جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
پوستر دیواری پشت تلویزیون

چگونه پوستر دیواری پشت تلویزیون مناسب انتخاب کنیم؟

پوستر دیواری پشت تلویزیون به عنوان نقطه تمرکز در دکوراسیون داخلی به کار می رود. با همین ابتکار ساده بدون اینکه هزینه خیلی بیشتری صرف شود، نمای داخلی خیره کننده و اعجاب انگیز خواهد شد. برای اینکه یک پوستر دیواری کارایی مناسبی داشته باشد باید نکات ظریفی را در نظر گرفت. به طور معمول تلویزیون و ال ای دی بخشی از دکوراسیون اتاق پذیرایی است و در دید مستقیم قرار دارد. بنابراین دیوار پشت آن بیش از سایر نقاط به چشم می آید. رنگ و روغن و نقاشی دیوار به تنهایی نمی تواند این فضا را برجسته و خاص نشان دهد اما همیشه امکان نصب پوستر دیواری ساده پشت تی وی و سه بعدی وجود دارد.

فهرست مطالب

  راهنمای خرید پوستر دیواری پشت تلویزیون

  حتی کوچکترین جزئیات در دکوراسیون پذیرایی، تغییرات زیادی ایجاد می کنند. تلویزیون و سیستم های صوتی-تصویری از عناصر کلیدی در طراحی هستند که توجه و نگاه ها را به خود جلب می کنند. از همین موضوع می توان بیشترین استفاده را داشت. برای انتخاب پوستر دیواری قبل از هر چیز شکل ظاهری آن اهمیت دارد. به هر حال دیوار پشت تلویزیون همه توجه ها را جلب می کند و نمی توان نسبت به طرح روی پوستر بی توجه بود.

  این روزها طرح های فوق العاده زیبایی از کاغذ دیواری سه بعدی و مدل پوستر پشت تلویزیون تولید شده که انتخاب را دشوارتر کرده است. اگر در تصمیم گیری دچار تردید هستید با توجه به این موارد پوستر مناسب را انتخاب کنید:

  پوستر دیواری پست ال ای دی

  انتخاب پوستر دیواری پشت تلویزیون بر اساس سبک دکوراسیون داخلی

  صدها تصویر از پوسترهای دیواری سه بعدی را می توانید در آلبودم فروشگاه های لوازم دکوراسیون پیدا کنید. برای اینکه گیج و سر در گم نباشید از روی سبک دکوراسیون منزل، طرح پوستر را انتخاب کنید. به طور عمده می توان دو سبک کلاسیک و مدرن را در طراحی فضای داخلی در نظر گرفت.

  دکوراسیون کلاسیک همان سبک سنتی در طراحی داخلی است که هنوز هم طرفداران زیادی دارد. نکته مهم در این سبک، توجه به جزئیات و شکوه و جبروت ظاهری دکوراسیون است. برای این دکوراسیون ما به شما پوستر دیواری کلاسیک را پیشنهاد می کنیم. در نقطه مقابل این سبک، دکوراسیون مدرن قرار دارد که به کاربردی بودن وسایل، بیش از رنگ و لعاب آن اهمیت می دهد. مشخصه بارز این سبک، سادگی وصف ناپذیر است.

  انتخاب بر اساس تم رنگی طراحی داخلی

  منظور این نیست که کل وسایل منزل و رنگ دیوارها و کفپوش ها و … را یکسان انتخاب کنید. هدف هارمونی بین نقاط تمرکز در دکوراسیون است. موقع سفارش پوستر دیواری پشت تی وی در نظر بگیرید که رنگ قالب دکوراسیون داخلی، چه طیف رنگی است. انتخاب از بین طیف های تیره و روشن هارمونی خوبی با رنگ اصلی دارد. ازسویی تضاد رنگی نیز ویژگی های خود را دارد. بهتر است رنگ زمینه پوستر دیواری با رنگ دیوارها تفاوت داشته باشد تا تصویر به خوبی در چشم بیاید.

  یک نکته مهم در انتخاب رنگ پوستر دیواری پشت تلویزیون وجود دارد و آن توجه به اندازه و ابعاد اتاق است. رنگ های تیره فضا را تاریک تر و کوچک تر از اندازه واقعی نشان می دهند. رنگ های روشن و ملایم اندازه اتاق را بزرگ تر و پر نورتر نشان می دهند. این یک اصل ساده در انتخاب رنگ برای دکوراسیون داخلی است.

  اگر نور طبیعی به داخل اتاق پذیری تابش ندارد و اتاق، نقلی و کوچک است با استفاده از پوسترهایی به رنگ زمینه روشن، اتاق را دلباز تر نشان دهید. به این ترتیب با صرف کمترین هزینه، جذاب ترین طراحی را استفاده کرده اید.

