موکت عروسی اتاق کودک

دکوراسیون متفاوت با رنگ های شاد و پر انرژی برای اتاق کودکان مناسب تر است. از رنگ دیوارها و لوازم گرفته تا کفپوش ها را از ترکیب رنگی انتخاب کنید. با خرید موکت طرح دار دیگر نگران هماهنگی رنگی نیز نخواهید بود. انواع موکت عروسکی و موکت طرح عروسکی برای اتاق خواب کودک تولید شده اند. این موکت ها هم گرم و نرم هستند و هم نقش و نگار جذاب تری دارند.

از لحاظ ایمنی و دوام، انواع موکت برای اتاق خواب کودک کارایی خوبی دارد. سطح موکت لیز و لغزنده نیست و از آسیب احتمالی کودکان در موقع افتادن جلوگیری می کند. موکت ضربه گیر خوبی است و در انواع پرز بلند، پرز کوتاه و پرز متوسط تولید شده است. موکت عروسکی نیز می تواند در اشکال و با بافت متنوعی طراحی شود. به این ترتیب دست تان موقع انتخاب طرح موکت اتاق کودک، باز است و از نظر رنگ زمینه و یا طرح محدودیتی ندارید.

موکت طرح عروسکی

موکت عروسکی

این نوع موکت ها چند وقتی است که مورد توجه زیادی هستند. در واقع موکت عروسکی نوعی موکت طرح دار است که با تم کودکانه طراحی می شود. این محصول در گروه انواع موکت فانتزی قرار دارد و دارای تنوع رنگی بسیار زیادی است.

معمولا موکت عروسکی تک رنگ کار نمی شود و از ترکیبات رنگ های گرم و سرد در آن استفاده شده است. این ویژگی باعث می شود که به راحتی بتوانید رنگ موکت را هماهنگ با سایر عناصر دکوراتیو در اتاق کودک انتخاب کنید. نصب انواع موکت عروسکی فانتزی  برای اتاق دختر بچه ها، رایج است. موکت اتاق خواب دخترانه عموما از طرح های عروسکی و کارتونی انتخاب می شود.

موکت طرح هلو کیتی و شخصیت های کارتون دیزنی طرفداران بیشتری دارند. به نظر می رسد پدر و مادرهای جوان هیجان بیشتری در خرید این موکت های طرح دار کارتونی دارند.

قیمت موکت عروسکی

موکت عروسکی کارتونی

این محصول همه ویژگی های موکت را دارد با این تفاوت که طراحی روی موکت از کارتون های مورد علاقه کودکان، کار شده است. معمولا شخصیت های کارتونی از طرح های جذاب برای موکت اتاق خواب کودک هستند. هم در اتاق پسر بچه ها و هم در اتاق دختر بچه ها می توانید از این دکوراسیون خاص و جذاب استفاده کنید.

بیشتر بخوانید
زیر و بم انتخاب موکت برای هتل و مهمان پذیرها

بسیاری از والدین حتی برای اتاق نوزاد نیز موکت عروسکی طرح کارتونی را انتخاب می کنند. این موکت ها دارای الیاف نرم و انعطاف پذیری هستند. رنگ موکت ثابت است و با شستشو آسیب نمی بیند. اگر موکت عروسکی پرز بلند را انتخاب کنید باید وسواس بیشتری در تمیز کاری داشته باشید.

خوشبختانه شرکت های تولید کننده داخلی نیز موکت های طرح دار و عروسکی را تولید می کنند. موکت عروسکی ظریف مصور از نمونه های وطنی است که همه استانداردهای موکت خارجی در آن لحاظ شده است.

موکت طرح عروسکی چاپی

دکوراسیون اتاق کودک را با عشق طراحی کنید. کودکان زیر 7 سال اشیا را جاندار تصور می کنند. روی همین اصل انتخاب موکت طرح دار کارتونی، موکت عروسکی و فانتزی از هر نوعی که باشد، توصیه می شود. اغلب موکت های عروسکی تولیدشده دارای طرح چاپی هستند.

موکت طرح چاپی با دستگاه پیشرفته و رنگ های ثابت طراحی می شود. این نوع کفپوش ها تنوع زیادی دارند. نمونه هایی که دارای بافت متراکم تری هستند، دوام  بیشتری دارند. این موکت ها پاخور خوبی دارند و به این سادگی ها دچار فرسودگی و خوردگی نمی شوند.

نکته مهم اینکه انواع موکت قابل شستشو هستند. با این وجود نباید موکت عروسکی را در مکان های مرطوب قرار دهید.

دکوراسیون اتاق نوزاد با موکت طرح کارتونی

موکت فانتزی عروسکی

قیمت موکت عروسکی

موکت طرح عروسکی یکی از پر طرفدارترین کفپوش های اتاق کودک و نوزاد است. رنج قیمتی این موکت ها بالا و پایین دارد. علت این تغییر قیمت، جنس مواد اولیه در بافت موکت است. الیاف مرغوب تر قیمت بالاتری دارند ولی از لحاظ دوام نیز به مراتب، بهتر عمل می کنند.

تراکم و تعداد گره ها در هر متر مربع نیز روی ارزندگی و قیمت موکت تاثیر می گذارد. محصولات مرغوب از مواد اولیه درجه یک تهیه می شوند و تراکم و وزن بالاتری دارند. موکت های با کیفیت و مرغوب اندکی گران قیمت تر هستند. با توجه به بودجه تان می توانید موکت دلخواه تان را خریداری کنید. با خرید از نمایندگی های شرکتی قطعا قیمت کمتری می پردازید.

موکت پلی استر چه ویژگی هایی دارد؟

  • افسانه رجب پور
  • مهر 27, 1400
  • 546 بازدید

2 دیدگاه برای “موکت عروسکی در دکوراسیون اتاق کودک”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.