جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
پوستر دیواری آرایشگاه زنانه

پوستر دیواری آرایشگاه

 پوستر دیواری از ارکان اصلی دکوراسیون داخلی است با تولید انواع پوسترهای سه بعدی سبک دکوراسیون منازل نیز تغییر کرده است. البته خرید پوستر دیواری تنها به منظور طراحی دیوارهای منازل انجام نمی شود. انواع پوسترهای ویژه مشاغل مختلف نیز طراحی شده است. سالن زیبایی مشتریان پر و پا قرص این محصولات هستند. پوستر دیواری آرایشگاه از معروف ترین نمونه های پوستر آرایشگاه زنانه و همچنین مشاغل دیگر است. انواع کاغذ دیواری سه بعدی و پوسترها در حرفه های مرتبط با مد و زیبایی مورد استفاده فراوانی دارند.

فهرست مطالب

  پوستر سه بعدی مدرن جایگاه ویژه ای در دکوراسیون آرایشگاه مردانه و زنانه دارد. این محصول در واقع نسل جدید کاغذ دیوارهای قدیمی است. طریقه ساخت و تولید پوسترهای سه بعدی با چیزی که در گذشته برای چاپ و تهیه کاغذ دیواری به کار می رفت، تفاوت دارد.

  تغییراتی در ساختار، مواد اولیه، نوع جوهر به کار رفته و از همه مهمتر تکنیک های چاپ و طراحی صورت گرفته است. این پوسترهای جذاب و چشم نواز دارای طرح و رنگ های بسیار زیبایی هستند. به نوعی اغراق در رنگ را می توان در طراحی پوسترهای آرایشگاه دید و این امر برای جلب توجه مشتری انجام می شود.

  خرید پوستر دیواری آرایشگاه

   

  انواع پوستر دیواری آرایشگاه زنانه

  سالن زیبایی و آرایشگاه های زنانه از مکان هایی هستند که حتما نیاز به دکوراسیون شیک و خلاقانه دارند. مشتریان این سالن ها از قشری بسیار نکته بین هستند. اصولا خانم ها به هر مکانی که وارد می شوند به همه جزئیات توجه می کنند. در سالن آرایشگاه هم که موارد زیادی برای توجه و دیده شدن، وجود دارد. از مبلمان آرایشگاه گرفته تا کفپوش ها و دیوارپوش ها از نگاه تیزبین خانم ها در امان نیستند. دکوراسیون آرایشگاه زنانه بدون استفاده از پوسترهای دیواری مناسب، انگار یک چیزی کم دارد.

  زیباترین و حتی گرانقیمت ترین دیوارپوش ها به اندازه پوستر دیواری مناسب آرایشگاه، جلب توجه نمی کنند. دنیایی از طرح و رنگ در این پوسترهای جذاب وجود دارد که هر کدام حرفی برای گفتن دارند. اگر تصویر پوستر متناسب با محیط آرایشگاه نباشد، کل دکوراسیون را زیر سوال می برد. به طور معمول پوستر دیواری مد و فشن و پوستر دیواری چهره برای نصب در محیط های زنانه و سالن های آرایشی، محبوبیت بیشتری دارد. انتخاب چهره ها باید به گونه ای باشد که کسب و کارتان را در معرض دید قرار دهد.

  انواع پوستر دیواری آرایشگاه زنانه

  پوستر دیواری سه بعدی در آرایشگاه زنانه می تواند بر روی بیش از یک دیوار نصب شود. این ویژگی با آنچه در دکوراسیون داخلی منازل مرطوم است، تفاوت دارد. به طور معمول یکی از دیوارهای اصلی در هر اتاق یا سالن پذیرایی برای نصب پوستر دیواری در نظر گرفته می شود. برای جلوگیری از شلوغی نباید همه دیوارهای خانه را با پوسترهای متنوع سه بعدی بپوشانید. این کار نظم دکوراسیون را نیز به هم می زند. اما در مورد پوسترهای سه بعدی مشاغلی نظیر سالن های زیبایی و آرایشگاه، موضوع فرق دارد.

   

  پوستر دیواری آرایشگاه مردانه

  چه کسی می گوید که آقایان نکته بین نیستند؟ اینجا مکانی مخصوص به آقایان است و می توانند به همه گوشه و کنار سرک بکشند. واقعیت اینجاست که دکوراسیون آرایشگاه مردانه درست به اندازه سالن های زیبایی زنانه در جلب مشتری موثر است. با استفاده از پوستر دیواری آرایشگاه مردانه و زنانه می توان فضای بسته سالن را پر انرژی و با نشاط نشان داد. مشتری ها زمانی که در آرایشگاه منتظر نشسته اند قطعا نگاهی به اطراف دارند پس از تصاویر مرتبط با کسب و کارتان برای طراحی پوسترها استفاده کنید.

  بسیاری از آقایان جوان تر به پوستر دیواری مد و فشن توجه بیشتری نشان می دهند. از همین ترفند می توان برای ایده اولیه طرح پوستر آرایشگاه زنانه و مردانه نیز استفاده کرد. تصاویر سه بعدی لوازم آرایشگاهی، مانکن های معروف، مدل موهای مردانه همگی می تواند برای جلب توجه بیشتر مشتریان ایده خوبی باشند. به طور کلی پوسترهای مشاغل به صورت اختصاصی طراحی می شوند و از قبل نمونه هایی در بازار وجود ندارد. در مورد سالن های پیرایش مردانه نیز اوضاع به همین شکل است. برای اینکه خاص باشید، ایده های ابتکاری را به کار بگیرید.

  بیشتر بخوانید: اشتباه در انتخاب پوستر دیواری

  پوستر دیواری آرایشگاه مردانه

  این پوسترها مثل یک آلبوم از نمونه کار آرایشگاه عمل می کنند. اگر به درستی از طرح های ویژه و اختصاصی برای تولید پوستر دیواری استفاده شود، قطعا مشتریان به توانایی و قابلیت های تیم آرایشگری نیز اشراف پیدا خواهند کرد. بدون تردید همه سالن های پیرایش نمونه هایی از این پوسترهای محبوب را نصب کرده اند.

   

  محل نصب پوستر دیواری آرایشگاه

  اهمیت دکوراسیون داخلی آرایشگاه زنانه و مردانه به جهت حرفه ای بسیار زیاد است. همه عناصر دکوراتیو در این فضا باید به گونه ای در رابطه با کسب و کار و حرفه آرایشگری باشد. طبیعتا لوازم آرایشگاه خود گویای نوع کاری است که انجام می شود اما نادیده گرفتن دیوارها یک اشتباه بزرگ است. دیوار آرایشگاه فضای زیادی را اشغال کرده و محل مناسبی برای معرفی خدمات آرایشگاه است.

  خرید پوستر دیواری برای آرایشگاه

  در سالن های زیبایی زنانه و مردانه از دیوارها به خوبی استفاده شده است. پوستر دیواری آرایشگاه در تنوع طرح و رنگ زیادی عرضه شده. شاید در هیچ حرفه دیگری تا به این حد تنوع وجود نداشته باشد. نکته مهم در چگونگی به کارگیری پوستر سه بعدی در آرایشگاه است. برخلاف ساختمان های مسکونی یا اداری، محدودیتی در تعداد پوسترهایی که در این مکان نصب می شود، وجود ندارد.

  بهترین مکان برای نصب پوستر دیواری آرایشگاه بر روی دیوار نصب آینه و دیوار روبرویی آینه است. دیواری که آینه ها روی آن نصب می شود در دید مستقیم مشتری هاست. دیوار روبروی این مکان نیز به طور غیر مستقیم از طریق آینه ها در دید قرار دارد. این دو دیوار می تواند معرف نوع خدمات ارائه شده در مرکز زیبایی باشد.

  دکوراسیون سالن زیبایی

   

  مزایای نصب پوستر دیواری آرایشگاه

  به طور کلی پوسترهای دیواری شکل ظاهری دکوراسیون را تحت تاثیر قرار می دهند. این محصولات با داشتن طیف رنگی وسیع، نقطه تمرکز طراحی داخلی هستند. برای ایجاد فضایی شیک و پر انرژی هیچ ترفندی به اندازه نصب پوسترهای دیواری به کار نمی آید. در سالن های آرایش و پیرایش مردانه و زنانه مشتریان ساعت های زیادی را به انتظار می نشینند دکوراسیون خلاقانه با انواع پوستر دیواری ساده ترین راه برای سرگرم کردن مشتریان است.

  با این ترفند وقت مشتریان به بهترین شکلی سپری می شود و گذشت زمان را احساس نخواهند کرد. از طرفی با ارزان ترن تبلیغات می توانید خدمات آرایشگاه را به مشتری ها معرفی کنید. برخی از سالن های زیبایی در کنار کارهای روتین، خدمات مراقبت از پوست و مو و ماساژ را نیز انجام می دهند.

  از دیگر مزایای پوستر دیواری می توان به این موارد اشاره کرد:

  • قابلیت چاپ پوستر دیواری آرایشگاه در ابعاد مختلف و طول و عرض دلخواه
  • کیفیت چاپ عالی با استفاده از جوهرهای مرغوب و دستگاه های پیشرفته
  • دارای ثبات رنگی در برابر نور تابش مستقیم نور خورشید
  • مقاوم در برابر رطوبت و قابلیت شستشو با دستمال نمدار
  • قابلیت نصب در کوتاه ترین زمان بدون کثیف کاری و ریخت و پاش
  • امکان نصب روی دیوار گچی، رنگ شده و ….
  • قیمت مناسب پوستر دیواری آرایشگاه در مقایسه با سایر المان های دکوراتیو

  کاغذ دیواری سه بعدی

   

  خرید پوستر دیواری آرایشگاه

  قبل از اینکه به قیمت محصول خریداری شده توجه کنید، روی دوام و ماندگاری آن حساسیت نشان دهید. هزینه ای که برای خریداری و نصب پوستر دیواری آرایشگاه پرداخته می شود در ابتدا به نظر زیاد است اما توجه داشت باشید که این محصول سال های سال، زینت بخش دکوراسیون داخلی است.

  حتی می توانید طرح انتخابی خود را سفارش دهید و سالن را متفاوت تر از دیگر مراکر دیزاین کنید. با خرید محصولات با کیفیت تر در واقع مقدار زیادی صرفه جویی کرده اید. این مبلغ در طولانی مدت بسیار مقرون به صرفه تر خواهد بود.

  برای خرید به فروشگاه های معتبر مراجعه کنید سایت های فروشگاهی لوازم دکوراسیون هم برای خرید آنلاین در این دوران محدودیت های تردد، ایده خوبی هستند. گامان تزئین جاوید از پیشگامان لوازم دکوراسیون در ایران است که محصولات برندهای معروف و معتبر را عرضه می کند. انواع پوستر دیواری انتزاعی، پوستر دیواری سه بعدی گل و طرح های اختصاصی ویژه مشاغل را به صورت آنلاین سفارش داده و درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید.

  ۴ دیدگاه برای “پوستر دیواری آرایشگاه”

  1. یعقوب صالحی گفت:

   از اطلاعات ارائه شده خیلی استفاده کردم. مرسی!

   • پیام اسمی گفت:

    ممنون از شما جناب صالحی بابت ارسال نظر ارزشمندتون

  2. زهرا رئوف گفت:

   سلام وقتتون بخیر جناب پوستر سالن زیبایی زنانه که قابل شست و شو هم باشه چی پیشنهاد میدین

   • پیام اسمی گفت:

    سلام وقتتون بخیر باشه تماس بگیرید پوستر سالن زیبایی تنوع زیاد داره براتون بفرستیم

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  جستجو در سایت

  سبد خرید

  درحال بارگذاری ...
  مقایسه محصولات
  لیست مقایسه محصولات شما خالی می باشد!