دکوراسیون مدرن منزل

دکوراسیون مدرن منزل نوعی خلاقیت و ابتکار خاص نیاز دارد. استفاده از المان‌های معمولی در دکوراسیون داخلی به‌نحوی‌که تاکنون استفاده‌ نشده باشد، این همان خلاقیتی است که به آن نیاز دارید. ترکیب رنگ‌ها، نورپردازی مناسب، طراحی دیوار، انتخاب کف‌پوش مهم‌ترین عناصر در دکوراسیون مدرن هستند که باید با دقت روی آن فکر شود. دکوراسیون مدرن پذیرایی، دکوراسیون اتاق‌خواب، دکوراسیون مدرن آشپزخانه، حمام، ورودی و بخش‌های مختلف منزل تابع نظم مشخصی است.

دکوراسیون مدرن اتاق پذیرایی

مهم‌ترین بخش منزل از دید مهمان‌ها اتاق پذیرایی است. استفاده مناسب از رنگ ها و چیدمان صحیح مبلمان به همراه لوازم تزئینی ایده خوبی است ولی بدون کفپوش مناسب، هنوز یک جای کار می لنگد. پارکت لمینت مدرن ترین کفپوش برای اتاق پذیرایی است که احساس لاکچری بودن به فضا می دهد. سرامیک و سنگ کف را با طرح بلوط لمینت جایگزین کنید تا معنای واقعی دکوراسیون مدرن را دریابید.

دکوراسیون مدرن اتاق نشیمن

در آپارتمان های نقلی، اتاق نشیمن و اتاق پذیرایی در واقع یکی هستند و فضای جداگانه ای برای این دو وجود ندارد. در منازل بزرگتر نیز در واقع اتاق نشیمن و اتاق پذیرایی در مجاورت هم قرار دارند و بخش های مجزا از یکدیگر هستند. به این ترتیب اتاق نشیمن و یا حداقل بخشی از آن در دید مستقیم مهمان قرار دارد. بهتر است رنگ اصلی دیوار در این دو فضا یکی بوده و با استفاده از کاغذ دیواری، بخش جداکننده را متمایز نشان داد. از بین طرح های موجود کاغذ دیواری سه بعدی را نیز در نظر بگیرید.

دکوراسیون مدرن

دکوراسیون مدرن اتاق خواب

برای دکوراسیون اتاق خواب اختیار بیشتری دارید و می توانید سلیقه شخصی را بیشتر دخیل کنید. این فضای خصوصی را هر طور که می خواهید تزئین کنید. البته در نظر داشته باشید که دکوراسیون اتاق پسرها با دخترها تفاوت هایی دارد. از لوازم شخصی نوجوانان برای تزئین دیوار استفاده کنید. قرار دادن کتابخانه در اتاق خواب جوانان هم ایده مناسبی است. کفپوش مناسب اتاق خواب باید گرم و نرم باشد، موکت تافتینگ و پرز بلند بهترین کفپوش برای اتاق خواب است.

بیشتر بخوانید
قیمت موکت تایلی با کیفیت چگونه محاسبه میشود؟

دکوراسیون مدرن سرویس بهداشتی

برای این بخش از خانه، آینه های تزئینی متوسط را در نظر بگیرید. انتخاب طرح سرویس، وان، سرامیک کف در بزرگتر و پر نور بودن فضا تاثیر دارد. از طرح های جدید سرویس بهداشتی در فروشگاه ها دیدن کنید. اگر فضای کافی در اختیار دارید حتما از شمع های عطری و گل های خشک شده برای دکوراسیون سرویس بهداشتی و خوشبو شدن محیط استفاده کنید.

دکوراسیون مدرن آشپزخانه

پارکت لمینت رنگ روشن بهترین کفپوش برای آشپزخانه است. پارکت لمینت های The Best از یک لایه ضخیم لمینت Hdf و دارای لایه محافظتی است. وجود لایه محافظ موجب مقاومت بیشتر لمینت در برابر رطوبت و آب می شود. نصب لمینت در آشپزخانه به دلیل سهولت نظافت و طول عمر بالا پیشنهاد می شود. برای دکوراسیون آشپزخانه از تزیینات مغناطیسی روی درب یخچال کمک بگیرید.

دکوراسیون مدرن ورودی منزل

پر رفت و آمدترین بخش از منزل اغلب کمتر مورد توجه قرار می گیرد. قرار دادن گلدان های کوچک در ورودی هایی که نورگیر دارند ایده خوبی است که چندان هزینه ای هم ندارد. به طور معمول جا کفشی و آویز لباس در ورودی منزل قرار می گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان خرید

برای دریافت مشاوره رایگان قبل از خرید روی دکمه زیر کلیک کنید

دریافت مشاوره
close-link