جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
کاغذ دیواری آشپزخانه

طراحی خارق العاده با کاغذ دیواری آشپزخانه

کاغذ دیواری آشپزخانه ترفندی زیرکانه برای تغییر دکوراسیون با کمترین هزینه است. همیشه تصور می شود که بازسازی یا تغییر دکوراسیون آشپزخانه نیاز به بودجه خیلی زیادی دارد. اگر کمی خلاقیت داشته باشید از هر متریالی می توانید برای جان بخشیدن به این فضا استفاده کنید. انواع کاغذ دیواری سه بعدی و پوستر دیواری سه بعدی را همیشه در دکوراسیون پذیرایی دیده اید اما چه چیز مانع می شود تا این متریال جذاب را در آشپزخانه استفاده کنید؟

فهرست مطالب

  نصب کاغذ دیواری آشپزخانه

   تصمیم گیری در مورد محل نصب کاغذ دیواری مهم ترین ویژگی داشتن یک دکوراسیون چشم نواز است. شاید انتخاب یک دیوار خاص برای نصب کاغذ دیواری هوشمندانه تر باشد. با توجه به اینکه طرح و رنگ کاغذ دیواری روی نور آشپزخانه تاثیر می گذارد بهتر است همه دیوارها را کاغذ دیواری نکنید. معمولا دیوار روبروی کابینت آشپزخانه در طراحی L برای نصب انواع پوستر دیواری و کاغذ دیواری سه بعدی ایده آل است.

  کاغذ دیواری سقف

  گاهی همه دیوارها با کابینت پوشانده شده و فضایی برای نصب کاغذ دیواری وجود ندارد اما هنوز هم می توانید از انواع پوستر سقفی برای متحول کردن آشپزخانه استفاده کنید. کاغذ دیواری های سقفی را می توان برای کل سقف در نظر گرفت و یا اینکه تنها سقف بالای میز جزیره ای را با کاغذ دیواری پوشش داد.

  قیمت کاغذ دیواری آشپزخانه

  کاغذ دیواری داخل کابینتی و شلف

  با توجه به انعطاف پذیری زیاد کاغذ دیواری ها، ابتکارات متنوعی را می توان در آشپزخانه اجرا کرد. استفاده از کاغذ دیواری های طرح دار در دیوار پشت شلف های باز و یا دیوار پشت کابینت های شیشه دار یکی از همین ابتکارات کمتر دیده شده است. در این زمینه اصلا محدودیتی وجود ندارد حتی بین فرو رفتگی دو ستون یا هر فضای باز کوچک دیگری را می توان با کاغذ دیواری دکوراسیون کرد.

  کاغذ دیواری بین کابینتی

  برای داشتن یک دکوراسیون شیک ولی ارزان نیازی به کارهای عجیب و غریب نیست. کمی سلیقه را چاشنی خلاقیت کنید تا یک محیط ساده و کسل کننده تبدیل به مرکز توجه خانه شود. یکی از کم هزینه ترین راه های تغییر دکوراسیون در این مطبخ، استفاده از کاغذ دیواری بین کابینتی به جای کاشیکاری بین کابینت هاست. آیا از کاشی های قدیمی خسته شده اید؟ با صرف هزینه ای بسیار کمتر می توانید فضای بین کابینت ها را به گونه ای متفاوت طراحی کنید.

  طراحی اپن و میز جریزه

  برای خاص تر شدن فضای آشپزی ایده های ذهنی خود را عملی کنید. کمی جسورانه است ولی همیشه می توان از پوسترهای سه بعدی در مطبخ های مدرن و سنتی استفاده کرد. سبک دکوراسیون داخلی روی انتخاب طرح و نقش کاغذ دیواری تاثیر دارد. یکی از فضاهایی که اغلب نادیده گرفته می شود. دیوار اپن و میز جزیره است. چرا از دیوارپوش های کاغذی و پوسترهای خاص برای جذاب کردن این فضا استفاده نمی کنید؟

  نکته: کاغذ دیواری آشپزخانه باید کیفیت بالایی داشته باشد. کیفیت متریال ساخت کاغذ دیواری و قابلیت شستشوی آن دو خصوصیت بارز در موقع خرید هستند. برای دیدن جدیدترین آلبوم پوستر دیواری از فروشگاه دیدن کنید

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  جستجو در سایت

  سبد خرید

  درحال بارگذاری ...
  مقایسه محصولات
  لیست مقایسه محصولات شما خالی می باشد!