  رنگ پوستر دیواری پشت تلویزیون

   

  ارتباط وسایل با پوستر دیواری پشت تلویزیون 

   چوب طبیعی یکی از پر کاربردترین متریال در ساخت لوازم منزل است. میز تلویزیون چوبی، مبلمان چوبی، مجسمه های دکوراتیو و قاب عکس و آباژور و …. بخشی از وسایل اتاق پذیرایی هستند. با توجه به اینکه تلویزیون و ال سی دی هم اغلب در همین فضا، وجود دارد باید نوعی هماهنگی بین این وسایل ایجاد شود.

  به طور مثال اگر از طرفداران چوب و عناصر طبیعی هستید شاید انتخاب پوستر دیواری پشت تلویزیون با طرح درختان جنگل، ایده بهتری باشد. انتخاب پوستر دیواری طرح چوب هم می تواند گزینه مناسبی باشد. در صورتی که فلز عنصر قالب در دکوراسیون داخلی است می توانید از طرح های انتزاعی و اشکال هندسی استفاده کنید. به طور کلی با در نظر گرفتن متریال اصلی در طراحی به مدل مناسب پوستر دیواری خواهید رسید در ادامه برخی از محبوب ترین پوسترهای پشت تلویزیونی معرفی شده که با توجه به جمیع جهات می توانید انتخاب مناسبی داشته باشید.

  مدل پوستر دیواری پشت تلویزیون

  در انتخاب طرح روی پوستر دیواری وسواس زیادی داشته باشید. این متریال ماندگاری و طول عمر بالایی دارد و به این زودی ها آسیب نمی بیند. اگر قرار باشد یک تصویر را روزها و ماه های زیادی نگاه کنید، کدام طرح را می پسندید؟ اوضاع کمی گیج گننده است و شاید تصمیم گیری کار راحتی نباشد.

  پیشنهاد می کنم همه طرح های جدید و آلبوم های فروش پوستر دیواری پشت تلویزیون را نگاه کنید تا طرح و رنگ دلخواه تان را پیدا کنید. نیم نگاهی هم به طرح های پیشنهادی ما داشته باشید شاید یکی از این مدل ها همانی باشد که برای دکوراسیون اتاق پذیرایی تان مناسب است.

  پوستر دیواری طبیعت

  • پوستر دیواری طرح گل

  از پر فروش ترین و محبوب ترین مدل های پوستر دیواری پشت تلویزیون، طرح گل است. چشم اندازی از یک باغ پر گل را به فضای بسته داخل منزل بیاورید. پوستر دیواری گل رز، شب بو، میخک و …. با رنگ های شاد و لطیف مناسب دکوراسیون دیوار پشت تلویزیون هستند. پوستر دیواری سه بعدی گل را می توان در هر خانه ای نصب کرد. حتی در آپارتمان های نقلی هم می توانید دیوار اصلی پذیرایی را برای نصب تلویزیون در نظر بگیرید و دیوار پشت آن را با کاغذ دیواری تزئین کنید.

  در این طراحی معمولا گل های ریز و درشت، پوستر را احاطه کرده اند و وسط تصویر تقریبا خالی و ساده تر است. قسمت های خالی برای نصب تلویزیون در نظر گرفته شده  و در اطراف طرح، گلهای برجسته جلوه بیشتری دارند. البته گل ها به نظر برجسته و سه بعدی هستند ولی در واقعیت این بازی رنگ و چاپ روی کاغذ است. با استفاده از تکنیک های پیشرفته چاپ، تصاویر طوری دیده می شوند که انگار عمق دارند. اینطور به نظر می رسد که گل ها از زمینه اصلی پوستر دیواری پشت تلویزیون به بیرون آمده اند و جلوه خاصی دارند.

  استفاده از تصاویر سه بعدی به فضای بسته داخل خانه جان می دهد. زندگی در محیط شهری با همه خوبی هایی که دارد، یک جای خالی بزرگ را یدک می کشد. اینجا خبری از طبیعت سرسبز و زیبا نیست. فضای داخل خانه ها پر شده از لوازم و وسایل زیادی که مصرف روزانه دارند. نشستن روی مبل ها و تماشای تلویزیون، بعد از برگشت از سر کار بسیار رایج است. به جای خیره شدن به دیواری سرد و بیروح یک منظره جذاب از پوستر سه بعدی منظره و طبیعت پشت تلویزیون انتخاب کنید.

  پوستر دیواری انتزاعی برای پشت تلویزیون

  • پوستر دیواری پشت تلویزیون انتزاعی

  پوستر دیواری طرح انتزاعی از نمونه های خاص و ویژه است. طرح های انتزاعی از چدیدترین مدل های کاغذ دیواری های ۲۰۲۰ هستند که در ساختمان های اداری و مسکونی نصب می شوند. معمولا بزرگترین دیوار اتاق پذیرایی در منزل برای نصب این محصول در نظر گرفته می شود. طرح های انتزاعی مناسب مشکل پسندان است و مخاطب عام ندارد.

  • پوستر دیواری حیوانات

  کاغذ دیواری سه بعدی و پوستر حیوانات انتخاب علاقمندان حیوانات خانگی است. دوست داران طبیعت، نگهداری از حیوانات خانگی و …. حتما پوستر دیواری طرح حیوانات را می پسندند. پوستر دیواری ماهی، کوآلا، حیوانات وحشی، پوستر دیواری اسب تکی یا گله اسب، تصاویر حیوانات اهلی و درنده همگی برای دیوار پشت تلویزیون مناسب هستند.اما تنها نکته مهم توجه به چیدمان خانه است.

  اغلب افراد بدون در نظر گرفتن اصول طراحی یک طرح زیبا را برای پوستر دیواری پشت تلویزیون انتخاب می کنند در حالی که این تصویر هیچ نوع هارمونی و هماهنگی با بقیه قسمت های ساختمان ندارد. در جذابیت و زیبایی این پوسترهای پشت تلویزیون شکی نیست ولی علاوه بر زیبایی جنس آن را نیز در نظر بگیرید.

  خرید انواع پوستر دیواری

  جنس پوستر دیواری سه بعدی 

  پوستر دیواری در دو نوع سفارشی و آماده به فروش می رسد. طرح های پر طرفدار و محبوب از پیش آماده می شوند و در دسترس قرار دارند اما برای سفارش هر طرح دیگری که بخواهید می توانید از قبل هماهنگ کنید.طرح های سفارشی مخصوص سفارش دهنده ها چاپ می شوند و نمونه های آماده از آن وجود ندارد. انتخاب طرح و سفارش آن کاملا سلیقه ای است و به سبک دکوراسیون داخلی خانه ارتباط دارد. اما در مورد جنس پوستر دیواری کمی حساس تر باشید کیفیت کاغذ چاپ و متریال به کار رفته در تولید پوستر دیواری بسیار مهم است.

  کاغدهای خیلی نازک و ضعیف مناسب پوستر دیواری برای پشت تلویزیون نیستند. در واقع این انتخاب برای دیوار اتاق پذیرایی است که در دید مهمان ها قرار دارد. پوسترهای نامرغوب خیلی زود دچار آسیب می شوند. برای اینکه دوام پوستر دیواری پشت تلویزیون بیشتر باشد از انواع ضد آب استفاده کنید. در برخی از محصولات رویه پوستر دیواری با pvc پوشیده شده است. این لایه بسیار نازک، شبه پلاستیکی است و قابلیت شستن را دارد. 

  هزینه خرید پوستر دیواری برای دیوار پشت تلویزیون

  با توجه به جنس و کیفیت محصول، قیمت هر متر مربع آن نیز متفاوت است. اندازه بزرگی دیوار پشت تلویزیون روی قیمت تمام شده، تاثیر دارد. پوستر دیواری سه بعدی کاملا متناسب با دیوار مورد نظر و با ابعاد مناسب تولید می شود. ۴، ۶ یا ۸ تایل متفاوت در نهایت یک تصویر منحصر به فرد را ایجاد می کنند. موقع نصب لازم است تا دیوار پشت تلویزیون کاملا هم سطح و هموار باشد. قبل از نصب ایرادات دیوار برطرف می شود و در صورت وجود رطوبت، تعمیرات انجام خواهد شد. خیلی موارد روی هزینه ای که در نهایت می پردازید تاثیر می گذارد اما موقع خرید همیشه قیمت ها بر اساس متر مربع در هر رول، اعلام می شود.

  نکته: دقت داشته باشید که هر پوستر دیواری متناسب با فضای مورد نظر طراحی می شود و هر رول کامل کننده تصویر نهایی است. اگر موقع نصب یکی از رول ها آسیب ببیند امکان استفاده از رول های دیگر نیست. برخلاف کاغذ دیواری، هر رول پوستر های دیواری با طرح و نقش متفاوت چاپ شده و کاملا یکتاست.

  یک راه ساده برای مدیریت هزینه های خردی پوستر دیواری اینست که از فروشگاه های معتبر خرید کنید. تولید کننده ها همیشه محصولات خود را در اختیار نمایندگی ها و فروشنده های معتبر قرار می دهد.

  ۲ دیدگاه برای “چگونه پوستر دیواری پشت تلویزیون مناسب انتخاب کنیم؟”

  1. م، شافعی گفت:

   با سلام ، بنده قصد دارم نمایندگی فروش ونصب را در شهرستان پاوه استان کرمانشاه راه اندازی نمایم ودر صورت امکان باتوجه به نزدیکی با کردستان عراق در این باره رایزنی نمایم ، لطفا راهنمایی فرمایید ، در ضمن بنده در رشته نقاشی و خوشنویسی هم مهارت دارم ،

   • پیام اسمی گفت:

    سلام وقت بخیر جناب شافعی بله لطفا با شماره های ما جهت نصب در تماس باشید.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  جستجو در سایت

  سبد خرید

  درحال بارگذاری ...
  مقایسه محصولات
  لیست مقایسه محصولات شما خالی می باشد!