برای تجربه سرعت بیشتر در سایت، لطفا فیلترشکن خود را خاموش کنید

خرید پوستر دیواری | قیمت پوستر دیواری

رشد تکنولوژی در سالهای اخیر موجب تحول اساسی در تجهیزات دکوراسیون داخلی شده است. امروزه انواع پوستر دیواری یا کاغذ دیواری آماده، سفارشی و پوستر دیواری سه بعدی به جای دیوارپوش های قدیمی در  ساختمان های لوکس دیده می شود. این پوسترهای تصویری خیره کننده چنان جلوه ای به دیوارها می دهند که با هیچکدام از دیوارپوش های قبلی قابل مقایسه نیست. معمولا دیوار اصلی پذیرایی بهترین محل نصب پوسترهای چشم نواز است. البته ساختمان های اداری و تجاری نیز از این طراحی اعجاب انگیز بی نصیب نمانده اند. با توجه به اینکه دکوراسیون داخلی شرکت ها در جلب رضایت مشتری و کسب سود بیشتر تاثیرگذار است، استفاده از جدیدترین متریال در دکوراسیون اداری رواج بیشتری دارد. انتخاب طرح های انحصاری پوسترهای دیواری شرکتی در ساختمان های اداری ابتکاری هوشمندانه در طراحی داخلی است.

پوستر دیواری چیست؟

محصولات ویژه + تعهد ما به شما

شرکت گامان تزیین جاوید با ارائه خدمت خرید و نصب کامل طرح پوستر دیواری یا به عبارتی کاغذ دیواری آماده به خریداران این اطمینان را می دهد که هر تصویری را با کیفیت اصلی خود به آن ها عرضه خواهد کرد و در صورت بی کیفیت بودن و پیکسلی بودن تصویر آن را پس خواهد گرفت. پس لازم نیست نگران باشید.

پوستر دیواری چیست؟

به مدد دستگاه های پیشرفته چاپ و چاپگرهای پیشرفته، امکان چاپ تصاویر روی انواع سطوح وجود دارد. از قدیم الایام چاپ تصاویر روی کاغذ برای تولید کاغذ دیواری مرسوم بوده است. سالهاست که دیوارهای منازل و ادارات با طرح های متنوع کاغذ دیواری مزین شده است. پوستر دیواری نوعی دیوارپوش است که شباهت زیادی با کاغذ دیواری دارد. این متریال از محبوب ترین المان ها در طراحی فضای داخلی است. طرح پوستر دیواری تصویری را می توان نوعی کاغذ دیواری با قابلیت چاپ تصویر سفارشی دانست. انواع آماده آن نیز با طرح های متنوع و چشم نواز تولید شده که تکنولوژی تولید مشابه طرح های سفارشی دارد. طرح های آماده قابلیت نصب روی دیوار با اندازه استاندارد را دارند.

تفاوت کاغذ دیواری با پوستر دیواری چیست؟

سوالی که اغلب مطرح می شود اینست که آیا این دو یکی هستند؟ تنوع طرح و رنگ در هر دو متریال بسیار زیاد است ولی در واقع اختلاف بسیار زیادی بین این دو محصول پر طرفدار وجود دارد. اگر برای خرید پوستر دیواری ارزان به یک فروشگاه وارد شوید به سادگی متوجه تفاوت ظاهری آن با انواع کاغذ دیواری می شوید. به لحاظ ظاهری این تفاوت ها قابل تشخیص است:

تفاوت از نظر ابعاد

انواع کاغذ دیواری در ابعاد مشخص و استاندارد و به صورت رول عرضه می شود. اما پوستر به صورت قطعات چند تکه و شبیه به پازل تولید می شود. به طور معمول آن ها در قطعات ۱تکه، ۲تکه، ۴تکه، ۸ تکه و ۶۴ تکه تولید می شود و هر قطعه دارای طرح متفاوتی از بقیه مجموعه است.

تفاوت طرح

طرح های کاغذ دیواری به صورت تکرار شونده در همه رول ها یکسان است. در واقع رول های مختلف کاغذ دیواری از یک طرح خاص، همگی یکسان و کاملا مشابه هستند این در حالی است که هر رول از پوستر دیواری تصویری به صورت کاملا متمایز از رول دیگر طراحی و چاپ شده است. به این مفهوم که نصب رول ها در کنار یکدیگر یک تصویر واحد را به وجود می آورد ولی رول های کاغذ دیواری تکرار یک الگو روی دیوار هستند.

تولید سفارشی

کاغذ دیواری به صورت سری در تعداد بالا تولید می شود در صورتی که طرح های پوستر بنابر سفارش و به صورت تکی برای مشتری روی کاغذ چاپ و آماده می شود. این به مفهوم یکتا بودن هر رول است در واقع هیچ رولی از آن شبیه به رول دیگر نیست. این درحالی است که به هر تعداد از طرح کاغذ دیواری با طرح مورد نظر که سفارش می دهید، همه رول ها دقیقا شبیه بهم و به صورت استاندارد چاپ زده شده اند.

محل نصب پوستر دیواری تصویری

قابل نصب روی سطوح مختلف است اما نمی توان این متریال را روی سنگ و یا شیشه نصب کرد. محدودیتی در اجرای پوسترها روی سطوح با ابعاد متفاوت وجود ندارد.

جنس و کیفیت

از لحاظ جنس، ضخامت و کیفیت هم پوستر های دیواری یک پله بالاتر قرار دارند. این متریال در عین نازک تر بودن دارای مقاومت بسیار بالاتری از کاغذ دیواری است. جنس کاغذ چاپ پوستر از پاستل، فیبرو، چرم ، کتان و طیف وسیعی از متریال می باشد.

موارد استفاده از پوستر دیواری چیست؟

پوسترهای زیبای دیواری در دکوراسیون مدرن جایگاه ویژه ای دارند. این متریال برای فضای داخلی ساختمان های مسکونی ساخته شده و مناسب نصب در فضای بیرونی نیست. به طور معمول در هر فضایی که بتوانید کاغذ دیواری را نصب کنید می توانید از پوستر هم استفاده کنید. بدون تردید دیوارها اصلی ترین محل برای نصب پوستر دیواری تصویری هستند ولی طرح های سه بعدی و خلاقانه آن برای دکوراسیون شگفت انگیز سقف و کف هم به کار می روند. پوستر سقف و کف ایده ای ابتکاری برای استفاده هر چه بیشتر از پیشرفته ترین نوع کاغذ دیواری است که یک فضای معمولی را به فضایی رویایی تبدیل می کند. قابلیت استفاده از پوستر خیلی گسترده است از جمله:

پوستر دیواری منازل

بیشترین کاربرد آن ها برای زیباسازی منازل مسکونی است. این دکوراسیون به همراه کاغذ دیواری ساده و یا رنگ و نقاشی ساختمان استفاده می شود. در واقع یک دیوارپوش جدید است که برای نصب روی یک دیوار اصلی در نظر گرفته می شود. پوشش همه دیوارها با این متریال توصیه نمی شود. برای اثرگذاری بیشتر و دکوراسیون داخلی لاکچری همیشه پوستر دیواری تصویری روی یک دیوار نصب می شود. حتی در آپارتمان های کوچک هم می توانید از این طراحی استفاده کنید. استفاده از آن بر روی دیوار هال و پذیرایی، اتاق خواب واتاق کودک بسیار متداول تر است.

مناسب هتل ها

لابی هتل های ستاره دار باید از طراحی ویژه و انحصاری برخوردار باشد. لابی اولین مکانی است که در معرض دید قرار دارد و گویای خدمات مطلوب هتل است. عدم چیدمان مناسب این فضا روی رضایت مشتری تاثیرگذار است. طراحی بزرگترین دیوار لابی هتل، ابتکاری هوشمندانه در خلق فضایی خیره کننده است. برای تاثیرگذاری بیشتری می توان از پوستر سه بعدی با طرح مناسب استفاده کرد. با کمی خلاقیت می توانید از اعجاز پوستر دیواری تصویری برای جان بخشیدن به فضایی خشک و بیروح حداکثر استفاده را داشته باشید.

استفاده برای رستوران ها

سالن های غذاخوری بین المللی و رستوران های معروف می توانند با کمترین هزینه دکوراسیون شیک و مدرن را تدارک ببینند. صرف غذا در محیطی با صفا که به زیباترین شکلی تزیین شده نیاز به طراحی حرفه ای و متریال مدرن دارد. برای مثال استفاده از طرح های ویژه برای رستوران های بین المللی که یادآور سبک زندگی مردم آن کشور باشد، ایده آل است. یک رستوران چینی یا هندی از نمادهای ویژه فرهنگ خود برای دکوراسیون داخلی و حتی تزییات کوچکتر استفاده می کند. همه این تلاش ها تا وقتی دیوارها هماهنگ با سبک دکوراسیون تغییر نکنند، بیفایده است. قابلیت چاپ تصویر مورد نظر بر روی پوستر دیواری تصویری موجب شده تا تحولی بزرگ در طراحی ایجاد شود. حتی سالن های غذاخوری کوچک تر هم می توانند با انتخاب یک تصویر سه بعدی که عمق را نشان می دهد، فضا را بزرگتر از چیزی که هست نشان دهند. مهم ترین نکته انتخاب طرح مناسب برای طراحی دیوار است. این طرح باید ذهنیت عمیق بودن و ادامه داشتن را در فضا ایجاد کند. در واقع به نظر برسد که در ورای تصویر هنوز فضای بیشتری وجود دارد. پوستر دیواری تصویری با ایجاد پرسپکتیو خطای ذهنی ایجاد کرده و فضا را بزرگ تر نشان می دهد.

پوسترهای دیواری مراکز تجاری

پوستر دیواری تصویری در رشد و توسعه کسب و کارها بسیار موثر است. بر خلاف کاغذ دیواری ها، این پوسترهای دیواری مخصوص شرکت چاپ شده اند و نمونه های آن در هیچ جای دیگری دیده نمی شود. فروشگاه ها، ساختمان های اداری، شرکت ها و دیگر مراکز تجاری برای تبلیغ محصول یا خدمات خود از انواع پوستر برای دیوارها استفاده می کنند. قابلیت چاپ انحصاری بر روی کاغذ دیواری موجب شده تا علاوه بر تصویر انتخابی، امکان چاپ لوگوی شرکت یا آرم سازمانی بر روی پوستر دیواری تصویری هم وجود داشته باشد. به این ترتیب علاوه بر زیباسازی محیط، تبلیغات دائمی و ارزان قیمت هم انجام شده است.

قیمت پوستر دیواری تصویری
پوستر دیواری ورزشی چیست؟

ساخت پوستر دیواری

این محصول از دیوارپوش های نوظهور بوده و مدت زیادی از حضور آن در فروشگاه های لوازم دکوراسیون نگذشته است.  شیوه ساخت و تولید پوسترها چه برای منزل باشد و یا محل کار، همیشه به دو صورت است.

پوستر دیواری مراکز تجاری

به صورت آماده

پوسترهای آماده دیواری با سایز ثابت و رد طرح های پر طرفدار و مشتری پسند تولید می شوند. برخی از شرکت های تولید کننده طرح های محبوب تر را به صورت انبوه تولید می کنند. پروسه تولید پوستر با کاغذ دیواری متفاوت است. در واقع چون برخی از طرح ها بیشتر سفارش داده می شوند، تولید در تعداد بالای این طرح ها در دستور کار قرار می گیرد. پوستر دیواری تصویری آماده مثل کاغذ دیواری برای رویت مشتری، به صورت آلبوم تنظیم می شود. با انتخاب طرح مورد نظر توسط مشتری، طرح آماده برای نصب از انبار به محل ارسال می شود. در پوسترهای آماده امکان سفارش طرح خاص نیست و می بایست از همان آلبوم یکی از طرح ها را انتخاب کرد.

