جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
کفپوش ارزان برای خانه

چگونه کفپوش ارزان و اقتصادی خریداری کنم؟

انتخاب یک کفپوش مناسب می تواند به شما این امکان را بدهد تا هم در هزینه های خودتان صرفه جویی کنید، هم چندین سال از زیبایی یک کفپوش استفاده نمایید. در حالی که بسیاری از مردم به دنبال خرید کفپوش ارزان هستند، انتخاب یک کفپوش با کیفیت می تواند اهمیت بیشتری نسبت به قیمت آن داشته باشد. در این مقاله قصد داریم در مورد انواع کفپوش ارزان صحبت کنیم و شما را برای خرید این کفپوش ها راهنمایی نمایید.

خرید اصولی بهترین کفپوش ارزان

خرید اصولی بهترین کفپوش ارزان

قیمت کفپوش بر چه اساسی تعیین می شود؟

قبل از اینکه بخواهیم در مورد کفپوش ارزان صحبت کنیم، اجازه دهید تا در مورد عوامل موثر بر روی قیمت کفپوش صحبت کنیم. به طور کلی، کفپوش های موجود در بازار دارای تنوع بسیار زیادی هستند که هر کدام خصوصیات خاص خودشان را دارند. جنس، متریال و مواد اولیه ای که برای ساخت کفپوش مورد استفاده قرار می گیرند، همگی بر روی قیمت کفپوش ارزان تاثیر می گذارند.

به طور مثال، کفپوش های چوبی از جمله کفپوش های با کیفیت و گران قیمت موجود در بازار هستند. با این حال می توان کفپوش های پی وی سی را با قیمت مناسب تر و کیفیت مشابه با کفپوش های چوبی برای یک مکان خریداری کرد. البته برندهای تولید کننده کفپوش نیز می توانند روی قیمت کفپوش ارزان و گران تاثیر بگذارند. کفپوش های ایرانی به دلیل عدم نیاز به صرف هزینه برای وارداتشان، قیمت پایین تری دارند.

بنابراین، می توان گفت که کفپوش ارزان بر اساس عوامل بسیار متعددی تعیین می شود. اگر به دنبال خرید کفپوش با کیفیت هستید، بهتر است که مدل ها و مشخصات کفپوش های موجود در بازار را بررسی و بر اساس سلیقه خودتان، بهترین مدل از کفپوش را انتخاب کنید.

کفپوش ارزان بخریم یا نه؟

ارزش خرید کفپوش ارزان از دو جهت قابل بررسی است. اگر دلیل پایین بودن قیمت کفپوش، پایین بودن کیفیت کفپوش باشد، توصیه ما به خرید این کفپوش ها نیست. چون احتمالا پس از گذشت مدت زمان کوتاهی، شاهد تغییر رنگ و ظاهر این کفپوش ها خواهید بود. اگرچه در ابتدای کار هزینه کمی برای خرید این کفپوش ها صرف کرده اید؛ اما به دلیل اینکه نیاز به خرید مجدد کفپوش دارید، چندان سودی از خرید خود نکرده اید.

اما اگر کفپوش ارزان در کنار کیفیت بالا به شما ارائه شود، قطعا خرید این کفپوش ها می تواند مزایای زیادی را به همراه داشته باشد. به ویژه اگر نیاز به خرید کفپوش برای محیط های بزرگ و با مساحت زیاد را داشته باشید. در ادامه می توانید در مورد انواع کفپوش های ارزان و جزئیات آن اطلاعات بیشتری کسب کنید.

موقع بازسازی و تعمیر بنا، دستی هم به سر و روی کفپوش ها کشیده می شود. پوشش های قدیمی کف ساختمان با نمونه های جدیدتر و شیک تر جایگزین می شود. تعویض کفپوش های قدیمی، هزینه زیادی دارد و گاهی این قیمت انواع کفپوش ارزان از آنچه در نظر گرفته اید، بیشتر می شود. البته همیشه می توانید با خرید کفپوش ارزان و اقتصادی، خانه را نونوار کنید.

با کمی دقت امکان تهیه کفپوش های مناسب و با کیفیت به قیمت ارزان تر هم هست. همه فروشگاه ها، محصولات خود را به یک قیمت عرضه نمی کنند در مورد کفپوش ها نیز قیمت ها بالا، پایین زیادی دارد. بخش بزرگی از این نوسان قیمت مربوط به جنس کفپوش است اما بخشی نیز با هزینه های واسطه گری در ارتباط است.

