نگهداری کفپوش پی وی سی

انتخاب کفپوش برای اماکن تجاری با حساسیت های زیادی همراه است. قیمت مناسب، طول عمر بالا و نگهداری آسان سه عنصر مهم در انتخاب کفپوش های تجاری هستند. به این ترتیب شاید کفپوش های پی وی سی با دارا بودن همه این ویژگی ها مناسب ترین انتخاب برای ساختمان های تجاری باشند. کفپوش pvc در برابر خراشیدگی و ساییدگی مقاومت زیادی داشته و مناسب فضاهای پر تردد با رفت و آمد زیاد است. نگهداری کفپوش پی وی سی کار ساده ای است و بر طول عمر کفپوش می افزاید. هزینه نصب و اجرای پی وی سی در مقایسه با طول عمر بالای آن بسیار مقرون به صرفه است.

نگهداری کفپوش پی وی سی

پی وی سی قابلیت نصب روی چوب، بتن و سایر مصالح را دارد. برای حفظ کیفیت پی وی سی، هموار بودن سطح و تمیز کردن کف زیرین ضروری است. کیفیت نصب پی وی سی عامل بسیار مهمی در دوام آن است که نباید نادیده گرفته شود. پی وی سی توسط چسب مخصوص در کف نصب می شود. یکی از مهم ترین عوامل در نصب و نگهداری کفپوش پی وی سی دمای محیط است. بهترین دما برای نصب پی وی سی بین 18 تا 29 درجه سانتی گراد است. دمای کمتر و بیشتر از این مقدار مانع از چسبندگی کامل کفپوش به کف می شود. ثبات دمایی 48 ساعت قبل و بعد از نصب الزامی است و این امر در فصول سرد و گرم سال اهیمت بیشتری پیدا می کند.

کفپوش پی وی سی تجاری

حمل لوازم سنگین روی پی وی سی

نصب کفپوش پی وی سی توسط نصاب با تجربه در آخرین مرحله از عملیات بازسازی ساختمان صورت می گیرد. کشیدن، غلتاندن و تردد زیاد روی پی وی سی تا زمان خشک شدن کامل چسب ها اکیدا ممنوع است. پس از خشک شدن چسب ها برای حمل اشیا سنگین و بسته های بار تجاری از تخته های چوبی نگهدارنده استفاده کنید. به این ترتیب لزومی به کشیدن لوازم سنگین نخواهد بود.بهتر است برای لوازم سنگین ثابت نیز از پایه های چرخ دار استفاده کنید. نگهداری کفپوش پی وی سی ساده و راحت است.

بیشتر بخوانید
تفاوت کفپوش و پارکت چیست؟

نظافت کفپوش پی وی سی

کفپوش پی وی سی ضد رطوبت است و می تواند در مرکز بهداشتی نیز مورد استفاده قرار گیرد. نظافت و نگهداری کفپوش پی وی سی بسیار ساده است. با استفاده از طی نمدار همه آلودگی ها و لکه های روی کفپوش پی وی سی به راحتی پاک شده و نیازی به شوینده های قوی نیست. سهولت نظافت کفپوش برای فروشگاه ها، کافی شاپ ها، رستوران ها و دیگر اماکن عمومی بسیار مهم است. با قرار دادن پا دری در موادی ورودی ساختمان های پر رفت و آمد می توان مانع از آلودگی بیشتر سطح کفپوش شد.ضدرطوبت بودن پی وی سی نباید مانع از خشک کردن لکه های آب روی آن شود. کفپوش پی وی سی قابل نصب در پارکینگ های تجاری و پله ها نیز بوده و در مقابل فشار و لکه مقاوم است. نگهداری کفپوش پی وی سی با توصیه های گفته شده بسیار کم هزینه و ساده است.

کفپوش pvc برند The Best یکی از بهترین کفپوش های تجاری است که هم اکنون در فروشگاه عرضه شده است. 24 رنگ مختلف، ضخانت 2 میلی متری، لایه محافظ و کیفیت بالا برخی از ویژگی های کفپوش The Best می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه خرید با ما تماس بگیرید.

  • افسانه رجب پور
  • مرداد 16, 1397
  • 122 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان خرید

برای دریافت مشاوره رایگان قبل از خرید روی دکمه زیر کلیک کنید

دریافت مشاوره
close-link