پوستر دیواری ارزان

نونوار کردن دیوارهای خانه یکی از ساده ترین راه ها برای تغییر روحیه ساکنین است. دیوارهای رنگ و رو رفته، نمدار، کثیف و قدیمی، فضایی کسالت بار را ایجاد می کنند. با کمی رنگ و نقش می توانید نشاط را وارد خانه کنید. دیوارها و سقف ساختمان از بزرگترین سطوحی هستند که پتانسیل های زیادی برای طراحی دارند. بی توجهی به این فضا اشتباهی بزرگ است. برخی از افراد تصور می کنند هزینه کاغذ دیواری های مدل جدید و قیمت خرید پوستر دیواری خیلی بالاست. واقعیت اینست که بازه قیمت ها بالا و پایین زیاد دارد اما با برخی ترفندها می توانید پوستر دیواری ارزان و مناسب بودجه تان را سفارش دهید.

آیا پوستر دیواری همان کاغذ دیواری سه بعدی است؟

این متریال نسل جدید دیوارپوش های امروزی است که شباهت زیادی به کاغذ دیواری سه بعدی دارد. در تولید پوسترهای دیواری جدید از دستگاه های پیشرفته و تکنولوژی چاپ اختصاصی استفاده شده است. در پروسه تولید، طرح ها و نقوش روی کاغذ مخصوص منتقل می شوند. پوستر دیواری به صورت تایل و رول های مجزا تولید می شود. در واقع هر رول از پوستر دارای طرح متفاوت از رول دیگر است. برخلاف کاغذ دیواری ها این رول ها یکسان نیستند و شباهتی به یکدیگر ندارند. از چیدمان صحیح هر تایل در کنار یکدیگر، یک تصویر واحد روی دیوار پدیدار می شود. به این ترتیب تصویر نهایی کاملا هماهنگ و به صورت یکپارچه دیده می شود.

پوستر دیواری ارزان برای پذیراییچگونه پوستر دیواری ارزان را خریداری کنیم؟

مدیریت هزینه ها در بازسازی منزل و تغییر دکوراسیون اهمیت زیادی دارد. ساده ترین راه برای یک خرید اقتصادی اینست که از فروشگاه های معتبر و نمایندگی ها محصولات خود را تهیه کنید. شرکت های تولید کننده پوستر دیواری داخلی محصولات تولید شده را در اختیار فروشگاه های خوشنام و با سابقه قرار می دهند. فروش آنلاین کاغذ دیواری و پوستر دیواری از طریق نمایندگی های مجاز هم فراهم شده و در هر کجای ایران که باشید می توانید کالای مورد نظرتان را خریداری کنید. اما در یک فروشگاه نیز انواع پوستر دیواری ارزان و گران را مشاهده می کنید آیا می دانید علت این تفاوت قیمت ها در چه چیزی است؟ موارد زیادی روی قیمت ها تاثیر گذار است از جمله:

  • جنس پوستر دیواری

کیفیت کاغذ و چاپ روی قیمت نهایی پوستر دیواری و کاغذ دیواری اثر می گذارد. هر چقدر ضخامت کاغذ بیشتر و کیفیت آن مرغوب تر باشد، هزینه تولید بیشتر خواهد شد. در این مورد حتما بهترین جنس موجود در بازار را انتخاب کنید. با توجه به طول عمر بالای پوستر دیواری، قیمت اولیه در طول زمان بسیار مقرون به صرفه خواهد بود. با انتخاب متریال ضعیف تر، در فاصله زمانی کوتاهتری مجبور به تعویض کاغذ دیواری می شوید که در نهایت هزینه بیشتری می پردازید.

ابعاد پوستر دیواری

  • ابعاد پوستر دیواری

اندازه و ابعاد پوستر دیواری بستگی به طول و عرض دیوار دارد. جالب است بدانید که دکوراتیوها هرگز همه دیوارها را با پوسترهای دیواری پوشش نمی دهند. به طور معمول یک یا دو دیوار برای نصب پوستر دیواری انتخاب می شود. بقیه دیوارها اگر با رنگ و نقاشی کار شود در نهایت فضا بسیار شیک تر دیده خواهد شد. با توجه به این موضوع ارزان بودن پوستر دیواری در مقایسه با سایر متریال مشخص می شود. در نظر بگیرید که یک دیوار به طول ۳ متر و عرض ۲ متر را با پوستر دیواری، تزئین می کنید. در این صورت هزینه های پرداختی تنها برای ۶ متر مربع تعیین می شود.

 پوستر دیواری سه بعدی بر روی یکی از دیوارهای اصلی اجرا می شود

  • نصب پوستر دیواری ارزان

یکی از موارد مهم که شاید در ابتدا در نظر گرفته نمی شود، هزینه نصب و اجرای پوستر دیواری است. برخی از فروشگاه ها هزینه نصب پوستر دیواری را روی قیمت خرید اضافه می کنند به این ترتیب قیمت خرید اندکی بیشتر است اما دیگر هزینه ای بابت چسب و دستمزد نصاب نمی پردازید. البته اغلب فروشنده ها این خدمات را ارائه نمی دهند. به طور معمول مشتری پس از انتخاب طرح مورد نظر، قیمت را بر اساس متراژ و کیفیت متریال به کار رفته در محصول می پردازد. طبق عرف رایج هزینه نصب و اجرای پوستر دیواری بر اساس رول پرداخت می شود.

پوسترهای دیواری مدرن

یک نکته مهم در مورد نصب پوستر دیواری اینست که سطح کار باید کاملا صاف و یکدست باشد. هر گونه نم دیوار، ترک و یا پوسته ها باید از قبل ترمیم شود. محل نصب می بایست کاملا خشک و مسطح باشد. اغلب خریداران به این نکته توجه ندارند. برای مثال اگر لوله کشی ساختمان ایراد دارد یا نم و نشتی در دیوار دیده می شود ابتدا مشکل را برطرف کنید تا در آینده هزینه بیشتری نپردازید.

در صورتی که دیوار دارای کاغذ دیواری قدیمی است ابتدا کاغذ دیواری ها کنده شده و بعد عملیات نصب پوستر روی دیوار شروع می شود. به این ترتیب برای کندن کاغذ دیواری ها مبلغ اضافی در نظر گرفته می شود. انواع پوستر برای فضای داخلی ساختمان نصب می شود از جمله:

پوستر دیواری ارزان پذیرایی

اساسا این محصول برای نصب در فضای داخلی طراحی شده است. برای نمای ساختمان و فضای بیرونی از محصولات دیگری استفاده می شود. پوستر دیواری پشت تلویزیون یکی از زیباترین و حیرت انگیزترین متریال برای تزئین اتاق پذیرایی است. با صرف هزینه ای معقول می توانید دکوراسیون منزل را متحول کنید. بزرگترین دیوار پذیرایی همان جایی است که می تواند با یک پوستر دیواری مدرن و شیک تزئین شود.

پوستر دیواری اتاق کودکپوستر دیواری ارزان اتاق کودک

دکوراسیون اتاق کودک باید با روحیه کنجکاو و بازیگوش صاحب آن هماهنگ باشد. انتخاب پوسترهای دیواری پر نقش و نگار از شخصیت های کارتونی، موجودات فضایی، ایده های ابتکاری و …. موجب رشد خلاقیت و رویاپردازی در کودکان می شود.

پوستر دیواری ارزان اداری

علاوه بر ساختمان های مسکونی در ادارات و سازمان های تجاری و فروشگاهی نیز می توان از پوسترهای دیواری خاص استفاده کرد. پوستر دیواری لوگوی شرکت ها با رنگ سازمانی خاص بیشترین درخواست کننده را دارد. محل نصب پوستر دیواری اداری در سالن ورودی و معمولا دیوار روبروی درب اصلی است.

برای خرید پوستر دیواری ارزان از طرح های جدید فروشگاه دیدن کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *