جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

بهترین کفپوش اداری با قیمت ویژه

Office
Flooring

انواع کفپوش اداری

کفپوش آنتی استاتیک آزمایشگاه

کفپوش ها، دکوراسیون داخلی را شیک تر نشان می دهند. همه ساختمان های مسکونی، اداری و تجاری نیاز به کفپوش مناسب دارند. اهمیت خرید کفپوش برای ساختمان های اداری به دو جهت بیشتر است. اول اینکه همه عناصر دکوراتیو، کف و دیوارها روی قضاوت مراجعین تاثیر می گذارند. اگر می خواهید کسب و کارتان را در دید مشتری برجسته تر کنید روی پوشش کف ساختمان نیز به اندازه دیوارپوش ها، سلیقه به خرج دهید. اما از جهت دیگر انواع کفپوش اداری باید مقاومت زیادتری داشته باشد تا در اثر رفت و آمد زیاد، دچار آسیب نشود. به این ترتیب هر کفپوشی را نمی توان برای دفاتر کار و اماکن اداری در نظر گرفت.

بهترین روش برای انتخاب کفپوش اداری ارزان این است که اتاق به اتاق بروید و متریالی را انتخاب کنید که با عملکرد هر فضا مطابقت داشته باشد. به طور کلی ترجیحات طراحی در هر فضا دارای محدودیت هایی است. برای مثال کفپوش آشپزخانه اداره، مناسب اتاق کار مدیر نیست. همچنین محدودیت هایی نیز از لحاظ هزینه و بودجه وجود دارد. همین موضوع موجب شده تا تنوع زیادی در پوشش کف ادارات باشد.

دکوراتیوها کفپوش اداری را به صورت اتاق به اتاق انتخاب می کنند. به این صورت که برای هر فضا، یک نوع خاص از کف پوش نصب می شود. در ادامه مناسب ترین متریال برای پوشش کف ساختمان های اداری معرفی می شود.

انواع کفپوش اداری چه ویژگی هایی دارد؟

قبل از پرداختن به نمونه های پر کاربرد در کفپوش اداری تجاری، بهتراست ویژگی های خاص این نوع کفپوش ها بررسی شود. مهم ترین ویژگی داشتن استحکام و دوام در رفت و آمد زیاد است. انواع کفپوش پر تردد برای چنین فضایی مناسب است. بنابراین کفپوش های خانگی در لیست انواع کفپوش اداری جایی ندارند.

کفپوش پر تردد

میزان تردد در ساختمان های اداری-تجاری بسیار بیشتر از محیط خانه است. برای مثال فرش یکی از محبوب ترین کفپوش ها برای چیدمان سنتی ایرانی است. از نظر دوام و استحکام و ماندگاری نیز فرش دستبافت ایرانی، عالی است ولی این متریال را نمی توان به عنوان یک کفپوش اداری مناسب در نظر گرفت. کفپوش اداری باید دوام بسیار زیادتری داشته باشد. از نظر چگالی و تراکم در واحد سطح و همچنین کیفیت مواد اولیه، رعایت استانداردهای لازم ضروری است. 

سهولت نظافت

دومین ویژگی مهم کفپوش اداری، قابلیت نظافت آن است. با توجه به رفت و آمد زیاد، میزان آلودگی کف ساختمان در یک اداره و سازمان و یا شرکت خیلی بالاتر از یک خانه است. کفپوش اداری و کفپوش مناسب برای مغازه باید قابلیت نظافت ساده ای داشته باشد تا در کوتاه ترین زمان و با کمترین هزینه بتوان، کف ساختمان را تمیز کرد. کفپوش های مقاوم به آب و رطوبت در اولویت هستند. شستشوی کفپوش اداری روی بهداشت و سلامت عمومی کارکنان و مراجعه کنندگان تاثیر دارد. 

زیبایی کفپوش اداری

کفپوشی را انتخاب کنید که تنوع طرح و رنگ داشته باشد. به این ترتیب می توانید هماهنگ با دکوراسیون داخلی، انتخاب بهتری داشته باشید. بهترین کفپوش اداری از نظر بصری نیز جذابیت های خاصی دارد. بحث دکوراسیون داخلی در ساختمان های اداری تجاری بسیار مهم است. این موضوع روی روحیه کارکنان و حتی کیفیت کاری آنان نیز تاثیرگذاراست. زیبایی کفپوش دفتر کار در کنار سایر مولفه ای کیفی بسیار مهم است.

کفپوش اداری ارزان

کفپوش اداری قیمت بالایی از بودجه را به خود اختصاص می دهد. کف ساختمان و دیوارها بزرگ ترین سطوح در هر ساختمان هستند. هزینه ای که برای پوشش کف ساختمان اداری صرف می شود نباید از بودجه مورد نظر، فراتر برود. در واقع قیمت ها درست به اندازه کیفیت کفپوش، اهمیت دارد. موقع خرید کفپوش اداری روی همه جوانب باید ریز بین بود. 

کفپوش هایی که قیمت ارزان تری دارند اما به لحاظ کیفیت بسیار ضعیف هستند اصلا مناسب چنین فضایی نیستند. نکته مهم این است که متریالی را انتخاب کنید که زیبایی، دوام و ارزانی را با هم داشته باشد. همین موضوع کار را دشوارتر کرده است. انتخاب های متعددی وجود دارد و می توان در هر فضا متناسب با موقعیت مکانی و کاری، یک نوع کفپوش اداری متفاوت را استفاده کرد. در ادامه به برخی از رایج ترین کفپوش ارزان برای مغازه و اداره اشاره شده است.

قیمت کفپوش اداری

کفپوش پی وی سی اداری

Pvc نوعی کفپوش لاستیکی با مزایای فوق العاده است. از پی وی سی برای پوشش ساختمان های پر رفت و آمد نظیر ادارات، اماکن تجاری، کفپوش باشگاه ورزشی و … استفاده می شود. طراحی شکیل و زیبا، ظاهری خاص به کفپوش ارزان داده است. جنس لاستیک مانند پی وی سی دارای مقاومت زیادی در برابر ساییدگی و ترک خوردگی است. به این ترتیب در فضای داخل و محوطه بیرونی ساختمان های اداری نیز می توان از این متریال استفاده کرد.

یکی از مزایای جالب کفپوش pvc،طراحی خاص و بالشتکی آن است. پی وی سی شبیه به سنگ و سرامیک نیست و حالت منعطف تری دارد. همین ویژگی سبب می شود که کارمندان در طول روز و راه رفتن در اتاق و راهروها، احساس خستگی کمتری در پا داشته باشند. از طرفی این کفپوش اداری تجاری جاذب صدا نیز هست. نصب کفپوش پی وی سی در ساختمان های اداری یک انتخاب هوشمندانه است زیرا صداهای آزار دهنده و آلودگی صوتی در محیط به حداقل می رسد.

یکی دیگر از ویژگی های پی وی سی، ضد لغزنده بودن کفپوش است. به خصوص در فضاهایی که امکان خیس شدن هست، پی وی سی مانع سُر خوردن می شود. این پوشش کف کاملا ضد آب است و قابلیت شستشو با شوینده های رایج را دارد. کفپوش های pvc را می توان در آشپزخانه ادارات، سرویس های بهداشتی، راهروها و حتی اتاق کارمندان نیز نصب کرد.

طرح کفپوش اداری اپوکسی

اپوکسی از محصولات به نسبت جدیدتر است که معمولا روی کف بتونی اجرا می شود. کاربری اپوکسی بسیار گسترده است از انبارهای چند منظوره گرفته تا واحدهای تجاری و اماکن اداری، همگی قابلیت اجرای اپوکسی کف را دارند. این متریال نوعی رزین حرارتی است که پس از اجرا به حالت سخت و جامد تغییر شکل پیدا می کند.

 

اپوکسی اداری در برابر حجم رفت و آمدها و تردد دچار آسیب و ساییدگی نمی شود. مهم ترین نکته در مورد کف پوش اپوکسی طریقه نصب است. نصاب ماهر و با تجربه می تواند به بهترین شکل ممکن، رزین را روی کف فیکس کند. ضخامت مایع اپوکسی روی دوام و ماندگاری کفپوش تاثیر می گذارد. این محصول به سادگی و با یک تی مرطوب نیز، تمیز می شود و فشار و ضربه را در حد بالایی تحمل می کند.

نصب کفپوش اداری
خرید کفپوش اداری

کفپوش اداری متفاوت با انواع موکت

موکت ها متریال مناسبی برای پوشش کف دفتر کار هستند. کارمندان در حین راه رفتن روی موکت، حس راحتی دارند. ساختمان های اداری که با موکت پوشیده شده اند فضا را صمیمانه تر نشان می دهند. به این ترتیب مشتری، اعتماد بیشتری خواهد داشت. انواع موکت عایق صوتی و حرارتی بسیار خوبی هستند. الیاف موکت از انعکاس صدا جلوگیری می کند. به خصوص در ادارات پر رفت و آمد و بزرگ، کاهش آلودگی صوتی بسیار ضروری است. با نصب موکت اداری مقدار زیادی از هزینه های سوخت و مصرف انرژی در ساختمان کاهش پیدا می کند زیرا سطح کفپوش، گرما و سرمای کف را انتقال نمی دهد. انواع موکت در ۲ نوع تولید شده اند:

موکت تایل اداری

کفپوش موکتی تایل در قطعات کوچک تر و عموما مربعی شکل تولید شده است. طرح های گوناگون و تنوع رنگی تایل ها بسیار زیاد است. دکوراسیون داخلی با موکت، ساده و راحت است. هزینه نصب موکت مقرون به صرفه بوده و در کوتاه ترین زمان می توان تایل ها را در اتاق ها نصب کرد. در بسیاری از ساختمان های اداری از موکت تایل برای تعیین مسیر در راهروها نیز استفاده شده است. در صورتی که بخشی از موکت دچار آسیب شود می توانید تایل های مورد نظر را با تایل های جدید، جایگزین کنید.

موکت رول

این کفپوش در ابعاد بزرگتر و در دو نوع ساده و موکت طرح دار تولید می شود. عرض ۲،۳ و ۴ متری در بازار موجود هستند ولی امکان تولید سفارشی محصول نیز وجود دارد. الیاف موکت رول اداری دارای تراکم بالاتری است و در برابر تردد زیاد دچار ساییدگی و فرسایش نمی شود. برای نظافت کفپوش از ماشین های نیمه اتوماتیک استفاده می شود و در صورت آسیب به کفپوش، چاره ای جز تعویض آن نیست.

دکوراسیون چوبی در دفتر کار

کفپوش های چوبی برای طراحی کلاسیک اتاق کار، مناسب هستند. این کفپوش ها در مقایسه با سایر متریال، گرانقیمت تر هستند. امروزه انواع پارکت چوبی و لمینت جایگزین کفپوش اداری چوبی شده است. این محصولات قیمت مقرون به صرفه ای دارند و از نظر دوام و ماندگاری نیز در سطح قابل قبولی هستند. پارکت لمینت به رسیدگی خاصی نیاز ندارد و تا حدود زیادی در برابر رطوبت مقاوم است.

برای نظافت پارکت لمینت از یک تی مرطوب استفاده می شود. استفاده از شوینده های بسیار قوی شیمیایی بر روی پارکت چوبی توصیه نمی شود. از نظر طراحی و زیبایی محصولات پارکت لمینت بسیار شیک و لوکس هستند. نکته مهم در نصب پارکت لمینت است که در مقایسه با دیگر متریال، سرعت اجرای بالاتری دارد.

مشخصات فنی و قیمت کفپوش اداری

 

مدلکفپوش-موکت
برنددبست
شروع قیمت از ۱۰۹ هزارتومان
طرحساده – طرح دار
متراژمیزان دلخواه

پیشنهاد می کنیم مطلب آشنایی با انواع کفپوش را مطالعه کنید.

۱۸ دیدگاه برای “بهترین کفپوش اداری با قیمت ویژه”

 1. کارن سیامک گفت:

  سلام من برای اتاق کار از سایت شما کفپوش رولی کد ۷۰۲ رو خریدم. عالی است از هر نظر.
  ممنونم از شما.

  • پیام اسمی گفت:

   ممنون از شما لطف دارید. خدارو شکر که راضی هستید بله این مدل هم برای دفتر کار و هم منزل مناسب هست.

 2. سلام فروش ویژه آخر فصل شامل کفپوش های PVC اداری نیز می شود؟ لطف می کنید بگید تخفیف ها چند درصدی است؟

 3. عفت شیرازی گفت:

  سلام وقت بخیر. یه سوال داشتم میشه از کفپوش pvc کد ۱۶ برای اشپزخانه استفاده کرد؟ آیا ضدآب است؟

  • پیام اسمی گفت:

   سلام وقت بخیر برای آشپزخانه فضای اداری میخواید؟
   بله مشکلی نداره حتی اگر تردد کفش هم داشته باشید به راحتی قابل استفاده است.

 4. سلام بهترین پیشنهاد شما برای کفپوش اداری چیست؟ از نظر زیبایی و دوام. ممنون میشم راهنمائی کنید.

  • پیام اسمی گفت:

   سلام وقتتون بخیر باشه
   کفپوش پی وی سی دبست برای شما و ادارتون میتونه یک انتخاب مناسب باشه.

 5. محمدزاده گفت:

  سلام کفپوش لاستیکی رو موجود دارید. اگر موجود باشد در همین طیف رنگی است یا تنوع رنگ دارد؟

 6. سهیل آجودانی گفت:

  سلام من یک کفپوش مناسب برای مغازه میخواستم که تا یک سال دوام داشته باشه و قیمتش هم مناسب باشه قیمت کفپوش اداری شما چند هست و آیا به درد مغازه من میخوره؟

  • پیام اسمی گفت:

   پیشنهاد میکنم کفپوش اداری رولی مناسب فروشگاه مارو ببینید داخل منو هستش

 7. مصطفی رضاپور گفت:

  من ۸۰ متر برای خرید کفپوش اداری دیروز مراجعه کردم خدمتتون و مدل پی وی سی رو خوشم اومده کد ۹ کجا باید قطعیش کنم؟

  • پیام اسمی گفت:

   سلام جناب رضاپور وقتتون بخیر باشه
   بله کد ۹ در حال حاضر موجود هست لطفا با این شماره تماس بگیرید برای سفارش کفپوش اداری ۰۲۱۸۸۱۷۶۲۵۵

 8. علی بهشتی گفت:

  سلام و عرض ادب چطور میتونم کفپوش اداری قیمت هاش رو ببینم که به چه صورت هست؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  • پیام اسمی گفت:

   سلام جناب بهشتی
   برای دریافت قیمت کفپوش اداری ارزان و یا با کیفیت حتما به بخش فروشگاه سایت سر بزنید و یا با مشاوران ما در تماس باشید تا شما رو راهنمایی کنند

  • نقاط قوت
   • ✔️
   نقاط ضعف
   • _

   سلام و وقت بخیر
   کف پوشی با سطح صیقلی، لازم دارم برای کارگاهی که رزین کار میکنم. کف سیمانی هست و اگه رزین بریزه پاک نمیشه
   از طرفی هم موقت اونجا هستم و میخوام بعد از نقل مکان کف پوش رو ببرم .اگر کف پوشی دارید که هم صیقلی باشه و هم نصب نخواد ، ممنون میشم معرفی بفرمایید .
   قیمتش هم مناسب باشه و رنگش مهم نیست

   • پیام اسمی گفت:

    سلام وقت بخیر متاسفانه پیشنهادی ندارم بهتون بدم برای این موارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در سایت

سبد خرید

درحال بارگذاری ...