کاربرد پارکت لمینت در گالری هنری

اغلب ساختمان های اداری و مسکونی از پارکت لمینت به عنوان کفپوش استفاده می کنند. زیبایی و دوام پارکت لمینت موجب شده تا گستره استفاده از آن هر روز بیشتر شود. کاربرد پارکت لمینت بسیار زیاد است و محدودیتی از نظر اجرا برای پوشش کف با این سازه زیبا وجود ندارد. تنوع رنگی، عایق گرما و صدا، زیبایی، سهولت نصب و قیمت مناسب از مزایای این کفپوش مقاوم هستند که بیشترین نقش را دکوراسیون داخلی دارد.

کاربرد پارکت لمینت در کافه و کافی شاپ

طرح های چوبی پارکت لمینت احساس آرامش را در فضای دنج کافی شاپ بیشتر می کنند. جوانان بیشترین مشتری های کافه ها و کافی شاپ ها هستند و فضای آرامش بخش کافی شاپ رابیشتر می پسندند. نصب پارکت لمینت روی پله ها نیز بر زیبایی این اماکن می افزاید.صاحبان کافی شاپ در صورت جا به جایی می توانند تایل های پارکت لمینت را با خود به مکان جدید منتقل کنند. این ویژگی موجب استفاده روز افزون از پارکت در کافی شاپ ها شده است.

کاربرد پارکت لمینت در رستوران های شیک

فست فودها و رستوران ها از محیط های خانوادگی محسوب می شوند. استفاده از دکوراسیون شیک و مجلل موجب رضایتمندی بیشتر مشتری ها شده و احساس خوشایندی را ایجاد می کنند. در رستوران هایی که از موسیقی زنده استفاده می کنند، نورپردازی و فضاسازی بسیار مهم است. پارکت لمینت براق می توند نور را بازتاب داده و محیط را روشن تر نشان دهد. رستوران هایی که دکوراسیون مناسبی دارند تاثیر مطلوبی بر مشتری می گذارند.

کاربرد پارکت لمینت در رستورانکاربرد پارکت لمینت در مدارس و آموزشگاه ها

نظافت آسان، دوام و ماندگاری به همراه عایق حرارت و صدا بودن امتیازی است که موجب می شود آموزشگاه ها از پارکت لمینت به عنوان کفپوش استفاده کنند. استفاده ازاین کفپوش برای تمام فصول سال امکان پذیر است و در مقایسه با موارد دیگر قیمت مناسبی هم دارد. نصب پارکت لمینت در آموزشگاه ها در زمان کوتاهی انجام می شود و نیازی به تعطیلی واحد آموزشی نیست.

کاربرد پارکت لمینت در شرکت ها

اغلب شرکت های معروف بین المللی از طراحان برجسته برای دکوراسیون داخلی کمک می گیرند. پارکت لمینت اولین و تنها پیشنهاد طراحان برای شرکت های بزرگ و مطرح است. راه رفتن بر روی تایل های پارکت لمینت احساس لوکس بودن، قدرت، جدیت و نظم کاری شرکت را القا می کند. کفپوش ها بیشترین نقش را در ذهنیت مراجعین دارند.

کاربرد پارکت لمینت در نمایشگاه ها

گالری ها و نمایشگاه های هنری مکانی برای عرضه آثار هنرمندان هستند و با طیف گسترده ای از مردم هنر دوست در ارتباط می باشند. دکوراسیون و معماری خلاقانه گالری های هنری و نمایشگاه ها برای بازدید کنندگان بسیار مهم است. استفاده از پارکت لمینت در مراکز فرهنگی- هنری تکمیل کننده فضای احساسی و هنری آن است. تابلو و تابلو فرش ها، مجسمه های چوبی، دست سازهای هنری و نقاشی های دیواری هماهنگی جسورانه ای را با پارکت لمینت تداعی می کنند که همیشه تاثیر خوبی بر بازدید کنندگان و علاقه مندان به کارهای هنری دارد.

کاربرد پارکت لمینت در بوتیک لباس

بوتیک لباس با مغازه های معمولی تفاوت دارد. جذابیت دکوراسیون بوتیک برای مشتری ها بسیار بیشتر است و همیشه انتظار فضایی متفاوت و مدرن را دارند. بوتیک یک مغازه بنجل فروشی نیست و باید از جدیدترین کفپوش ها برای زیباسازی استفاده کند. این امر در رونق کسب و کار و فروش بیشتر، تاثیرگذار است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *