جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
ویژگی‎ها‎ی موکت تالاری مناسب

سفارش خرید موکت تالاری با بهترین قیمت

شاید شما هم به دنبال تغییر کفپوش تالار خود هستید؛ اما زمان و بودجه کافی برای این کار ندارید. استفاده از موکت تالاری به جای تعویض کفپوش در تالارها، می‎تواند زیبایی منحصر به فردی به تالار بدهد. موکت تالار که با نام موکت تشریفاتی نیز شناخته می‎شود، یکی از انواع موکت ها‎ی منحصر به فردی است که تمامی تالارها‎ را می‎توان با آن مزین کرد. اگر قصد خرید موکت تالاری را دارید، با ما همراه شوید تا بیشتر با این موکت و مزایای استفاده از آن آشنا شوید.

سفارش خرید موکت تالاری با بهترین قیمت

سفارش خرید موکت تالاری با بهترین قیمت

موکت تالاری یا تشریفاتی چیست؟

موکت تالاری یا تشریفاتی یکی از انواع موکت‎ها‎ی موجود در بازار کشور ایران هستند که با طراحی منحصر به فرد و ویژگی‎ها‎ی خاص قابل خریداری می‎باشند. موکت‎ها‎ی تالاری معمولا در بخش‎ها‎ی ورودی تالار و یا در کل تالار نصب می‎شوند و زیبایی فوق العاده‎ ای به تالار می‎دهند. زیبایی موکت تالار می‎تواند باعث تغییر سبک دکوراسیون آن شود. به همین خاطر، در صورتی که نیاز به ایجاد تنوع و تغییر در دکوراسیون تالار باشد، می‎توان اقدام به سفارش موکت تالاری کرد.

موکت تشریفاتی تالار دارای رنگ بندی‎ها‎ی متنوعی است و در طرح‎ها‎ و مدل‎ها‎ی مختلفی به فروش می‎رود. بنابراین، می‎توان این نوع موکت را برای هر سبک دکوراسیون مورد استفاده قرار داد.

موکت تالاری یا تشریفاتی چیست؟

موکت تالاری یا تشریفاتی چیست؟

ویژگی‎ها‎ی موکت تالاری مناسب

در بازار کشور ایران، امکان خرید موکت با تنوع بسیار زیادی وجود دارد. این موضوع ایجاب می‎کند که قبل از خرید هر نوع موکتی، بر اساس کاربرد آن به یک سری ویژگی‎ها‎ توجه داشته باشید. میزان رفت و آمد روی موکت، کاربرد موکت در یک محل و بسیاری از موارد دیگر می‎توانند یک موکت را متناسب با یک مکان خاص جلوه دهند.

برای انتخاب موکت‎ها‎ی تالاری نیز لازم است که ابتدا در مورد ویژگی‎ها‎ی موکت تالاری مناسب اطلاعات کسب کنید. چرا که هر نوع موکتی را نمی‎توان به عنوان یک کفپوش برای تالارها مورد استفاده قرار داد. از جمله ویژگی‎ها‎ی موکت تالار عبارتند از:

 • داشتن قابلیت شستشوی آسان. یکی از مهم‎تر‎ین ویژگی‎ها‎ی موکت تالار، قابلیت شستشو است. هر روز بسیاری  از افراد روی این موکت‎ها‎ راه می‎روند و ممکن است مواد غذایی و مواد مختلف دیگری نیز روی این موکت‎ها‎ ریخته شوند و آن‎ها‎ را لک کنند. بدیهی است که یک موکت مناسب، باید دارای قابلیت شستشوی خوبی باشد تا در صورت نیاز بتوان هر از چندگاهی موکت‎ها‎ را از تالار خارج و آن‎ها‎ را شستشو داد.
 • داشتن مقاومت بالا در برابر ضربه و فشار. تالارها مکان‎ها‎ی پر رفت و آمد هستند. فارغ از این موضوع معمولا خانم‎ها‎ با کفش‎ها‎ی پاشنه بلند روی این موکت‎ها‎ راه می‎روند. بدیهی است که اگر موکت مقاومت بالایی در برابر ضربه و فشار نداشته باشد، به راحتی دچار فرورفتگی می‎شود. این موضوع می‎تواند روی زیبایی موکت تالار تاثیر بگذارد. سعی کنید که یک موکت تالار مقاوم به ضربه و فشار را انتخاب کنید.
 • داشتن پرزهای کوتاه. با توجه به‎تر‎افیک‎تر‎دد روی موکت تالاری و قرار دادن میز و صندلی روی آن، توصیه می‎شود که از خرید موکت‎ها‎ با پرزهای بلند برای تالار خودداری کنید. چون این موکت‎ها‎ می‎توانند به راحتی در اثر ضربه، فشار و یا قرار دادن اجسام سنگین تغییر شکل دهند و زیبایی آن‎ها‎ تحت تاثیر قرار گیرد.  
 • داشتن مقاومت بالا در برابر آتش‎سوزی. موکت تالاری باید برای حفظ ایمنی مردم دارای مقاومت بالایی در برابر آتش‎سوزی و حریق باشد. بنابراین، بهتر است که در هنگام خرید موکت تشریفاتی به این موضوع هم توجه داشته باشید.

مزایای استفاده از موکت‎ها‎ی تالاری در تالار و رستوران‎ها‎

موکت‎ها‎ی تالاری می‎توانند یکی از بهترین گزینه ها‎ برای کفپوش‎ها‎ی تالار و موکت رستوران ها‎ باشند. اما شاید تا به حال تصور اینکه موکت تالاری می‎تواند تا چه‎اند‎ازه دکوراسیون تالار شما را متحول کند، برای شما سخت بوده است. واقعیت این است که موکت‎ها‎ی تشریفاتی به غیر از اینکه می‎توانند زیبایی منحصر به فردی به تالار و رستوران بدهند. می‎توانند مزایای زیادی نیز داشته باشند. از جمله مزایای موکت تالاری عبارتند از:

 • حفظ زیبایی تالار و رستوران. یکی از مزایای موکت تالاری این است که می‎تواند باعث حفظ زیبایی تالار شود. موکت‎ها‎ی تالاری دارای تنوع زیادی در رنگ و مدل هستند. بنابراین، انتخاب آن‎ها‎ می‎تواند بسته به سبک دکوراسیون انجام شود.
 • ایجاد احساس صمیمیت خاص در میان افراد حاضر. موکت تشریفاتی که در کف تالار نصب می‎شود، می‎تواند احساس صمیمیت خاصی به افراد حاضر در تالار بدهد. این موضوع باعث می‎شود تا روز به روز به مشتریان شما در تالار افزوده شود.
 • سهولت در تمیز کردن پس از اتمام هر مراسم. پس از اتمام هر یک از مراسم‎ها‎ی برگزار شده در تالار، می‎توان اقدام به تمیز کردن موکت تالاری کرد. موکت‎ها‎ی تالاری می‎توانند در طی مدت زمان کوتاهی به راحتی تمیز شوند و برای برگزاری مراسم بعدی آماده خواهند شد. امکان جارو کشیدن روی این موکت‎ها‎ با سهولت بیشتری نسبت به کفپوش‎ها‎ی رایج، فراهم می‎شود.
 • کاهش صدا در هنگام رفت و آمد. یکی از معایب کفپوش‎ها‎ی سرامیکی و یا پارکتی این است که افراد در هنگام راه رفتن روی آن سر و صدای زیادی را تولید می‎کنند. این موضوع می‎تواند باعث ناراحت دیگر حضار در حین برگزاری مراسم شود. اما موکت تالار به واسطه داشتن ویژگی‎ها‎ی خاص می‎تواند عایقی برای صدا در هنگام رفت و آمد باشد.
 • محافظت از افراد در هنگام راه رفتن. لیز خوردن با کفش‎ها‎ی مجلسی روی کفپوش‎ها‎ی سرامیکی و غیر سرامیکی لیز کف تالارها، از جمله مشکلات شایع است. خوشبختانه می‎توان با کمک استفاده از موکت تالاری مناسب در هنگام راه رفتن، از لیز خوردن افراد، به ویژه کودکان و افراد مسن جلوگیری کرد. بنابراین، با کمک این موکت‎ها‎ ایمنی در تالار افزایش پیدا می‎کند.
 • جلوگیری از هدر رفتن انرژی سرمایی و گرمایی داخل تالار. تالارهای بزرگ در روزهای سرد و گرم سال نیاز به سیستم‎ها‎ی گرمایشی و سرمایشی حرفه ای و بزرگ دارند. وجود موکت‎ها‎ی تشریفاتی در کف تالارها، باعث می‎شود که انرژی تولید شده توسط سیستم‎ها‎ی گرمایشی و سرمایشی، هدر نرود و با بازدهی بیشتری در تالار باقی بماند.

