم سایلنت استفاده نمی شود. اما لازم است تا از قبل دیوار مورد نظر از نظر رطوبت ناشی از نم و نشتی لوله ها بررسی شود.

قیمت نصب پارکت لمینت

نحوه صحیح پارکت لمینت تعیین کننده کیفیت کار است. گاهی برای صرفه جویی در هزینه ها کار نصب را خودتان انجام می دهید. اگر در این زمینه تجربه دارید خیلی هم خوب است و دستمزد نصب را صرفه جویی خواهید کرد. در صورتی که برای اولین بار اقدام  به نصب پارکت لمینت می کنید احتمالا با مشکل روبرو می شوید. به خصوص اگر سطح ناهموار باشد یا بخواهید از فوم استفاده کنید.

نصب پارکت لمینت روی سیستم گرمایش از کف هم نیاز به تجربه دارد و کاری نیست که به تنهایی از عهده اش بر بیایید. از شرکت های ارائه دهنده خدمات نصب پارکت کمک بگیرید تا کار طبق اصول انجام شود. نصاب حرفه ای نحوه صحیح نصب لمینت را بلد است و می تواند کفپوش ها را روی سیمان، بتون، موزائیک یا هر سطحی نصب کند.

قیمت نصب پارکت لمینت بستگی به ابعاد کف ساختمان دارد. در صورتی که نیاز به اجرای زیرسازی باشد مبلغ دستمزد متفاوت است. به طور معمول نصاب بعد از دیدن محل می تواند قیمت دقیق را اعلام کند.

human museum

ویدیو نحوه نصب پارکت لمینت در منزل

و جمله آخر اینکه نصب پارکت روی موکت در صورتی امکان پذیر است که موکت شما به هیچ وجه لیز و پرز بلند نباشد. در این مطلب یاد گرفتیم که پارکت لمینت چگونه نصب میشود با ما بیشتر همراه باشید.

۲۴ دیدگاه برای “آموزش نصب پارکت لمینت”

 1. نادرعدلی گفت:
  نقاط قوت
  • تسریع در اجرا
  نقاط ضعف
  • دوام کم

  درود بر دست اندرکاران این محصول دکوراتیو فوق العاده زیبا
  مجری پوششهای کف رزینی اپوکسی صنعتی و دکوراتیو در کشورهستم با دقت نکات مفصل و اجرایی را آموخته ،
  باتوجه به اینکه این کفپوش‌ها زیبا ،وجذاب هستند نکاتی هم قابل ذکر دارند که معایب آن نیست بلکه روند اجرایی آنست وتایلی اجرا شدن ودرکنار هم قفل شدن ،وارزانتر از پوششهای دیگر می باشد،
  آسیب پذیر در برابر رطوبت
  در طول زمان باز شدن درزها
  خش پذیر ی آن
  غیر تخصصی اجرا شدن ،از طریق رسانه‌ها ی اطلاعاتی مجازی
  وعدم دسترسی با ابزار مورد نیاز
  وروکش ننمودن آن توسط محصول پلیمری استاندارد که بتواند ۱۰۰٪ ضد رطوبت ،واز وجود بازشدن درزها جلوگیری نماید ،متاسفانه بوضوح معایبی در این پوششها بعد از مدتی نمودار شده ،
  صدا در هنگام خوابیدن روی زمین
  بر روی طبقات اول که زیر آن پارکینگ اختصاصی قرار دارد بسیار در زمستان سرد و قابل انکار نیست ،به نوعی در مناطق سرد سیر آدم یخ می زند
  البته در نوع انتخاب هم می تواند کمی تاثیر گذار باشه
  با سپاس

  • پیام اسمی گفت:

   سلام زنده باشید جناب نادرعدلی ممنونم از توضیحات کامل و واضح شما. تمام این ها + جنس محصول تاثیر گذار هستند در کیفیت اجرا

 2. مرضیه رسائی گفت:

  سلام روز بخیر. آیا نصب پارکت لمینت روی پله رو هم میتونیم خودمون انجام بدیم؟
  آیا پارکت لمینت زود خراب می شود؟ منظورم ایجاد خط و خش روی پارکت هستش.

  • پیام اسمی گفت:

   پارکت لمینت ها جنس های مختلفی دارن و بستگی به جنسی داره که شما تهیه میکنید اگر جنس درجه یک باشه خط و خش نمیفته و دوام بالایی هم داره. اگر جنس ارزون باشه در عرض چند ماه کلیک ها خراب میشن و چوب به صدا میفته.
   روی پله اگر از نصاب کمک بگیرید خیلی بهتر هست چون کار سختیه.

 3. محسن احمدزاده گفت:
  نقاط قوت
  • نصب راحت
  • کیفیت عالی

  سلام من از سایت شما پارکت لمینت برای منزلم تهیه کردم. محصول ارسال شده از کیفیت خوبی برخورداره. رنگ و طرحش واقعا عالیه. عکسهای پایان کار رو براتون ارسال کردم.
  ممنونم از فیلمهای آموزشی که در سایت قرار دادید، خیلی در نصب به من کمک کرد.

  • پیام اسمی گفت:

   سلام جناب احمدزاده عزیز
   خیلی خوشحالیم که از کار راضی بودید قطعا بخش زیادیش سلیقه و انتخاب خوب خودتون بوده. بابت عکس های ارسالی زیباتون هم بسیار متشکرم و امیدوارم بتونیم در کارهای بعدی کمکتون کنیم.

 4. الهه میرزائی گفت:

  سلام خسته نباشید، نور خورشید به پارکت لمینت آسیب وارد می کند؟ (تغییر شکل و رنگ)

  • پیام اسمی گفت:

   نور خورشید اگر مستقیم و به مدت طولانی بهش بخوره بله قطعا. برای همین پارکت لمینت رو باید برای فضای داخل ساختمان به کار برد و بیرون ساختمان نباید استفاده کرد. ولی داخل ساختمان چون دارای پرده هست هیچ مشکلی نداره

 5. سلام وقت بخیر. بر روی سطح سیمانی امکان اجرای پارکت لمینت وجود دارد؟
  من هیچ تجربه ای در این زمینه ندارم، به نظرتون با دیدن فیلمهای نصب میتونم از پس این کار بر بیام؟
  ممنون میشم راهنمایی کنید.

  • پیام اسمی گفت:

   سلام وقتتون بخیر باشه اگر سطح زیرین صاف باشه مشکلی نداره. اما بهتره که برای نصب پارکت لمینت از نصاب کمک بگیرید یا حداقل کسی که تجربه نصب قبلی داره حتما روی کار نظارت داشته باشن

 6. سلام ،امکانش هست به صورت رایگان براتون کار کرد در پروژه ها؟

  • پیام اسمی گفت:

   سلام جناب امید شمارتون رو برامون بزارید اگر نیاز شد باهاتون تماس میگیریم برای نصب

 7. معین حسین زاده گفت:

  برای نصب انواع پارکت لمینت طرح چوب چند روز باید زمان گذاشت برای یک متراژ ۲۰۰ متر مربعی؟
  و اینکه آیا نصاب برای شهرستان هم جهت نصب میان؟

  • پیام اسمی گفت:

   اگر سطحتون مشکل خاصی نداشته باشه دو روزه انجام میدن بله برای شهرستان هم با هماهنگی قبلی میان

 8. سلام اگر ممکنه فیلم آموزش نصب پارکت لمینت هم بزارید داخل متن خیلی نمیشه زیر کاریارو دید
  متشکرم

 9. مونا رجبی گفت:

  سلام یک سوال چرا اجرای کفپوش لمینت بر روی موکت بهتر است؟

  • پیام اسمی گفت:

   همیشه اینطور نیست و روی همه موکت ها اجرای کفپوش لمینت به راحتی نیست

 10. بهمن علی گفت:

  در مورد اجرت و دستمزد نصب پارکت لمینت توضیح میدین؟ من نصاب هستم در شیراز میخواستم ببینم نرخ ها چطور هست میصرفه یا خیر

  • پیام اسمی گفت:

   سلام جناب بهمن
   باید از نصاب های منطقتون سوال کنید ببینید به چه صورت هست چون نرخ ها متفاوته

   • درود روز بخیر
    ممنون میشم سوال منو پاسخ بدین به مشکل برخوردم و هیچ کسی صادقانه جواب منو نمیده

    من کف منزلمو که قبلا سنگ بود تصمیم گرفتم لمینت کنم. فقط قبلش لوله های شوفاژ که از کف منزل عبور کرده بود را تعویض کردم و لوله پلاستیکی سفید برای شوفاژ کار شد. بعد روی لوله ها رو با ماسه و سیمان پر کردن. و در اخر کل کف منزل رو کف سازی کردن تا سطح یک دست شود. بعد از خشک شدن کف ( بعد از حدود دو هفته) لمینت کار شد و از فوم سایلنت زیر لمینت استفاده شد. بعد از چند روز که از لمینت شدن منزل گذشته بود، شوفاژ ها رو روشن کردم اما دقیقا بعد از چهل و هشت ساعت پس از روشن شدن شوفاژ، به طور اتفاقی متوجه شدم که لمینت ها در محل عبور لوله ها انگار تغییر شکل دارن میدن و لبه های لمینت ناخنک زده. ( لبه های لیمنت دچار تغییر شکل داشتن میشدن) من بلافاصله لوله های شوفاژ رو بستم. الان من دیگه هیچ نمیتونم از شوفاژ استفاده کنم؟ راه حل این مشکل من چیست؟ سپاسگزارم میشم جواب بدین

    • پیام اسمی گفت:

     سلام وقتتون بخیر خانم گیتا
     چه اتفاق بدی امیدواریم هرچه زودتر مشکلتون برطرف بشه. مشورتی که بنده داشتم با کارشناس های شرکت به چند نکته اشاره شد: اولین نکته مهم در نصب پارکت لمینت هست. در حال حاضر اونطوری که مشاهده میشه بخار آب از فوم شما عبور میکنه و به لمینت میرسه همین عامل باعث باد کردن لمینت شما شده. البته امیدواریم جنس لمینت شما خوب باشه چون معمولا انقدر سریع باد نمیکنه. در هر صورت درحال حاضر پیشنهاد میکنیم که لمینت رو جمع کنید و به جای فوم سایلنت از فوم آلومینیومی زیر لمینت استفاده بشه که بخار ازش عبور نکنه و بعد لمینت مجدد نصب بشه. هنگام روشن کردن شوفاژ هم حتما مد نظر داشته باشید که یکدفعه درجه رو بالا نبرید و اجازه بدید که یواش یواش لمینت شما عادت کنه به درجه حرارت. امیدوارم مشکلتون برطرف بشه. اگر اوکی شد حتما به ما خبر بدید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در سایت

سبد خرید

درحال بارگذاری ...
مقایسه محصولات
لیست مقایسه محصولات شما خالی می باشد!