کفپوش ارزان را از نمایندگی های شرکت، تهیه کنید. به این ترتیب بخش زیادی از هزینه های جانبی کم می شود. موقع خرید به جنس مواد اولیه به کار رفته در کفپوش نیز دقت کنید. با این کار در واقع پول تان را در جای صحیح خرج کرده اید. محل نصب کفپوش در انتخاب متریال ساخت تاثیر می گذارد.

کفپوش ارزان برای حیاط

کفپوش ارزان حیاط

انتخاب کفپوش حیاط با پوشش کف اتاق ها تفاوت دارد. حیاط در معرض بارندگی و نور مستقیم خورشید است بنابراین کفپوش مورد نظر باید در برابر تغییرات جوی، مقاوم باشد.

 قلوه سنگ های درشت فضای محوطه را متحول می کنند. با این سنگ های رنگی می توانید مسیر حرکت اتومبیل را نیز مشخص کنید یا در حاشیه ها از گیاهان طبیعی نیز استفاده کنید. ترکیب پوشش های مختلف نیز تصمیم خوبی است و زیبایی محوطه را افزایش می دهد نمونه های کفپوش ارزان برای حیاط اینها هستند:

انواع کفپوش بامبو

کفپوش ارزان قیمت اتاق پذیرایی!

در خانه های نقلی چیزی به نام سالن پذیرایی وجود ندارد و فضای اتاق نشیمن و اتاق پذیرایی یکی است. در این مورد خسیس نباشید بهترین کفپوشها را برای سالن پذیرایی نصب کنید. اتاق پذیرایی در دید مهمان هاست و افراد خانواده نیز ساعات زیادی را در این فضا می گذرانند. سنگ طبیعی همیشه زیبا و با وقار است اما قدری گران تمام می شود.

کفپوش ارزان برای اتاق پذیرایی را از جنس لمینت انتخاب کنید. لمینت با یک تی نمدار به راحتی تمیز می شود و این یک مزیت برای کفپوش است. دوام و ماندگاری کفپوش لمینت هم زیاد است پس پولی که می پردازید با توجه به طول عمر لمینت خیلی اقتصادی تمام می شود.

قیمت کفپوش ارزان برای آشپزخانه

قلب خانه لیاقت یک کفپوش با کیفیت را دارد حتی اگر مجبور شوید برایش بهای بیشتری بپردازید. قبل از اینکه به قیمت کفپوش ارزان آشپزخانه توجه کنید به کیفیت آن اهمیت بدهید. فضای آشپزخانه با بخار آب و رطوبت، چربی و روغن در ارتباط است. کفپوش ارزان آشپزخانه باید ضد آب یا حداقل مقاوم به آب باشد تا بتواند این شرایط را تحمل کند.

کف آشپزخانه بیش از دیگر قسمت های خانه، نیاز به نظافت و شستشو دارد بنابراین یک کفپوش خوب و ترجیحا بدون درز را انتخاب کنید تا قابلیت نظافت ساده تری داشته باشد. کفپوش پی وی سی و پارکت لمینت از نمونه های کفپوش ارزان قیمت و مدل جدید هستند که حتی می توانید برای کل خانه هم از این کفپوش ها استفاده کنید.

تاتامی اتاق بچه ها

کفپوش ارزان قیمت اتاق کودک

ایمنی مهم ترین اصل در انتخاب کفپوش اتاق کودک است. به خصوص در مورد کودکان نوپا و زیر ۲ سال این موضوع اهمیت زیادتری دارد. در این سنین کودک هنوز تعادل در راه رفتن ندارد و امکان افتادن و ضربه دیدن زیادتر است. کفپوش فومی ضربه گیر خوبی است و جلوی آسیب به اعضا را می گیرد.

خرید کفپوش تاتامی هم برای اتاق کودکان کاربرد خوبی دارد. به طور کلی کفپوش اتاق کودک با دقت و حساسیت بیشتری انتخاب می شود. بحث ایمنی و ضربه گیر بودن یکی از مهم ترین موارد است اما سایر نکات را نباید نادیده بگیرید.

کفپوش اتاق کودک نباید حاوی مواد مضر و رنگ های شیمیایی آسیب رسان باشد. رنگ کفپوش باید ثابت بوده و با شستشو از بین نرود. همیشه امکان ریختن رنگ، مواد غذایی و حتی ادرار روی کفپوش هست بنابراین بهداشتی بودن و قابل شستشو بودن کفپوش نیز مهم است.

