برای تجربه سرعت بیشتر در سایت، لطفا فیلترشکن خود را خاموش کنید

چمن مصنوعی زیبا برای بالکن الینا

این بار می رویم به سراغ خانه ای در منطقه میرداماد تهران. خانواده اسمی و الینای ناز کوچک که دلش می خواست در بالکن بازی کند اما نرده های بالکن خانواده را نگران کرده بود.

خانواده الینا به تازگی و چندماه قبل موکت ظریف مصور طرح هرمس از شرکت گامان تزیین خریداری کرده بودند که یک موکت کاملا نرم است اما الینا بزرگ شده و میخواهد در فضای بالکن نیز قدم بزند و به نرده های بالکن دست بزند اما خانواده نگران می شدند که اتفاقی برای او بیفتد.

بنابراین مشورت با کارشناسان ما پیشنهاد شد که روی نرده های بالکن را فنس چمنی کار کنند تا هم زیبا باشد و هم مانع دید و از همه مهمتر بار خطرناک بودن نرده ها را تغییر دهد و آن جا را به فضای ایمن تبدیل کند. اما خب فقط فنس کافی نیست. الینا دوست دارد در بالکن قدم بزند بنابراین باید فضای زیر پای او زیبا و مهم تر از آن نرم باشد تا پای او اذیت نشود.

چمن مصنوعی بالکن انتخابی آن ها مدل 25 میل گامان بود که هم حس طبیعی بودن دارد و هم کاملا فشرده و نرم است. از طرفی مادر یا پدر خانواده می تواند هر روز آن را بشورد تا تازگی پیدا کند.

فنی چمنی اجرا شده برای الینا

اگر شما هم فرزند کوچکی مثل الینا دارید پیشنهاد می کنیم یک فضای زیبا و ایمن برای او بسازید تا دیگر نگران بازی کردن فرزند خود نباشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *