[vc_row][vc_column][vc_column_text]

چگونه دکوراسیون داخلی مغازه مان زیبا باشد

دکوراسیون داخلی مغازه

دکوراسیون داخلی مغازه یک ضرورت است. انواع فروشگاه ها و مغازه های کوچک و بزرگ در سطح شهر و مراکز خرید، رقابت کاری فشرده ای دارند. آنچه در ابتدا موجب جلب توجه مشتری می شود همان طراحی و دکوراسیون داخلی مغازه است.دکوراسیون داخلی مغازه هنری است که بر پایه های علمی بنا شده است. طراحان حرفه ای می توانند موجب رونق کسب و کار مغازه های کوچک و بزرگ شوند. اولین گام در جلب مشتری داشتن طراحی دقیق و حرفه ای است که موجب افزایش فروش خواهد شد.

دکوراسیون مغازه - دکوراسیون داخلی مغازهطراحی و دکوراسیون ویترین

دکوراسیون داخلی ویترین، باید بتواند حس کنجکاوی را بر انگیزد.  طراحی ویترون دعوت از خریداران است. متفاوت بودن و در عین حال خلاقیت در دکوربندی ویترین همان چیزی است که سیل مشتری را به مغازه می کشاند.انواع متریال برای ساخت ویترین استفاده می شود و در این زمینه محدودیتی وجود ندارد. رنگبندی و نورپردازی بیشترین تاثیر را در چیدمان ویترین دارد. با استفاده از این دو گزینه می توان مشتری را به داخل مغازه دعوت کرد. پس از طراحی ویترین باید ورودی را آماده کنید.

دکوراسیون داخلی مغازه با ویتریندکوراسیون داخلی مغازه و ورودی

طراحی دکوراسیون داخلی مغازه باید به گونه ای باشد که مشتری به هنگام ورود احساس راحتی راشته باشد. راحتی حس خوبی است که اعتماد مشتری را جلب می کند. استفاده از کفپوش مناسب در بدو ورود توجه مشتری را به خود جلب می کند.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/3″][us_cta title=”پارکت لمینت THE BEST” title_tag=”h4″ color=”light” controls=”bottom” btn_link=”url:https%3A%2F%2Fn.gamantj.com%2Flaminate-flooring%2F|||” btn_label=”مشاهده” btn_style=”6″ css=”%7B%22default%22%3A%7B%22background-color%22%3A%22%23e8461e%22%7D%7D”]با تنوع بالا[/us_cta][/vc_column][vc_column width=”1/3″][us_cta title=”موکت تایل Tecsom” title_tag=”h4″ color=”light” controls=”bottom” btn_link=”url:https%3A%2F%2Fn.gamantj.com%2Fcarpet-tile%2F|||” btn_label=”مشاهده” btn_style=”6″ css=”%7B%22default%22%3A%7B%22background-color%22%3A%22%2317b51f%22%7D%7D”]با استحکام[/us_cta][/vc_column][vc_column width=”1/3″][us_cta title=”کفپوش THE BEST” title_tag=”h4″ color=”light” controls=”bottom” btn_link=”url:https%3A%2F%2Fn.gamantj.com%2Fvinyl-pvc%2F|||” btn_label=”مشاهده” btn_style=”6″ css=”%7B%22default%22%3A%7B%22background-color%22%3A%22%231a67cc%22%7D%7D”]همانند چوب[/us_cta][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]انتخاب جنس و رنگ کفپوش باید در ارتباط نوع کار و کالای فروشی باشد. برای مثال فروشگاه های فرش فروشی می توانند از موکت های پرز بلند در ورودی مغازه استفاده کنند تا مشتری حس اطمینان بیشتری داشته باشد. کفپوش لمینیت و یا کفپوش چوبی نیز انتخاب مناسبی برای مغازه هایی است که به تولید و فروش مبلمان اشتغال دارند.

بیشتر بخوانید
راهنمای خرید پارکت لمینت برای آشپزخانه

برای دیدن چند دکوراسیون داخلی جذاب به لینک۱ و لینک۲ مراجعه نمایید

دکوراسیون داخلی و جنسیت

طراحی دکوراسیون داخلی مغازه ارتباط مستقیمی با جنسیت دارد. مغازه هایی که اجناس بانوان را عرضه می کنند از دکوراسیون مخصوص و مورد علاقه خانم ها در طراحی استفاده می کنند. طراحان با استفاده از المان های مورد علاقه خانم ها می توانند مشتری بیشتری را به مغازه های فروش اجناس زنانه هدایت کنند. دور از ذهن نیست اگر ویترین و ورودی یک مغازه فروش اجناس زنانه ، مورد توجه آقایان قرار نگیرد.

رعایت جنسیت در دکوراسیون داخلی مغازهطراحان داخلی با توجه به روانشناسی و شناخت جنسیتی اقدام به طراحی دکوراسیون مغازه می کنند. برای مثال کف فروشگاه عرضه کت و شلوار مردانه با موکت پرز کوتاه پوشش داده می شود که مشتری احساس راحتی بیشتری داشته باشد و آیینه کاری در دیوارهای مغازه نیز امکان پرو لباس را فراهم می کند به این ترتیب به راحتی می توان لباس را بر روی موکت پرو کرد و نگران کثیف شدن لباس نیز نبود. لذا دکوراسیون مغازه باید با توجه به نوع کاربری و جنسیت طراحی شود تا کاربردی تر باشد.

طبقه اجتماعی مراجعین مغازه

در نظر داشته باشید که مغازه در چه منطقه ای واقع شده و طبقه اجتماعی خریداران چگونه است؟ نهایت زیبایی و دقت در دکوراسیون مغازه در ارتباط با فرهنگ و طبقه اجتماعی معنی پیدا می کند. به این ترتیب می توان دکوراسیون مغازه را انحصاری و برای خریدار خاص طراحی کرد. این طراحی روح تازه ای در فضای مغازه جاری می کند و برای خریداران جذاب و چشم نواز است. با قدم زدن در مغازه به خوبی می توانید نقاط ظعف دکوراسیون را شناسایی کنید.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/3″][us_cta title=”پارکت لمینت THE BEST” title_tag=”h4″ color=”light” controls=”bottom” btn_link=”url:https%3A%2F%2Fn.gamantj.com%2Flaminate-flooring%2F|||” btn_label=”مشاهده” btn_style=”6″ css=”%7B%22default%22%3A%7B%22background-color%22%3A%22%23e8461e%22%7D%7D”]با تنوع بالا[/us_cta][/vc_column][vc_column width=”1/3″][us_cta title=”موکت تایل Tecsom” title_tag=”h4″ color=”light” controls=”bottom” btn_link=”url:https%3A%2F%2Fn.gamantj.com%2Fcarpet-tile%2F|||” btn_label=”مشاهده” btn_style=”6″ css=”%7B%22default%22%3A%7B%22background-color%22%3A%22%2317b51f%22%7D%7D”]با استحکام[/us_cta][/vc_column][vc_column width=”1/3″][us_cta title=”کفپوش THE BEST” title_tag=”h4″ color=”light” controls=”bottom” btn_link=”url:https%3A%2F%2Fn.gamantj.com%2Fvinyl-pvc%2F|||” btn_label=”مشاهده” btn_style=”6″ css=”%7B%22default%22%3A%7B%22background-color%22%3A%22%231a67cc%22%7D%7D”]همانند چوب[/us_cta][/vc_column][/vc_row]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان خرید

برای دریافت مشاوره رایگان قبل از خرید روی دکمه زیر کلیک کنید

دریافت مشاوره
close-link