مرکز خرید کفپوش تاتامی

کفپوش ارزان حمام و توالت

کفپوش ارزان برای سرویس بهداشتی

کاشی و سرامیک از رایج ترین کفپوش های کف و دیوار سرویس بهداشتی هستند. تنوع رنگی کاشی و سرامیک زیاد است و می توانید رنگ مورد علاقه تان را انتخاب کنید. از کفپوش های جدید هم می توان کفپوش های پلیمری را نام برد. قیمت کفپوش PVC و اپوکسی به دلیل ضد آب بودن برای حمام و توالت مناسب هستند. در ضمن امکان اجرای بدون درز کفپوش ارزان برای سرویس بهداشتی هم هست.

تولید کفپوش پی وی سی در دونوع رولی و تایلی صورت می گیرد. پی وی سی برچسب دار برای حمام و توالت توصیه نمی شود اما انواع رولی همه قابلیت های مورد نظرتان را دارد.

بیشتر بدانید: بهترین و بدترین کفپوش سرویس بهداشتی کدام است؟

کفپوش اقتصادی راه پله

راه پله های داخلی از پر رفت و آمدترین مکان ها در یک ساختمان هستند. انتخاب یک کفپوش خوب و مناسب بهترین ایده برای راه پله است اما چطور می توان با این هزینه های سرسام آورف کفپوش خوب خریداری کرد؟

لمینت راه پله قیمت مناسبی دارد و یک انتخاب شیک برای کفپوش ارزان راه پله است. لمینت مناسب سبک دکوراسیون مدرن است. طرح های چوبی و سنگی طرفداران بیشتری دارند. می توانید لمینت راه پله را از همان رنگی انتخاب کنید که کفپوش اتاق پذیرایی را انتخاب کرده اید. به این ترتیب پله ها در امتداد کف دیده می شود و فضا بزرگ تر به نظر می رسد.

اگر کفپوش ارزان راه پله را تیره تر از کفپوش اصلی ساختمان انتخاب کنید، راه پله به نقطه تمرکز طراحی داخلی تبدیل می شود و جلوه بی نظیری دارد.

نحوه نظافت کفپوش pvc

نکات مهم در انتخاب کفپوش ارزان

موقع خرید هر نوع کفپوشی، ابتد ابه محل نصب توجه کنید. در نظر بگیرید که یک کفپوش چوبی گرانقیمت خیلی زود در سرویس بهداشتی، پوسیده می شود. اما کفپوش طرح چوب و سنگ تا سال های زیادی به همان کیفیت در حمام و توالت باقی می ماند.

کفپوش ارزان قیمت را از متریال با دوام و مستحکم تر انتخاب کنید. به این ترتیب سال های بیشتری می توانید از کفپوش استفاده کنید.

کفپوش ارزان برای اتاق خواب، خانه و… باید قابلیت تعمیر را داشته باشد تا در صورت آسیب احتمالی، بتوانید بخش مورد نظر را تعمیر کنید. در این صورت مجبور به تعویض همه کفپوش ها نیستید و کلی در هزینه ها صرفه جویی می شود.

نصب کفپوش ارزان آخر کار نیست برخی از کفپوش ها نیاز به نگهداری ویژه ای دارند که هزینه بر است. مبلغ واکس زدن، ساب زنی و سایر هزینه های جانبی برخی کفپوش ها را نیز در نظر بگیرید.

کفپوش ارزان برای اتاق خواب باید تنوع رنگی داشته باشد تا در طراحی دکوراسیون داخلی، دست تان باز باشد. اقتصادی بودن یک محصول نباید در انتخاب محدودیت ایجاد کند.

اگر از حیوانات خانگی نگهداری می کنید موقع خرید کفپوش ارزان قیمت موارد دیگری را نیز در نظر بگیرید. برای مثال کفپوش های پرزدار و دارای الیاف بلند دائم در پنجه سگ و گربه گیر می کنند و موقع راه رفتن، مشکل ایجاد می کنند.

کفپوش پت فرندلی نباید سطح صاف و صیقلی داشته باشد زیرا باعث سر خوردن و آسیب دیدن حیوانات خانگی می شود.

پیشنهاد مطالعه : بهترین کفپوش برای حیوانات خانگی کدام است؟

برای دیدن قیمت انواع کفپوش ارزان از فروشگاه دیدن کنید

  • افسانه رجب پور
  • آبان 10, 1402
  • 4615 بازدید

۶ دیدگاه برای “چگونه کفپوش ارزان و اقتصادی خریداری کنم؟”

  1. محمد علی گفت:

    سلام کفپوش ارزان برای اتاق خواب ۱۲ متری چی دارید راهنمایی کنید لطفا

  2. حسین یاوری گفت:

    سلام یک کفپوش ساده و ارزان میخواستم که قیمتش مناسب باشه ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در سایت

سبد خرید

درحال بارگذاری ...
مقایسه محصولات
لیست مقایسه محصولات شما خالی می باشد!