انواع کفپوش نمایشگاهی

پوشش کف نمایشگاه شکوه و جلوه غرفه های نمایشگاهی را چند برابر می کند. طراحی نمایشگاه، برای فروشگاه های بزرگ یک چالش جدی است که در برندسازی و بهبود کسب و کار اثرگذار است. بدون تردید در نظر گرفتن المان های زیبایی شناختی در طراحی فضای نمایشگاهی یک عامل مهم در فروش غرفه های نمایشگاهی است. طراحان داخل توجه زیادی در انتخاب کفپوش نمایشگاهی دارند و از انوع کفپوش های مناسب در زیباسازی غرفه ها و جلب مشتری استفاده می کنند. کف غرفه ها یکی از بخش های اصلی است که در دید مستقیم بازدید کننده ها قرار دارد و می تواند مشتری را به خرید ترغیب کند. انواع کفپوش با توجه به نوع نمایشگاه مورد استفاده قرار می گیرد. کفپوش نمایشگاه اتوموبیل باید یک تکه و بدون درز باشد ولی کفپوش های غرفه های فروشگاهی در دو نوع بدون درز و با تایل های مجزا تولید می شوند.

کفپوش نمایشگاهی پلی اورتان

پلی اورتان یک متریال مقاوم است که برای فضای بیرون نمایشگاه و محوطه بیرونی غرفه ها انتخاب مناسبی است. برای طراحی کف نمایشگاه می بایست فضای خارج غرفه ها و محوطه پارکینگ و فضای باز نیز در نظر گرفته شود. استفاده از بهترین نوع کفپوش نمایشگاهی در زیباسازی محوطه و همچنین فضای پارکینگ الزامی است. انواع کفپوش پلی اورتان برای کف پیاده روهای اطراف نمایشگاه ، مسیر دسترسی را تا رسیدن به غرفه ها مشخص می کنند. کفپوش پلی اورتان در برابر تغییرات آب و هوایی به خوبی کیفیت خود را حفظ می کند. استفاده از کفپوش نمایشگاهی پلی اورتان در آب و هوای برفی و بارانی یک انتخاب مناسب است که مانع سر خوردن و لغزندگی در هنگام راه رفتن می شود. این کفپوش آنتی UV بوده و مقاومت بالایی در برابر اشعه ماورا بنفش خورشید دارد.

بیشتر بخوانید
نکاتی درباره انتخاب بهترین کفپوش راه پله

کفپوش نمایشگاهیکفپوش PVC

این کفپوش ضد آب بوده و مقاومت بسیار خوبی دارد. در اماکن پر تردد و نمایشگاهی جنس کفپوش و قابلیت ضد سایشی آن یک نکته مهم است. از کفپوش های پی وی سی برای داخل غرفه های نمایشگاهی، طراحی اتاق مدیریت نمایشگاه و اتاق بازی کودکان نیز استفاده می شود. نظافت کفپوش پی وی سی آسان است و قابلیت نصب سریعی را دارد. کفپوش پی وی سی عایق حرارتی است و از اتلاف انرژی در فصول سرد و گرم پیشگیری می کند.

کفپوش نمایشگاهی اپوکسی

کفپوش اپوکسی بهترین انتخاب برای ورودی نمایشگاه و فضای عمومی است. رنگ های متنوع و زیبایی این کفپوش مراجعین را به بازدید از غرفه ها هدایت می کند. راه رفتن روی کفپوش اپوکسی راحت و خوشایند است و احساس صمیمیت بیشتری ایجاد می کند. با استفاده از کفپوش اپوکسی کف نمایشگاه همچون یک فضای لوکس، درخشنده و براق خواهد شد. این کفپوش آنتی باکتریال بوده و از مقاومت بسیار بالایی در برابر مواد شیمیایی برخوردار است. رزین اپوکسی با قابلیت ارتجاعی بالا قابلیت نصب به صورت یک تکه و بدون درز را نیز دارا می باشد. طول عمر زیاد، سهولت نظافت و زیبایی خیره کننده از امتیازات ویژه کفپوش نمایشگاهی اپوکسی است. همه انواع کفپوش فروشگاهی قابلیت شستشو داشته و به سادگی تمیز می شوند. انتخاب جنس و طرح کفپوش با توجه به حرفه بوده و اولویت با کیفیت آن است.

  • افسانه رجب پور
  • آبان 26, 1397
  • 168 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان خرید

برای دریافت مشاوره رایگان قبل از خرید روی دکمه زیر کلیک کنید

دریافت مشاوره
close-link