گامان تزئین - طراحی دکوراسیون اداری

طراحی دکوراسیون اداری چرا مهم است؟

 

طراحی دکوراسیون اداری و تجاری در افزایش کارایی و راندمان بالای کارکنان تاثیرگذار است.

 

طراحی دکوراسیون اداری با کفپوش

دیدن محیط یکنواخت کاری برای روزها، هفته ها و شاید سال ها بسیار کسل کننده است و روحیه افراد را کسل می کند. مدیران موفق و نمونه توانسته اند با ایجاد تغییراتی در طراحی دکوراسیون اداری اشتیاق کارکنان را برای انجام کار بیشتر کنند.

تفاوت آن با طراحی در منزل

طراحی دکوراسیون اداری با طراحی داخلی منازل تفاوت دارد. این طراحی با توجه به نوع کار و محیط شرکت صورت می گیرد و باید به خوبی نشان دهنده کسب و کارتان باشد. رنگبندی، چیدمان، نورپردازی و المان های دیگر طراحی اداری، ارتباط مستقیمی با فرهنگ محیط کار و شاخصه های کیفی کاری دارد.

تفاوت طراحی دکوراسیون اداری با منزل

در طراحی دکوراسیون اداری احترام به حریم خصوصی اهمیت زیادی دارد. دفاتر کار باز یا استفاده از پارتیشن بندی و فضای اختصاصی انتخاب هایی هستند که روی کارکرد کارکنان و تمرکز بر فعالیت های کاری بیشترین تاثیر را دارد. تغییر در دکوراسیون داخلی ادارات با تغییر در رنگ و جنس کفپوش ها بیشترین تاثیر را در خلق و خو و روحیه کارمندان دارد. کفپوش های اداری فضای بسیاری را از لحاظ مساحت اشغال می کنند.

طراحی دکوراسیون اداری  و کفپوش ها

کفپوش ها مهم ترین نقش را در طراحی دکوراسیون اداری دارند و می توانند فضای کاری متفاوت و انحصاری را ایجاد کنند.
متریال کفپوش ها در طیف وسیعی عرضه می شود که هر کدام مناسب برای محیط های ویژه ای است. لمینیت و موکت هر دو می توانند ایده خوبی برای فضای اداری باشند که در ترکیب با چیدمان و هماهنگی با سایر مولفه های طراحی در نظر گرفته می شوند.

طراحی دکوراسیون اداری با لمینت

صرف نظر از رنگ کفپوش های اداری باید به جنس و طول عمر آن دقت کرد.
بدیهی است موکت و کفپوش هایی که برای منازل مسکونی مناسب هستند در محیط اداری کارایی لازم را ندارند. روزانه افراد بسیاری با کفش از روی کفپوش های اداری رفت و آمد می کنند.
از این رو می بایست در طراحی دکوراسیون اداری از کفپوش هایی با مقاومت بالا و متریال عالی استفاده شود تا به سادگی فرسوده نشود.

بیشتر بخوانید
نکات مهم در هنگام انتخاب کاغذ دیواری

کاربردی بودن در طراحی دکوراسیون اداری

طراحی دکوراسیون اداری علاوه بر زیبایی باید کاربردی باشد. زیباترین کفپوش ها چنانچه قابلیت نظافتی خوبی نداشته باشند نمی توانند در محیط های اداری استفاده شوند. با توجه به چیدمان مبلمان اداری، کفپوش ها می توانند منبع باکتری و مواد بیماری زا باشند.

طراحی دکوراسیون اداری با موکت

انواع موکت های پرز بلند که در دکوراسیون داخلی منازل کارایی خوبی دارند، برای استفاده در فضای عمومی و اداری کارایی لازم را ندارند. این موکت ها را نمی توان به سادگی تمیز کرد و شستشو داد. کفپوش مناسب برای ادارات باید قابلیت شستشو و نظافت ساده ای داشته باشد. موکت های بدون پرز در این مورد کارایی بهتری دارند.

موکت تایل – پارکت لمینت – کفپوش pvc

انواع لمینیت و کفپوش های چوبی با رعایت استاندارد لازم گزینه مناسبی برای طراحی دکوراسیون اداری هستند که قابلیت نظافتی خوبی دارند. رنگ بندی و طرح های متنوع در این کفپوش ها از لحاظ بصری و اصول زیبایی شناختی نیز جلوه بی نظیری ایجاد می کند. افراد می توانند در هر محیطی کار کنند اما داشتن فضایی که موجب رضایت بیشتری باشد انگیزه کارکردن را بیشتر می کند.

تجربه شما در استفاده از کفپوش اداره تان چیست ؟ و به نظرتان باید چه ویژگی هایی داشته باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان خرید

برای دریافت مشاوره رایگان قبل از خرید روی دکمه زیر کلیک کنید

دریافت مشاوره
close-link