طرح های پارکت لمینت

پارکت لمینت از مدرن ترین کفپوش ها در طراحی داخلی است که می تواند هر سلیقه ای را راضی کند. زیبایی، نظافت آسان، دوام و ماندگاری بالا، هزینه مناسب و نصب سریع پارکت لمینت مهم ترین ویژگی هایی هستند که موجب برتری این کفپوش شده است. انواع طرح های پارکت لمینت برای فضای مسکونی، اداری، فروشگاهی و نمایشگاهی طراحی شده که امکان انتخاب بیشتری را به خریداران می دهد. پارکت لمینت از چوب فشرده تولید شده و دارای روکش با طراحی متفاوت چوبی و حتی سنگی است. این کفپوش جایگزین مناسبی برای کفپوش های چوبی و گران قیمت است و هماهنگی خوبی با انواع دکوراسیون داخلی دارد.

پارکت لمینت با طرح چوب گردو

چوب گردو از گران قیمت ترین چوب های طبیعی است. پارکت لمینت با طرح چوب گردو اصیل، با شکوه و دارای زیبایی طبیعی است. اصالت چوب گردو در این طرح، محیط را به فضایی گرم و صمیمانه تبدیل می کند. رگ های تیره و هاله های رنگی در این طرح زیبایی دکوراسیون داخلی را چند برابر می کند. اغلب از طرح های پارکت لمینت چوب گردو، در طراحی کلاسیک استفاده می شود.

طرح های پارکت لمینت چوب بلوط

روکش این طرح شباهت بسیاری به چوب بلوط داشته و از لحاظ ظاهری کاملا طبیعی است. طرح چوب بلوط یکی از زیباترین کفپوش ها در طراحی است که می تواند ظاهری متفاوت در فضای داخلی ایجاد کند. طرح چوب بلوط بسیار ارزان تر و با دوام تر از چوب بلوط طبیعی است.

طرح های مختلف پارکت لمینت

طرح فندق در پارکت لمینت

طرح های پارکت لمینت ، مکمل انواع دکوراسیون داخلی است. طرح فندق با زیبایی خیره کننده و طبیعی، حس نوستالژیک و گذشته های دور را القا می کند. احساس دوست داشتن و صمیمیتی غیر قابل انکار در این طراحی دیده می شود که طراحان داخلی را به خود جلب کرده است.

طرح های پارکت لمینت سنگ

اگر علاقه‌مند به کفپوش های سنگی یا سرامیک هستید، این طرح مناسب شماست. با انتخاب پارکت لمینت های طرح سنگ، بدون احساس سردی می توان دکوراسیونی استثنایی را طراحی کرد. نصب پارکت لمینت طرح سنگ، بسیار ساده است و می تواند در هر فضایی مورد استفاده قرار گیرد. استفاده از لمینت طرح سنگ در اماکن اداری، بسیار رایج است و به سادگی قابل نگهداری و نظافت است . این طرح شامل چندین طرح متفاوت سنگی و تخته سنگ است که یادآور کفپوش های سنگی طبیعی است. پارکت لمینت طرح سنگ با رگه های ظریف، احساس آرامش روستا را القا می کند.

هزینه نصب پارکت لمینت در مقایسه با کفپوش های سنگی بسیار مناسب تر است ولی آنچه موجب برتری این کفپوش شده، زمان اجرا و نصب آن است. بدون تردید انواع طرح های پارکت لمینت در مقایسه با سایر کفپوش ها، در زمان کوتاه تری نصب می شوند که این امر رضایتمندی مشتری را به همراه دارد. استفاده از المان های مدرن در دکوراسیون داخلی اهمیت زیادی دارد و طراحی کف با کفپوش مناسب، اصلی ترین انتخاب طراحان موفق است.

  • افسانه رجب پور
  • فروردین 7, 1397
  • 438 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *