دکوراسیون شیک و زیبا

خانه محل آسایش است و باید به زیباترین شکل طراحی شود. حتی با امکانات محدود هم می توان برای خانه، دکوراسیون شیک و زیبایی را تهیه کرد. دکوراسیون منزل یک پیشنهاد تجملی و تشریفاتی نیست بلکه ایده ای برای ایجاد روحیه مثبت درساکنین است. تلاش برای احساس شادی و آرامش با تغییر دکوراسیون داخلی بسیار ساده است.

1-دکوراسیون شیک با توجه به جزئیات

دیوارکوب ها، تابلوهای نقاشی، قاب عکس ، ساعت دیواری، لوازم تزئینی، کوسن ها، مجسمه های کوچک و لوازمی از این قبیل همگی جزئیات کوچکی هستند که تاثیر زیادی در دکوراسیون شیک و زیبا دارند.هماهنگی این عناصر با دیگر بخش های دکوراسیون برای شیک شدن توصیه می شود. مهم نیست چه مبلغی برای جزئیات دکوراسیون هزینه می کنید، مهم ارتباط و هماهنگی این لوازم با سایر موارد است. برای مثال دکوراسیون سنتی و مدرن از ویزگی های متفاوتی برخوردارند و نمی توانند در یکجا با هم ادغام شوند. اگر از رومیزی قلمکار استفاده می کنید و یا ظروف سرامیکی زیبایی را در پذیرایی قرار داده اید، بهتر است از آباژور و یا لوسترهایی با طراحی مدرن استفاده نکنید. ناهماهنگی در سبک طراحی چندان جذاب و دلچسب نیست.

2- دکوراسیون شیک با توجه به رنگ ها

رنگ ها دنیایی شاد و پر انرژی را وارد خانه می کنند. کسب انرژی از رنگ ها به سادگی امکان پذیر است. با وارد کردن رنگ های شاد به محیط زندگی، تغییر را احساس کنید. در دکوراسیون شیک و زیبا رنگ های جادویی نقش پر رنگی دارند. آشنایی با چرخه رنگ و قرار دادن رنگ های هم خانواده و متضاد در کنار یکدیگر، نیاز به کمی تجربه دارد. برای طراحی دکوراسیون شیک و زیبا از تنوع رنگی استفاده کنید. با قرار دادن رنگ های مختلف در کنار یکدیگر، مناسب ترین طیف رنگی با توجه به روحیه تان را انتخاب کنید. این یک قانون کلی در طراحی است که رنگ های روشن فضا را بزرگتر و رنگ های تیره فضا را کوچکتر نشان می دهد. این موضوع در محیط های کوچک با نور کم، نمود بیشتری پیدا می کند. با نورپردازی مناسب، رنگ ها را برجسته تر نشان دهید.

بیشتر بخوانید
کاغذ دیواری دخترانه برای اتاق خواب

3- دکوراسیون شیک با توجه به کلیات

کلیات شامل لوازم منزل بزرگتر و فضای وسیع تر می شوند. مبلمان، فرش، پرده، رنگ دیوار و کاغذ دیواری، بخشی از کلیات دکوراسیون شیک هستند. دیوارها با اشغال فضای زیاد، بیشترین امکان برای ایجاد تنوع رنگی را دارند. برای انتخاب کاغذ دیواری وسواس بیشتری به خرج داده و از رنگ های پر انرژی هماهنگ با دکوراسیون داخلی استفاده کنید. هارمونی بین رنگ کاغذ دیواری و پرده و فرش می تواند جلوه های بصری بیشتری ایجاد کند.

اکنون نوبت به اصلی ترین المان در دکوراسیون شیک و زیبای منازل می رسد. کفپوش ها فضای زیادی را اشغال کرده و می توانند تغییر بسیاری را ایجاد کنند. انواع پارکت لمینت با رنگ روشن و تیره برای دکوراسیون شیک و منحصر به فرد تولید شده که هماهنگی خوبی با انواع طراحی داخلی دارد. پارکت لمینت مدرن شباهت زیادی به چوب جنگلی دارد و فضای منزل را شیک و زیبا نشان می دهد.  برای دیدن رنگ های متنوع پارکت لمینت از فروشگاه دیدن کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان خرید

برای دریافت مشاوره رایگان قبل از خرید روی دکمه زیر کلیک کنید

دریافت مشاوره
close-link