پوستر دیواری تصویری سفارشی

تفاوت اصلی پوستر تصویری سفارشی با پوستر دیواری آماده در امکان تغییر سایز است. پروسه تولید پوستر سفارش دیواری به این ترتیب است که پس از دریافت سفارش، سپس دیوار مورد نظر اندازه گیری می شود. پوسترهای سفارشی به لحاظ اندازه و ابعاد هیچ محدودیتی ندارند و قابل اجرا روی دیوارهای کوچک و یا بسیار بزرگتر نیز هستند. اما قابلیت چاپ تصویر سفارشی نکته دیگری است که پوستر سفارشی دیواری را از آماده ها متمایز می کند. تولید پوسترهای سفارشی دیواری با هر اندازه و طرحی که باشد به صورت رول است.

ویژگی های پوستر دیواری چیست؟

اگر چه زمان زیادی از تولید پوسترهای تصویری دیواری نمی گذرد ولی این متریال بسیار مورد توجه دکوراتیوها و خریداران قرار گرفته است. دیگر ایجاد فضایی آرامش بخش، هیجان انگیز، رویایی، دل انگیز و فریبنده در فضای داخلی دور از ذهن نیست. تصاویر بدیع و چشم نواز این پوسترها همه نگاه ها را به خود جذب می کند. چاپ تصاویری دلخواه از عزیزانمان یا شخصیت های کارتونی مثل جان بخشیدن به رویاهای ذهنی بر روی دیوار خانه هاست. برخی از ویژگی های پوستر دیواری علمی عبارتند از:

هزینه نصب پوستر دیواری

نصب پوستر دیواری

طریقه نصب ظاهرا شباهت زیادی به انواع کاغذ دیواری دارد ولی در هنگام اجرا نکات ریز و دقیقی باید لحاظ شود. زیبایی دکوراسیون داخلی ارتباط مستقیمی با طریقه نصب تایل ها در پوستر ساده و شیک دارد. با بازکردن رول ها و نصب هر قطعه در کنار یکدیگر، تصویر نهایی شکل می گیرد. نهایت دقت در نصب این متریال باید به کار گرفته شود. بنابر این اگر تجربه ای در این زمینه ندارید هرگز اقدام به نصب پوستر دیواری علمی نکنید. نصاب حرفه ای می تواند تایل ها را به درستی در جای خود قرار دهد. اگر یکی از قطعات و رول های پوستر آسیب ببیند نمی توانید با خرید همان رول، کار را تکمیل کنید. با توجه به اینکه به صورت سفارشی برای دیوار مورد نظر تولید می شود، آسیب به هر قطعه به معنای از بین رفتن کل پوستر دیواری تصویری است.

اگر سهوا یکی از قطعات آسیب ببیند ناچارید کل تصویر را یکبار دیگر سفارش دهید و هزینه چاپ مجدد آن را بپردازید. برای اینکه طرح نهایی بدون نقص نصب شود باید قطعات بدون فاصله در کنار یکدیگر قرار بگیرند. نکته دیگر اینکه تایل ها دارای چسب نیستند و برای نصب آن لازم است تا چسب کاری انجام شود. زیرسازی قبل از نصب بر روی دیوارهایی که دارای آسیب زیادی هستند، پیشنهاد می شود.

عوامل تاثیرگذار در لیست قیمت پوستر دیواری

در حال حاضر دستگاه های چاپ برای پوستر دیواری تصویری در داخل کشور هم وجود دارد و بسیاری از شرکت های داخلی در این زمینه مشغول هستند. بدون تردید هزینه تولید آن در داخل کشوربسیار کمتر از انواع طرح های وارداتی است. به صورت ثابت نمی توان برای همه موارد یک قیمت واحد در نظر گرفت. هزینه خرید پوستر دیواری ارزان برای هر سفارش به صورت جداگانه محاسبه می شود.عوامل زیادی در تعیین قیمت پوستر دیواری تصویری نقش دارند که مهم ترین آن عبارتند از:

کیفیت

برای خرید جنس با کیفیت تر باید هزینه بیشتری هم پرداخت. هزینه ای که برای پوستر دیواری با کیفیت بالا صرف می شود روی ماندگاری و دوام آن تاثیر می گذارد. پوسترهای دیواری بی کیفیت گاهی در موقع نصب هم دچار پارگی و آسیب می شوند و قابل استفاده نیستند. شرکت های معتبر زیادی در زمینه دکوراسیون داخلی فعالیت دارند که همیشه تجهیزات با کیفیت را ارائه می دهند. میزان ضخامت آن، ضد آب بودن، نوع چاپ و برند روی کیفیت و البته قیمت پوستر دیواری تصویری تاثیر می گذارد.

زمان تحویل سفارش

طرح های سفارشی در بازه زمانی مشخصی آماده می شوند. تعداد سفارش های قبلی و پیک سفارشات روی زمان تحویل سفارش تاثیر دارد. گاهی این زمان طولانی تر است ولی همیشه می توانید با پرداخت اندکی بیشتر پوستر ساده و شیک را در زمان کوتاه تری تحویل بگیرید. شرکت های معتبر دقیقا در زمان اعلام شده، کارهای چاپ و تولید کالا را انجام می دهند.

عرض چاپ رول ها

یکی از مهم ترین عواملی که روی قیمت پوستر دیواری تصویری اثرگذار است، بزرگی تایل ها و ابعاد طرح است. برای مثال طول و عرض دیوار پذیرایی اغلب بیشتر از طول و عرض اتاق کودک است. بنابراین پس از اندازه گیری دیوار و محل نصب آن می توان براورد قیمت نهایی را اعلام کرد. برای دیوارهای بزرگتر لازم است تا از قطعات بیشتری استفاده شود. سفارش پوستر یک یا دو تکه برای دیوارهای بسیار کوچک هزینه کمتری دارد ولی یک دیوار بزرگ شاید نیاز به ۶۴ قطعه پازل مانند تصویری دارد که حتما قیمت نهایی را افزایش می دهد.

طرح و رنگ نهایی

ثبات رنگی یکی از ویژگی های مثبت انواع پوستر دیواری است. طرح هایی که دارای طیف رنگی تیره تر هستند هزینه چاپ بیشتری از طرح هایی با رنگ روشن را صرف می کنند. طرح های رنگ روشن قیمت چاپ کمتری دارند و با کیفیت تر هم هستند. یک نکته مهم اینست که پس از نصب آن با رنگ روشن، محل اتصال تایل ها اصلا دیده نمی شود ولی احتمال دیده شدن درز بین دو تایل در طرح هایی با رنگ تیره بیشتر است. بنابر این دقت در انتخاب طرح بسیار مهم است.

انواع پوستر دیواری در دکوراسیون داخلی

پوستر سه بعدی

اگر کاغذ دیواری سه بعدی را دیده باشید یک دید نسبی در مورد پوستر سه بعدی دارید ولی تفاوت این متریال با کاغذ دیواری بسیار زیاد است. پوستر دیواری تصویری سه بعدی شباهت زیادی به یک تصویر جان دار و متحرک دارد. آبشار، گل، درختان جنگلی، حیوانات و … همگی برجسته و کاملا متمایز از سطح دیده می شوند. با نصب پوستر دیواری سه بعدی خود را در محیط واقعی تصویر حس می کنید. این تصاویر هیچ شباهتی به عکس انواع پوستر یا کاغذ دیواری ندارند. قیمت پوستر دیواری سه بعدی نیز فرق چندانی با سایر مدل ها ندارد و به راحتی قابل سفارش است.

برای مشاهده مطلب بیشتر در مورد پوستر سه بعدی دکمه زیر را بزنید

پوستر دیواری پذیرایی

پذیرایی فضایی خاص در هر خانه ای است و باید به بهترین شکل چیدمان و تزیین شود. نمادهای خاص و تزیینات لوکس در این بخش از ساختمان بیشتر دیده می شوند. در واقع با دکوراسیون پذیرایی می توانید سلیقه خود را نشان دهید. به طور معمول یک دیوار اصلی که همان بزرگترین دیوار در پذیرایی است برای نصب پوستر دیواری تصویری انتخاب می شود. اگر فضای پذیرایی به اندازه کافی بزرگ است می توانید از تصاویر طبیعت، سبک گل با طرح های چشم نواز و یا هر طرح جذاب دیگری برای زیباسازی استفاده کنید. مدل گل سه بعدی برای دیوار پشت تلویزیون عالی است. محدودیتی در انتخاب طرح و رنگ پوستر پذیرایی وجود ندارد اما برای ایجاد تعادل بصری حتما از یک سبک خاص پیروی کنید.

برای مشاهده ایده های جذاب در مورد پوستر دیواری پذیرایی لینک زیر را بزنید

پوستر اتاق کودک

دکوراسیون اتاق کودک بخش جالبی است که مدت ها پدر و مادر را سرگرم می کند. استفاده از رنگ های روشن و لطیف برای ایجاد فضاب بصری آرامش بخش عالی است. پوستر دیواری تصویری با شخصیت های کارتونی، رویاپردازی کودک را بیشتر می کند. کودکان با آدم های درون قصه های محبوب شان زندگی می کنند با انتخاب شخصیت کارتونی مورد علاقه کودک، فضایی خارق العاده و شگفت انگیز را طراحی کنید. سبک حیوانات هم برای اتاق کودک بیشترین کاربرد را دارد. یک طرح سفارشی بسیار محبوب دیگر هم برای دکوراسیون اتاق کودک وجود دارد و آن چاپ سفارشی تصویر فرزندتان روی پوستر است. این تجربه خاطرات کودکی را برای همیشه زنده نگه می دارد.

پوستر دیواری کودک خود را به راحتی از لینک زیر انتخاب کنید.

دیوارپوش اتاق نوجوان

نوجوانان سراسر شور و هیجان هستند. انرژی زیادی دارند و به طرح های فانتزی و خاص علاقه زیادی نشان می دهند. در دکوراسیون اتاق نوجوان از دختر یا پسرتان هم راهنمایی بخواهید. فراموش نکنید کسی که در این اتاق بیشتر ساعات را می گذراند حق اظهار نظر دارد. نوع ورزشی آن از محبوب ترین طرح ها برای نوجوانان دختر و پسر است. یک تصویر سفارشی از ورزش مورد علاقه فرزندتان را با هم فکری فرزندتان برای چاپ روی پوستر انتخاب کنید. پوستر دیواری ورزشی دخترانه و پسرانه دارای رنگبندی های بیشتری هستند و کمی جسورانه تر انتخاب می شوند. دقت داشته باشید که این فضا مخصوص نوجوان طراحی می شود بنابراین سبک دکوراسیون پذیرایی را در این اتاق اجرا نکنید.

مطلب بیشتر در مورد پوستر دیواری اتاق نوجوان در لینک زیر

پوستر سه بعدی سقف

دیدن آسمان پر ستاره، خورشید و هوای آفتابی، ماه، ابر، آسمان آبی از داخل ساختمان تجربه ای متفاوت است که با استفاده از پوستر دیواری سقف امکان پذیر می باشد. انواع پوستر دیواری تصویری سقف و کف هم برای ایجاد فضایی متفاوت در داخل بنا مورد استفاده قرار می گیرد. البته پوستر سقف و کف از طراحی های مدرن است و تنها در ساختمان های لوکس با طراحی خاص کار می شود.

پوستر دیواری سقفی خود را به راحتی انتخاب کنید. مشاهده در لینک زیر

پوستر دیواری از کجا بخرم؟

این روزها همه فروشگاه های لوازم دکوراسیون داخلی، انواع پوستر خانگی و اداری را نیز عرضه می کنند. خرید پوستر دیواری تصویری از فروشگاه های آنلاین هم که به تازگی بسیار رایج شده است. برای اینکه هارمونی بین لوازم دکوراسیون حفظ شود باید از تناسب رنگی و تضاد به صورت هوشمندانه ای استفاده کنید. خرید آن از فروشگاه های معتبر یک مزیت بزرگ دارد و آن اینکه می توانید از مشورت دکوراتورها هم استفاده کنید. علاوه بر آن فروشگاه آنلاین لوازم دکوراسیون همیشه یک آلبوم کامل از طرح های متنوع آن را برای ایده گرفتن، ارائه می دهد.

برای خرید پوستر دیواری ابتدا یک شرکت معتبر و شناخته شده در زمینه دکوراسیون داخلی را انتخاب کنید. سپس با توجه به نوع کاربری طرح دلخواه خود را انتخاب کنید. برخی از مواقع به ازای سفارش و خرید، خدمات پس از فروش و مشاوره رایگان نیز دریافت می کنید. از آنجایی که پوستر دیواری تصویری به صورت سفارشی و با ابعاد مورد نظر مشتری آماده می شود، زمان تحویل را از قبل هماهنگ کنید.

جدیدترین مقالات سایت

اگر قصد خرید ندارید می توانید از جدیدترین مقالات سایت ما در این خصوص بهره ببرید

سوالات متداول قبل از خرید پوستر دیواری

۱. آیا خودم هم می توانم اندازه گیری کنم؟
بیشتر بخوانید
بله کاملا امکان پذیر است. طول و عرض فضای خود را بوسیله متر اندازه گیری کرده و برای کارشناسان ما ارسال کنید.
۲. مدت زمان تحویل پوستر دیواری به طور معمول چقدر است؟
بیشتر بخوانید
بستگی دارد. معمولا اول تیم طراحی کار شما را طراحی کرده و بعد از تایید شما بین دو تا هفت روز زمان برای آمادگی کار شما لازم است.
۳. خودم هم می توانم نصب کنم؟
بیشتر بخوانید
بله. البته اگر قبلا این کار را انجام داده اید. پیشنهاد ما این است که این کار را به متخصص نصب بسپارید که به بهترین شکل به سرانجام برساند. با این حال می توانید آموزش نصب پوستر دیواری را ببینید
۴. اگر خودم عکس پوستر دیواری را پیدا کنم امکان این را دارید که آن را اجرا کنید؟
بیشتر بخوانید
اگر عکس شما از کیفیت کافی و لازم برخوردار باشد حتما امکان پذیر خواهد بود. شما می توانید عکس انواع پوستر خود را از سایت شاتراستاک پیدا کرده و برای ما بفرستید تا آن را به بهترین شکل ممکن طراحی و اجرا کنیم.
۵. از لحظه دریافت پوستر تا نصب کامل چقدر زمان می برد؟
بیشتر بخوانید
این عامل کاملا بستگی به میزان متراژ شما دارد اما به طور متوسط هر پوستر بین ۱ تا ۲ ساعت نصب آن زمان بر خواهد بود
6. لیست قیمت پوستر دیواری چگونه است؟
بیشتر بخوانید
قبل از خرید پوستر دیواری برای پذیرایی یا اتاق خواب های خود ابعاد فضا را به ما می دهید و طبق آن محاسبه قیمت برای شما انجام خواهد شد و سریعا به شما اعلام می شود.
7. بین عکسی که برای پوستر وجود دارد با واقعیت چقدر تفاوت دارد؟
بیشتر بخوانید
ما قبل از اینکه پوستر را به شما تحویل دهیم روی عکس ارسالی یا انتخابی شما توسط طراج طراحی های لازم را صورت می دهیم. اگر عکس کیفیت خوبی نداشته باشید معمولا در طراحی خود را نشان می دهد و خود ما پیشنهاد تغییر را می دهیم و سبک های مشابه را می توانید انتخاب کنید.

2 دیدگاه برای “خرید پوستر دیواری | قیمت پوستر دیواری”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *