جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
پارکت لمینت اتاق خواب

پارکت لمینت اتاق خواب در طرح و رنگ متنوع

کفپوش اتاق خواب را با دقت بیشتری انتخاب کنید زیرا روی کیفیت خواب تان هم تاثیر می گذارد. اگر تجربه بیدار شدن از خواب در روزهای سرد را داشته باشید، حتما می دانید راه رفتن روی سرامیک های سرد اتاق خواب چه حس و حالی دارد. البته پارکت لمینت اتاق خواب قضیه اش جداست و اصلا سرما را انتقال نمی دهد.

فهرست مطالب

  انواع پارکت لمینت عایق حرارت هستند و سرمای کف را به پا منتقل نمی کنند. اما این تنها مزیت پارکت برای اتاق خواب نیست. کفپوش های جدید نظیر پارکت لمینت از لحاظ زیبایی و جذابیت دست کمی از کفپوش چوبی ندارند و فضا را خاص و فوق العاده شیک نشان می دهند.

  موقع انتخاب پارکت لمینت اتاق خواب همه جزئیات را در نظر بگیرید تا طراحی شکیل تری داشته باشید. خبر خوب اینکه انواع پارکت لمینت دارای رنگبندی متنوعی هستند و این کار انتخاب را ساده تر کرده است. در واقع هر سبک طراحی و دکوراسیون را که در نظر بگیرید می توانید پارکت لمینت اتاق خواب را طبق آن انتخاب کنید.

  قیمت پارکت لمینت اتاق خواب

  رنگ پارکت لمینت اتاق خواب

  موقع راه رفتن روی پارکت لمینت ها حس نرمی و آرامش خاصی دارید این کفپوش ها انعطافت پذیری بیشتری دارند و اصلا قابل مقایسه با سنگ و سرامیک نیستند. دوام پارکت لمینت زیاد است و در صورت سایش یا فرسودگی، می توان تایل آسیب دیده را از محل خارج کرد. برای جایگزین کردن تایل فرسوده، نیازی به تعویض کامل پارکت لمینت اتاق خواب نیست.

  بهترین برند پارکت لمینت کدام است؟

  انواع پارکت لمینت را می توان از لحاظ رنگی در دو طیف تیره و روشن قرار داد. با انتخاب رتگ مناسب پارکت لمینت می توانید بسیاری از نواقص و ایرادات فضا را پنهان کنید. در واقع هر چه هست بازی رنگ ها و خطای دید است. برای مثال رنگ های روشن، فضا را پر نورتر و بزرگ تر از اندازه واقعی نشان می دهند. برعکس اگر رنگ پارکت لمینت را تیره انتخاب کنید، اتاق تاریک تر و حتی کوچک تر هم دیده می شود.

  یک نکته مهم دیگر مربوط به سبک دکوراسیون اتاق خواب است. پارکت لمینت های تیره هماهنگی خوبی با سبک کلاسیک در طراحی داخلی دارند. اما پارکت لمینت اتاق خواب با رنگ قهوه ای روشن یا طوسی را اغلب در سیک مدرن می بینید.

  پارکت لمینت اتاق خواب تیره را می توان در اتاق های بسیار بزرگ، نصب کرد. به این ترتیب فضا شیک تر و خاص تر خواهد بود. در نظر داشته باشید که رنگ های تیره، گرد و خاک را بیشتر نشان می دهند. از این نظر برگ برنده نزد پارکت لمینت های رنگ روشن است زیرا این محصولات، لکه و آلودگی ها را به اندازه رنگ های تیره، برجسته نمی کنند.

  پارکت لمینت رنگ روشن

  طرح پارکت لمینت اتاق خواب

  این محصول به صورت تایل های کوچک و بزرگ تولید می شود. تایل های مستطیل شکل، طرفداران بیشتری دارند. از لحاظ طراحی و نقوش روی پارکت لمینت نیز تنوع زیادی وجود دارد. بیشترین تقاضا برای پارکت لمینت طرح چوب و پارکت لمنیت طرح سنگ است.

  اگر به کفپوش های سنگی و سرامیک علاقه دارید می توانید از بین پارکت لمینت طرح سنگ، یک طرح زیبا و جذاب را انتخاب کنید. اگرچه متریال اصلی پارکت لمینت اتاق خواب از نوعی چوب است اما طرح سنگ آن به زیبایی کفپوش سنگی است. البته برخلاف سنگ و سرامیک، راه رفتن روی این کفپوش های طرح سنگ، بسیار لذت بخش است.

  پارکت لمینت طرح چوب برای افرادی که به طبیعت علاقه دارند، بهترین انتخاب است. وقتی پارکت لمینت اتاق خواب از طرح چوب طبیعی کار شده باشد، حس گرمی و صمیمیت بیشتری در فضا حاکم است. این طراحی بسیار آرامش بخش است و از لحاظ بصری نیز جذابیت فوق العاده ای دارد.

  تاثیر پارکت لمینت روشن در دکوراسیون داخلی

  پارکت لمینت اتاق کودک

  پارکت لمینت اتاق خواب کودک

  این محصول ضربه پذیری زیادی دارد و می تواند بهترین انتخاب برای کف اتاق بچه ها باشد. موقع دویدن و بازی کردن، خطری بچه ها را تهدید نمی کند و در صورت افتادن هم، آسیب جدی به کودک وارد نمی شود. پارکت لمینت انتخاب خوبی اتاق کودکان و افراد سالمند است. با تمام زیبایی و جذابیتی که سنگ های طبیعی و مصنوعی دارند، بهتر است کفپوش های سنگی را با پارکت لمینت تعویض کنید.

  محصولات جدید دارای یک لایه ملامینه براق هستند که پارکت لمینت اتاق خواب را از خش و خراشیدگی ایمن نگه می دارد. در ضمن نظافت این پارکت ها هم ساده است و معمولا آلودگی به عمق کفپوش نفوذ نمی کند. تنها مشکل در مورد آب و رطوبت است. انواع پارکت لمینت از محصولات چوبی هستند و برای مکان های مرطوب ساخته نشده اند.

  پارکت لمینت اتاق خواب را می توانید با دستمال مرطوب تمیز کنید ولی محل نصب پارکت لمینت باید کاملا خشک باشد. در صورتی که کودکان لیوان آب یا شیر را روی پارکت ها برگرداند، سریع محل را خشک کنید. اجازه ندهید مایعات مدت زیادی روی کف اتاق باقی بمانند. این کار می تواند موجب باد کردگی پارکت لمینت اتاق خواب کودک شود.

  راه های شستشو و تمیز کردن پارکت لمینت

  نصب پارکت لمینت اتاق خواب

  نصب پارکت لمینت اتاق خواب

  این قسمت جالب ماجرا است. نصب از طریق کلیک کردن تایل ها به هم، انجام می شود و کار دشواری نیست. پارکت لمینت به صورت تایل های هم شکل و هم اندازه در بسته بندی های آماده به فروش می رسد. یک تایل را که در دست می گیرید به دورتادور ان نگاه کنید. آیا زبانه های کنار تایل ها را می بینید.

  انواع قفل و کلیک پارکت لمینت

  این زبانه ها به صورت نر و مادگی هستند و قابلیت اتصال به یکدیگر را دارند. قبل از نصب پارکت لمینت اتاق خواب لازم است نا کف ساختمان، تسطیح و آماده سازی شود. اگر سیستم گرمایش از کف در بنا نصب شده لازم است تا قبل از نصب تایل ها، عایق بندی مناسب استفاده شود.

  جالب ترین قسمت قضیه، مدت زمان نصب پارکت لمینت اتاق خواب است. در مقایسه با هر نوع کفپوش دیگری می توان گفت که نصب پارکت لمینت، بسیار سریع تر است. شگفت زده خواهید شد اگر ببینید در فاصله کوتاه چند ساعته یک فضای بزرگ و یا حتی کل ساختمان، با پارکت لمینت پوشیده شده است.

  قیمت پارکت لمینت اتاق خواب

  هزینه های خرید و نصب پارکت لمینت در مجموع دارای تنوع زیادی است. به طور کلی این محصول به نوعی قیمت مناسبی دارد و اقتصادی به حساب می آید. تغییر قیمت ها به دلیل کیفیت مواد اولیه، چگالی محصول و ضخامت پارکت لمینت است.

  انواع پارکت لمینت اتاق خواب در ضخامت ۷، ۸، ۱۰ و ۱۲ میلی متر تولید شده است. انواع ضخیم تر در برابر ضربه و فشار، تحمل بیشتری دارند. هر چه ضخامت پارکت لمینت کمتر باشد، دوام و استحکام ان نیز کمتر می شود اما این موضوع به محل نصب ارتباط مستقیم دارد. پارکت لمینت ۸ میلی متری برای اتاق خواب مناسب هستند و دوام خوبی دارند. پیشنهاد می کنیم قبل از هر چیز مطلب راهنمای خرید پارکت لمینت را ببینید

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  جستجو در سایت

  سبد خرید

  درحال بارگذاری ...
  مقایسه محصولات
  لیست مقایسه محصولات شما خالی می باشد!