موکت تالاری مناسب

موکت تالاری یا تشریفاتی چیست؟

بهترین رنگ موکت تالار چیست؟

شاید در هنگام سفارش موکت تالار، این سوال برای شما مطرح شود که بهترین رنگ موکت تالار چیست؟ موکت‎ها‎ی تالار در تنوع رنگی بسیار زیادی به فروش می‎روند. بنابراین، می‎توانند بر اساس سبک دکوراسیون تالار، انتخاب شوند. برای انتخاب بهترین رنگ موکت تالار باید به دو نکته بسیار مهم توجه داشته باشید.

اولین نکته همخوانی رنگ موکت تالاری با دیگر اجزای موجود در تالار است. به طور مثال، اگر دیوارهای تالار با رنگ روشن طراحی شده‎اند‎، شما می‎توانید موکت‎ها‎ی تیره را برای کف تالار انتخاب کنید. اما برای این کار زیاده روی نکنید، چون زیبایی تالار تحت تاثیر کفپوش آن است. اما اگر دیوارهای تالار با رنگ تیره طراحی شده‎اند‎، بهتر است که به سراغ موکت‎ها‎ی با رنگ روشن‎تر‎ بروید.

دومین نکته چرک تاب بودن موکت تشریفاتی است. این موکت‎ها‎ در محل‎ها‎ی پر رفت و آمدی قرار می‎گیرند و احتمال لکه گرفتن آن‎ها‎ بسیار زیاد است. بهتر است که رنگ موکت چرک تاب باشد تا در اثر گذشت یک مدت زمان کوتاه، نیاز به تغییر آن نداشته باشید.

قیمت موکت تالاری چقدر است

برای نصب موکت ها‎ی تالاری، نیاز به خرید چندین متر مربع از این موکت را خواهید داشت. این موضوع باعث می‎شود تا دغدغه زیادی برای قیمت موکت‎ها‎ی تالاری برای شما وجود داشته باشد. قیمت موکت تالاری بر اساس کیفیت، مدل و نوع موکت تعیین می‎شود. بدیهی است که هر چقدر موکت‎ها‎ی تالاری کیفیت بیشتری داشته باشند و در برندهای معروف‎تر‎ی تولید شده باشند، قیمت بالاتری نیز خواهند داشت. برای اطلاع از قیمت موکت تالاری، ابتدا باید نوع موکت مد نظر خود را تعیین کنید. سپس، از طریق فروشگاه ها‎ی معتبر فروش موکت تالار، اقدام به استعلام قیمت کنید.

قیمت موکت تالاری چقدر است؟

قیمت موکت تالاری چقدر است؟

سفارش خرید بهترین موکت تالار برای تالار و رستوران 

حال که با مزایای خرید موکت تالاری آشنا شدید، می‎توانید اقدام به سفارش موکت تالاری برای تالارها و رستوران‎ها‎ی شیک کنید. قبل از خرید این موکت‎ها‎ به نکات و ویژگی‎ها‎یی که در این مقاله ذکر کردیم، توجه داشته باشید. فراموش نکنید که موکت‎ها‎ی تالاری می‎توانند گزینه منحصر به فردی برای تالارها باشند. اما این بدین معنی نیست که هر رنگ و سبک و طرحی از این موکت‎ها‎ برای تالارهای ایرانی مناسب است. حتما در هنگام انتخاب این موکت‎ها‎، به همخوانی آن‎ها‎ با سبک دکوراسیون مکان مورد نظر خود توجه داشته باشید.

سخن پایانی

یکی از بهترین راهکارها برای تغییر سبک دکوراسیون یک تالار یا رستوران، استفاده از موکت تالاری یا تشریفاتی است. این موکت‎ها‎ که در طرح‎ها‎ و مدل‎ها‎ی متنوعی به فروش می‎روند، می‎توانند ظاهر منحصر به فردی داشته باشند و زیبایی یک تالار را چندین برابر کنند. شما با خرید موکت‎ها‎ی تالاری، می‎توانید از مزایای زیادی بهره‎مند شوید که در این مقاله به طور کامل در مورد آن‎ها‎ صحبت کردیم. فارغ از تمامی موضوعات ذکر شده، باید به کیفیت موکت‎ها‎ی تالاری در هنگام خرید توجه داشته باشید. چرا که احتمالا نیاز دارید این موکت‎ها‎ تا سال‎ها‎ برای شما کارایی داشته باشند.

 • محدثه شریفی
 • شهریور 15, 1402
 • 1361 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در سایت

سبد خرید

درحال بارگذاری ...
مقایسه محصولات
لیست مقایسه محصولات شما خالی می باشد!