دکوراسیون آپارتمان های نقلی

دکوراسیون داخلی فضاهای کوچک و محدود، ظرافت های خاصی دارد. در آپارتمان های کوچک و نقلی، فضایی برای نا دیده گرفتن وجود ندارد. هر سانتیمتر از این فضا باید در طراحی و چیدمان مورد استفاده قرار گیرد. وقتی نوبت به دکوراسیون آپارتمان های نقلی می رسد، تصور می کنیم این کار نشدنی است. چگونه می توان فضا را کمی دلبازتر نشان داد؟ بدون تردید دکوراسیون آپارتمان های نقلی دارای محدودیت بیشتری است ولی با وجود کمبود فضا، هنوز هم می توان طراحی دلبازتری را اجرا کرد. چیدمان اصولی لوازم منزل و مبمان می تواند همین فضای کوچک را نیز بازتر و بزرگ تر نشان دهد.

L بچینید

انتخاب مبلمان ال شکل برای آپارتمان های کوچک گزینه مناسب تری است. این روزها مبلمان های جمع و جورتر با دسته های کناری برای پذیرایی در بازار عرضه شده که مناسب آپارتمان های نقلی طراحی شده اند. چیدمان دایره ای و یا چهارگوش مناسب محیط های بزرگتر است. طراحی ال شکل را امتحان کنید تا فضا بسته نشود.

دکوراسیون آپارتمان های نقلی

تنوع فضایی در یک آپارتمان کوچک نیز قابل اجرا است. اگر امکان جداسازی فضای کار، نشیمن، ناهارخوری و پذیرایی را ندارید می توانید بدون ایجاد مانع، از فضای موجود حداکثر استفاده را داشته باشید. از کنج ها و زوایای موجود برای فضاسازی استفاده کنید. یک میز سه گوش کوچک در کنج می تواند فضای کار مناسبی باشد. چند قفسه کوچک شیک بالای میز سه گوش نصب کرده و کتاب ها و لوازم کار را روی آن قرار دهید. از دیوارهای خالی برای کتابخانه دیواری استفاده کنید. نصب خلاقانه قفسه های افقی موجب شلوغی فضا نخواهد شد. یک میز ناهارخوری چهارگوش را به یکی از دیوارها نزدیک کنید تا فضای کمتری اشغال کند. در فضاهای محدود با زیر بنای کوچک نباید میز ناهارخوری در وسط پذیرایی قرار گیرد.

بیشتر بخوانید
خرید موکت خارجی و دانستن بهترین خصوصیات آن

دکوراسیون آپارتمان های نقلی و کوچک

کفپوش آپارتمان های نقلی

فضای کوچک و کم نور دلگیر و خسته کننده است. دکوراسیون آپارتمان های نقلی باید روشن و پر نور باشد. رنگ های گرم و روشن را روی سطوح بزرگ اجرا کنید. دیوارها و کف منازل بیشترین سطح را اشغال می کنند. با انتخاب مناسب کفپوش می توانید فضا را روشن تر و دلبازتر نشان دهید. دکوراسیون آپارتمان های نقلی با پارکت لمینت طرح چوب، فضا را گرم، لوکس و بزرگ تر نشان می دهد. طیف رنگی دلخواهتان را در زمینه روشن تر انتخاب کنید. پارکت لمینت های The Best با رنگ های متنوع در فروشگاه عرضه شده است.

طراحی با بافت ساده

همه عناصر دکوراسیون داخلی در آپارتمان های کوچک باید از طرح، نقش و بافت ریز انتخاب شوند. بدون تردید انتخاب کاغذ دیواری گل درشت، فضا را کوچکتر و بسته تر نشان می دهد. بهتر است مجسمه های تزئینی و گلدان های گل طبیعی نیز از انواع کوچک تر انتخاب شوند. استفاده از پرده ها با بافت ساده و تک رنگ، فرش با نقش های ریز برای آپارتمان های کوچک مناسب تر است. تنوع رنگ در فضاهای کوچک موجب شلوغی بیش از حد شده و فضا را به هم ریخته نشان می دهد. رنگ اصلی مورد نظر را در عناصر بزرگتر بدون افراط دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان خرید

برای دریافت مشاوره رایگان قبل از خرید روی دکمه زیر کلیک کنید

دریافت مشاوره
close-link